Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon™ HD 7950 / 7970 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-08 20:59:31

LOGOUT.hu

AMD Radeon™ HD 7950 / 7970 topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17751) Foxmulder89 válasza Sondi1986 (#17750) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Nem. A +20% az a fogyasztás limitet tolja ki, nincs köze a feszültséghez, azt te állítod be. Az hogy kinél mennyi az alapfesz az az ASIC qualitytől függ, aminek egyébként semmi köze a minőséghez.

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#17752) Cole86 válasza Sondi1986 (#17750) üzenetére


Cole86
senior tag

Ez fura.. nekem AB nem engedi a feszt szabályozni ,de ilyen hőfokok mellett már nem is erőltetném a feszelést... :(

Nekem alapfeszen , ami nálam 1,222v (gpu-z szerint) megy ilyen 1190et ,de pl a Unigien Valleybe csak olyan 1160 körül full hibamentes. Fehér kis pöttyöket generál magasabb órajelen ritkán, de észrevehetően, más tesztprogramokban meg hibátlan 1190/1650 fölött is.. (3dmark 11,vantage)

Unigien Valleybe már 71-72 +fokba is simán belenyal, pedig csak pár perces teszt.. :W

40% ventinél még elfogadható házhűtéssel (oldalba kapja egy 200as max fordulaton, annak akkora a moraja másik 3db 200assal együtt, mint ennek 40%on) Ez még pont a nem zavaró szint kicsit sem számomra. :U

Foxmulder89 : úgy ahogy írod, az csak a max megengedett tdp limit feltolása.. a feszt a kari adja, ill a program, ha állítható. :K

axe125 : Én pont gtx 480asokról váltottam feljebb.. mondjuk nekem extra tuningos volt és 900mhzen használtam..

Hát memóriában dupla méret, az gondolom egyértelmű és gyorsabb is jóval..

A gpu ereje pedig szerint lazán olyan 35% +

3d mark 11 : gtx 480 900/4000mhzen gpu pontszám : 7000pont kb

3d mark 11 : HD 7950:1140/6000mhzen gpu pontszám : 10400 kb

:))

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#17753) axe125


axe125
tag

Hy all!

Kártya vásárlás előtt állok.7950-et néztem ki.Azon belül is powercolor ill giga.Mind 2 egész jó áron van.Melyik az ajánlottabb vétel?Vagy esetleg egy 7970-el jobban járnék?Jelenleg gtx480 muzsikál a gépemben.Kb mekkora teljesítménynövekedés lenne ha 7950-re váltanék?Never settle kuponos kártyák elérhetőek már valahol?

Előre is köszi a válaszokat!

üdv:axe

(#17754) BeLucZ válasza axe125 (#17753) üzenetére


BeLucZ
addikt

durván duplája lesz, gondolom húzni is fogod rendesen, kb 480 sli színvonal a tahiti

(#17755) Cole86 : hát nekem 480asom volt előtte és az fps kb duplázódtak, igaz huzva néztem a 7970est, 1125/1575ön, teljesen reális a dupla sebesség szerintem, főleg nagy felbontáson szűrőkkel maxon, 480 amugy is kifogy a vrambol már sokszor

[ Szerkesztve ]

(#17755) Cole86 válasza BeLucZ (#17754) üzenetére


Cole86
senior tag

A duplája a frászt! Ez azért túlzás!
GTX 480 SLI még mindig lever 1db 7970est is..

A memóriája a duplája! :)

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#17756) Sondi1986 válasza Cole86 (#17752) üzenetére


Sondi1986
addikt

Engem néha zavar amikor azt mondják hogy hangos kártya, szerintem mihez képest hangos, egy bármilyen ref. hűtős kártyánál jóval csöndesebb.
Ráadásul játékba lehet hallani a hangját ahol elnyomja a játék zaj.

nekem 1,25V csak teszt alatt eszik.

Játékokban olyan 1,2V GPU-z vel nézve.

Csak a trixx 4.6-al tudod vezérelni a feszt, a 7870 topikba már ki tárgyaltuk pár 7870XT tulaj hogy mennyi a minimális fesz amit elvisel, engem annyira nem izgat az alá feszelés. :B

de ez a kártya olyan gépbe mint a tied: [link]

[ Szerkesztve ]

(#17757) Cole86 válasza Sondi1986 (#17756) üzenetére


Cole86
senior tag

Jah 400pontért nem fogom megsütni... gondolom az is feszelve volt.. Nekem ez csak a 7970 DC2T kari helyére jött ideiglenesen 1-2hétre max.

Majd eladom és az új tulaj megsütheti, amúgy állítólag bírják.. :)) Mindenesetre az 1ik legjobb ár/érték arányú kártya jelenleg a piacon.. a fogyasztása meg relatív, szerintem erősen kártya példány függő az is.

ezeket nem lehet igazából feszelni, túl magasak a hőfokai tűrhető venti hang mellett.. 1venti, alapfeszes tuningra éppen ,h csak elég vagy inkább kicsit soványka. :U

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#17758) banderasz77


banderasz77
addikt

Ha a Far Cry 3 a program működése leállt hibával lép ki, akkor a GPU tuning a nem megfelelő? A memória addig semmi artifactot nem csinált, alul van feszelve, de akkor az gondolom jó.

(#17759) -Solt- válasza Cole86 (#17755) üzenetére


-Solt-
veterán

Fogyasztásban biztos! :D

www.smart-bus.hu

(#17760) Sondi1986 válasza Cole86 (#17757) üzenetére


Sondi1986
addikt

Nem! Ez a határa, innen már feszt kell adni neki, és nem rég jött ki a trixx 4.6 az az egyedüli mivel lehet adni neki még.

Szerintem is kevés neki ez a hűtő borda mért és venti, a Sapphire csinálta jól. A TUL csoport elspórolta. :F

(#17761) sakal83 válasza banderasz77 (#17758) üzenetére


sakal83
addikt

Igen. Sok neki a tuning

(#17762) kockaharcos válasza banderasz77 (#17758) üzenetére


kockaharcos
senior tag

Tapasztalataim szerint a Far Cry 3 nagyon érzékeny a memória tuningra, igaz ezt még HD 7870-el tapasztaltam ki, de amivel BF3-at több órát játszottam, far cry 3 multiban kb 5 perc után fagyás volt.

Próbálj egy minimális feszültséget adni neki.

(#17763) szasanyi válasza kockaharcos (#17762) üzenetére


szasanyi
félisten

Csak nem? Mondtam én, hogy azzal nézd meg!

(#17764) banderasz77 válasza kockaharcos (#17762) üzenetére


banderasz77
addikt

Nem az volt a baj, ami eddig jó volt proci és memó alulfeszelés csak markokra volt elég. A játék kifektette az alaplapi beállításokat. Most már jó, mehet megint a VGA teszt játékok alatt.

(#17765) xatos3 válasza Cole86 (#17755) üzenetére


xatos3
senior tag

ha slibe kötsz 2 kártyát nem adódik össez a vram tudtommal, meg neked mekkorák amúgy a fedélzeti ramjaid a 480on?

"A memóriája a duplája! "

akkor 3 giga/kártya? mert a 7970en ugye 3 giga van

de nemhinném hogy neked 6 giga vram van a 480 sli-n,
főleg hogy legjobb tudomásom szerint (nem néztem utána csak fejből) 768, illetve 1536 ramokkal jöttek ki

vagy valamit félreértettem?

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#17766) BeLucZ válasza xatos3 (#17765) üzenetére


BeLucZ
addikt

768as 480as nem létezett soha, 1,5 gbs a legtöbb, félreértetted amúgy, mert a teljesítményarányokról vitatkoztunk, én azt mondta hogy a 7970es(főleg huzva) gyakorlatilag hozza 480 sli szintjét ő meg azt mondta hogy nem, nagyjából ennyi a történet :)

(#17767) Cole86 válasza BeLucZ (#17766) üzenetére


Cole86
senior tag

Igen, plusz annyit ,h a 7970nek max a memóriája a duplája.. de az tényleg! :DDD

Amúgy pedig szénné húzva a 7970 1200mhzen már nagyjából hozz a gtx 480 sli erejét ,ez tény!

Viszont a 480asok meghúzgálva csupán 820körülig (gtx 580as szint) az már jóval 25% diff felett is lehet akár.. (alkalmazás és játék függő)

más:

Ennek ellenére ati párti vagyok ,de a régi geforce 480/580ig ,szuper karikat csinált! Azok nem cirippeltek, máig is él a többség.. Ez igaz a ATi oldalra is, régebben nem volt fele ennyi gond sem a kártyákkal... :(

A mai csúcs és prémium kategóriás kártyák, meg zúgnak, cirippelnek, fagyogatnak, megdöglik a vramjuk..

eddig volt nálam jó pár zsír új bontatlan kártya, gtx 660ti phantom, gtx 670/680, HD 7870 , 7950/70, mindenek volt valami rák fenéje vagy garanciális problémája..(főleg a 7970es szériába!!!).. " a széria vele járója"

szerintem gáz ,h a minőség sok téren lefelé halad.. :W

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#17768) kockaharcos válasza szasanyi (#17763) üzenetére


kockaharcos
senior tag

Még nem jutottam el odáig,hogy feltelepítsem. :D

(#17769) BullKoxa


BullKoxa
őstag

had kérdezem mennyi idő alatt fut le az Unigine Valley? kb 10 percig nézegettem a tájat aztán kinyomtam.

Cole86 : Rányomtam,akkor fent kiírta Benchmark ..... vagy mi,de ugyan az ment. Lent jobboldalt mutatta a cuccot.

[ Szerkesztve ]

(#17770) Cole86 válasza BullKoxa (#17769) üzenetére


Cole86
senior tag

Rá kéne nyomni a benchmark feliratra a ball felső sarokban... de nem gond! :DD :D :)) :C

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#17771) BeLucZ válasza Cole86 (#17767) üzenetére


BeLucZ
addikt

szerintem az esetek többségében hozza a 480 slit, nem hinném hogy mindenhol 100%os a sli skálázódása :)))

nekem volt 480am és most szinte mindenhol dupla fpsem van, de igazából játékfüggő igencsak, ahol nagyon nagyon jól skálázódik a sli ott lehet nem olyan gyors, de főleg itt az újabb driverekkel piszok sokat gyorsult a 7970es

(#17769) ko-ko82: unigines appokban f9 a benchmark gyorsbillentyűje vagy rákattintasz a benchmarkra

(#17767) Cole86 : hát ja, ahogy Abu mondaná, zsugorodik a piac, sok a selejt, sok a szar termék, de hát ezért van a gari

[ Szerkesztve ]

(#17772) Cole86 válasza BeLucZ (#17771) üzenetére


Cole86
senior tag

Ez tény... nekem nem véletlenül van az ! :DD :C

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#17773) axe125


axe125
tag

Köszi a válaszokat.Úgy néz ki jövőhéten jön egy powercolor 7950-es kari.

7970 meg soha nem fogja hozni a 480 sli szintjét.Max vizezve meg sz@rrá húzva,feszelve.
Átlag 480-ak fesz emelés nélkül mennek 800 mhz-et.Akár csak az enyém.2 ilyen kártyát akkor ver el a 7970 ha nincs sli vagy full amd-re lett írva a játék.Vram meg nem igazán szokott elfogyni.Full hd felbontáshoz pont elég.

Crysis 2-t kimaxolva a mai napig viszi a 480-am igaz jól megcibálva.

Persze tudomásul veszem hogy a 7900-as széria jóval erősebb nála ezért is váltok. :K

Gtx 670-et akartam de a tetü nvidia még mindig állati drágán adja és ahogy néztem pár újabb tesztet a tahiti már szépen beelőzte.

(#17774) szasanyi válasza axe125 (#17773) üzenetére


szasanyi
félisten

Én is így jártam. Az előző 7950 után ki akartam próbálni egy GTX670-et, de a hangos, refhűtős változat is 85k volt itt az aprón, használtan (nekem az nem új, amit más kibontott, gépbe tett, letesztelt/széthajtott majd eladja mert nem úgy megy mint gondolta). Ez az egész egy vicc.

(#17775) ricshard444


ricshard444
veterán

Anno 680 megjelenéskor akartam venni új vga-t, hardverapron nem volt 5 napon keresztül 140k alatt GTX680...inkább vettem 100 alatt egy 7970-t kollégától sok sok garival, és azóta megint itt ragadtam

Vannak dolgok...

(#17776) BeLucZ válasza ricshard444 (#17775) üzenetére


BeLucZ
addikt

én akkor se vennék 680ast ha 90 ért adnák, inkább megvenném a 7970est 100ért ismét, mert egyszerűen jobb , és akkor még csak nem is ghz editionről beszélünk :)

(#17777) Cole86 válasza BeLucZ (#17776) üzenetére


Cole86
senior tag

Hát igen.. azért az a 384bites 3giga memória ütős és a gpu is atom erős.. :K

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#17778) ricshard444 válasza BeLucZ (#17776) üzenetére


ricshard444
veterán

Engem a mai napig hajt a kíváncsiság ..., talán majd 1x összejön egy teszt vele valaki segítségével.

Vannak dolgok...

(#17779) szasanyi válasza BeLucZ (#17776) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez attól is függ mivel játszol! Van néhány jó NV cím ami sajnos nem megy hibátlanul AMD kártyán, a PhysX meg ugye a másik kis plusz ilyen esetben. Nálam a Batman ACa favorit, de akár mit csinálok a mickolaggok nem tűnnek el, míg maximális részletességgel (DX11 + Extreme) meg konkrétan játszhatatlan. :W

(#17780) BeLucZ válasza szasanyi (#17779) üzenetére


BeLucZ
addikt

aha, hát én a pisixet telibesz_rom :D kiprobáltam borderlands2ben, a cpum elvitte konkrétan a highot élvezhetően, kb 0 pluszt hozott nekem játékélményben az a pár kis törmelék, batman játékokat nem szeretem, de kötve hinném hogy 7970el ne menne maxon. microlaggom soha egy vgaval sem volt

(#17778) ricshard444 : engem olyan vgaknál hajt a kiváncsiság amiről tudom hogy jobb sokkal, egyértelműen, pl egy titant bevállalnék , mert az végre nem egy szanaszétherélt chip, igaz hogy nem kifejezetten gamer piacra szánták, hanem a profi piac selejt darabjait kapják meg a userek, de azért akkor is nagyon nagyon erős gpu, azt kiprobálnám, csak olyan csillagászati ára lesz, hogy inkább majd szerválok még egy 7970est azt sokkal erősebb lesz mint a titan és a töredékéből megvan

az én szememben a gk104 visszalépés inkább mintsem előre lépés

(#17781) axe125: szinte az összes mai vga ciripel nagy terhelésnél, főleg több ezer fpsek kirajzolásakor, ez teljesen normális, túl sok mindent nem tudsz vele kezdeni

[ Szerkesztve ]

(#17781) axe125 válasza szasanyi (#17774) üzenetére


axe125
tag

Járt nálam egy 670 pár órát.Teljesítménye jó volt.Hangja már kevésbé.Ref hűtőnek elég undorító hangja volt.De ami kicsapta a biztosítékot az a win élményindex.Olyan nyekergő ciripelő hangot adott ki közben a kártya hogy nem akartam elhinni.Még aznap este ment vissza az eladónak.

Kíváncsi leszek a 7950-re.........

(#17782) szasanyi válasza BeLucZ (#17780) üzenetére


szasanyi
félisten

Az, hogy van PhysX amit a CPU számol, az nem jelenti, hogy látványban ugyanazt látod mint NV kártyán. :N Persze ez nem mindenkinek érdekes, szerintem jó, és pluszt ad a vizuális élményhez - még ha nem is teljesen realisztikus. De az, hogy te a pisixet telibesz_rod olyan érv, amivel végképp nem lehet vitatkozni. Persze, mert a 7970 az olyan jó a 7950-hez képest, hogy annál tuti nem lehet ilyen probléma. Ejnye már, ne mondj már ilyen badarságot... főleg, hogy nem is játszol az említett játékkal.

axe125: gondolom, az tényleg hab a tortán. :U Az általam említett VGA is olyan volt, amit egy srác hirdetett aki kettőt vett és az egyiket hamar meg is hirdette. Én nem vagyok rosszindulatú, de hülye sem. Mert ha ki tudná próbálni az ember a megvétele előtt, de ugye először fizetsz és csak aztán derül ki mit kapsz.

[ Szerkesztve ]

(#17783) Foxmulder89 válasza axe125 (#17781) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Ciripelés nagyon magas fps esetén van csak, nem kell vele foglalkozni, normális..
Egyébként én úgy vettem észre kisebb feszen kevésbé ciripel..az élmény index meg amúgy sem jó semmire.
szasanyi: A pisixet egy jó processzor is tudná számolni, csak mivel egy magra van korlátozva szándékosan, így nem fog menni rendesen..

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#17784) Asbee válasza BeLucZ (#17780) üzenetére


Asbee
veterán

Nálam high Physx-el nagy harcban 10-20 FPS van.

(#17785) szasanyi válasza Asbee (#17784) üzenetére


szasanyi
félisten

Ott van a The Wicher 2 is ahol nincs is PhysX, de AMD kártyán nem fut olyan jól (simán) mint NV kártyával. Szval van pár jó cím, ami egyszerűen az NV optimalizáltsága miatt nem olyan jól fut AMD architektúrán (vagy AMD driverrel nemtom pontosan).

Foxmulder89 (#17783) - a lényegen sajna ez nem változtat. Ez van, ha tetszik ha nem, az NV valszeg nem is fog ezen változtatni hanem megtartja saját privilégiumának.

[ Szerkesztve ]

(#17786) axe125 válasza Foxmulder89 (#17783) üzenetére


axe125
tag

Gtx480 érdekes módon nem ciripel. :)

(#17787) BeLucZ válasza szasanyi (#17782) üzenetére


BeLucZ
addikt

már miért ne látnám ugyanazt a látványvilágot? ugyanúgy ráraktam highra a physxet, volt is plusz törmelék, de nekem minimális pluszt adott hozzá, teszem azt ez nem meggyőző érv az nv kari mellett, esküszöm holnap feltolom a batmant és megnézem neked hogy microlaggol e meg hogy megy maxon

eddig amúgy többnyire kifizettem a felárat az nvkra mert jobbak erősebbek voltak, nem egy spórolós szétherélt chipet kaptam( eddig 480-580 nagyon jó volt) gk104 nem jó vétel főleg nem 140 ezerért, nem gondoltam volna hogy visszasírom a fermit :)

nálam ami számít, hogy jó erős legyen a gpu, ne legyen spórolós, pl amikor megláttam a memsávszélt gk104nél majdnem dobtam egy hátast, gyenge compute teljesitményről ne is beszéljünk, de tökmind1 mit csinál az nv, igy is viszik a kártyáit mint a cukrot, a márkanév meg marketing nagy erővel bír, de aki jobban utánajár a dolgoknak és egyik irányba sem elfogult, az szerintem most jobban jár a tahitivel

physxre visszatérve, igencsak kevés game jött ki mostanság physx támogatással, ezek közül ami nagy név az a batman meg bl2

(#17788) szasanyi válasza BeLucZ (#17787) üzenetére


szasanyi
félisten

Tedd azt, lesz meglepi.De látnod kell mert másnak úgysem hiszed el. Maximális grafikán, 1080p-ben szénné húzott 7970-nel sem lesz min. 20FPS-ed ahol már akadozik a játék.

(#17789) Cole86 válasza axe125 (#17786) üzenetére


Cole86
senior tag

Ez mondjuk tényleg érdekes.. se 470/480/580 pedig aztán kajáltak... :Y

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#17790) szasanyi válasza Cole86 (#17789) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez a ciripelős dolog nem a fogyasztással függ össze ha jól tudom, hanem tekercselés és/vagy annak szigetelésbeli tökéletlenségével.

(#17791) Cole86 válasza szasanyi (#17790) üzenetére


Cole86
senior tag

Ez érdekes.. nálam minden 7950/7970 sőt még a tahiti LE (xt) is cirippel picit...

érdekes módon a 7870 sima meg nem... extra húzás és fesz alatt sem..
Mégis csak az fogyaszt messze a legkevesebbet.. szerintem van erős összefüggés az új kátyák/szériák körében... :W :W :W

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#17792) adamssss


adamssss
veterán

No neki kezdtem a bios flash-nek, de amikor betallózom neki a biost azt mondja, hogy nem találja...
Ez mitől lehet vagy nem így kéne beütni?
atiflash.exe -f -p 0 Sapphire7950(810-1250-Elpida).rom

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#17793) ricshard444 válasza adamssss (#17792) üzenetére


ricshard444
veterán

Írd át a nevét valami rövidre, én uj.rom-nak szoktam írni

Vannak dolgok...

(#17794) adamssss válasza ricshard444 (#17793) üzenetére


adamssss
veterán

Ott a pont. ;)
Két kérdés: honnan tudom, hogy most az új biost használom?
Kell e flashelni a kapcsoló másik állásában is, vagy ha egyszer megcsináltam akkor ha itt hagyom a kapcsolót működik a dolog.
Ja és egy bónusz: A trixx-el lehet húzni? CCC-ben adjak neki +20-at vagy most már az úgysem változtatna semmit?

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#17795) ricshard444 válasza adamssss (#17794) üzenetére


ricshard444
veterán

Onnan, hogy tudsz feszt állítani és 810 az alap gpu órajel
Elég az egyiket
Trixxel lehet húzni, adj neki, problémát nem okoz, sem nagyobb fogyasztást

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#17796) adamssss válasza ricshard444 (#17795) üzenetére


adamssss
veterán

Szuper.
Minden úgy van ahogy írtad. Feszt max mennyit szabad neki adni?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#17797) ricshard444 válasza adamssss (#17796) üzenetére


ricshard444
veterán

Ha azt veszed, hogy 1.25V az alap akkor 24/7re így is mehet nyugodtan.

Vannak dolgok...

(#17798) Tian66


Tian66
senior tag

Erre valakinek ötlet?
Please !!!!
:R :R :R

(#17799) Cole86 válasza Tian66 (#17798) üzenetére


Cole86
senior tag

Kevés az alapfesz neki a gyári órajelekhez...

Adjál neki több feszt és gyorsan kiderül... amúgy : GARI...

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#17800) Tian66 válasza Cole86 (#17799) üzenetére


Tian66
senior tag

Mennyit adjak neki?
Egyébként 015.029-es bios van rajta, ha ez számít.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon™ HD 7950 / 7970 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.