Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17651) w333


w333
félisten

Az a baj hogy kicsit néha túlzásokba estek ezzel az Apple gyűlölködéssel ... pedig ugye hosszútávon sokan nem is használták, az a baj hogy a sok fan + snob + divat emberek annyira felmagasztalták a szifon telefonokat hogy emiatt gyűlölik sokan és nem az iOS rendszer miatt, pedig egy k*rva jó telefon és szinte kompromisszum mentes az egész ... az a baj hogy sokan elfelejtik azt hogy miért is vásárol valaki egy okostelefont és ez most teljesen mindegy hogy iOS , Droid vagy WP én azért vettem mert használni akarom és az a helyzet minél többet nyomkodom annál jobban megszerettem, nagyon gyors, smooth, sehol nem laggol, kamera + videó profi, akku nagyon bírja, frissítések jönnek rá (gyorsan) és nagyon logikus az egész rendszer használata, szerintem sokkal kényelmesebb mint egy Android ... de persze ez csak az én véleményem :)

Akik kalandra vágynak és szeretnek foglalkozni a telefonjaikkal hogy kihozzák belőle a maximumot, azok tényleg inkább vegyenek Droidot mert ugye ott mindig lesz rajta mit csinálni, én ezekbe az évek során már beleuntam és inkább rábízom az Apple -re az egészet, nekem semmi más dolgom nincs csak annyi hogy használjam a telefont amire kitalálták :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17652) erik88


erik88
aktív tag

Ide is írok.
Sziasztok. :)
Van egy Note 3-am.
Szeretem cserélgetni a romokat de szerintetek érdemes lenne cserélni ájfóna vagy lumiára?

(#17653) w333 válasza erik88 (#17652) üzenetére


w333
félisten

Szeretem cserélgetni a romokat

Na tessék ... pont erről beszélek, szerintem inkább vegyél egy Nexus -t :)

(#17654) erik88

Nincs olyan hogy tökéletes vagy igazi, mindig lesz valami ami nem fog tetszeni !

Ha te is beleuntál ebbe az egész "komédiába" akkor iOS vagy WP ! :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17654) erik88 válasza w333 (#17653) üzenetére


erik88
aktív tag

De ez olyan szokásom hogy addig cserélgetem míg meg nem találom az "igazit" aztán akkor maradok annál.

(#17655) erik88 válasza w333 (#17653) üzenetére


erik88
aktív tag

Lehet megfogadom. Tetszik nagyon hogy megbizhato rendszer

(#17656) s3nsitivity válasza w333 (#17651) üzenetére


s3nsitivity
addikt

"azok tényleg inkább vegyenek Droidot mert ugye ott mindig lesz rajta mit csinálni, "

Ez úgy hülyeség ahogy van.
Megmondtuk ,hogy ne vegyél S6-ot.
Értelmes telefont kell venni.
Több mint 1 hónapja megvan az N6-om.
Tudod mi fut rajta?
Stock 5.1.1
Egy XPosed felment de az is csak a per-app settings és a QS szerkesztés miatt.

Egyszerűen teljesen kompromisszum mentes. Nincs mibe belekötnöm így nem kell lecserélnem.
Ha normális telefont vesz az ember akkor nem hajlik más felé.

Ellenben az iOS unalmas én monoton. Funkcionalitásilag is a béka segge alatt van.
Mondom, nem kell túl hypeolni.
Igen arra jó amire elég sokan használnak telefont, telefonálni, sms-ezni, kicsit böngészni mert még az se az igazi rajta. (Na jó a 6S-en már igen, ideje volt)

És megint ott tartunk, hogy egy 6S árából veszek egy Nexus 6P-t meg egy Pixel C-t és jóval többre mentem vele.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#17657) w333 válasza s3nsitivity (#17656) üzenetére


w333
félisten

Oké N6 ... de ez egy Nexus amiből nagyon kevés van :U

Akinek nem jó a 6" méret az mit vegyen :F

Ha normális telefont vesz az ember akkor nem hajlik más felé.

2 évig megvolt a Nexus 4, ezt én is tudom de azóta sincs 1 hasonló telefon sem !

Funkcionalitásilag is a béka segge alatt van.

Pl. ? erre kíváncsi vagyok ? :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17658) maximilian4 válasza s3nsitivity (#17656) üzenetére


maximilian4
addikt

Mert a nexus 6 "értelmesebb" mint az S6... :U
Ja igen, mert most jelenleg pont azt használod.
Vélemény szerint a nexus 6 a legelcseszettebb nexus amit eddig gyártottak.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#17659) s3nsitivity válasza w333 (#17657) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nexus 5X

- Gesture Control
- NFC
- SSH kliens
- DLNA kliens
- FTP kliens(ez van csak épp szinte használhatatlan)
- Automatizálás
- Multitasking
- Monitoring
- Remote
- OTG

Hirtelen ennyi jutott eszembe de ha gondolkodnék és nem lennék tök beteg akkor napikig tudnám sorolni.

Mondom. Az iPhone jó annak aki telefonál meg üzeneteket küld esetleg néha böngészik.
Anyumnak tökéletes, de én 1 nap után vágnám földhöz még a 6S-t is.

(#17658) maximilian4

Szoftveresen jóval értelmesebb.
A hardvere gyengébb ez igaz de ez legalább normálisan fut, hiba nélkül.

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#17660) w333 válasza s3nsitivity (#17659) üzenetére


w333
félisten

Nexus 5X

Méretéhez képest nagy, fakó, műanyag, gyenge kamera, gyenge mikrofon stb. :U

- Gesture Control ... (nem szeretem)
- NFC ... (talán 1X próbáltam)
- SSH kliens ... (nem tudom mi ez)
- DLNA kliens ... (nem használom)
- FTP kliens ... (ez van csak épp szinte használhatatlan)
- Automatizálás ... (pontosabban ?)
- Multitasking ... (i6 is tudja)
- Monitoring ... (minek ?)
- Remote ... (minek ?)
- OTG ... (i6 is tudja)

Az iPhone jó annak aki telefonál meg üzeneteket küld esetleg néha böngészik.

Ezt nagyon rosszul látod ... kezd el használni 1-2 napig az i4S -t és gyorsan rájössz, sőt Goolge alkalmazások is sokkal jobbak iOS rendszeren ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17661) erik88 válasza maximilian4 (#17658) üzenetére


erik88
aktív tag

Mondjuk abba igaza van. Meg azt is lehet nezni ilyenkor hogy tobb 10pezres telefont nem tudnak ugy megcsinalni hogy szoftveresen is kurva jo legyen.

(#17662) no more válasza s3nsitivity (#17659) üzenetére


no more
addikt

Remote

Ez a legjobb. Imádom, hogy a beltérit és a TV-t is tudom a telómmal irányítani. :D

NFC

Ez meg a másik zseniális találmány az eszközök párosítására.

(#17660) w333: Tessék... 99%-ban azt sem tudtad, hogy mire képes az S6-od. Tehát vettél drágábban egy olyan telefont, ami majd 5-6 szériával később -talán- tudni fogja. És majd akkor lesz revolutionary! :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#17663) erik88 válasza no more (#17662) üzenetére


erik88
aktív tag

A remote szerintem is kurva jo :)

(#17664) s3nsitivity válasza w333 (#17660) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nekem volt iPhoneom.
Egy i5-öm volt anno aztán egy i5C egy darabig. Sőt iPad Minim is volt.
Mostanában meg elég sok i6 megfordul a kezemben.. szóval nem kell bemutatni a rendszert.

Multitasking ... (i6 is tudja)
Nem tudja.
Nincs mulltitasking iOS rendszeren, ezért nem valósítható meg elég sok dolog.
Hibernálás van, Kernel Sleep, csak az adott regiszterek állapota mentődik ki de az alkalmazás lefagy ha háttérbe teszed.

OTG -t nem tud, más szabvány van hozzá. Horror áron és nem teljes R/W joggal.

A többit meg látod nem is ismered mert átlag user vagy.
Épp ezt magyarázom, az átlag usereknek megfelel, persze. Ezzel mindig is egyet értettem.

