Hirdetés
- Gurulunk, WAZE?!
- GoodSpeed: A RAM-válság és annak lehetséges hatásai
- bb0t: Ikea PAX gardrób és a pokol logisztikája
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- potyautas: A Magyar Néphadsereg emlékére
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- sziku69: Szólánc.
- bambano: Bambanő háza tája
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
-
LOGOUT
Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.
Új hozzászólás Aktív témák
-
paolinho
addikt
válasz
tibcsi0407
#134177
üzenetére
Noha egyáltalán nem vitatom, hogy igazad van, de én is osztom junkpod kolléga véleményét. Én ez év februárban vettem egy LeEco Le Pro 3-ast. Túlzás nélkül állítom, hogy (saját igényeim szerint) eddig ez életem legjobb telefonja. Mondom ezt úgy, hogy elsők között vettem anno egy OP5-öst, amit közel 2 hét teszt után inkább visszaküldtem, és a LeEco mellett maradtam. Nem éreztem a két készülék között azt a különbséget, ami 50e Ft-ot (vagy ma már inkább többet is) megért volna. Nem akarom részletezni az okokat, mert senkit nem szeretnék megbántani, aki az OP5-tel elégedett, hiszen az egy igazán jó készülék.
De visszatérve a LeEco-ra, jelenleg a bb72-féle 23S gyári rommal használom, amiben köszönhetően többek között Neked hibátlan a magyar nyelvű opció.
Sajnos nyár elején bringázás közben kicsúszott a zsebemből, melynek következtében elrepedt a képernyő. Ezt hozzávetőleg 8e-ért tudtam orvosolni az Aliról egy eredeti LCD beszerzésével, amit magam ki is tudtam cserélni. Én úgy gondolom, hogy az alkatrész kérdés lehet, fontos szempont, de olvasgatva itt a fórumot, az általam (saját hibám okán) is cserére szoruló LCD-n kívül legfeljebb az USB csati port szokott még elfáradni más telefonokon. Ezt ehhez a típushoz is kapni még, bár nálam patent szorosan megy be a kábelvég a mai napig. Én általában 1-2 évig használok egy telefont, de szerintem, ha e két hardver elemen kívül sok minden mást is cserélni kellene ennyi idő alatt, akkor azt a telefont jobb elfelejteni.
Én is sajnálom, ami a céggel történik, de ettől még az eddig gyártott termékei minőségi készülékek, amit csak ajánlani tudok mindenkinek.
Viszont hagy kérdezzelek már meg, hogy az általad is említettet LeEco.Re-n felbukkant egy Full Multi Pro3-026s rom By tora33 a készülékhez. Szóval érdemes erre frissíteni a jelenlegi 023S-t? Vagy ha Neked nem, esetleg másnak van vele valamilyen tapasztalata?
Köszi előre is!
Új hozzászólás Aktív témák
- The Division 2 (PC, XO, PS4)
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Gurulunk, WAZE?!
- Elektromos autók - motorok
- Samsung Galaxy A52s 5G - jó S-tehetség
- Windows 11
- Futás, futópályák
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Trollok komolyan
- Melyik tápegységet vegyem?
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 128GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3747, 100% Akkumulátor
- Apple iPhone 16 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- LG 27UL500P-W - 27" IPS - 3840x2160 4K - 60Hz 5ms - HDR10 - AMD FreeSync - 300 Nits - sRGB 99%
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3959, 100% Akkumulátor
- VADIÚJ Bontatlan! Honor 400 Lite 8/256 AMOLED 120Hz Velvet Grey, Dual SIM 2év gar
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi

