Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12851) Apucy01 válasza Televan74 (#12849) üzenetére


Apucy01
őstag

Minek ez a telefonfülke te jó eb inkább rakd össze a pénzt én meg majd elrabolom! :D :D :D

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#12852) Gyuri27 válasza Televan74 (#12849) üzenetére


Gyuri27
félisten

Most mit hasznàlsz?

Amd - Radeon - Ryzen

(#12853) Televan74 válasza Gyuri27 (#12852) üzenetére


Televan74
nagyúr

Egy define c -t 4db wingboost2 120mm -es ventilátorral.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#12854) Beretvás válasza Televan74 (#12849) üzenetére


Beretvás
addikt

És miért lesz az neked jó ha befullad a konfig? Ha kiveszed az elejét akkor nem de akkor meg semmilyen.

[ Szerkesztve ]

(#12855) Televan74 válasza Beretvás (#12854) üzenetére


Televan74
nagyúr

Miről beszélsz? [link] Megmérték szélmérővel is. Egyébként mostani házamon is csak 2cm széles ráácsozott nyaláson jut be a levegő, az is elég. Phanteks házak amúgy sem rosszak. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#12856) ViZion válasza Televan74 (#12855) üzenetére


ViZion
félisten

Jófélék, de ebbe még egy migráncs család is beköltözhet... :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#12857) Televan74 válasza ViZion (#12856) üzenetére


Televan74
nagyúr

Hát helyhiányom nem lesz egy darabig.Tele van számomra eddig még nem tapasztalt extrákkal. Remélem sokáig nálam lesz. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#12858) Televan74


Televan74
nagyúr

Kaptam egy Division 2 beta kulcsot az AMD -től. Minő kedvesség. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#12859) CJ4567 válasza Televan74 (#12858) üzenetére


CJ4567
veterán

Én is. :DDD

No Sana No Life

(#12860) Beretvás válasza Televan74 (#12855) üzenetére


Beretvás
addikt

Nekem is phanteks van. Nem vagyok hanyatt esve tőle..:D

Viszont az nettó hülyeség , hogy zártan meg előlap nélkül csak ekkora a difi. Fizikát akarják meghazudtolni.

[ Szerkesztve ]

(#12861) Gyuri27 válasza Beretvás (#12860) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link]

[link] 2600+580.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12862) Beretvás válasza Gyuri27 (#12861) üzenetére


Beretvás
addikt

Most mire célzol? Nem azt állítottam , hogy belesül..:D Hanem , hogy nettó hülyeség a videó mert mesh előlappal sokkal több lenne a difi.

(#12863) Televan74 válasza Beretvás (#12862) üzenetére


Televan74
nagyúr

De miért sülne be. A Define C -ben a 3DMark FS stressz tesztbe, 67C° a Vega56, és a hotspot sem több 83 C° -nál. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#12864) Beretvás válasza Televan74 (#12863) üzenetére


Beretvás
addikt

It a fő kérdés MILYEN HANG mellett..:D Nem mindegy , hogy ezt néma csend mellett vagy szélorkán mellett teszi..:D Volt nekem jó pár ház is meg kialakítás is..:D Aki azt állítja , hogy 2-3 nál több venti halk/csendes az teljesen süket.

2-3 venti 800+rpm en már akkora szélzajt gerjeszt ,hogy az már minden de nem csendes/halk. :D Én is tudnám 65 fok alatt tartani az rx480 at de ott már nem ülnél szívesen mellette..:D Így marad a 75 fok alatt és csendes gép. Max 800 rpm 2 ventivel.

Jó ház az nem vitatom, De érdemben nem leszel előrébb viszont elpaskoltál újabb 30k-t a semmiért..:D

(#12865) Televan74 válasza Beretvás (#12864) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nem is akarok előrébb lenni. Tágasabb nagyobb kuckót szeretnék,a többi meg majd kiderül. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#12866) Televan74


Televan74
nagyúr

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#12867) ViZion


ViZion
félisten

Nah, egy kis reklám:
PC Landnál rendeltem a kecót, feb. 7-én este. Írták, h van a beszállítónál. Majd pénteken felhívtak, h megérkezett, küldik. OK, pick-pack pontra jön, ingyenesen. Jött egy levél, h a helyszínen nézzem meg, mert ha pl. törés van, akkor ott kell jegyzőkönyv, amúgy nincs gari. OK. Mon'tam is, h ez kedd, mert hétfőnként nem szoktak ide semmit hozni, még a ponton a csajok mondták anno. Reggel meg SMS+mail, h menjek a kecóért. :R

InWin301: nagy öröm és nagy csalódás -mindkettőre fel voltam készülve. NZXT és Jonsbo volt még versenyben, de nyitogatás ezen jobb, designben szebb, ha egyszer bepakolok, akkor a kábelezés má' mindegy.
Szal. a ház kvázi tökéletes, de ami nem tetszik: VGA beszerelésnél ez a kodegányos megoldás van, h kintről is rá kell csavarozni egy fedelet. Esztétikai dolog, de inkább macera, akkor is, ha így egységesebben néz ki. Kábelezés-para: A CPU 4+4 pinnek nincs hely, így kivágás sincs ott, ahol a csati lenni szokott. Fentről nézve ez ugye a mobo bal felső sarka valahol. Itt a táp annyira "ráül" a lapra, h ez kimaradt, fent végig kell vezetgetni a lapon. Megoldható, de macera, ha nem akarom, h lógjon rondán. Másik -és ez sok InWin házon hiba, ahogy a review-eket néztem, hogy alul dettó "kimaradt" a hely az előlapi kanócoknak. OK, ott ventik lesznek, takarják, de akkor is. "Nyertek" magasságban 15-20 mm-t, és vesztettek 30% forgalmat, mert fórumok szerint is sokan ezért nem veszik meg őket. Előlapra egy nyílás az bónusz lenne, agyalok, h vagdaljam-e, de lent 2 db venti elég kell, h legyen.

Félmoduláris a tápom, agyalok, h hátrébb rakom, akkor előtte le tudom tolni a kábelt...
Közben pasztát rendelek, mert a meglévő MX-2 elég régi. GELID Solutions GC Extreme a kiválasztott, de csak 10 g kiszerelés lenne, az meg sok. Merlinék megint jót alakítanak, a GC Pro nevéhez hozzácsapták, h extreme... Csak az NEM AZ. Az extreme az a folyékony fémekhez közelit teljesít, a GC pro meg MX-2 alatt kicsit...

Meglepő, hogy még nemzártak be, itt is szidják elegen, más topikokban láttam, h nem vagyok egyedül a rossz véleményemmel róluk. Igaz, h sok olyasmit beszereznek, ami máshol nincs. Mondjuk annyi idő alatt pont mintha kínából jönne. ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#12868) Televan74 válasza ViZion (#12867) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ne szídd a varázslót, a fő ventilátor és ház szállítóim. :DDD

Miért nem használsz Thermal Grizzly Hydronaut -ot.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#12869) ViZion válasza Televan74 (#12868) üzenetére


ViZion
félisten

Mert 3 fok dT nekem nem éri meg a bő dupla árat...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#12870) Televan74 válasza ViZion (#12869) üzenetére


Televan74
nagyúr

Érdekes hogy Magyarországon mennyire nem lehet kapni GELID Solutions GC Extreme -et.

Én a Hydronautot vettem és nem bántam meg, de van mellette egy kis MX4 is, sőt még a pocsék Cooler Master Mastergel -ből is.A hűtőmhöz kapott pasztáról már nem is beszélve. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#12871) ViZion válasza Televan74 (#12870) üzenetére


ViZion
félisten

Hűtőket is nézegetem...
Kettő maradt első körben:
PH-TC14S és az ARCTIC COOLING Freezer 34 eSports DUO
Phanteks csinosabb, nagyobb is, teljesítmény hasonló. 160 mm CPU hűtőt ír a ház oldala, a Phanteks is ennyi. Ha nem férne be... ehhh. Lehet a kisebbet kellene, elég az is, ahogy olvasgatok most. Vizet kihagyom, durván tuningolva 2400G-ből 120 W körüli prockót csináltak, IGPvel. Erre borda se kell szinte ;] :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#12872) Televan74 válasza ViZion (#12871) üzenetére


Televan74
nagyúr

Phanteks hűtőm volt, a PH-TC12DX -es. Talán az eddigi kedvenc, kicsi és jól hűtött.A színe miatt kellett távozni,sajnos kék fehér volt.
Arctic -ból nekem a 33 -as volt,amin a borda jó volt,de a ventilátorok gyengének bizonyultak. Úgy látom a 34 -es új hűtőt kapott.

Nálam a piros-fekete dizájn már léket kapott házon belül,kívül még próbálom tartani magam. Túl költséges lenne ha mindenből piros-feketét szeretnék,meg sokszor egyszerűen nem is létezik az adott terméből.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#12873) Televan74


Televan74
nagyúr

Alita: Battle Angel | Behind the Scenes with WETA | 20th Century FOX - Nagyon bejönnek ezek a dolgok,és ma már a játékiparral együtt fejlődnek. Alita szeme azért ilyen mangás,mert a manga sorozatból vették a karaktert.

(#12872) Televan Úgy látom a 34 -es új ventilátorokat kapott. - Ezt szerettem volna írni. :B

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#12874) #81556480 válasza Televan74 (#12858) üzenetére


#81556480
törölt tag

de mír, amikor open beta van, nem ?

(#12875) Televan74 válasza #81556480 (#12874) üzenetére


Televan74
nagyúr

Most nem mindegy hogy open vagy private beta. Úgy is kap mindenki kulcsot. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#12876) Beretvás válasza ViZion (#12871) üzenetére


Beretvás
addikt

Mivel AM4 így olyat vennék ami a későbbi váltásnál is elég lesz.. Az sosem volt gond ha a hűtő nagyobb mint kellene.

(#12877) ViZion válasza Beretvás (#12876) üzenetére


ViZion
félisten

...de igen, ha nem fér a házba :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#12878) Beretvás válasza ViZion (#12877) üzenetére


Beretvás
addikt

Azt írtad 160 fér be. Abba szinte minden IS befér. :K

(#12879) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

Sziasztok!

Én is rendeltem egy új házat, kicsit még kesze-kusza, de majd alakul még...



A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#12880) Televan74 válasza Jakuskacsa (#12879) üzenetére


Televan74
nagyúr

Jó a színvilága az csillagos ötös. :C Az alkatrészekért(Intel+Nv) meg kapsz egy -1 -et. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#12881) Gyuri27 válasza Televan74 (#12880) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem látok semmilyen hardvert a képeken. Bennem van a hiba?

Amd - Radeon - Ryzen

(#12882) Beretvás válasza Gyuri27 (#12881) üzenetére


Beretvás
addikt

Elég színesek a képek. De a piros szín mióts hardver???? ;]

(#12883) Jakuskacsa válasza Televan74 (#12880) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Fóffanmá... ezt dobra a gép. Olcsón jutottam hozzá. Amikor a 7700k újonnan 140e volt, akkor vettem 80 ért egy válogatott példányt. 1.36v al tudja az 5ghz-t. Eladtam a nem válogatott ugyanilyet 80 ért... (mikor 1 éve 74000 ért vettem - tiszta vicc- ). A gainward 1080 glh-t meg azért vettem, mert elírták a weboldalon az árát, és hát annyiért adták ide... Na így lett intel + nvidiam :D

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#12884) Gyuri27 válasza Beretvás (#12882) üzenetére


Gyuri27
félisten

A pirosat látom.
Hardvereket nem. Mit nem értesz te zsákos? :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#12885) Beretvás válasza Jakuskacsa (#12883) üzenetére


Beretvás
addikt

Hát mentség ez? :D

(#12886) Televan74 válasza Beretvás (#12885) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ezek a jó piros - fekete hardverek. Ezekbe már szívesen dugdosnám az usb stickemet. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#12887) Beretvás válasza Televan74 (#12886) üzenetére


Beretvás
addikt

Nagyon zsengék még ezek..:D :P

(#12888) Jakuskacsa válasza Beretvás (#12887) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Jó milf kellene inkább ;)

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#12889) Beretvás válasza Jakuskacsa (#12888) üzenetére


Beretvás
addikt

Itthonra nem hozok sárkányt..:D ;]

(#12890) Jakuskacsa válasza Beretvás (#12889) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Ugyanmárkérlekszépen... Mi már lassan 9 éve toljuk, de eskü az életem 9 legjobb éve. Csak jól kell válsztani

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#12891) Beretvás válasza Jakuskacsa (#12890) üzenetére


Beretvás
addikt

Jó de a te korosztályod még nem megb@szva született..:D

Ezek meg most így sorba:
Kicsit facér
Nagyon facér
Reszket a F@cér...:D

[ Szerkesztve ]

(#12892) ViZion válasza Beretvás (#12878) üzenetére


ViZion
félisten

Jah, a neten 160 mm van. Erre mondom ehh, megnézem én azt a dobozt is...
158 mm... bakker, a hivatalos oldal a szar, vagy ez?
Mindegy, újratervezés van. Mit ajánlotok?
Ami lehetne szvsz: scythe Katana 5, TT Frio silent 12, Freezer 34 eSports DUO - ez 4 hőcsöves már, RAIJINTEK Leto PRO -ez is 4 cső, de majd' 1 kg. Az eSpoprts Duo ami nekem befutó, hőcsövek OK, 760 g, két venti, teszteken jól szerepelt, persze nem egy OC bajnok.
Sebaj, ez ráér.
Ahogy nézem az árakat, max. a 2400G fér bele... Vegyes amiket olvasok, van, ahol azt írják, h ha nem kell az IGP, akkor érdemesebb a 2200-at venni. 4/4 vs 4/8, frekiben kb. azonosak. Játékokat szvsz nem izgatja a HT. Néztem 2200G+1080 párosról videót, nem látszott rossznak, bár néhol voltak beesések FPS-ben.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#12893) Jakuskacsa válasza ViZion (#12892) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Vízhűtès nem jön szóba? Vannak már 120mm s radik is tök jó teljesítmènnyel. Az meg tuti befèr akárhova is.
Nálam ilyen van, de siman 60 fok körül tart egy 7700k -t 5 ghz-n.

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#12894) ViZion válasza Jakuskacsa (#12893) üzenetére


ViZion
félisten

Nem akarok játékvizet igazán, akkor már itt az épített, de nem rakom át.
Azért meglesem, de 120-as anno nekem szarabb volt, mint a 6k gagyi hűtő...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#12895) Jakuskacsa válasza ViZion (#12894) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Ez nem gagyi, 140w ot hűt kb ennyit zabál, amugy ha megnèzed a teszteket a teljesítmènye megver sok 240 es radit. Nem akarlak rábeszèlni, csak elmondom amit tud. Mondjuk azt hozzá kell tennem, h delides a cpu.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#12896) Beretvás válasza Jakuskacsa (#12895) üzenetére


Beretvás
addikt

Több a hibalehetőség, drága is. Nem azt mondom vegyen SA-t vagy D14/5 öt. Csak sugallom. ;]

(#12897) Jakuskacsa válasza Beretvás (#12896) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Én vissza nem raknám a léget... mikor még megvolt az fx arra én is léget raktam, muszájból, mert olcsó volt, és hatákony, de ott néha 200+ W-ot hűtött, itt meg húzva is max 130-135w ot láttam felvenni. Egy ryzen se eszik többet húzva se. Tudom nem olcsó, de van rá 3 év gari, és nem zúg 2500 on a TT venti :D

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#12898) Gyuri27 válasza Beretvás (#12896) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kazán procira kell ilyen hűtő.
De mostanság egy rendes 65 wattosra ne d14-15-t keljen már venni.
Amire egy gemini m4, shuriken nem elég az baj.

Ha valakinél van elfekvőben kuckó és/vagy 2,5-s 7200-es hdd az ne tarccsa magába! :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#12899) Beretvás válasza Gyuri27 (#12898) üzenetére


Beretvás
addikt

Nem feltétlen úgy lehet csak hűtőt venni , hogy kicentized mire kell épp. Másrészt meg jól néz ki a nagy borda ramokat sem takarja már ki..

(#12900) Gyuri27 válasza Beretvás (#12899) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kicentizni? Lol
Az m4 1.3-n 50 altt 1,35-n 60 alatt tartotta a 125 wattos 955-t. Ezek a hűtők meg még combosabbak.

Amd - Radeon - Ryzen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.