Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36801) raziel01 válasza stefi68 (#36800) üzenetére


raziel01
veterán

Gyakorlatilag nem is érdemes használni akkor az Amazon napi free app-ját, mert ugyan úgy wareznak érzékeli a Google mintha csak letorrentezné az ember.

(#36802) TRob1 válasza raziel01 (#36801) üzenetére


TRob1
veterán

Kivéve például ilyen esetekben. :DDD

¤ R'n'R ¤

(#36803) raziel01 válasza TRob1 (#36802) üzenetére


raziel01
veterán

Nem rossz, mondjuk én megvettem a Smart Office 2-t. Jó, hogy beírta ide az akciót egy fórumtárs. 300 Ft-ot megért.
------------
Ajánlok egy játékot:

Avoider
Minden Ft-ot megért, annyira szépen van kidolgozva.

(#36804) raziel01


raziel01
veterán

Google Play Store (Android Market) 3.5.16 [Mod]

Mod version features:
Unlimited access to apps in Google Play Store
Removed countries restriction in Google Play Store
Fixed the issue which your device is not compatible with this item in Google Play Store

(#36805) andris811 válasza stefi68 (#36800) üzenetére


andris811
tag

A javascriptes dolog nálam nem működött, de ami alatta régi megoldásként van az tökéletes!

(#36806) kymco válasza stefi68 (#36800) üzenetére


kymco
veterán

:R Úgy tűnik, hogy működik.
Eljutottam a vásárlásig a getjar-os proginál, már csak le kellett volna okéznom, de most nem vettem meg.

[ Szerkesztve ]

www.refujvaros.hu

(#36807) mipityu válasza andris811 (#36805) üzenetére


mipityu
tag

Én az Old Method-ot próbáltam (Pinball Ride-ot vettem meg), működik :-)

Xiaomi Mi Note 10 Lite 8/128 - Teclast X98 Air 3G

(#36808) tybsen


tybsen
addikt

Egyébként mennyire biztonságos vásárolni a play-en? Csak azért kérdeztem, mert lejárt a prepaid hitelkártyám és megadnám a rendes hitelkártyám számát. Más alkalmazások nem férhetnek hozzá a kártyaszámhoz, amit beírok? Ugye prepaid-nél ez nem volt érdekes, de a rendes hitelkártyám ugye azért több pénz van.

(#36809) F-ECT$ válasza tybsen (#36808) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem még nem volt vele gond (és ha jól tudom, akkor még senkinek sem), de ez semmilyen biztosítékot nem jelent a jövőre nézve. Szerintem bármilyen elektronikus vásárlás esetén óvatosnak kell lenni (limitek beállítása), mert tökéletesen biztonságos megoldás nincs.

Dive ever, work never.

(#36810) tybsen válasza F-ECT$ (#36809) üzenetére


tybsen
addikt

Jaja, igazad van. Köszi a választ!

(#36811) GrandeP


GrandeP
őstag

Keresek egy app-ot.. még talán lehet h magyarra fordította valamelyik kolléga. :)

Maga a program, azt csinálta h ha eltávolodtam az adott wifi állomástól, akkor pár másodperc után lekapcsolta h ne szívja az aksit... az istenért sem jut eszembe a neve...

:R

Illetve, veszélyes ez az android, mikor csak Asszonynak volt, akkor elég volt neki 2-3 program, most h már nekem is olyan rendszer van, lassan 3 jegyű számnál járunk, h mennyi szemét van, ami jó valamire! :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#36812) rum-cajsz válasza GrandeP (#36811) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Én nem tudom neked milyen telefonod van és milyen Android verzió van rajta, de nekem a wifi nem fogyaszt (vagy legalábbis nagyon minimálisat), ha nincs kapcsolatban.

Ha az aksi kímélés a cél, akkor érdemes elgondolkodni, hogy mi fogyaszt többet, egy háttérben futó program (ami akkor is fogyaszt, ha kapcsolódva vagy), vagy az inaktív wifi.
Esetleg ki is mérheted BMW-el.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#36813) GrandeP válasza rum-cajsz (#36812) üzenetére


GrandeP
őstag

A cél az, h ne keresgéljen jel után, ha nem muszáj , és igen ezzel együtt az aksi kímélés is.

ui: egyébként tudom h innen szedtem le, de nem tudom h kitől és h mi volt neve, szóval, létező app...

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#36814) TRob1 válasza GrandeP (#36813) üzenetére


TRob1
veterán

Azzal kíméled az akksit, ha vmi figyelő app folyamatosan fut és fogyaszt? :F Logikus (az ilyen és hasonló logikákról szól a 21. század. Lásd pl. a most aktuális Instagram nevű csodaappot: xar felbontás, semmit nem érő 1:1-es képarány, az esetek többségében túleffektezett, valótlan kép a világunkról, ellenben kaphatsz jó sok lájkot rájuk. ;] ). :D

Nézd meg mondjuk ezeket a képeket az akksiról (katt rájuk hogy lásd nagyban). És nem volt akksikímélő, folyamatosan futó figyelő app.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#36815) F-ECT$ válasza GrandeP (#36811) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem bekapcsolt wifivel nem nagyon fogyaszt, ha épp nincs wifi közelében, bár még nem mértem ki pontosan. (Reggel kb 1 óra míg beérek a munkába, közben olyan 1%-ot esik az akksi.)

Dive ever, work never.

(#36816) GrandeP válasza TRob1 (#36814) üzenetére


GrandeP
őstag

Akkor ezt túl tárgyaltuk....

Szóval lényegében szerintetek egy "szoftver" több erőforrást kér/vesz el, mint egy hardver ami engergiát használ a működéséhez?!

Én elhiszem ha ti mondjátok, de még egyenlőre nem tudom feldolgozni az inputot...

Symbián telómnál 1 nap jelentett a kikapcsolt a wifi... ha itt máshogy, akkor máshogy van... :R

És a gps?

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#36817) TRob1 válasza GrandeP (#36816) üzenetére


TRob1
veterán

Egy állandóan futó app biztos hogy fogyaszt... persze a wifi is... de mint a képek is mutatják, sztem felesleges ilyen appokkal játszadozni. Igaz, vannak akik mást állítanak erről (de mindig van mindennek ellenzője és pártolója is, ugyebár :DDD)

A gps csak akkor fogyaszt, ha használja is vmi app (mióta megvettem a telefont tavaly januárban, nem volt még kikapcsolva "kézileg" a gps :D) Úgyhogy nyugodtan meg lehet a képernyő helyet spórolni az ilyen gps ki/be ikonokkal/widgetekkel. :))

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#36818) F-ECT$ válasza GrandeP (#36816) üzenetére


F-ECT$
titán

A legegyszerűbb ha tudsz mérni legalább 8-10 órán keresztül:
1. bekapcsolt wifi, úgy hogy nincs jel a közelben
2. kikapcsolt wifi, úgy hogy nincs jel a közelben

Ha lehet, akkor egyéb paraméter ne nagyon változzon. (Függ a telefontól, a telepített appoktól és a romtól is, hogy mennyit fogyaszt.)

Dive ever, work never.

(#36819) hodostamas válasza TRob1 (#36817) üzenetére


hodostamas
addikt

No igenám, de szinte már minden progi használni akarja, így elég sokszor be van kapcsolva :)
Pl az FB app is azzal kezdi hogy GPS on..

(#36820) TRob1 válasza F-ECT$ (#36818) üzenetére


TRob1
veterán

Go ki az erdőbe egy hétvégére sátrazni... :)

(#36819) hodostamas:
Jó, én a tisztességes, normál emberekről beszélek, nem a közösségioldal függőkről. ;]

Egyébként az ilyen fb és társaiban nem lehet kikapcsolni külön hogy ne használja? Miért megy rá eleve? Mutatja a tolvajoknak hogy nem vagy otthon? Vagy mifene?

ui: Nálam a telepített kb. 60 app 90-95%-a nem akarja használni (a maradék meg eleve navi vagy geocaching app. A fényképező appnál meg vki vagy bekapcsolja, vagy kikapcsolja :DDD)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#36821) mogyesz válasza GrandeP (#36811) üzenetére


mogyesz
aktív tag

(#36822) raziel01 válasza hodostamas (#36819) üzenetére


raziel01
veterán

Facebook app hulladék
Friendcaster for Facebook a nyerő. :D

(#36823) Narxis


Narxis
nagyúr

Épp kérdezni akartam de közben rájöttem a megoldásra. Akinél akadozik a frissített Season Zen HD élő háttérkép az állítsa a power managment-nél balanced-ről high performance-re és olyan jó lesz mint a korábbi verzió, sajnos ezen még csiszolnia kell a fejlesztőnek viszont enélkül is ez az egyik kedvenc live wallpaperem, a húsvéti téma is nagyon szép.

Thanos was right.

(#36824) raziel01 válasza Narxis (#36823) üzenetére


raziel01
veterán

Igazi aksi gyilkos az összes live wallpaper. :D

(#36825) xSide


xSide
őstag

+1 xar, mint xar és felesleges szutyok a nép butitásának szellemében...

(#36826) raziel01 válasza xSide (#36825) üzenetére


raziel01
veterán

Mire gondolsz?

(#36827) xSide válasza raziel01 (#36826) üzenetére


xSide
őstag

Nem gondolom, tudom:)
Szutyok és kész, többek közt a korlátolt lehetőségei miatt, indokolatlan adatkérések, buta 4:3 kép támogatás, háttérben futáskor nagy mem használat...
Aki használja egészségére, de miért nem vesz akkor szódás flakont?
Ott lehet hasznos, hisz csak igy tud többek közt a külvilággal kapcsolatba lépni...
Jót röhögtem mikor egy képet is csak mms-ben tudtak átküldeni:D

Én meg azt küldök, amit csak akarok akár wifin keresztül is függetlenül mi van a másik oldalon pc ave droid:)

[ Szerkesztve ]

(#36828) Narxis válasza raziel01 (#36824) üzenetére


Narxis
nagyúr

Jaja, de nekem mindegy mert úgyis töltőre teszem a telót éjszakára mert ha nem akkor másnap délután merül le ami biztos rosszkor jön. Kb. 2 napot bírna amúgy, de én inkább nem kockáztatok. :D

Thanos was right.

(#36829) raziel01 válasza xSide (#36827) üzenetére


raziel01
veterán

Rosszul kérdeztem. Melyik programra gondoltál? Mert új hozzászólást írtál de nem tudni mire. Sok dologról volt szó. Instagram, facebook app, live wallpaper.
Iphone amúgy elég korlátolt. Most például nekem jól jött, hogy havernak bluetooth-on át tudtam küldeni egy fájlt a suliban Android-ról Androidra. Iphone-nál ilyet nem lehet de sajnos WinPhone-on se. Az egyetlen tuti nagy szabadsággal rendelkező rendszer az az Android.
De az árak is viccesek, Samsung Galaxy SII ami iszonyú tudású kb 110k, Iphone meg kb duplája és szoftverileg nulla.

(#36830) Swami


Swami
senior tag

Tudtok olyan appot ajánlani, amivel kitehetem a fontos ismerősöket, barátokat a kezdőlapra, hogy ne kelljen keresgetnem őket a listában. Badán van egy Buddies Now nevű. Valami hasonló kéne droidra. Köszi!

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#36831) GrandeP válasza raziel01 (#36829) üzenetére


GrandeP
őstag

Sztem, a fákbukra... mellesleg ez a friendcaster-es, ez télleg kezelhetőbb/átláthatobb... most néztem meg, mert szégyen nem szégyen amit a fákbuk javasolt, azt tettem fel....

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#36832) Melack válasza Swami (#36830) üzenetére


Melack
veterán

Ez alapból benne van, Add Shortcut/Person. És ott is van, akit szeretnél.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#36833) k850 válasza Swami (#36830) üzenetére


k850
addikt

Mért alapból nem tudja a telód?
Kezdő kijelző hosszú tapi, a felugró ablakból, parancsikon, majd a következő lehetőségből kapcsolatok. ;)
Megelőztek, de legalább én magyarul írtam le! :D

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#36834) yozsee11 válasza TRob1 (#36820) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Van egy úgynevezett PDroid nevű program, amivel beállítható minden egyes programnál, hogy melyik Permission-t akarom engedélyezni, letiltani, némelyiknél pedig valami kamu adatot is meg lehet adni :D

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#36835) Swami válasza k850 (#36833) üzenetére


Swami
senior tag

De tudja, de valami látványosabbra gondoltam...
De köszi!

[ Szerkesztve ]

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#36836) F-ECT$ válasza raziel01 (#36829) üzenetére


F-ECT$
titán

Iphone meg kb duplája és szoftverileg nulla.

Hát-hát. Azért az app store-ban még mindig több progi van, mint a play-en.

Dive ever, work never.

(#36837) Melack válasza k850 (#36833) üzenetére


Melack
veterán

Angol nyelvű android mellett így egyszerűbb nekem :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#36838) raziel01 válasza F-ECT$ (#36836) üzenetére


raziel01
veterán

Az appok mennyisége határozza meg az oprendszer minőségét?
De hiába van több ha az IOS korlátolt és csomó funkcióhoz nem lehet hozzáférni.

(#36839) TRob1 válasza F-ECT$ (#36836) üzenetére


TRob1
veterán

Nem mindegy hogy kétszázezer vagy háromszázezer? Vagy te mindet használod? :DD

¤ R'n'R ¤

(#36840) F-ECT$ válasza raziel01 (#36838) üzenetére


F-ECT$
titán

az IOS korlátolt és csomó funkcióhoz nem lehet hozzáférni
Ezzel már egyetértek.

TRob1: nem, kb 60-70 appot használok. Egyébként inkább az a jellemző, hogy egy app már van ios-en és utána megjelenik droidra, mint fordítva. Nagy különbség szerencsére nincs, és az is csökken, de még a store vezet. És persze én is tudom, hogy hiába lenne 6 milliárd app, ha abból mind szar lenne, de egyelőre a jó minőségű appokból is több van a store-on (ami persze drágább is úgy általában).

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#36841) k850 válasza Melack (#36837) üzenetére


k850
addikt

Most készülsz valami angol nyelvvizsgára? Miért nem használod a magyar nyelvet?

Swami
Ha Xperia S készüléked van, akkor próbáld meg: kezdő kijelző hosszú tapi, alkalmazásfelület, kedvencek és hívásnapló. Ez valamivel látványosabb. Természetesen a telefonkönyvben fel kell venni a kedvenceket, tudod a kis csillagot bejelölni!

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#36842) GrandeP


GrandeP
őstag

Full screen callert telepítettem az elöbb, de iszonyat mód összefagyott, belaggolt a go launcherral...

Tudtok valami hasonlót, ami teljes képernyőn adja képet hívásnál? Az már csak a hab lenne a tortán ha feltudná olvasni a hívó nevét a blutooth fülesbe, vagy csak úgy...

Köszi.

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#36843) Nordik


Nordik
őstag

Tudtok ajanlani valamilyen jo billentyuzet programot? Olyanra lenne szuksegem ami egyszeru, tehat nem kell nekem szotar stb. vagy konnyen kikapcsolhato legyenek ezek a funkciok. A lenyeg, hogy pontos legyen, kicsi legyen a melleutesek szama.

(#36844) Mr X válasza Nordik (#36843) üzenetére


Mr X
veterán

Smart Keyboard

(#36845) raziel01 válasza Nordik (#36843) üzenetére


raziel01
veterán

SwiftKeyX

(#36846) tvamos válasza F-ECT$ (#36836) üzenetére


tvamos
nagyúr

Szoftverileg nulla?
Te megis mirol beszelsz?
Az Androidban is vannak sz..r dolgok, az iosban is. De egyik sem nulla. Az a szofver nulla, amikot kiadnak egy telefonhoz, es nem lehet azt hasznalni. (Ha mar Androidnal tartunk, akkor legyn pl. Blade, ami gyari allapotaban... eleg gagyi.) Az iphone gyors, es mocskosul "SMART", ez nem is ketseg. Ugy jo, ahogy van.
Az mas kerdes, hogy neked nem tetszik, mert nem hekkelheted szabaszet. (Vagy csak irigyled azokat, akik siman megengedhetik maguknak a draga keszuleket a meregdraga szolgaltatasokkal.)

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#36847) GrandeP válasza tvamos (#36846) üzenetére


GrandeP
őstag

Az mindenképp szánalmas/ nevetséges ilyen összegű telónál, h bluetoothra alkalmatlan...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#36848) Luissimo válasza GrandeP (#36847) üzenetére


Luissimo
veterán

egyik csutkaügyileg érintett ismerősöm erre aztszokta mondani, hogy "Van élet a Bluetoothon túl is" :-)

háàát, végülis van, de milyen ? :K :DD

[ Szerkesztve ]

(#36849) VMatteo


VMatteo
őstag

Izgatja a fantáziámat ez a sok giga tárhely...hogy működnek ezek a felhő alkalmazások?Valaki el tudná magyarázni pár szóban?

Tisztelet a Gépésznek!

(#36850) GrandeP válasza VMatteo (#36849) üzenetére


GrandeP
őstag

Faparaszt leírással...

Teamviewert használtad már?

Ha igen, akkor ugyanaz a metódús...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.