Viszont még mindig ott tartunk ,hogy ekkora összegből sokkal jobban be lehet vásárolni android fronton csak tudatosan kell vásárolni nem azt amit épp a legjobban hypeolnak mint anno az S6-al.

Méretéhez képest nagy, fakó, műanyag, gyenge kamera, gyenge mikrofon stb.
Ugyan az a kamera és mikrofon van benne mint a 6P-ben az meg lenyomta a drága ifonod.
Éppen, hogy nagyobb mint az i6 és mellé nagyobb a kijelző és van FF speaker.

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#17665) w333 válasza s3nsitivity (#17664) üzenetére


w333
félisten

De megint ott tartunk hogy oké az N5X olyan amilyen de a 6P az milyen frankó ... igen ezzel csak az a bajom hogy megint ott tartok hogy túl nagy :U

És a lefagyasztott multitaskingal mi a baj ? semmi különöset nem vettem észre !

Így van ... mondhatni azt is hogy "átlag user" vagyok, nekem egy okostelofonnál csak annyi a fontos hogy atomstabil legyen, gyors + smooth, jó kamera és videó képességek, jó alkalmazások, üzemidő stb. ettől többet én nem várok el egy oksotelefontól ... ha ezeket profi szinten tudja akkor az nekem bőven jó :R

Viszont a játékok szifonra nagyon be vannak optimalizálva, nem tudok jobb hasonlatot csak annyit hogy a "Droid egy PC" míg "iOS az Xbox" :)

Szerk.

Mostanában viszont elég gyorsan cserélgeted a telefonjaidat, persze ez érthető mert nem találod az igazit ... aztán a végén nehogy egy i6 -t vegyél :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17666) Micsurin válasza w333 (#17665) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Szóval droidra több van , jobbak , szebbek , OKÉJ! :DDD (huh x1 még a natív fhd-t sem tudja , csak 900p-s szegény :( )

Egyébként jó látni , hogy egy samusból , hogyan lesz iSheep , lehet írok egy jó kis könyvet és gazdag is lesz rögtön....

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#17667) w333 válasza Micsurin (#17666) üzenetére


w333
félisten

Egyébként jó látni , hogy egy samusból , hogyan lesz iSheep

Látom a lényeget ragadtad ki az egész beszélgetésből ... :U

De különben is inkább megyek, szülinapomon nem akarok vitatkozni :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17668) no more válasza w333 (#17665) üzenetére


no more
addikt

jó alkalmazások

Ezt az egy dolgot nagyon irigylem iOS-ből... Az igényes appokat. Még egy Facebook-ot sem tudnak megcsinálni Androidra a mai napig úgy, hogy ne akadjon meg... Aztán ott az akadozós Play Áruház.

Boldog Szülinapot!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#17669) w333 válasza no more (#17668) üzenetére


w333
félisten

Köszi :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17670) erik88 válasza w333 (#17669) üzenetére


erik88
aktív tag

Boldog születésnapot!!!

(#17671) s3nsitivity válasza w333 (#17665) üzenetére


s3nsitivity
addikt

És ezzel megint ott vagyunk ,hogy aki nem tud tudatosan Androidot vásárolni az inkább leperkál 2x annyit egy almáért miközben ugyan azt a stabilitást és sebességet megkapta volna. :)

Én meg játszani nem nagyon játszik, van fent pár játék, meg is lepődtem ,hogy reggel játszottam egy kicsit az NFS NL-el majd az imént újra elindítottam és pöcc nélkül folytatta onnan ahol jártam pedig elég sok mindent csináltam azóta.
Ez is meg a DH5 valamint a Heartstone is szépen fut, ezekkel is csak ritkán játszok.

"Droid egy PC" míg "iOS az Xbox"
Ez még igaz is lehet.
A Droidon mindent megoldhatsz és ugyan úgy játszhatsz is rajta ha erre húz a szíved.
Az iOS viszont csak arra jó amire a gyártó azt mondja de azt hiba nélkül teszi még ha ez kevés dolog is.

Nem csak most váltogatom gyakran hanem mindig gyakran váltogatom. :D
És ez nem azért van mert mindegyik szar, hanem mert én felfele megyek a létrán és inkább keveset költök mint, hogy egybe kiperkáljak 200 ezret.
Így ha jó ajánlatot kapok akkor eladom még ha fájó szívvel is mint az M8-am a múltkor.
Na meg nekem ez a fétisem.. mindig van újabb és mindig van új ami jobban érdekel de van, hogy 1-1 készülékhez csak 3- 4 másikon vezet az utam. :)

Isten éltessen!

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#17672) CJ4567 válasza w333 (#17667) üzenetére


CJ4567
veterán

Boldog születésnapot!

No Sana No Life

(#17673) r4z válasza s3nsitivity (#17659) üzenetére


r4z
nagyúr

- Gesture Control - jogos, bár ez a force touch szintjén van az extra funkcionalitást tekintve, ha már mindenképpen ki akarod emelni
- NFC - 6 és 6S-ben van
- SSH kliens - van iOS app
- DLNA kliens - AirPlayről, mint elterjedt szabványról tetszett hallani?
- FTP kliens(ez van csak épp szinte használhatatlan) - keress tovább, van pár jó FTP-s program
- Automatizálás - nem olyan sokoldalú, mint mondjuk a Tasker, de ilyen is van
- Multitasking - jogos
- Monitoring - mire gondolsz konkrétan?
- Remote - típusfüggő, de jogos
- OTG - 6 óta van, csak más szabvány

Hozzáteszem, az Android mindennek meg próbál felelni, viszont pont emiatt szívhat a júzer rengeteget, ha egy adott feladatot el akar végezni. Tudom, mert nem egyszer volt rá példa, hogy az n+1. (dzsunka) app oldotta meg a problémámat, a többi, látszólag ugyanolyan pedig nem működött rendesen.

Az iOS meg univerzális megoldások helyett az alma a saját rendszerén belül (iOS, OS X, ATV, stb.) fájdalommentesebben oldja meg a feladatokat - kisebb a funkcionalitás, de azok legalább stabilan működnek. Néhány példa:

BT / WiFi Direct / egyéb fájlküldés eszközök között - AirDrop, Continuity (utóbbi teljesen automatizált és eszméletlen jó feature)
DLNA, médiaszerver - AirPlay
Készülékek szinkronizálása - iCloud (próbáltál már akár csak két androidos eszközt összehangolni? rémálom)
Remote - nincs rá szükség, egy Apple TV-t vagy más AirPlay képes eszközt kb az összes multimédiás appból vezérelheted. A TV-dnek és egyebeknek meg gondolom van távirányítója - hogy őszinte legyek, csak addig használtam a telefonomon, amíg kipróbáltam.
Fájlkezelő tényleg nincs, de nem is kell. Az adott appból, amivel a fájltípust kezeled (zenelejátszó, Office, etc), megoszthatod az összes elérhető módon. Az appok hozzáférhetnek egymás adataihoz is újabban, így a közöttük lévő kommunikáció is megoldott.

Nem Androidként kell az iOS-re tekinteni, hanem megvizsgálni a saját környezetében, és máris sok minden világossá válik.

w333-nek meg bádogot! :)

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#17674) s3nsitivity válasza r4z (#17673) üzenetére


s3nsitivity
addikt

- NFC - 6 és 6S-ben van
- Igen, csak Apple Pay-re.

- SSH kliens - van iOS app
- Nem ,rendes kliens nincs, csak a szervert tudod elérni de operálni nem.

- DLNA kliens - AirPlayről, mint elterjedt szabványról tetszett hallani?
- Persze de nekem a DLNA szerverem is elkéne érnem nem pont a Stream funkcióra gondoltam.

- Monitoring - mire gondolsz konkrétan?
- Mondjuk System monitorng, de akár távoli gép állapotának a monitorozása.

Készülékek szinkronizálása - iCloud (próbáltál már akár csak két androidos eszközt összehangolni? rémálom)
- Napi szinten csinálom már van rá megoldott dolog. Ellenben ha nincs iCloud backup akkor sokkal szívósabb egy almával megoldani.

A Remote nem merül ki annyiban, hogy húú irányítom a TV-m, ez lehet akár egy PC is vagy konkrétan bármi más.

" az alma a saját rendszerén belül "

Persze, ha mindened alma akkor jogos de akkor megint ott vagyunk, hogy amennyiből berendezem a házam apple termékekkel veszek egy másikat... mármint, házat :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#17675) norbert1998 válasza maximilian4 (#17658) üzenetére


norbert1998
veterán

Samsungnal nincs ertelmetlenebb telefon :D (mert a wp nálam még telefonszamban sincs)

(#17676) r4z válasza s3nsitivity (#17674) üzenetére


r4z
nagyúr

- SSH kliens - van iOS app
- Nem ,rendes kliens nincs, csak a szervert tudod elérni de operálni nem.
Console-ra/Terminalra gondolsz? Serverauditor

- DLNA kliens - AirPlayről, mint elterjedt szabványról tetszett hallani?
- Persze de nekem a DLNA szerverem is elkéne érnem nem pont a Stream funkcióra gondoltam.
Arra is van jópár app, például VidOn

- Monitoring - mire gondolsz konkrétan?
- Mondjuk System monitorng, de akár távoli gép állapotának a monitorozása.
Távoli gépekhez is van egy rakás app, az iOS-t meg minek monitozni? Ha fejlesztő vagy, ott az Xcode, a sandbox és a fagyasztás miatt meg a háttérben lévő appok nem zabálnak.

Készülékek szinkronizálása - iCloud (próbáltál már akár csak két androidos eszközt összehangolni? rémálom)
- Napi szinten csinálom már van rá megoldott dolog. Ellenben ha nincs iCloud backup akkor sokkal szívósabb egy almával megoldani.
Nem a backupról van szó, hanem a központi szinkronszolgáltatásról, amit bármelyik appba be lehet építeni, és sokan be is építik. Ahol abbahagytad az iPhone-on, ott folytatod pl. az iPaden. Úgy, hogy csak engedélyezned kell, semmi többet nem kell csinálnod vele.

A Remote nem merül ki annyiban, hogy húú irányítom a TV-m, ez lehet akár egy PC is vagy konkrétan bármi más.
A PC-re lehet tenni bármilyen programot, amivel WiFin tudod irányítani egy app segítségével akár Androidon is, a bármi mást pedig - nekem! - ezerszer egyszerűbb a saját távjával vezérelni, mint a telefonon szórakozni az infrával, meg a menükben lépkedéssel.

Persze, ha mindened alma akkor jogos de akkor megint ott vagyunk, hogy amennyiből berendezem a házam apple termékekkel veszek egy másikat... mármint, házat :D
Az, hogy itthon szarul élünk, és még le is húznak a kereskedők, az már nem az ő hibájuk. Tőlünk nyugatabbra nem vágja haza a költségvetést mondjuk egy MacBook vagy iPhone megvásárlása, a minimálbéres szakmunkás is simán kifizeti.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#17677) maximilian4 válasza norbert1998 (#17675) üzenetére


maximilian4
addikt

Minap nyomkodtam egy s6 edge-t és egy g4-et. Az s6 edge iszonyat bejött, eye candy és nagyon minőségi. Amíg nyomkodtam a rendszer is teljesen fluid volt, akadást nem igen tapasztaltam.

Maxi

(#17678) norbert1998 válasza maximilian4 (#17677) üzenetére


norbert1998
veterán

Én is nyomkodtam. És a teljesítményhez képest siralmas. Meg a multitasking?! Tekerik vissza pár oldalt. Ott írtam videót róla. Multitaskingban sehol sincs a shamesung.

(#17679) maximilian4 válasza norbert1998 (#17678) üzenetére


maximilian4
addikt

Hát nem tudom... nekem sokáig volt note3-am. Mondhatni az eddigi kedvenc telóm. Brutálisan jó volt a multitasking is. Volt h 3 játék meg volt nyitva, böngésző stb és semmit nem töltött újra. Az s6 (edge)-ről csak ez a rövidke tapasztalatom van, de nekem elnyerte a tetszésemet.

