Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

https://prohardver.hu/dl/upc/2016-01/30/491958_fdx7zyrlo9jvholz_banner2_3.png

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9474) JHC válasza Gyöször (#9473) üzenetére


JHC
tag

Nálam is a LiveGamer-rel volt próbléma és jó sokáig tartott mire rájöttem. Nálam az volt a jelenség, hogy a lejátszás elkezdett akadozni változó időtartam után, úgyhogy még az egérkurzor is elkezdett akadozni, ha időben leállítottam akkor nem fagyott le a gép, de újra kellett indítani. Ha mégis akkor, indítás után az eszköz sem látszott az eszközkezelőben. Csak akkor ismerte fel újra, ha kikapcsoltam a gépet, és a tápegységet is áramtalanítottam utána. Ez valami PCI Express hiba lehet. Nálam nagyon tele van a gépház, úgyhogy szinte az összes sáv használatban van. Nem próbáltam ugyan korlátozni a busz sebességét. De lényeg a lényeg, arra jutottam, hogy csak akkor működik tökéletesen a dolog, ha olyan slotba kerül a kártya amit a processzor hajt meg, és nem a déli híd osztja tovább neki. A PCI Express energia gazdálkodással is próbálkoztam, de nem használt. Amennyire ki tudtam hámozni a netről, az én kártyám 1.0x1-es, onnan nem tudom hova tud még lejjebb menni, de a GPU Z-vel nézve pl az 2070-nel az történik, hogy amúgy az enyém 3.0x8 módban megy ha szükséges, de ha nem kell a lóerő akkor visszamegy 1.0x8-ra. Azért megy amúgy x8-ban a 2070, mert csak ennyi sáv jut neki. Ha neked mondjuk APU-d van akkor te halmozottan hátrányos vagy, mert ott még annyi sáv sincs, és nem tudom tudja többfelé osztani az x8-at.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.