Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2901) w333 válasza Balathruin (#2900) üzenetére


w333
félisten

Persze hogy lehet ... :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#2902) Weeman1 válasza Just_Reboot (#2894) üzenetére


Weeman1
veterán

A francokat.
Előtte Xiaomi- volt,azelőtt G2 azelőtt G Flex. :)

Xiaomi 11T Pro

(#2903) Just_Reboot válasza Balathruin (#2900) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Lehet ám! Hála a Bump!-nak.

Weeman: De most már samsung-od van szóval sanu fan vagy! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2904) Tomi_Ohl válasza Just_Reboot (#2903) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Te meg LG fan, amint elnézlek.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#2905) Just_Reboot válasza Tomi_Ohl (#2904) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Mee méé? :D

Előzöre válaszolva,ha igaz amit mondanak a kernel forrással kapcsolatban akkor lehet a következő telefonom Xiaomi lesz.

(#2906) Tomi_Ohl válasza Just_Reboot (#2905) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Vajon kinek van 2 LG telefonja? :D

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#2907) Balathruin válasza w333 (#2901) üzenetére


Balathruin
veterán

(#2908) Just_Reboot válasza Tomi_Ohl (#2906) üzenetére


Just_Reboot
addikt

:U

(#2909) Flind válasza Balathruin (#2907) üzenetére


Flind
senior tag

Szia! ;]

[ Szerkesztve ]

(#2910) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

:U :U :U

[ Szerkesztve ]

(#2911) Balathruin válasza Flind (#2909) üzenetére


Balathruin
veterán

(#2912) Penguin95


Penguin95
senior tag

Látom tombol a szeretet errefelé, és mindenki kedvel mindenkit... :D

Az imént tanúja lehettem a G3 "csodás" működésének egy nő által, aki megnyomta a home gombot, de egy üres háttér fogadta, sehol egy ikon, a status bar is smafu... Mire betöltött, addigra már kétszer újraindult az SL-em. (Igen, gyári rendszer.)

(#2913) Tomi_Ohl válasza Flind (#2909) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Azt mondtad, elment a kedved e topik olvasásától.

ДарСтав LOL

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#2914) Flind válasza Balathruin (#2911) üzenetére


Flind
senior tag

Amúgy csak az igazságot írtam, gondolom nem véletlen értettek egyet velem a többiek. És nem magamtól mentem panaszkodni, ez volt a téma, azért írtam be.

Ti is láthatjátok, hogy w333 nem lát az LG szemüvegtől. Nincs ezen mit ragozni.

(#2913) Tomi_Ohl: Nem, a Melyik okostelefont vegyem? topictól kezd elmenni a kedvem, mert rohamosan fogynak a hozzáértők.

[ Szerkesztve ]

(#2915) w333 válasza Balathruin (#2907) üzenetére


w333
félisten

Biztosan így van ... :U

(#2914) Flind

Link :) de őszintén ha valami gyárilag egy sz*r ? azt miért ajánljuk :((

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#2916) no more válasza Flind (#2909) üzenetére


no more
addikt

Szeretnél érveket? Volt egy Xperia U telefonom, amire kijött a csoda 4.0 frissítés. Nos, attól fogva a telefonnak egy tárcsázót 10 másodperc volt betölteni, RAM-ból is (a multitaskingot hagyjuk amúgy...), lassított felvétel lett, kegyetlenül akadozott, de tényleg, elmondhatatlanul. Akkor, ha jött hívás végighúztam az ujjam a kijelzőn és fél percig még csengett a telefon, a túloldalon hallgatták a csengőhangot, persze én nem tudtam beszélni. Hallgattam, hogy "mi ez a zene, itt vagy? halló??? halló, ne szórakozz már!" Azt meg hagyjuk, hogy hívás után nem működött Jack-ről a zenehallgatás, valamiért kihangosította magát és úgy maradt restartig... ez egy fos volt konkrétan, elajándékoztam, akinél azóta jöttek ki újabb hibák.

Na... majd újrapróbálás, mert MA-n láttam az Xperia SP tesztjét (gondolom rájöttél, hogy Sony fan voltam, k300 óta nem volt más telóm, a mai napig megvan a k800i is), gyönyörű telefon, nekem tetszett. Azt hagyjuk, hogy élőben eláll a hátlap gyárilag (egy szép rés van a hátlap és a telefon között alul), szerintem majmok szerelték össze egy banánért cserébe. A fémkeret meg tök aranyosan elkezd fakulni pár hét után, mintha leöntenéd Domesztosszal. Nos, az egyéb hibákat nézzük, mert VANNAK! dögivel, hiszen ez egy Sony telefon, igénytelen szoftverrel. Hiába volt 300-400 MB szabad RAM-om, a telefon úgy gondolta, hogy ő nem engedi 300MB alá, és mondjuk zenét hallgattam, de megnyitottam egy Chrome-t, vagy Facebook-ot, azonnal kilőtte a zenelejátszót. 120 ezer forintos telefonon nem létezik multitasking, sírsz! :D A legviccesebb, ami történt, metrón állok, írtak Messengeren (természetesen zenét is hallgattam), mondom lássuk. Megnyitom, kaptam egy böngésző linket, rámegyek, megnyitja a böngészőt, felnéztem közben FB-re, erre kilőtte az egész launchert, semmi sem működött, csak az alsó 3 kijelzőgomb. Értesítési sávot le tudtam húzni, de sokat érek vele, ha maga a launcher nem él. Újra kellett indítani a telefont mindenki előtt a metrón, hogy egyáltalán zenét tudjak hallgatni :D Akkor olyan apróságok, hogy egyik frissítéssel eltűnt az NFC ikon az értesítési sávról, és sosem tudod, mikor van bekapcsolva... jó, tudom, ez nem számít semmit, de könyörgöm, alap, hogy látod, amit csinálsz! Akarsz még? Mit szólsz ahhoz, hogyha lerakod asztalra a telefont nem reagál a kijelző? Már, amikor megvettem és bekapcsoltam így működött. Történt olyan is, hogy szépen-lassan (mintha animált lett volna xD) elhalványodott a kijelző csak úgy, és újraindult a telefon. Tudom, user error. ;] Jött rá talán összesen 5 frissítés, ha jól emlékszem, ezek közül az egyik volt a 4.3 android, a többi patch volt és ezeket a hibákat nem tudták kijavítani. Majd, ha eszembe jut még valami, leírom, eddig legyen elég ennyi. 10 ezerért odaadtam tesómnak (120 ezres telefon, érted), abból fizettem ki a One kezdőrészletét. ;) Szóval valamire csak jó volt a Sony.

Jah és megígérték X dátumra a 4.4 frissítést, ahol ugye amúgy is javult memória-kezelés (ez volt az utolsó reményünk SP felhasználóknak), de az utolsó pillanatban kiírták, hogy "nem tudják biztosítani a felhasználói élményt, úgyhogy nem kapja meg". A Sony szerint gyenge az 1.7-es 2 magos Snapi S4 Pro 1 GB RAM-mal, Adreno 320-szal és szerencsétlen 720p kijelzővel... Na, ennyit a Sonyról mára.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#2917) Tomi_Ohl válasza Flind (#2914) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Vagy úgy, bocsi, nem voltam elég figyelmes. :R

no more"Újra kellett indítani a telefont mindenki előtt a metrón,..."
Jaj szegény, ekkora szégyent, ott mindenki előtt... :))
BTW nekem nem voltak ilyen szerencsétlen Sonys sztorijaim, talán ezért gondolom úgy, hogy a köv telefonom Z4 lehet :)
Oké mini prón is ICS-vel már hosszú másodpercekig tartott megnyitni a tárcsázót, de csak addig, amíg nem factory reseteltem.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#2918) w333 válasza no more (#2916) üzenetére


w333
félisten

+1 én is nagy Sony Ericsson -s voltam kb. az összes széria megvolt :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#2919) Just_Reboot válasza Flind (#2914) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Te meg a Sony szemüvegtől nem látsz!

(#2920) w333 válasza Just_Reboot (#2919) üzenetére


w333
félisten

Szerintem a Z szériából az első a legjobb, Z2 + Z3 katasztrófa :(((

Ha hibátlan lenne komolyan ajánlanám, sőt G2 helyett biztosan azt vettem volna, na de ennyi visszajelzés után hogy ez sz*r meg az sz*r, hát köszönöm szépen de nem kérem, felesleges 150k -m nincs hogy kidobjam az ablakon, és erre még rátesz egy lapáttal a világ legsz*rabb szervize :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#2921) Balathruin válasza w333 (#2920) üzenetére


Balathruin
veterán

A Z1 meg az átmenet.

(#2922) no more válasza w333 (#2920) üzenetére


no more
addikt

Ezt mondd pingvinünknek! ;] ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#2923) Penguin95 válasza no more (#2916) üzenetére


Penguin95
senior tag

+1

Azt hiszem elég tegnapig visszaolvasni, hogy hogy jártam a Sony-val. Pedig aztán ha 15 Sony (Ericsson) telefonom nem volt, akkor egy sem.

(#2920) w333: Meg a... :DDD Most hoztam el a javításból, miután a semmitől szanaszét repedt mindkét üveglap. Ez ráadásul típushiba. A jack csatit védő ajtóról már leszakadt a tömítés. Ez is jellegzetessége. És akkor még csak kettőt írtam. #2924: Nyertél, bár nekem 14 év alatt volt 15db. :)

[ Szerkesztve ]

(#2924) w333 válasza Penguin95 (#2923) üzenetére


w333
félisten

15 ... az kevés, nekem több mint 50 volt :P

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#2925) Just_Reboot válasza w333 (#2920) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Szerintem az összes Sony szar ahogy a Samsungok és az Iphoneok is!

#2924: Nekem elég volt a LVW+ICS hogy soha többé ne legyen sonym.

[ Szerkesztve ]

(#2926) w333 válasza Flind (#2914) üzenetére


w333
félisten

Majd el felejtettem ... kérlek nézd meg ezeket :R

Link, Link, Link, Link, Link, Link, Link, Link, Link ... ;)

Aztán jöttek a sok hibák + visszajelzések és egyből megváltozott a véleményem, lehet hogy sokan félreértenek de hidd el hogy nem azért nem ajánlom a Sony -t mert nem szeretem őket, hanem azért mert szeretném megkímélni a felhasználókat az esetleges csalódás miatt ... részemről ennyi ! :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#2927) Flind válasza no more (#2916) üzenetére


Flind
senior tag

Na igen, én is csak nevetni tudok a középkategóriás szemeteiken és a Z1 Compact előtti flagshipjeiken is. :D Nem értem hogy tudják ennyire elrontani őket. Mondjuk az újabbakon a szoftver már talán jó, de ez nem befolyásolja a hardvert és árat.
Csúcskategóriában viszont egyáltalán nem rosszak, sőt! Rengeteg igényt tudok mondani, amit csak a Sony teljesít, méghozzá nagyon jól. Csak ugye pont az általad is leírt, régebbi negatív tapasztalatokból alakult ki a Sony = szar sztereotípia. Itt pedig fórumon szinte mindenki ezt nyomatja (kivéve akinek van friss tapasztalata, és tudja hogy már nem igaz), így a többiekben még erősebb meggyőződést keltve.

Én követek pár Sony topicot (Z2, Z2 Tablet, Z3, Z3 Compact, Z3 Tablet Compact), csupa pozitív tapasztalatról olvasok, és az ismerősi közben is ez a tendencia. A specifikáció meg adja magát.

(#2919) Justreboot: Nem is Sony telefonom van jelenleg, és az említett topicban is inkább más gyártóktól ajánlok, de oké.

[ Szerkesztve ]

(#2928) Just_Reboot válasza Flind (#2927) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Ha már Z1C egyik ismerősömnek van ilyen hulladéka, naponta újra kell indítani hogy be vagy ki bírtja kapcsolni a gps-t wi-fi-t mobilnetet. Tudom biztosan user error...

(#2929) Flind válasza w333 (#2926) üzenetére


Flind
senior tag

Nyilván vannak technológiai hibák, és ezekről hozzászólások, mint minden telefonnál. De pozitívak is (pl. [link] -> [link] , [link] , [link] ), ezeket nem látod? Mert ezek a lényegesek, mint írtam, technológiai hiba mindenhol van, azokat megjavítja a gari, de hogy utána mit kapsz, az ezekből derül ki. Múltkor is írtam már, ennyi erővel a G2-t se ajánljd, mert besárgul a kijelző, és "csalódik a felhasználó".

Egyébként onnan gondolom hogy elfogult vagy, hogy néhány állítást tényleg nem lehet józanul írni (pl. hogy jobb a G2 mint a Z2 - kamerán kívül ennek pont a szöges ellentétje az igaz, mindenki látja, nem is egy árkategória). Plusz mikor elkezdtem követni a topicot, még nem volt G2-d, és szinte mindig egyetértettem veled. :R Persze lehet hogy rosszul látom, de az ilyen eseteket nem értem.

(#2930) w333 válasza Flind (#2929) üzenetére


w333
félisten

Mielőtt nem volt G2 -m ugyan úgy ajánlottam kivétel nélkül ... Link (pontosan 249 alkalmommal) :D és így van kijelző sárgulás ez egy gyári hiba (hozzáteszek aki nem játszik a telefonján, szerintem soha nem jön elő) viszont garanciában javítják, komolyan egy szavam nem lenne ha legalább egy normális szerviz támogatása lenne a Sony -nak ... na de így hogy a telefonnak sajnos de elég sok hibái vannak + még a gyári szerviz is hegy hulladék, így tényleg nem merem ajánlani, ha majd lesz egy hibátlan Sony pl. a Z4 egyértelmű hogy ajánlani fogom :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#2931) Tomi_Ohl válasza Flind (#2929) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Ne fájdítsd a szívemet, Z2-t akartam venni, de drága volt.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#2932) Lacy6 válasza Balathruin (#2921) üzenetére


Lacy6
senior tag

Látom örültél a hónak :D

(#2929) Flind: Azért azt is látni kell. hogy mekkora hibaszázalék a Sony telefonoknál.
Szoftveresen is nagyon instabil, rengeteg hiba van benne.

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#2933) no more válasza Flind (#2927) üzenetére


no more
addikt

Flagshipekkel kapcsolatban nincs tapasztalatom, de én már nem nagyon mernék Sonyt venni. Nekem tetszik az Xperia Home, az és a MiUI szerintem a legszebb droid felületek+ a telefonok is gyönyörűek, de túl sok negatív tapasztalat ért már velük kapcsolatban. Majd talán egyszer kipróbálok egy Z5-öt, vagy ilyesmit. Most, jelenleg HTC fan lettem. :)

(#2932) Lacy6: Nagyon kemény! :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#2934) Balathruin válasza Lacy6 (#2932) üzenetére


Balathruin
veterán

Ezen a videón nem látok olyat mint ami a képemen van.

[ Szerkesztve ]

(#2935) Lacy6 válasza Balathruin (#2934) üzenetére


Lacy6
senior tag

De hasonlít nem?
Ez is olyan medvedisznómacska nem? :P

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#2936) Balathruin válasza Lacy6 (#2935) üzenetére


Balathruin
veterán

Valamennyire.
Nem.

(#2937) no more válasza Lacy6 (#2935) üzenetére


no more
addikt

Ő egy rajzolt vörös panda, nem valódi. ;] :P

Te nyomtál Lolli frissítés után factory resetet? Kellene vajon?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#2938) Just_Reboot válasza no more (#2937) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Ő egy tüzelő menyét. ;]

(#2939) Balathruin válasza Just_Reboot (#2938) üzenetére


Balathruin
veterán

(#2940) Lacy6 válasza no more (#2937) üzenetére


Lacy6
senior tag

Én nem. Általában ajánlott előtte és utána ha jól tudom, de mivel nem voltak gondok így kihagytam.
Sok újdonságot nem hozott M8-ba. Vannak apróbb hibák, de én amit észrevettem hogy a memóriakezelése brutálisan jó lett. Üzemidővel is elégedett vagyok, mert mostanában 60% körül érek haza és ebbe azért elég sok internet és játék volt. Rászoktam erre. :DDD

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#2941) no more válasza Lacy6 (#2940) üzenetére


no more
addikt

Kegyetlenül smooth lett a kis M7 tőle... el sem tudom képzelni, milyen lehet az M8. :D Örülök nagyon, hogy az utolsó frissítést nem baszta el a HTC. 800MB volt, míg pl. ha jól tudom G3-ra 400MB... Szóval került bele javítás rendesen. Én is úgy vettem észre, hogy a memóriakezelés kemény lett. Az üzemidőre vagyok még kíváncsi... most töltöm, aztán lefekvés előtt leveszem és meglássuk mi lesz!

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#2942) Just_Reboot válasza no more (#2941) üzenetére


Just_Reboot
addikt

a HTC. 800MB volt, míg pl. ha jól tudom G3-ra 400MB...

Szóval akkor 400mb bloatware került bele? ;] :DDD

(#2943) no more válasza Just_Reboot (#2942) üzenetére


no more
addikt

:DDD :DDD :DDD

HTC Health, HTC Search, HTC Knox, HTC Voice, ilyenekre gondolsz? :P

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#2944) Weeman1 válasza no more (#2943) üzenetére


Weeman1
veterán

Már a Htc is Knoxol?
Hova lesz így a világ? :D

Xiaomi 11T Pro

(#2945) Just_Reboot válasza no more (#2943) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Miért a HTC nem tömi tele a rendszert minden szarral?

(#2946) no more válasza Just_Reboot (#2945) üzenetére


no more
addikt

Nem igazán, csak a Guglis szarok vannak többnyire... egy app van, amit nem értek, az pedig a "részvények". Azt még letiltani sem lehet. Valami 800kb-os szar. Mindegy, nem fut. A T-mobilos hülyeségek sincsenek rajta. Csak valami SIM eszközkészlet, ami 100 kb, de letiltottam (tudod, ez az autópálya-matrica vétel, meg egyenlegfeltöltős hülyeség). Amikor kaptam az S3 LTE-t, hú, azon voltak rendesen, meg a Sonyjaimon is! Vagy 10-féle T-mobilos cucc, meg valami hotelszoba foglalós app, meg ilyen-olyan demó appok is. :D Most néztem, letiltva is csak guglis szarok vannak nekem.

Szerinted miért olyan gyors és stabil a Sense? :) Végül is egy kipucolt Android, leegyszerűsített animációkkal. Mondhatjuk úgyis, hogy egy tuningolt stock felület. :)

Most írnám, hogy #csakahtc, ja, de írom is! ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#2947) Just_Reboot válasza no more (#2946) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Hát mostmár valahol megnyomkodok egy HTC-t.

(#2948) no more válasza Just_Reboot (#2947) üzenetére


no more
addikt

Hát kinek, mi tetszik. Csak nehogy szerelmes legyél utána! :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#2949) Penguin95 válasza no more (#2946) üzenetére


Penguin95
senior tag

Ilyet a CM is tud, és az a Gapps csomaggal együtt is csak 400 MB letöltés. ;]

(#2950) Flind válasza no more (#2948) üzenetére


Flind
senior tag

Tényleg olyan jó lett a Lolli is az M7-re? :Y
Minden elismerésem a HTC-é. Bár (mint tudod) nem a szívem csücske a cég, főleg a túlhypeoltság miatt, az M9 ha igazak a pletykák, nagyon jó lehet már. Javítanak az elődök leggyengébb pontjain. Mondjuk ha eddig sem sikerült, engem most sem fognak megfogni a szubjektív dolgokkal, de még jó hogy nem vagyunk egyformák.

Mondjuk jöhetnének ők is egy compact (véletlenül sem Mini :DDD ) verzióval. :B Lapátkezű vagyok, mégis 4.7" számomra a tökéletes méret.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.