- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- hcl: MS Office365 Linuxon
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- droidic: YouTube videók és playlistek letöltése GUI-alkalmazással
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Gurulunk, WAZE?!
-
LOGOUT
Az AMD vs. INTEL vs. NVIDIA topikban - ami eredetileg VGA topik volt - felmerült, hogy ne legyen a VGA-ra korlátozva a beszélgetés. Tekintettel arra, hogy ez a topik jóval kisebb forgalmú, így ezt most bezárjuk, és a másik topikkal összevonva ott folytatódik tovább a CPU, processzor téma is.
Aktív témák
-
jokeph
nagyúr
válasz
t72killer #1003 üzenetére
Szép kis grafikon, de elég foghijas. Pl. nincs benne 1 db Ryzen CPU sem, ha már 4+ magról van szó.
Tudom-tudom, régi a mérés, mert a skylake i7-es benne a legújabb.
Ugyan van benne 1db 6 és 1 db 8 magos i7, az X végűek, csakhogy a skylake és kaby lake i7-ek állva hagyják hiába 4 magosak, erősebbek egy magon (és a rendszerbusz sebességük is magasabb, bár ez esetben ez nem jelent túl sokat) jóval mind a két X végű CPU.
Ez a játék speciel a grafikon szerint nem húz hasznot a 4+ magból, mert ha igen, akkor az X-es CPU-nak illene elől állni a listában, ehhez képest viszont igen csúnyán le vannak szakadva az i7 6700k-tól.
Ezen lista alapján inkább az a konklúzió, hogy a tesztelt játék szereti a 4 magot, ki is használja, illetve nagyon jól kihasználja az adott CPU HT képességét, ami ugye a régebbi Celeronnak, Pentiumoknak és i5-nek (még a 6600k-ban sincs.) nincsen, viszont a 6. gen i3-ban már van, meg az összes i7-ben is.
Kiváncsi lennék, ha szerepelne benn pár RyZen, meg mondjuk Intelből a G 4560,G 4600 Pentium (HT van) és pl. még az i3 7300, 7350k (szintén van HT), vajon hová kerülnének a listában.
Meg még az is jól látszik, hogy a játék motorja kiválóan kezeli az erőforrásokat, remekül skálázódik, igazából méla undorral még a Celeron is elmegy szódával, meg aztán bőven lehet még visszatekerni a beállitásokból.
Aktív témák
- Futás, futópályák
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Megfizethető, Pulse szériás Sapphire alaplap DDR5-ös Ryzenek alá
- Telekom mobilszolgáltatások
- Medence topik
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Magisk
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Sony PlayStation 4 PRO 1TB SSD fekete játékkonzol extra játékokkal garanciával hibátlan
- BESZÁMÍTÁS! MSI Z370 i5 9500 16GB DDR4 512GB SSD RX6600 8GB Cooler Master MB510L Chieftec 500W
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A22/Samsung Galaxy A23/Samsung Galaxy A25/Samsung Galaxy A05s
- Bomba ár! Fujitsu LifeBook U758 - i5-8GEN I 8GB I 256GB SSD I HDMI I 15,6" FHD I W11 I Garancia!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged