- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- eBay-es kütyük kis pénzért
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- zebra_hun: Hűthető-e kulturáltan a Raptor Lake léghűtővel a kánikulában?
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
Új hozzászólás Aktív témák
-
A kérdésed ebben a formában értelmetlen. Nincs Nv-s RT..de ha ezt tolja AMD, akkor sajnos lesz.
Nvidia teljesen szabványos Microsoft Dx 12 és most már teljesen szabványos Vulkan RT-t használ, amit minden kártyát futtathatsz ami RT támogatott és Dx 12 képes. ezért tudták egyáltalán tesztelni az RDNA 2-t RT ben. Nem gondolom hanem tudom.
A megjelent RT címek közül két játék képvisel kivételt, a Quake 2 amire Amd már normál driveres támogatást sem ad érthető okokból és a Wolf. Youngblood ami pedig vulkan alapú RT. A játék megjelenésekor még Vulkan szabványos RT nem létezett, pár hete jelent meg amire ma AMD be is jelentett egy kerülő utat. Tehát jelenleg van szabványos Dx 12 1.1 és szabványos Vukan. Erre AMD mindkettőre saját kerülő megoldást hoz.
Ez azt jelenti hogy Nvidia lehet fogja magát és akkor ő is kiszáll a szabványos dolgok mögül és mindkét gyártónak lesznek játékai amik majd futnak hol az egyik hol a másik kártyán RT vel. Ez rohadtul nem jó senkinek.
Ez pontosan a G-sync -Adaptive sync esete fordítva.
A G-sync jobb, gyorsabb csak éppen korlátozottan volt elérhető jó drágán és rögzítette a használható kártyák monitorok körét. Sokkal jobb most mindenkinek szerintem.
Ugyan ez van az RT vel, csak itt most egyedi megoldást az AMD tol.
megoldás az lenne hogy szabványosítják, de nekik az nem érdekük egyelőre a konzolok és a kisebb Vram mennyiség miatt az Nv kártyákon.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
Megbízhatatlan oldalakat ahol nem mérnek (pl gamegpu) ne linkeljetek.
- Azonnali készpénzes GAMER / üzleti notebook felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i9 9900K 8 mag 16 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Új! Targus - USB-C Dual HDMI 4K HUB - 2 HDMI-vel. Saját töltő nélkül 2 monitorral (120Hz)
- BESZÁMÍTÁS! 4TB Samsung 870 EVO SATA SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- Eredeti DELL 240W töltők (LA240PM160)
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest