Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Amd 2200+ aiuhb (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) McCoy


McCoy
tag

na szóval, van nekem 1 ilyen procim, ez az amelyiknek 1.6V az alap vcore-ja, és azt szeretném tudni, hogy ezzel az alapfesszel meddig lehet emelni ezt a procit kb?

(#2) Mosqu!to válasza McCoy (#1) üzenetére


Mosqu!to
addikt

11*166 -on tuti megy. nekem 1.75 -ös felsszel megy 185*11 -et is, de tuti menne feljebb is, csak én kifogtam 1 sz*r darabot, ami csak eddig bírja :((

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#3) McCoy válasza Mosqu!to (#2) üzenetére


McCoy
tag

hát én 2033mhz-n járatom most alapfesszel, és csak tudni szeretném, hogy számitsak-e fagyásokra, stb....

(#4) Mosqu!to válasza Mosqu!to (#2) üzenetére


Mosqu!to
addikt

de lehet menne alacsonyabb fesz-en is, de ha így stabil, és ha nem játszok akkor 39°C ha játszok akkor 45 felé nem megy. természetesen a házam is jól szellőzik, meg jó a procihűtőm is.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#5) McCoy válasza McCoy (#3) üzenetére


McCoy
tag

mer nem emeltem feszt, és nem igazán szeretném emelni most

(#6) Mosqu!to válasza McCoy (#3) üzenetére


Mosqu!to
addikt

milyen hűtőd van mellé? amúgy hogy jön ki a 2033?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#7) McCoy válasza Mosqu!to (#6) üzenetére


McCoy
tag

spire fridgerock, 175*11.5 asszem, de itt nem a hőmérséklet a gond, hanem, hogy nem akarok feszt emelni :))

(#8) Mosqu!to válasza McCoy (#7) üzenetére


Mosqu!to
addikt

mért nem akarsz?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#9) McCoy válasza Mosqu!to (#8) üzenetére


McCoy
tag

mer :))

(#10) McCoy válasza McCoy (#9) üzenetére


McCoy
tag

mer így is 3 vinyó van a gépemben, azt a táp megszakadna már ...

(#11) Mosqu!to válasza McCoy (#9) üzenetére


Mosqu!to
addikt

mert az alaplapodon nem lehet? :)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#12) Mosqu!to válasza McCoy (#10) üzenetére


Mosqu!to
addikt

milyen táp?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#13) McCoy válasza Mosqu!to (#12) üzenetére


McCoy
tag

codegen 300W

(#14) McCoy válasza McCoy (#13) üzenetére


McCoy
tag

nem ez az új szar minőségű, hanem a régebbi még ''jó táp''

(#15) Mosqu!to válasza McCoy (#14) üzenetére


Mosqu!to
addikt

akkor is elég szűkös az a 300W... szerintem nem ártana beruházni 1 márkásabb és erősebb tápba. monyuk ennek ára van :(

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#16) Mosqu!to válasza Mosqu!to (#15) üzenetére


Mosqu!to
addikt

pl az én tápom 17400 ft...

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#17) McCoy válasza Mosqu!to (#15) üzenetére


McCoy
tag

te is ez mondod, de nálam az összes fesz aida-val és bios-ban is néztem, és tökéletes, semmi restart, tökéletesen müködik, és ha 1-el kevesebb vinyóm lenne, akkor még a feszemelést is simán megcsinálnám, de direkt azért vettem ilyen procit, hogy ne kelljen annyira emelni :C

(#18) Mosqu!to válasza McCoy (#17) üzenetére


Mosqu!to
addikt

akkor hagyd így. amúgy én 1 dolgot tudok említeni:
volt nekem egy Acorp 250W tápom, azon volt 1gb tbird alap fesz-el, 2 vinyó, 1 cd író, 1 ház venti. nos ebben úgy pörgött a venti, és ízzadt, és fekete folt keletkezett a házam oldalán(de működött, és a mai napig fut valahol, akinek eladtam! :DD
utána jött a mostani, ami istencsászár, 1 vinyó, 1 flopy, 1 1,75V on menő proci, 1 cd rw, 4házhűtő venti (nemsokára veszek nexus poti-t, +1 ventit.) és ezzel a táppal hajtva a táp full kusba van, az alján van 1+ venti, ami praktikusan nem csak átvezeti a levegőt a tápon rendesen, hanem még a prociról el is szívja a meleget (mint másik 2 hátsó venti :D)
szal én ezt csak ajánlani tudom. ja, és szép fekete! :D

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#19) McCoy válasza Mosqu!to (#18) üzenetére


McCoy
tag

és neked is ilyen aiuhb-os a xp2200-ad???

(#20) Mosqu!to válasza McCoy (#19) üzenetére


Mosqu!to
addikt

aha, de nemsokára lecserélem egy 2400+ / 2500+ -os bartonra.. +2-3 e ft-t megér hogy jóval tovább tudjam húzni.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#21) McCoy válasza Mosqu!to (#20) üzenetére


McCoy
tag

nem tom, nekem mégis megy most 2033-on, akkor neked miér csak 1.75-ön megy :))

(#22) Mosqu!to válasza McCoy (#21) üzenetére


Mosqu!to
addikt

mondtam, lehet megy alatta is, csak ha nekem így stabil, akkor hagyom. amúgy alapon ennyit tuti nem ment nállam, de monyuk elég valószínű hogy szar procit fogtam ki a vödörből :((

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#23) JaniS


JaniS
senior tag

2000+ (AIUHB stepping) megy alapfeszen kb. 2.1GHz-en (12,5x166). Feljebb nem próbáltam, max. load-on 55 fok gyenge hűtővel. Érdekes, a Palomino 1600+ néveleges frekvencián volt ennyi max. loadnál. Szóval jó kis széria ez...

JaniS

(#24) Mec válasza JaniS (#23) üzenetére


Mec
aktív tag

Nekem simán megy 200*11-el, viszont a feszkót 1.8V-ra kellett piszkálni. Atomstabil.
Spire FalconRock2 hűtéssel legfeljebb 60 fok, de megfelelő ház-szellőztetés nélkül nem ajánlom.

mecsystem.uw.hu

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Amd 2200+ aiuhb (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.