Maxi

(#17680) no more válasza norbert1998 (#17678) üzenetére


no more
addikt

Appok megnyitásában még az i6s-t is elveri szerintem. Annyira nem rossz azért a teljesítménye, bár tény, hogy gyengén muzsikál multitaskingban. :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#17681) s3nsitivity válasza r4z (#17676) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Látom egyáltalán nem érted miről beszélek. :N

" a sandbox és a fagyasztás miatt meg a háttérben lévő appok nem zabálnak. "

Épp ez a lényeg. Így a felsorolt alkalmazások egyike se lesz teljes funkcionalitású.

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#17682) norbert1998 válasza no more (#17680) üzenetére


norbert1998
veterán

Amit én nyomkpdtam az laggolt, mint a bf4.
És a multitask is siralmas. S6+ 4 giga rammal meg mindig rosszabb multitaskban, mint egy 2 giga ramos telefon pure droiddal(aosp)

(#17683) no more válasza norbert1998 (#17682) üzenetére


no more
addikt

laggolt, mint a bf4.

:DDD :DDD

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#17684) w333 válasza erik88 (#17670) üzenetére


w333
félisten

Köszi mindenkinek a születésnapi köszöntést :R :R :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17685) Zoja™ válasza w333 (#17684) üzenetére


Zoja™
őstag

Boldogat utólag is. Ha szabad tudni, mennyi az annyi?

(#17686) Flind válasza no more (#17668) üzenetére


Flind
senior tag

Nálam tökéletesen smooth a FB és a Play Store is.

(#17687) erik88


erik88
aktív tag

Most olvastam vissza.... micsoda nénik vannak itt öcsém.

(#17688) w333 válasza Zoja™ (#17685) üzenetére


w333
félisten

31 :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17689) norbert1998 válasza w333 (#17688) üzenetére


norbert1998
veterán

Boldog születésnapot uram :R

(#17690) w333 válasza norbert1998 (#17689) üzenetére


w333
félisten

Köszi :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17691) norbert1998


norbert1998
veterán

Új rekord született. Remélem.
3 napja nem volt komment itt :O

(#17692) legiaap válasza norbert1998 (#17691) üzenetére


legiaap
nagyúr

Várjál mindjárt lesz egy csomó.

Szar az android!
;]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17693) no more válasza norbert1998 (#17691) üzenetére


no more
addikt

Miről lehetne itt beszélgetni? Az iOS-ről, meg az iphone-okról. Hogy húde gördülékenyek, az Android szar, mert lagol, meg akadozik, meg lefagy, stb... Hetek óta csak azt olvasom, hogy milyen isten az Apple meg az iphone6.

Az alap kis csoportból (értsd: akik az elejétől itt voltak) senki sem ír már ide rajtam és w333-on kívül. Tőle tudjuk, hogy milyen kommentek vannak napok (hetek?) óta... Én néha trollkodok ide valamit, amikor unatkozok, azt ennyi.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#17694) legiaap válasza no more (#17693) üzenetére


legiaap
nagyúr

Pontosan. Fejlődsz azért!
;]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17695) Balathruin válasza no more (#17693) üzenetére


Balathruin
veterán

Minek írjunk egy kihalt topikba?

(#17696) CJ4567 válasza no more (#17693) üzenetére


CJ4567
veterán

Én is itt vagyok.

No Sana No Life

(#17697) norbert1998 válasza no more (#17693) üzenetére


norbert1998
veterán

Itt van majdnem mindenki, aki számít :K

Szója is, csak read only. Bár szerintem ezután a megnevezés után, idetolja a képét írásban is :DDD

Annyit kellene mindenkinek megérteni, hogy se a droid se a szifon nem rossz, csak ha a shamesung kezébe kerül valamelyik.

(#17698) erik88 válasza norbert1998 (#17697) üzenetére


erik88
aktív tag

Ez kurva jó amugy xdd

(#17699) norbert1998 válasza erik88 (#17698) üzenetére


norbert1998
veterán

melyik részére gondolsz?

(#17700) erik88 válasza norbert1998 (#17699) üzenetére


erik88
aktív tag

"Annyit kellene mindenkinek megérteni, hogy se a droid se a szifon nem rossz, csak ha a shamesung kezébe kerül valamelyik."
Erre... xdd

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.