Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6116) fisi válasza FeRRaR1 (#6087) üzenetére


fisi
senior tag

Nekem mindegy mit veszel, nekem a hűtésre panaszom nincs 70 fokon elmegy az remek érték, mostanában lett divat a 40 fokos gpu régen jó volt mindenkinek a 85 is még.. Az azt sem tudod milyen nitrot arra értettem, hogy még meg sem érkezett de már vissza akarod küldeni.
Nyilván nevetséges az okfejtésed nekem sem a nitro a legjobb, de ha a gondolatmenetedet követném akkor ezt eladom azt veszek egy amolyant, szal bármikor lehet(ne) váltani a powercolorra ha akarna az ember, szóval nem irigylem tőled a powercolort, nekem jó a sapphire is..
Szóval nyugi, azt vegyél amit akarsz..

Más:

Valalki nyomja a Resident Evil 3- at?
Amit ma észre vettem, pl Carlossal amikor a rendőrörsön vagyunk és az alsó szinten megyek- egy végig játszást nézve szép kis tükröződő pocsolyák vannak a padlón- na most ezt egy nvidia karival játszotta a jóember, én meg megyek a radeonnal a pocsolyák messzebb megvannak még, de közelebb érve szétesnek nem tükröződnek még közelebb menve és áthaladva meg nem láthatók, mintha ott sem lennének? WTF? :Y
Egyáltalán ezt lehet vhol állítani? ÉS az image quality 100%- on jó vagy menjek feljebb- mert lehet tolni 200%- ra is de ott már sok memóriát foglal le a játék.
Remélem nem egy aAMD- s faszság ez is mint anno a ROTR- ban a hulladék 580 rx el- hogy elrepültek lelövés után az emberek a levegőben, meg a szarvasok be voltak csapatostul szorulva a bokorba, mert ha igen mindjárt elcserélem valami nvidiára ezt a szart.. :C
Esetleg erre valaki ötletet?
Ami még röhej- a proci ha kiegyensúlyozotton van tehát tud boostolni mint barom a kari meg adrenalinban játék módon, akadok szakadok, most meg csak kicsit bementem állítgatni a menün, meg egy kicsit játszottam, úgy hogy a kari meg a proci is energia takarékos módra volt rakva, azt full fluid a játék- újra WTF??? :Y

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.