Hirdetés
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- Lalikiraly: Kinek milyen setupja van?
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- lezso6: Miért is jó, ha dohányzol?! Megéri rászokni!
Új hozzászólás Aktív témák
-
TRitON
aktív tag
válasz
Mumukuki #4997 üzenetére
Szerintem azért lenne meglepő, mert ez idén, H2-ben lenne kiadva, ami azt jelenti, hogy ENG példányok már szinte biztosan vannak belőle, vagyis a design kész kell hogy legyen. Ha elkaszálják, az azt jelentené, hogy A: vagy nem hozta a megfelelő számokat, vagy B: nincsen rá megfelelő gyártó kapacitás, vagy más alól húzná ki, ami esetleg fontosabb (pl. EPYC, vagy konzolok).
-
Petykemano
veterán
válasz
Mumukuki #4997 üzenetére
Tudja a pék.
Ha a zen4 amúgy "időben" elkészül a zen3-hoz képest... és valójában csak a DDR5 piaci elérhetősége határozza meg azt, hogy melyik piacra mikor érdemes kidobni, akkor elképzelhető, hogy a Warholt eldobják.Ugyanakkor szólnak érvek ellene is. Az 5nm-es kapacitás eleinte valószínűleg szűkös lesz, nem biztos, hogy ki lehet rajta szolgálni maradéktalanul minden piacot. Érdemes lehet a 7nm-es termékeket megtartani budget/mainstream opcióként - pont úgy, ahogy mai napig lehet kapni 12/14nm-es ryzeneket is.
Ha elkezdték a Warholt és szándékukban áll a 7nm-es gyártást megtartani, akkor már lehet, hogy érdemes kiadni, akkor is, ha egyébként már kapható zen4+ddr5 is.Szerintem a hír mögött lehet csupán ennyi: érkezik egy füles arra vonatkozólag, hogy a zen4 jól áll, és a ddr5 is jól áll és ezért lehet, hogy egy negyedévvel előbb adják ki. És akkor felvetődik a kérdés: és akkor mi lesz a Warhollal?
Ha nem a zen4-gyel hoznák összefüggésbe, hanem valamelyik másik APU-val, amit 6nm-en gyártanak, akkor talán azt gondolnám, hogy kellett a gyártókapacitás az apuknak.
Új hozzászólás Aktív témák
- Suzuki topik
- A karmos/ujjbegyes fogásokkal nyomulók örömére megjött az Arye szénszálas egere
- alza vélemények - tapasztalatok
- Kaspersky Antivirus és Internet Security Fórum
- YouTube
- Milyen autót vegyek?
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Fortnite - Battle Royale & Save the World (PC, XO, PS4, Switch, Mobil)
- Gitáros topic
- További aktív témák...
- Apple iPhone 14 Pro Max 256 GB Space Black (független, iSTYLE vásárlás)
- Apple MacBook Pro 13 (2016, Touch Bar) ezüst, i5 / 8GB / 512GB SSD / 4x Thunderbolt 3
- iPhone 17 Pro Max 256GB kozmosznarancs apple.hu
- Alig használt Microhoo Personal Cooler eladó
- 12 RÉSZLETRE ELITRO PC BANKMENTES KAMATMENTES RÉSZLETFIZETÉS
- Vállalom Xianomi Okos kamerák, szoftveres javíttását
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte Z790 i7 14700KF 32GB DDR5 1TB SSD RTX 4070S 12GB Be Quiet! Pure Base 501 750W
- LG 45GS95QE - 45" Ívelt OLED / 2K WQHD / 240Hz 0.03ms / NVIDIA G-Sync / FreeSync Premium / HDMI 2.1
- Csere-Beszámítás! 27%ÁFÁ-s! Bambulab A1 Combo 3D FDM Nyomtató , ajándékokkal.
- Új Asus F15 TUF FHD IPS 144Gz G-Sync i7-12700H 16GB 1TB SSD Nvidia RTX 4060 8GB 140W Win11 Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest