- Út Korea turistaparadicsomába, amiről talán még sosem hallottál: Csedzsu-sziget
- Perplexity Pro AI képszerkesztési limit -egy képgenerátor függő tapasztalatai
- Adattár lemez előkészítése Windows telepítéshez
- Jelszóvédett IBM Thinkpad R50e működőképessé tétele.
- ATK Blazing Sky X1 Ultimate Metallic Red gamer egér
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- SzDavid99: Út Korea turistaparadicsomába, amiről talán még sosem hallottál: Csedzsu-sziget
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- sziku69: Szólánc.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- aquark: Jó platformer játékokat keresek!
- Kempingezés és sátrazás
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Gurulunk, WAZE?!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Petykemano
veterán
De valószínűleg ez lehet a magyarázat.
Azért érdekes info ez számomra, mert a v-cache lapkák N7-en történő gyártásával kapcsolatban felmerült az a kérdés, hogy vajon mi lehet a magyarázata, hogy ha már úgyis áttervezték, akkor miért nem N6-on készül, amikor több szempontból is előnyösebbnek kéne lennie az N6-nak (az EUV miatt még kisebb hibaarány, kevesebb maszk miatt gyorsabb megmunkálás miatt magasabb throughput, névlegesen 15%-kal nagyobb tranzisztorsűrűség, N6 valójában N7 gyártósorrol kerül átalakításra)
És voltak akik csipőből azt válaszolták, hogy az N7 gyártása biztos olcsóbb, mert az N6 újabb.
Miközben az nagyonis lehetséges, hogy 15% tr sűrűség növekedés csak "logic" típusú áramkörökre érvényes és az SRAM-ből álló a v-cache lapka esetén ebből már nem lehet előnyt szakítani, egy nagyobb SoC esetén a lapka egységnyi előállítási költségének csökkenésével jár(hat).
Az AMD mondjuk emiatt nem fog hozzányúlni a jóárasított Zen3-hoz, vagy zen3 apukhoz. De iránymutató lehet arra nézve is, hogy pl a navi33 a boltokba kerülhet-e azon az áron, ahogy most a navi23 kapható
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Szép! Lenovo Thinkpad T14 G3 "Golyóálló" Üzleti Laptop 14" -50% i5-1250P 12Mag 16GB/512GB FHD+ IPS
- Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 - Ryzen 5 Pro 4650U, 16GB RAM, 512GB NVMe SSD - Szépséghibával, áron alul!
- Eladó Lg Ultragear Oled 27GR95QE-B, garis 27.02ig
- be quiet! Pure Rock 2 Black 150W TDP Foxpost az árban
- SAMSUNG LU28R550UQRXEN 28" 4K 60Hz UHD LED monitor
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3304
- Fujitsu LIFEBOOK E449 i3-8130U 12GB 512GB 14" FHD 1 év garancia
- Apple iPhone 15Pro 128GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- HIBÁTLAN iPhone 12 mini 64GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3453
- Új és újszerű 13-14 Gamer, ultrabook, üzleti, 2in1, X360, Touch készülékek kedvező áron Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest