Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17501) s3nsitivity válasza Zoja™ (#17498) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nem véletlenül csak appok vannak portolva sajnos. :(
Maga a Sense egy zárt dolog így elég esélytelen a portolása. :(
Alapból Sense-es készülékekre lehetséges csak általában mert elég mélyen bele nyúltak a rendszerbe és a kernelbe is így ez elég bukott ügy, próbálkoztam már vele de életre kelteni se egyszerű aztán a bug javítás meg konkrétan szörnyű. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#17502) Zoja™ válasza s3nsitivity (#17501) üzenetére


Zoja™
őstag

Na akkor meg várjuk az 5.1.1-es HTC romot, abban elvileg már nem lesz HTC resources a framework-ben.

(#17503) legiaap válasza Zoja™ (#17492) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ja viccelődni tud a Samsung, csak eladni nem.
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17504) w333 válasza legiaap (#17503) üzenetére


w333
félisten

Eladni is tudnak ... szoftvert viszont azt nem tudnak írni :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17505) s3nsitivity válasza Zoja™ (#17502) üzenetére


s3nsitivity
addikt

M9-re már van és ugyan az a helyzet.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#17506) no more


no more
addikt

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#17507) legiaap válasza no more (#17506) üzenetére


legiaap
nagyúr

Pfff...van ám itt ego kéremszépen.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17508) w333 válasza legiaap (#17507) üzenetére


w333
félisten

Majd rájönnek ... :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17509) s3nsitivity válasza w333 (#17508) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Mostanában egész sok iFos megfordul a kezemben.. amíg be nem kapcsolom őket egész tetszősek.. de utána.. förtelmes.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#17510) no more válasza s3nsitivity (#17509) üzenetére


no more
addikt

Szemből valóban elmegy a design, de az a hátlap? Hogy lehet egy olyan design-t, mint a HTC One, 100%-ban lekoppintani és ilyen mesteri szinten elcsúfítani? :DDD

(#17507) legiaap: Szerintem az Android felhasználók nem szoktak 2 hetet sátrazni az almás bolt előtt és nem veszik meg évente ugyanazt a telefont, ami annyiban különbözik az előzőtől, hogy kap a kijelző +2 pixelt meg a Safari egy új ikont.

(#17508) w333: Mire? Nem tudtad kihasználni az S6-ban és az Androidban rejlő lehetőségeket, ezért lecserélted egy iphone-ra, ami azon kívül, hogy appokat futtat és kilép belőle nem nyújt semmi extrát. Ezzel nincs is baj, neked az való (mielőtt megsértődsz, úgy értem, hogy a te igényeidnek megfelelő), de ez még mindig egy Androidos topik...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#17511) w333 válasza s3nsitivity (#17509) üzenetére


w333
félisten

Pedig van benne bőven lehetőség ... csak meg kell ismerni :K

(#17510) no more

Nem tudtad kihasználni az S6-ban és az Androidban rejlő lehetőségeket, ezért lecserélted egy iphone-ra, ami azon kívül, hogy appokat futtat és kilép belőle nem nyújt semmi extrát

S6 is megvan még, és milyen extra lehetőségek ? talán az hogy napi 10X ürítsem a multitaskingot ? vagy hogy keressem és várjam a frissítéseket hogy jobb legyen ? vagy mire gondolsz ? egy okostelefonnak az a feladata hogy hibátlanul fussanak rajta az alkalmazások és nem az hogy folyamatos karbantartást igényeljen hogy működjön :D

Nem sértődöm meg, miért sértődnék ... ez is csak egy vélemény :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17512) no more válasza w333 (#17511) üzenetére


no more
addikt

Automatizálásra gondoltam például... Olyan dolgokat sosem fogsz tudni csinálni az iphone-on, mint Androidon. Pl. bedugom a headsetet, azonnal elindul a zenelejátszó, vagy, ha hívnak és odaemeled a füledhez a telefont, akkor felveszi a hívást magától, vagy, ha kijelzővel lefelé fordítod a telefont, akkor némítja magát. Ezek apróságok, de megkönnyítik a hétköznapi használatot. Vagy ott a double tap to wake...

Az alkalmazás-váltót meg nem értem, minek napi 10x űríteni :F Az a dolga, hogy ott legyenek az appok és tud köztük váltani. Talán nem Samsungot kellett volna venned, de, ha jól emlékszem itt előre megmondta mindenki, hogy nem fogsz jól járni vele. :U

nekem néha több gondot okoztak mint hasznot

Én napi rendszerességgel használom (sőt) és el nem tudnék telefont képzelni ilyen lehetőségek nélkül...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#17513) w333 válasza no more (#17512) üzenetére


w333
félisten

Nem tudom, én ezeket a funkciókat soha nem használtam, tudom hogy kényelmes meg minden de ezek nekem néha több gondot okoztak mint hasznot:)

Az alkalmazás-váltót meg nem értem, minek napi 10x űríteni :F Az a dolga, hogy ott legyenek az appok és tud köztük váltani. Talán nem Samsungot kellett volna venned, de, ha jól emlékszem itt előre megmondta mindenki, hogy nem fogsz jól járni vele. :U

Nem csak S6 telefonom volt, tudom miről beszélek ... minél kevesebb a szabad RAM annál akadósabb a telefon, ezt tapasztaltam Nexus -n is ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17514) no more válasza w333 (#17513) üzenetére


no more
addikt

tudom miről beszélek

nem.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#17515) w333 válasza no more (#17514) üzenetére


w333
félisten

Tessék ... Link :)

Több mint 1 évük volt rá hogy javítsák, mégsem tettek semmit ! :U

Én azt mondom hogy a 4.4.4 Droid volt a legjobb, ez az 5.0 hatalmas nagy vakvágány tiszta bug, instabil, stb. (ezért is adtam el anno a N4 -t) a 6.0 -t kíváncsian várom hogy milyen lesz a valóságban :))

Még az is lehet hogy fejlesztői telónak rögtön megveszem a N5X -t ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17516) no more válasza w333 (#17515) üzenetére


no more
addikt

Sonykon, HTC-ken, LG-ken, stb. nincs memory leak... Stock Androidon sem mindig fordul elő. Egyedül Samsungokon létezik a 100% "memory leak", ami igazából annyi, hogy a TW egy rakás optimalizálatlan szar. :D Amúgy hogy jött ez a témához? Most én meg linkelgessek olyanokat, hogy mennyivel stabilabb az Android, mint az iOS (mert amúgy az, hiszed vagy sem)? Ami elég ciki, mert az iOS zárt rendszer és saját fejlesztés néhány HW-re, míg Android nyílt (te is csinálhatsz magadnak rendszert rá) 5 ezer forinttól is kapsz készüléket, a csillagos égig. :D

tessék Lollipop vs iOS8

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#17517) s3nsitivity válasza w333 (#17515) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Érdekes nekem az N5-n is csak ritkán volt ilyen az N6-on meg sosem tapasztaltam, ellenben gyönyörűen futnak egymás mellett az appok.
És valósan futnak nem úgy mint iOS-en.

Nálam már ott elvágta magát, hogy nem lehet wifi-t választani ha épp bent vagy a settings-ben.
Naponta belefutok ebbe a hibába, hogy az Exchange-et teljesen kitöltjük aztán a f@sza telekomos wifi levágja a készüléket, amit mellesleg a droid egyből érzékel és vissza is mászik, és nem tudok vissza csatlakozni csak ha bukom a 10 perc alatt bepötyögött exchange beállításokat.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#17518) w333 válasza no more (#17516) üzenetére


w333
félisten

míg Android nyílt (te is csinálhatsz magadnak rendszert rá)

Na pont ez az amiből elegem lett ... :))

(#17517) s3nsitivity

Az az egyetlen nagy probléma hogy tökéletes telefon nincs ... ha kell a sebesség ott a Nexus széria, ha kell a jó kamera + multimédia ott az S6 / G4, és még tudnám sorolni, az i6 valahol az aranyközépút nagyon gyors + smooth + multimédiában is nagyon ott van, cserébe viszont zárt a rendszer :)

Ezeket kell mérlegelni ... és ez alapján eldönteni hogy kinek mire kell a telefon !

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17519) no more válasza w333 (#17518) üzenetére


no more
addikt

Na pont ez az amiből elegem lett ...

