Hirdetés
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- bb0t: Ikea PAX gardrób és a pokol logisztikája
- GoodSpeed: A RAM-válság és annak lehetséges hatásai
- GoodSpeed: Márkaváltás sok-sok év után
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- ldave: New Game Blitz - 2025
- Real Racing 3 - Freemium csoda
-
LOGOUT
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. november
Új hozzászólás Aktív témák
-
kiju
csendes tag
Sziasztok!Szeretnék segítséget kérni a tabletemmel kapcsolatban. Toshiba at 300-as tabletem van.Androidos rendszerrel.Kb egy hete elkezdte azt hogy megnyitom a facebookom és abban a pillanatban bezáródok a böngésző. Újra próbálkozok talán a kezdőlapig eljutok de ahogy rámegyek pl. a profilomra megint bezáródik.
Ha más nyitok meg akkor egy darabig megy de az után is bezáródik. Csináltam rajta egy szoftverfrissítést de nem segített rajta. Gyorsabb lett mint előtte de a probléma ugyan úgy fent állt.Vírusirtó van rajta Avast Mobile security. -
kiju
csendes tag
Sziasztok! tud valaki olyanról hogy lehet -e kapni valahol tabletre hátlapvédő tokot. Toshiba AT 300 típusra keresnék.köszönöm.
-
kiju
csendes tag
sziasztok!tudnátok segíteni abban hogy toshiba at 300 tablethez lehet kapni hátlapot és ha igen hol.köszönömsshol.köszönöm
-
kiju
csendes tag
sziasztok!nekem egy kérdésem lenne hogy egy tabletem és goggle böngészőt használok rajta.egyszere több oldalt megnyitók rajta pl youtube freemail stb.. és zenét hallgatok youtubon de amikor már a másik oldalt böngészem akkor megáll a youtubon a zene de pl ha számítógépen hallgatom akkor attól független alatta szól a zene de a hackerem nem. esetleg valamit bekéne állítsak valamit? válaszokat előre is köszi.
-
kiju
csendes tag
válasz
stmiklosi
#30940
üzenetére
rendben köszi majd akkor keresek valamilyen drivert hozzá monjuk ehhez nemigen értek miféle néven keressek hozzá drivert elég (hülye) vagyok ehhez a témához.amúgy csak az usb hibakeresést találtam meg és pipáltam ki a másik amit írtál megtaláltam sehol.azért köszönöm :-)
-
kiju
csendes tag
sziasztok akkor senki nem tud itt megoldást a problémámra? :-(
-
kiju
csendes tag
Sziasztok! Kaptam ajándékba egy Toshiba At 300 tabletet. Következő lenne a problémám vele ,hogy hiába dugom össze a számítógéppel nem érzékelik egymást.Esetleg fel kell telepítenem valami programot a számítógépre hogy lássa a tabletemet?
Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- ÚJ Honor Pad 10 5G + Smart Keyboard (12,1" / 8 mag / 8GB RAM / 256GB / Space Grey)
- Apple Pencil 2 (második generáció)
- ÚJ Lenovo Tab 10.1 + Clear Case (10.1" / 4GB / 64GB / WiFi)
- Getac ZX70 - Ütésálló tablet- Androidos - GPS /4G - Több darab érkezik - Új ára 580.000Ft
- iPad Smart Keyboard iPad Pro M4 12,9 hibátlan!
- Dell Latitude 7320 i5-1145G7 16GB 256GB 1 év garancia
- REFURBISHED és ÚJ - DELL Thunderbolt Dock WD22TB4 (210-BDTD)
- Keresek Xbox Series S / Series X / Playstation 5 konzolokat
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 5600X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3070 8GB Zalman Z1 PLUS Cooler Master 700W
- HIBÁTLAN iPhone 14 512GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3922, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

Dr.NX
