Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53501) SybenX válasza Aryon87 (#53493) üzenetére


SybenX
őstag

:Y Döbbenetes. Még szerencse, hogy MM-tól vette és van hova menni reklamálni...

(#53502) Quqesz válasza Aryon87 (#53500) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nemigaz! A vodánál 147e az U11! Az A8 meg 159e....😀

Naaaaaa S8 meg m10p azért drágább! Ha már MM az S8 209e, az m10p meg 216e.......

W333
Nem rossz bizony...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#53503) neo_xperia válasza w333 (#53499) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Nem kicsit, nagyon !
:)

(#53504) w333 válasza SybenX (#53501) üzenetére


w333
félisten

Most olvastam én is ... hát ez nagyon durva ! :(

Különben én kifizetés előtt kibontatnám a csomagot és úgy venném át, nem kevés pénz ez ... ha pedig nem engedik akkor nem venném át és panaszt tennék ! :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#53505) kali válasza w333 (#53504) üzenetére


kali
legenda

Nem nagyon adhatják át a csomagot, amíg nincs kifizetve.
Viszont ha már kifizeti az ember, akkor érdemes ott és azonnal kibontani az átadó előtt, hitelesebb a dolog és jobb esetben kamera is van a PPP üzletben.

(#53506) SybenX válasza w333 (#53504) üzenetére


SybenX
őstag

+1 Vagy videót készíteni bontáskor otthon.

[ Szerkesztve ]

(#53507) mark! válasza kali (#53505) üzenetére


mark!
őstag

amikor vettem a telómat a futár külön kérdezte is, hogy ne bontsuk-e ki, mert az nekik is jóval több munka ha továbbmegy és utánna kell visszamennie.

mi ezt központi porszívóval szoptuk be, elég sokba került (nem 25k azért :N ), aztán apa átvette, futár lécelt 10mp alatt, a doboz meg sérült volt, a cucc törött, és a futár csak a hivatalos munkaideje után tudott visszajönni megnézni a dolgokat. (volt is vele szenvedés, de kb. 70telefon ide-oda, 1,5 hónap múlva sikerült épségben kiszállítaniuk :D )

[ Szerkesztve ]

>

(#53508) kali válasza mark! (#53507) üzenetére


kali
legenda

A legtöbbször külön rögzítik is a szerződési feltételekben, hogy nem bontható ki fizetés/átvétel előtt, megnéztem most egy PPP leírást:

Kibonthatom-e a csomagot fizetés vagy átvétel előtt?

Sajnos ez nem lehetséges, mivel mi a kézbesítést vállaljuk és csak bontatlan csomagot tudunk átadni. A csomag tartalmával kapcsolatos kérdésekkel fordulj a webáruházhoz!

Forrás: Link

w333: A fentiek alapján visszaküldik a feladónak, ha nem veszed át, panaszt meg nincs miért tenni.

[ Szerkesztve ]

(#53509) w333 válasza kali (#53505) üzenetére


w333
félisten

Menjenek a fenébe ... szar ez úgy ahogy van, kötelezném a futárokat és Pick pack pont eladókat hogy a vásárló előtt bontsák fel a csomagot mert ha nem az van benne akkor nem kell kifizetni és kész ! :U

Én amikor a HTC 10 -t vettem jött a futár és kérte a pénzt ... fekete zacskóban volt így nem tudtam mi van benne, mondtam neki hogy csak akkor fizetem ki ha előtte kibonthatom és felmutattam neki a pénzt, ő azt mondta ha kibontom már nem tudja visszavinni, mondtam hogy de akkor is szeretném látni hogy az van benne amit rendeltem ? mert 150k -t nem adok ki a bizonytalanságért, így engedte felbontani !

(#53508) kali

De ez egy baromság ... a vevő miért nem bonthatja ki a csomagot :F

Azt megértem hogy ők nem de én adom a pénzt, szeretném látni hogy az van benne amit vettem vagy át akarnak b*szni ? :))

Hát akkor inkább küldjék vissza, ez a szállítás is hamar megfog itthon bukni !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#53510) mark! válasza kali (#53508) üzenetére


mark!
őstag

/ez pickpack, én most realizálom hogy arról van szó :D ott tényleg nem lehet megnézni előtte, de gls és dpd 100%

>

(#53511) w333 válasza mark! (#53510) üzenetére


w333
félisten

Ezeket a Pick pack pontokat is megszüntetném ... mi az hogy nem bonthatom ki a csomagot pénzel a kezemben ? így persze hogy átb*sznak mert a futárok kifogják használni ezt a lehetőséget aztán lehet panaszkodni a végtelenségig ! :W

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#53512) #96302336 válasza w333 (#53509) üzenetére


#96302336
törölt tag

Én már küldtem vissza csomagot azért, mert a futár nem volt hajlandó megvárni, míg kibontom, és megnézem, hogy azt kapom, amit rendeltem, illetve sértetlen-e. A csomag kicsit megviseltebb volt, mint ami elvárható lett volna. Utánvétes volt, így nem került pénzbe sem. A boltot is értesítettem, hogy sajnálom, de muszáj volt visszaküldenem, mert nem volt a futár együttműködő, és gyanús volt a csomag állapota. Megértették. Nem tudom, hogy mi volt a végeredmény, de egy másik helyről rendelve probléma nélkül kaptam meg a csomagot, és a futár is jó arc volt. Nem ugyanaz a futárszolgálat, hozzáteszem. Az első a DHL, a második a Trans-o-Flex.
És pont ezért is választom az utánvétet, vagy a személyes átvételt, mert van esélyem arra, hogy ignoráljam, ha sérült, vagy kamu csomagot kapok. Izgulok is kicsit, mert megint rendeltem egy elég drága hangszert és remélem, hogy nem lesz sérülése sehol. Amúgy is kapok értesítést az üzlettől, ha beérkezik hozzájuk, az is lehet, hogy inkább bemegyek, és személyesen hozom el, hiába ingyenes a futár. Bár eddig, amit rendeltem tőlük, az mind nagyon profin csomagolva jött. :C

(#53513) neo_xperia válasza w333 (#53504) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Én meg mindig videóra veszem az unboxing-ot.
Sose legyen rá szükség,de ha mégis bizonyítani kell jó ha van.

(#53514) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Én meg nem izgulok, asszony dhl manager, rábsz a fejükre ha hülyék...😜
Szerencsére nem futottam ilyenbe, de pl mikor 4 bazi radiátort hozott ki a dpd megnéztem. Olyan példásan volt becsomizva. A futár fickó mesélte, hogy múltkor ő vitte vissza kivitel elött a radikat vkinél, mert látszott, hogy beleszált a targonca. A vevő nem is tudta, a boltban meg lestek és küldtek helyette a vevőnek 4 új és drágább radiátort. Vevő meg csak lesett.....de amúgy én is boltban szeretek vásárolni...

Neo xperia
Jogos!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#53515) nrg_52


nrg_52
addikt

Nem mai, de mar akkor is best buy lehetett:

Bocshavote... :DD

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#53516) #96302336 válasza nrg_52 (#53515) üzenetére


#96302336
törölt tag

Kééééész!
De nem gémer, mert nincs ergébéj

(#53517) nrg_52 válasza #96302336 (#53516) üzenetére


nrg_52
addikt

Persze, mit nem akarsz ennyi penzert? Floppy is legyen meg ergebe is? 😂

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#53518) #96302336 válasza nrg_52 (#53517) üzenetére


#96302336
törölt tag

Naná!
Sőt a blúréj is lila legyen :K
Tesó a kármágeddon is megy rájtá? Meg a nítfoszpí? Mer abban van béjemvéj is.

[ Szerkesztve ]

(#53519) nrg_52 válasza #96302336 (#53518) üzenetére


nrg_52
addikt

Szerintem a hatmagos pentium atlon mindent visz, foleg 128GB-os Attila kartyaval. Az olvasoja meg meg a pizzat is lejatsza. 😁

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#53520) Quqesz válasza nrg_52 (#53515) üzenetére


Quqesz
nagyúr

de rég láttam 3,5 floppyt lejátszót....de majd egyszer lefotózom nagybratyó gépét...asszem Pentium1 proci ,meg ilyen floppy...a bm-től hozta az asszonya(sejted ha már ott is kidobják milyen lehet...)de van még a cégnél régi gép, após nem hagyta kidobni, ha begyújtod kiírja a kvarcra, hogy 133mhz....... :K :Y

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#53521) vodrosjozsi válasza #96302336 (#53518) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ne akarjá mán blúréjt plízs, én vok a lájv blúréy.
FullHD-ban lopom el a tv-d gádzsi

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#53522) nrg_52 válasza Quqesz (#53520) üzenetére


nrg_52
addikt

Uuuh, pentium 133mmx, vagy valami cyrix cucc lehet. Az azert mar eleg komoly... 😁 Meg anno pentium 200 mmx volt az elso sajat gepem 16MB rammal, 1MB-os s3 trio videokartyaval, 40GB-os vincseszterrel, csak ugy szakitott rajta a doom. 🤣🤣🤣

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#53523) Quqesz válasza nrg_52 (#53522) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Első gépünk Intel 486-os procis volt és a win 3.1 ment rajta........ :B :K de a Commodore(kazettával!) után még csak ilyen volt. Aztán lett P1-es gépünk.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#53524) nrg_52 válasza Quqesz (#53523) üzenetére


nrg_52
addikt

Altalanosban ismerkedtem meg eloszor a szamitogepek vilagaval, commodore 16, commodore plus/4 gepek voltak, de csak joval kesobb lett sajatom. Marha jo jatekok voltak ra. 😁

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#53525) Quqesz válasza nrg_52 (#53524) üzenetére


Quqesz
nagyúr

a plus4-re emlékszem, de nekünk 64 lett. Aztán volt aki amiga500-ra cserélte. Mi meg vettünk floppyt(5,25'): Jó kis világ volt :K Last Ninja.Test Drive,stb...
Suliban meg Videoton és primo16 volt tanulás céljából..... :B :C

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#53526) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Amikor a kockák egymásra találnak..... ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#53527) nrg_52 válasza vodrosjozsi (#53526) üzenetére


nrg_52
addikt

Nem kocka, paralellepipedom. :DD

@badogember: utolso ketto nalam kimaradt amigarol is csak hallomasbol tudtam. ☺️

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#53528) vodrosjozsi válasza nrg_52 (#53527) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Mi a fákk az? :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#53529) mark! válasza nrg_52 (#53527) üzenetére


mark!
őstag

paralelogrammáról hallottam már :DDD

>

(#53530) Quqesz válasza nrg_52 (#53527) üzenetére


Quqesz
nagyúr

egy kis retro

régen tetszett...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#53531) nrg_52 válasza mark! (#53529) üzenetére


nrg_52
addikt

Melegszik, csak marhara nem jol irtam le, sokat hasznalom ezt a kifejezest biztos ez az oka. :D

@badogember: ez a legfelso mintha a fallout-bol szabadult volna... 😂

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#53532) #96302336 válasza nrg_52 (#53519) üzenetére


#96302336
törölt tag

Ecsém, az semmi. Egyszer betettem a parizert a dvd lejátszóba, és visszanéztem az egész disznóölést.

[ Szerkesztve ]

(#53533) vodrosjozsi válasza #96302336 (#53532) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Honnét jönnek ezek?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#53534) #96302336 válasza vodrosjozsi (#53533) üzenetére


#96302336
törölt tag

Nem tudom...
Többen is kérdezték már, lehet, hogy nem csak balkezes, hanem tökkelütött is vagyok.

(#53535) Quqesz válasza vodrosjozsi (#53533) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez olyan, mint a nagyi hallókészüléke: mikor betette fogta a cseh2 is....😀

Syn
🤣 és a téliszalámival mi volt a műsor?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#53536) Aryon87


Aryon87
félisten

Zedmester: Gohantól már ne várjatok csodát.. :(

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#53537) Aryon87


Aryon87
félisten

Képek

Kezdek ráérezni a Note-ra úgy érzem :DD

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#53538) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Előbb lett vége a The Dark Knight-nak.
Mindenki annyira el van varázsolva a gyűrűk urától, a hobbit-tól meg a star wars-tól de a Batman-nél (Christian Bale) nincs jobb szerintem. Az első rész egy kíváló kezdés, Liam Neeson bebizonyítja itt is, hogy egy közepes kaliberű színész is tud kiemelkedőt produkálni, Gary Oldman már meg vett kilóra. Nem volt ebben a részben egy rossz színész se a főbb szereplők között (a madárijesztő a kedvencem). Még a csaj is elment. Minden pillanata leköt.
A második rész a kedvencem, mind a tartalma, a képi világa lenyűgöző, a színészek zseniálisak (külön kiemelném Aaron Eckhart-ot és Gary Oldman-t akik barátokból egymás ellen fordultak egy "baleset" miatt, Heath Leadger-t nem is említeném nagyon, a legjobb színész volt), őrültem, hogy a rinyát kinyírták. Nem volt jó dzsék dzsilenholl húga.. elrontotta az összképet. Talán csak ő volt a fájó pont. Úgy sajnáltam Eckhart karakterét mert (úgy mint Darth Vader-nél) tudod előre, hogy gonosz lesz, nem lehet befolyásolni a történetet, de amilyen zseniálisan oldották meg és ilyen földhöz ragadtan.. elképesztő.
A harmadik részben végre láthattuk Batman bukását és felemelkedését. Tom Hardy meg se közelíti az előző 2 főgenyát de el kell ismerni, hogy erre ő volt a tökéletes. Nem volt se szérum az átváltoztatáshoz, visszahozták az árnyak ligáját + Neeson is benne volt.. Hathaway is alakított egy szépet és hát nem véletlenül maradt utoljára Bale.
Szinte a legjobban eltalált Batman még ha nem is képregényhű de teljesen földhöz ragadt, a technikát rendesen kihasználja, de az erejét se fél használni, nem legyőzhetetlen mint Kilmer, nem ripacs mint Clooney, nincs segédtárs mint O'Donnel, nem bambuló mint Batfleck. Szomorú vagyok, hogy nem folytatták de örülök is mert már a harmadik részben is voltak olyan pontok (nagyon kevés, 1 kezemen tudnám csak megszámolni) ami a következő részben hatványozódott volna. Elvileg ezt folytatta a BvS de hát ezt el se akarom hinni. Ben Affleck a kedvencem, imádom minden filmjét és bármennyire brilliózik batman szerepében (márpedig tényleg nagyon jó benne) nem fogja tudni az a mércét megütni amit Bale és Nolan kitaláltak. Ehhez egyrészt Nolan kéne másrészt Bale egy zseni és ezt számtalanszor bebizonyította a filmjeiben.
Bocs ez így kikívánkozott :)

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#53539) nrg_52 válasza #96302336 (#53532) üzenetére


nrg_52
addikt

:DD

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#53540) nrg_52 válasza vodrosjozsi (#53538) üzenetére


nrg_52
addikt

Egyetertek, kiveve, hogy Liam Neason nalam nem kozepes szinesz. ☺️

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#53541) mentic18


mentic18
tag

Egyetértek. Ez a film topic? :]
Mondtuk Zed hogy mire te 18 leszel, ez megszűnik ugye? :DD
Mindig jót nevetek a vicceiteken, köszi :D
Syn te nem vagy normáááális.
Hogy jár a jeti?

Samsung Galaxy A53 5G

(#53542) Quqesz válasza vodrosjozsi (#53538) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem 2 Batman filmcsoport tetszett
1. Michel Keaton féle, mert meseszerű,képregénybe illő volt még(Jack Nicholson is jó volt, meg Christophen Walken is)
2. A Bale/Nolan verzió, mert sejtelmes, misztikus volt és jól felhozták a sztorit.
Gary Oldman a Drakula óta kedven(mint Anthony Hopkins is), nagyon jó színész(nézd meg a Leon a profiban, mint gonosz)
Szóval sajnálom a Bale vonal megszakadását, nekem bejött(Michael Cane és Morgen Freeman is jó választás volt)....és hát szegény Heather Leager, élete legnagyobb alakítása volt, fantasztikus Joker volt! Liam Neason is kedvenc, csak sokszor szerepel gagyi v kategóriszerepes filmet. De imádtam pl az SW-ben is!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#53543) kirjak válasza Dr. 444Hertz (#53498) üzenetére


kirjak
aktív tag

Neeeeeem :DDD

(#53451) akooos: Ezt nem találtam fent a "letöltö oldalamon" nem akarom a nevét ideírni. N-el kezdődik. :B

(#53485) ZedMester: Már töltöm is ! Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#53544) mark! válasza Aryon87 (#53536) üzenetére


mark!
őstag

spoilert olvasom folyamatosan, lusta vagyok nekiállni 😛

mentic: nagylábon :D

[ Szerkesztve ]

>

(#53545) #96302336 válasza Quqesz (#53535) üzenetére


#96302336
törölt tag

Semmit sem láttam a sok füst miatt.

(#53546) mentic18 válasza mark! (#53544) üzenetére


mentic18
tag

Hogy még erről is lemaradtál... :O :N :))
[link]

Samsung Galaxy A53 5G

(#53547) vodrosjozsi válasza mentic18 (#53546) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Boborján, egyet jegyezzél meg. A jeti nem szekrény :DDD
quqesz: hát azért mem is említettem külön Morgen Freeman-t és Michael Caine-t mert mindketten zsenik.
Liam Neeson-t én is bírtam a star wars-ban, és állítólag benne lenne egy új filmben ha összehoznák végre a kenobi filmet :Y
Viszont tény, hogy bármennyire jó volt Nickolson Jokerként ő csak magát hozta kb :DDD leadger meg emiatt halt meg, pláne ahogy ezt előadta..
nrg: igaz nekem se abba tartozik mert a Schindler listája miatt oscart érdemelne, az ismeretlen férfi miatt is kb, a másik férfi is jó film volt.. meg az első Taken. csak sokat játszik filmben.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#53548) Quqesz válasza vodrosjozsi (#53547) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Leadger zseniális volt(pont pénteken ment az egyik csatin az a batman), rettentően sajnálom a srácot, mert a legnagyobb alakítása volt egyben az utolsó is......

Vannak olyan filmek, amiknek nem tetszik a modernizálása(pl james bond, bár a skyfal óta már jó), de a Batman nolan féle verziója ütött.....viszont a SW kicsit az első szériához(3-5) való visszanyúlása stílusban nekem bejött.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#53549) vodrosjozsi válasza Quqesz (#53548) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

A mostani részre gondolsz? Mert az tényleg jó lett.
James Bondhoz meg.. nem tudom. Nekem Craig a kedvencem, a többinek a stílusát nem bírom de elismerem, hogy nagy színészek voltak csak nrkem ez jobban bejön.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#53550) mark! válasza vodrosjozsi (#53538) üzenetére


mark!
őstag

megvan mit nézek :D

>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.