Jó, én már nem értelek. :D :DDD

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#17520) w333 válasza no more (#17519) üzenetére


w333
félisten

Jó, én már nem értelek

Hogy jó legyen a telefon ... főzött romokat használni (ebből lett elegem) :P

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17521) s3nsitivity válasza w333 (#17518) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Érdekes elég sok iPhone user érdeklődött már nálam, hogy "olyan készülék ami nekem van árulunk-e" mert, hogy milyen gyors. :D
Általában azon szoktam keresni ha olyan probléma van amit nem tudok fejből, na és persze ez nagyrészt iOS -es probléma szokott lenni így ők látják és elég sokan oda vissza vannak tőle. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#17522) CJ4567 válasza w333 (#17511) üzenetére


CJ4567
veterán

Miért ürítetted naponta 10x a multitaskingot? Megdobállak popcornnal ha még egy ilyen szakmaiságtól mentes dolgot írsz ;]

No Sana No Life

(#17523) no more válasza w333 (#17520) üzenetére


no more
addikt

Vissza is tértünk a beszélgetésünk elejére... Megmondtuk, hogy ne vegyél Samsungot. :P Nekem gyári rendszer van az M7-en (mivel még garis) és nem kell újraindítgatnom, nem kell űrítgetni az alkalmazás-váltót, nem kell vele bohóckodnom... És nem fagy le (be is baszna, ha ennyiért lefagyna), főleg azért nem, mert nem használok cleanert, meg memória "optimalizáló (lol)" appokat. Szerintem ugyanezt tudja egy Sony, LG, Huawei, vagy Honor, Xiaomi, Meizu, Motorola stb... Egyedül a Samsung nem képes kezdeni valamit a TW-vel.

(#17522) CJ4567: +1. A mai napig nem értik meg az emberek, hogy magától bezárja a rendszer a felesleges appokat, ha tele lesz a RAM.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#17524) legiaap válasza w333 (#17518) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ha akarod az iPhone-t is ki lehet nyitni: JB
Utána elég sok mindent meg lehet vele csinálni.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17525) Zoja™


Zoja™
őstag

Na látom már megint buli van :D

Macsk: ne dobáld a popcornt, inkább hagyd meg nekem, mert ehhez a komédiához az kell. ;]

(#17526) CJ4567 válasza Zoja™ (#17525) üzenetére


CJ4567
veterán

Adok neked is :DDD

No Sana No Life

(#17527) no more


no more
addikt

XD

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#17528) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

A fokozatosság elve, nálam és nála...

(#17529) s3nsitivity válasza Just_Reboot (#17528) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Szörnyű az az ember..

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#17530) Just_Reboot válasza s3nsitivity (#17529) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Az bizony, legalább annyira mint a konzerv doboz az N6- topikban.

(#17531) no more


no more
addikt

#szaraziphone!!!!!!! :DDD :DDD ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#17532) legiaap válasza no more (#17531) üzenetére


legiaap
nagyúr

Mit tett veled az Apple, hogy ennyire utálod? Meséld el nekem.
:)

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17533) norbert1998 válasza Just_Reboot (#17528) üzenetére


norbert1998
veterán

shamesung
Betojás, ezzel az ürgével össze kell haverkodnom! :C :DDD

legiaap
Semmit, csak nem sense van rajta, és apple logó a hátulján, más szavakkal büszkeségből nem meri elismerni, hogy az iCucc ugyanolyan jó, mint a droid.
Szerintem egyikkel sincs semmi baj, míg egy fent nevezett Shamesung a kezébe nem veszi a droidot.

(#17534) Just_Reboot válasza norbert1998 (#17533) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Jó mulatást.

(#17535) r4z válasza s3nsitivity (#17529) üzenetére


r4z
nagyúr

Everman volt az egyetlen alma hívő, akit bírtam. Már amikor nem térített, hanem csak kötetlenül dumáltunk. Ez a tacskó, meg a többi fajtatársa viszont katasztrófa.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#17536) CJ4567 válasza legiaap (#17532) üzenetére


CJ4567
veterán

Zárt OS, aminél alapvető, droidon ingyenes alkalmazások fizetősek(jó, ez nem teljesen egyoldalú) egy csengőhanggal szenvedni kell hogy beállíthasd, BT fájlküldés nem tudom van-e már, nem testreszabható, túlárazott.

