Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#448) Geller72 válasza Jézus1969 (#447) üzenetére


Geller72
veterán

(Te nem lehetsz jézus, már csak logikailag sem, mert Ő 33 évesen "lépett le", te meg már vén xar vagy, akárcsak én..:DDD.)

Két napja álmodtam egy lánnyal, akiről mondhatom azt, hogy életemben a legjobban szerettem. Eddig is, és lehet, hogy mindig. Nagyon örültem, hogy 12 év után ismét találkozhattam vele és elmondhattam mindezt neki. (Természetesen ugye, álmomban. :D.) Ma voltam anyámnál, és mellékesen megjegyezte, hogy az egyik szekrényt kidobja, pakoljak ki a fiókokból. És a kezembe akadt az utolsó levele. Az, amiben végleg búcsút mondtunk egymásnak. És elolvastam. 1998.Szeptember 19. óta másodszor. Szóval elképzelhető, hogy ez is csak egy a véletlenek közül..;). Mindenesetre soha nem becsülöm le az álmaimat. Érdekes helyeken járhatok. Ott, ahol soha nem voltam. Egy másik világban. (Vagy voltam, de akkor a mostani létünk is egy talány). Olyan részletesen zajlik az álmom, mint az itteni. Minden apró részlet a helyén. összefüggő területek, mint a valóságban. Nem ritka, hogy tovább tudom álmodni. Egyértelműen emlékszem a régi álmaimra is. Azokra, amik akár 20 évvel ezelőtt "történtek" Érdekes, hogy ugyanúgy emlékszem rájuk, mint azokra az eseményekre, amik valóban megtörténtek. Igen, ezt is hívhatjuk véletleneknek. :). Akár...;).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.