Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53201) gerner1 válasza Quqesz (#53199) üzenetére


gerner1
veterán

Szerintem nem releváns. Nehéz piac az é-amerika, mindenki másnak is (nem csak telók). Hiába a jelentős arányú fizetőképes réteg ...

(#53202) gerner1 válasza no more (#53200) üzenetére


gerner1
veterán

Akárcsak Aryon ... 😂

(#53203) Aryon87 válasza no more (#53200) üzenetére


Aryon87
félisten

Amire ugyanugy felteszi az adott vacak programjat, es ugyanugy merulni fog a hires esnyoca is..
Ertem en hogy a Samut kell favorizalni, fe azert tenyleg ne essunk tulzasba. Mert megint kezd felerosodni a recskazas a Samura..

Oke hogy nekem van most a "vilag legjobb teloja", de mivel sok megfordult a kezemben, ettol meg nem huzom le a tobbit.
Ha nagyon bele akarnek kotni a mostaniba, 3-at siman felsorolok, ahogy a tobbi aktualist sem kimeltem.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#53204) Quqesz válasza no more (#53200) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mégis azt tartották meg(kivéve az írt csókát).

Gerner
Ezt így most nem értem. Hatalmas felvevöhely, de ha nem ők, akkor ki a releváns példa? Az eu?kína?ázsia? Az arabok?korea?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#53205) kirjak válasza Quqesz (#53199) üzenetére


kirjak
aktív tag

Persze hogy rólad is írtam. De nem csak rólad. Bocs a személyeskedésért nem is ez volt a lényeg. Én nem néztem videókat sem adatokat. Én is kezembe fogtam mindet és kész. Az ízlését meg nem lehet firtatni másnak hogy neked miért a másik tetszik miért nem az ami enkem is . :DDD Meg hogy melyik autó vagy csaj a szebb stb.
Mondjuk mielőtt elhoztam beírtam ide és kérdeztem róla használati tapasztalatokat de ennyi. Olyan ez mint a vezetőnk O. V. senki sem akarja mégis tud róla mindent mert annyit beszélnek róla. És annyira más mint a többi :C

Amit írtam úgy általánosságba írtam/gondoltam.

[ Szerkesztve ]

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#53206) no more válasza Aryon87 (#53203) üzenetére


no more
addikt

Cseréld el egy Mate 10 Prora. Már rég megtehetted volna, ha annyira szar lenne a Note. :P

(#53204) Quqesz: Persze, hogy azt, mert fejlesztői telefon a Nexus (Pixel)... MKBHD pedig mindig is Stock Androidot használt (HTC M8-ból is Google Editiont anyaghasználat miatt)...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#53207) mark! válasza no more (#53200) üzenetére


mark!
őstag

márk beszél angolul, minimálisan. :DDD megérteni megértem teljesen, de mivel soha nem tanultam, nyelvtani hibáim vannak rendesen. (igeidők pl)

>

(#53208) gerner1 válasza Quqesz (#53204) üzenetére


gerner1
veterán

Nehéz ezt így elmagyarázni, és nem is fogok belemerülni. Kint kell élni néhány évet, és akkor érti az ember. Egy ilyen video, és az abban látható "valami" .... - akkor se lenne releváns, ha éppen mindenkinél Samsung lett volna a felvételen .

(#53209) Quqesz válasza kirjak (#53205) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Peace✌
Kinek mi tetszik ez egyéni kérdés, azért ekkora a piac, hogy lehessen válogatni 😉
Jó telefont vettél, ehez kétség nem fér.

Gerner
Ok, ezt megértem. Viszont egy gyártónak a 3 legnagyobb piac:USA,Kína,India...aztán jöhetnek az oroszok meg európa,dél-amerika. Ettől még nem biztos, hogy ezeken a helyeken a legkönnyebb eladni is....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#53210) vodrosjozsi válasza mark! (#53207) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Mit ittál, hogy harmadik személyben beszélsz magadrúl gyerek? ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#53211) Aryon87 válasza no more (#53206) üzenetére


Aryon87
félisten

Ez valo igaz. De nem is mondtam hogy szar, de ettol meg nem huzom le a Matet, vagy pl az U11-t, ahogyan te teszed :P
Latom hogy mit tud, ettol fuggetlenul a kovetkezo marka egy Huawei lesz. Hogy az a M10P vagy az aktualis uj Huawei lesz, meg nem tudom. Majd az ido megmondja, es erosen fugg a Note-tol is ;]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#53212) vodrosjozsi válasza kirjak (#53205) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

"Mondjuk mielőtt elhoztam beírtam ide és kérdeztem róla használati tapasztalatokat de ennyi."
Most a csajodról beszélsz? Használati tapasztalatok? Huh hát nem ismerem így nem tudok használati tapasztalatokról beszélni ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#53213) no more válasza Aryon87 (#53211) üzenetére


no more
addikt

Eddig te szaroztad a Samsungot állandóan, a te kedvenckéidre viszont nem mondhatnak csúnyát? Valakit miattad tiltottak anno. ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#53214) vodrosjozsi válasza no more (#53213) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nem csak 1 valakit. Eccsém ezt is elfelejtetted bann-bro?
És meg kell védjem, hogy nem szarozta, csak leírta, hogy miért silány

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#53215) no more válasza vodrosjozsi (#53214) üzenetére


no more
addikt

Jó, de téged kétszer is, és korlátoztak is. :(

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#53216) Aryon87 válasza no more (#53213) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem, azokra nem lehet rosszat mondani :N
Samura igen ;] :P

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#53217) kirjak válasza vodrosjozsi (#53212) üzenetére


kirjak
aktív tag

:C Ezt majd elmondom a feleségemnek és nem lesz neked süti a hétvégén csak sodrófa ! :DDD

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#53218) vodrosjozsi válasza kirjak (#53217) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

A sodrófával nincs bajom de ő ver meg vagy te? ;] :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#53219) Aryon87


Aryon87
félisten

Visszakerestem hogy itt mivel jöttem be ebbe a topikba, majd rátaláltam erre a gyöngyszemre :C
A hsz második fele érdekes.. mert lényegében meg is valósult :D

Amúgy meg 2016-02-21 14:33:34-kor írtam ide be elsőként :DD

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#53220) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#53219) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Most mán menjé aludni, késő van.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#53221) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#53220) üzenetére


Aryon87
félisten

majd hajnalban. Vasárnapig még kiélvezem a "szabadságomat", hétfőtől meló van (végre) :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#53222) nrg_52 válasza no more (#53200) üzenetére


nrg_52
addikt

Regebben beszeltem, de no more. 😁

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#53223) Aryon87


Aryon87
félisten

Na sikerult megneznem 3. nekifutasra ezt a Szarnyas fejvadaszt..
Na ezert toltom le a filmeket inkabb, ezert nem fizettem volna moziba, aludni a sajat agyamban is tudok, ahogy 2x mar megesett ennel a filmnel.
Gyakorlatilag semmit nem ertettem belole, a veget meg mar tekertem.. vontatott, unalmas..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#53224) no more válasza nrg_52 (#53222) üzenetére


no more
addikt

Hehe. :D

(#53223) Aryon87: Nézz továbbra is szép mozis felvételeket. :P ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#53225) SybenX válasza no more (#53200) üzenetére


SybenX
őstag

Figyeltem és értettem mindent, de nem az volt a lényeg, hanem az, hogy kinél melyik telefon volt jelenleg. :)

(#53226) nrg_52 válasza no more (#53224) üzenetére


nrg_52
addikt

Mondjuk a szarnyas fejvadaszert pont nem kar szerintem se. En is tobb reszletben neztem meg, untam mint allat. 😁

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#53227) Kasya


Kasya
nagyúr

Ti is szoktatok nason rendelni? :D

Volt korabban egy topik ezekre a generalasokra, de nem találom.

(#53228) Dr. 444Hertz válasza Kasya (#53227) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Nekem ez a kedvencem még mindig :C

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#53229) vodrosjozsi válasza Dr. 444Hertz (#53228) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Az C'ANAL akar lenni. Ő pedig mint tudjuk lila.
Gyerekek.. ki akartam vinni a szemetesbe egy zsákot.
Erre ráléptem a lépcsőre és olyat zakóztam 7 lépcsőfokot hogy azt a telibe kakit neki. Emlegettem az anyját is rendesen most meg úgy fáj a seggem.. utálom a telet. :U

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#53230) nrg_52 válasza vodrosjozsi (#53229) üzenetére


nrg_52
addikt

Latod, latod. Ha meg mindig kokas lennel, megusztad volna 2-3 szarnycsapassal. 🤣

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#53231) Kasya válasza vodrosjozsi (#53229) üzenetére


Kasya
nagyúr

Jo, jo, de a telefonnak lett baja? ;]

Vigyazz magadra! En is szetkurtoltem volna az utcat mergemben.

[ Szerkesztve ]

(#53232) vodrosjozsi válasza Kasya (#53231) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nem lett. Nem vittem magammal. Wc-re meg kb mindenhova magammal viszem de a szemeteshez minek :DDD
Már oké minden. Szétszedtem minden baltával b+. ;]
szemcsis madár: tessék

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#53233) nrg_52 válasza vodrosjozsi (#53232) üzenetére


nrg_52
addikt

:C

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#53234) mark! válasza vodrosjozsi (#53232) üzenetére


mark!
őstag

megint kakas lettél, gyíkból vissza? 🤣🤣

>

(#53235) no more válasza vodrosjozsi (#53229) üzenetére


no more
addikt

Én itt az úton úgy sétáltam, mint, akit s*ggbe raktak... 😂 Egy rossz lépés és csatt.

(#53234) ZedMester: 😂😂😂

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#53236) w333 válasza Aryon87 (#53223) üzenetére


w333
félisten

Az egy vontatott sz*r ... szenvedés volt nekem is végignézni ! :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#53237) Aryon87 válasza w333 (#53236) üzenetére


Aryon87
félisten

Jolvan, akkor nem vagyok vele egyedul :))

Pedig a trailere eleg jo volt.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#53238) w333 válasza Aryon87 (#53237) üzenetére


w333
félisten

Kb. az összes akciójelent az előzetesben benne volt :)

Különben ahogy mondod egy nagy kavarodás az egész film !

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#53239) no more


no more
addikt

A Honor 8 nem kap több frissítést. Bár, gondolom amúgy sem erőltette meg magát a Huawei javításokkal, biztonsági frissítésekkel.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#53240) kali válasza no more (#53239) üzenetére


kali
legenda

Kap az, legfeljebb Oreót nem.
Kapott eddig elég sok frissítést, egy főverzióson is átesett és megannyi alverzióson, a feleségemé is frissült még tegnap is.
A cikkben is említett csúcsmobilt nem teljesen értem, a Honor sosem tartozott a gyártó csúcskategóriájába, azért is lett Honor, megannyi korlátozással és megszorítással a Huawei csúcsokhoz képest, de ezt persze az árkülönbözet is tükrözte.

(#53241) nrg_52 válasza kali (#53240) üzenetére


nrg_52
addikt

En nem sok korlatozast, vagy megszoritast vettem eszre az aktualis csucshoz merten, valamiben meg verte is.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#53242) Quqesz válasza no more (#53239) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ja, tudunk róla....de frissítést ahogy kali írta kapunk. Én is tegnap raktam fel, android bizti dec1. Ez van, már kezdem megszokni, lg is ezt csinálta(mai napig nincs 7.0-a a G4-re, csak egy kicsúszott lengyel rom)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#53243) Dr. 444Hertz válasza no more (#53239) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Akkor a P9 esetén sem érdemes almodozni... :(
Nem baj, teljesen elégedett vagyok a Nougattal is :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#53244) no more válasza Quqesz (#53242) üzenetére


no more
addikt

Kíváncsi vagyok, a Samu meglépi-e, hogy frissíti az S6-ot... Volt erről hír. 🤔

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#53245) kali válasza nrg_52 (#53241) üzenetére


kali
legenda

Sok van pedig, még ha nem is mindenkinek tűnik fel, vagy valaki számára kevésbé fontos dologról van szó, Honor 8 kapcsán ami hirtelen beugrik a teljesség igénye nélkül:
Nem kapta meg a korábban megjelent P9 óta használt három antennás módot (jobb térerő...stb.), gyengébb 4G modul (nincs LTE-A/4G+), gyengébb wifi modul, nincs IOS, gyengébb bluetooth modul, gyengébb Kirin, mint a korábban megjelenő aktuális csúcsban.
Ilyeneken spórolják meg az árkülönbözetet.

[ Szerkesztve ]

(#53246) nrg_52 válasza kali (#53245) üzenetére


nrg_52
addikt

Ez igaz, de ott a masik oldal is amivel szamomra egyensulyozott anno, es azt vettem, nem a p9-et: +1GB ram, dual sim + infra + nfc. Ois hianya annyira nem mellbevago, siman csinal olyan kepeket nelkule, mint a p9. A proci meg csak annyival erosebb, hogy nemi overclockot toltak ra, nemigen veheto erdemben eszre. Terero, wifi, bluetooth igy igy teljesen korrekt volt, egyikkel sem volt sosem gondom.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#53247) kali válasza nrg_52 (#53246) üzenetére


kali
legenda

P9 is van több kiszerelésben, kétkártyás, 4 GB RAM-os és NFC-s is, más kérdés, hogy ki milyet akar/tud adott helyen megvásárolni.
A feleségem Honor 8-a egy éves, viszont csere terén megfogja a dolgot a kétkártyás aktivitás, ami nála fontos szempont, nincs nagyon mire váltani, csak kompromisszumok árán.

[ Szerkesztve ]

(#53248) Quqesz válasza kali (#53245) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hmmm ios...nem kellene ;)
Amúgy pont mint nrg nekem is teljesen jó a wifi/bt/térerő/gps kombó. A 4g+ viszont tényleg ki lett spórolva, viszont ahol lakom nincs is(pedig pest 15km...).az infát meg szeretem ha benne van egy telóban.(el is felejtettem, hogy az S6e-ben van, csak mikor az oldalára néztem lepődtem meg)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#53249) kali válasza Quqesz (#53248) üzenetére


kali
legenda

Nekem gyakran van iOS, de az OIS akart lenni. :Y
A térerő, wifi...stb. különbözete nekem is csak akkor tűnt fel, ha például a korábbi Mate 9-em, vagy most a Mate 10 Pro mellett nézem, alig néhány olyan helyzet volt amúgy egy év alatt, amikor olyan helyen voltunk, ahol a Honor 8 már nem csatlakozott fel a hálózatra, de az én telefonomon még lehetett telefonálni...stb.

(#53250) Quqesz válasza kali (#53249) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem kétlem, egy drágább készülékbe a jobb minőségű alkatrészeket rakják, de szerencsére a H8 is kielégítő. Amit viszont észrevettem, hogy mikor megyek szlovákba, akkor kifele jól tartja a magyar hálózatot, de ha kell hamar vált roamingra. Visszafele meg már majdnem a komáromi hídon felmegy a magyar hálózatra. A LG G4-esek meg volt, hogy hazáig nem találtak magukra v csak kézi szekálásra.......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.