Viszont vannak Google appok amik iOS-on jobbak mint droidon.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#17537) r4z válasza CJ4567 (#17536) üzenetére


r4z
nagyúr

BT fájlküldés? Körülményes csengőhang? 2009-ben élsz tán? :D

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#17538) legiaap válasza CJ4567 (#17536) üzenetére


legiaap
nagyúr

Magyarazd el nekem miért jó egy nyitott os? Sok ember akinek droidja van ugyanúgy baszik rá, hogy nyitott. Ahogy kiesik a dobozból úgy használja. Anna ellére, hogy zárt én személy szerint semmit sem hiányolok semmi hátrányban nem szendevek.
Nem torrentezek hanem megveszem az appokat, filmekre használom az Amazon Instant Video-t. Zenére előfizettem Spotify-re. Kékfog szerintem tök felesleges, mikor a felhőszgtatások korát éljük.
De akinek szabadság kell ott a JB.
Ja cssengőhang téma. Most komolyan egyes embereknek annyira életbevágóan fontos hogyan csipog a telefonja pár másodpercig. Nem értem.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17539) Just_Reboot válasza legiaap (#17538) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Én nem megyek az Iphone OFF-ba a Droidról csevegni...

(#17540) legiaap válasza Just_Reboot (#17539) üzenetére


legiaap
nagyúr

És ezzel most azt akartad mondani, hogy?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17541) norbert1998 válasza legiaap (#17540) üzenetére


norbert1998
veterán

Komolyan nem értem őket... Te csak leírtad, ogy nem szenvedsz hiányt, stb, teljes igazságokat, neki(k) nem tetszik, szóval "tűnj el". :W
A teljes igazságot fentebb leírtam. Droid is alma is ugyanolyan jó, kicsit más a fedése, meg a droidot a shamesung elcseszi. Shame on them. Ennyi, nincs mit vitázni. Alma kicsit túlárazott, nade a shamesung is, akkor mit várunka a legnagyobb riválistól? :)

(#17542) SidCorky


SidCorky
senior tag

Részben off téma is, és jobban is pörög a topic, bekérdezek ide is :) Próbálta már valaki felvenni a telóból hdmi-n jövő képet Avermedia LGP-vel? Mennyire működhet?

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#17543) norbert1998 válasza SidCorky (#17542) üzenetére


norbert1998
veterán

tirexi mintha valamit alkotott volna, mielőtt lapátra tették innen :D

(#17544) SidCorky válasza norbert1998 (#17543) üzenetére


SidCorky
senior tag

Ezzel nem vagyok beljebb :D

Mindenképp vennék egy Avermediát, de ettől függ hogy most, vagy csak fél év múlva, mikor már a géphez venném

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#17545) Just_Reboot válasza legiaap (#17540) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Hogy nyugodtan nevezzétek át a topikot Iphone Off 2-re. Én leléptem Telegramra.
Amúgy szomorú hogy ez lett a régei Android OFF-ból.

(#17546) r4z válasza Just_Reboot (#17545) üzenetére


r4z
nagyúr

Ha esetleg nőkről beszélnénk, akkor nők, nőügyek 2 legyen a topik neve? Ugyan.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#17547) CJ4567 válasza legiaap (#17538) üzenetére


CJ4567
veterán

Esetleg valakinek kell egy kisebb fájlátvitel(pl. zene) akkor hajára kenheti a felhőszolgáltatásokat, mert semmit se fog tudni kezdeni vele.

Erről nem akarok vitázni, kinek a pap, kinek a papné. Megvan a véleményem az iPhoneről, aki akarja, használja, aki nem, nem. Én nekem személy szerint az OS-sel van bajom, nem magával a telefonnal. Volt WP-m, azóta nem kell zárt OS.

No Sana No Life

(#17548) norbert1998 válasza CJ4567 (#17547) üzenetére


norbert1998
veterán

azért a ios egészen más, sőt, ahhoz képest még nyíltnak is nevezhető, mint a winfos.

(#17549) legiaap válasza norbert1998 (#17548) üzenetére


legiaap
nagyúr

Pontosan
Na de hogy off is legyek, mindjárt kezdődik az event!
:)

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17550) norbert1998 válasza legiaap (#17549) üzenetére


norbert1998
veterán

vatevönt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.