Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Alien: Isolation

Hozzászólások

(#851) marilllyo válasza cyberkind (#850) üzenetére


marilllyo
veterán

Amandában nem lehet lény. Legalábbis a Bolygó neve halálban mondják, hogy természetes halállal halt meg idős korában.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#852) cyberkind válasza marilllyo (#851) üzenetére


cyberkind
félisten

Fülelj figyelmesen ;)
Szerinted nem láttam a rendezőiket kb ezerszer? :D

Köszönet Schumibá'-nak. :D

Ettől függetlenül meghalhat, mert simán kivehette belőle a Company, és itt egy újabb szál indul el, amit újfent kihasználhatnak. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#853) marilllyo válasza cyberkind (#852) üzenetére


marilllyo
veterán

Épp ez a furcsa nekem mert elvileg akibe beleraknak egy lényt azt már nem lehet megmenteni, mert onnantól szimbiózisban vannak és ha kiveszik belőle akkor a gazdatest nemsokkal rá meg fog halni. Ködös már kicsit de mintha valamiféle rákot okozó anyagot terjeszt szét a gazdatestben ami vagy így vagy úgy de megöli. Valamelyik könyvben vagy játékban magyarázzák ezt el. Lehet, hogy az aliens colonial marines-ben. De olvastam a könyveket is lehet azok valamelyikében.

Szerk: Igen abban. Conversely, Aliens: Colonial Marines claims that even if a Chestburster is successfully removed from a host, the host will later die anyway as the placenta the Xenomorph creates during development is highly cancerous and quickly fatal. It is not elaborated upon whether removing an embryo at an incredibly early stage would prevent this.[/SP]

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#854) cyberkind


cyberkind
félisten

Új játékon dolgozik a Creative Assembly

Tényleg több mint 1 milla ment el ebből. :Y
Valszeg ez nem Alien lesz, de ki tudja. :)

(#853) marilllyo
Akkor a videó alapján te mire gondolnál?
Mert tuti hogy ott valami volt.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#855) SchumiBácsi válasza marilllyo (#851) üzenetére

Egy We-Yu alkalmazottnak a kérdéseit se hidd, nemhogy azt amit mond ;]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#856) SchumiBácsi válasza cyberkind (#852) üzenetére

Nincs mit, de az eset újbóli "kivizsgálást" igényel, mert felmerült egy második opció...

Régi: a beültetés megtörténik, facehugger cső a torokban jön-megy ezt halljuk tompán. Mellékes, de nem törvényszerű hogy ilyenkor a közelben megtalálhatónak kéne lennie döglötten, mert az adatok alapján nemigazán mennek sehová a kis dögök az oráltréning után.

Új: egy vagy több dög kötöz ki éppen minket komótosan és ezt halljuk tompán. Viszont aggályos hogy sem a hangjukat, sem a távolodó lépéshangjaikat nem halljuk, sőt haladni kell kicsit hogy beessenek...

Na most innentől kezdve kutyulda, mert az arctámadók támadnak továbbra is, ami talán arra enged következtetni hogy még tiszták vagyunk. Aztán egyetlen videón sem láttam de nekem nightmare fokozaton is úgy esett be a két dög az orrom elé, hogy az egyik közvetlen rám nézett és szaglászott de nem evett meg. Ez viszont már azt jelenti hogy bent van a baj, mert minden más esetben a szaglászást koponyaalapi törés követ ha szemtől szembe történik :D Ezután meg az a gond hogy közvetlen kapcsolat a dögökkel emlékezetem szerint nincs, csak szkafanderben amin át már nem tudják kiszagolni magukat...

1ébként ebben az időszakban még ha dög van bennünk, akkor biztosan megdöglünk. Nincs készen az a technológia ami kiszedi úgy hogy az áldozat is túlélje, mert egy lepény épül ki már a beültetés során, ami kapcsolatba kerül a tüdővel, szívvel, és gyomorral. Ha túl is éljük a műtétet, a lepény akkor is lerendez mert gyakorlatilag egy fertőzés.

[ Szerkesztve ]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#857) cyberkind


cyberkind
félisten

Nem tudom hogy honnan szedte a következő adatokat az illető, de egy nagyon rétegjátéktól ez jó, persze a digitális szokás szerint nincs számolva.

PC:0.12 millió
PS4:0.66 millió
XB1:0.31 millió
PS3:0.27 millió
XB360:0.23 millió

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#858) Frod válasza cyberkind (#857) üzenetére


Frod
addikt

Csakhogy a SEGA tesz rá, hogy "rétegjáték", ők beletoltak súlyos pénzeket, és ezért cserébe vártak volna eredményt. Ne rajongó, meg játékos szemmel nézzétek a dolgot, hanem úgy mint a nagykutyák:
az ócska Colonial Marines-ból elment 1,3 M, de kritikailag megtépázta mind a kiadó, mind az Alien-videójátékokkal szemben támasztott elvárást. Ezt lett volna hivatott javítani az A:I amiből egy januári adat szerint elment a tényleges 1 M...
Válaszul a SEGA leépítette a konzolos részlegét, átszervezéseket hajtott végre, és inkább mobilos játékokra fog összpontosítani, mert az idevágó South Park epizód óta tudjuk, hogy abban van a lóvé.
Jelenleg ha nem történik csoda minden józan jel arra mutat, hogy ez a kaland ennyi volt - cliffhanger a végén ide vagy oda. Aztán persze csalódjunk inkább kellemesen.

Do you see the white shadow?

(#859) cyberkind válasza Frod (#858) üzenetére


cyberkind
félisten

Oké, ebből 1.6 ment el mindent összeszámolva, szal nem aggódok, és a linkelt cikk szerint is van esély az Isolation 2-re, de tény, nem lennék meglepve ha ennyi lett volna.

A CA is nagyon megakarja csinálni, ezernyi ötletük van még, és azokból nagyon keveset tudnak beleépíteni egy részbe.

És itt nem a Sega-t kell okolni a CM miatt, hanem a rohadt, tetvedék Gearbox-ot mert abba a tetűszar Borderlands-ba szarták el a pénzt. :W

Megjegyzem, így is valamilyen szinten tetszik a CM, 1x ki is toltam, de elég is volt.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#860) SchumiBácsi válasza cyberkind (#859) üzenetére

Az a vicc hogy ha nem nyúlnának a motorhoz, gyakorlatilag már pakolhatnák is össze az új állomást/űrhajót/kolóniát. Egy kisebb történetmesélés az axel és a doki részéről is pipec volna. Hozzáadhatnának egy olyan nehézségi szintet is amiben a dögöt megölheted, cserébe több van belőle... ezzel az összes MB1-est is behozhatnák a képbe aki eddig is csak Smart gunnal mert a dögök közzé menni. Ha nagyon belendülnének, még a dögöt is irányíthatnánk ;]

De ami abszolút filléres javítás lenne az Amanda lába, illetve annak hiánya nagyobb látómezőn... leveszem szűkre akkor látni, tágon nem. A lépkedések hangja is problémás, mert ha simán előre megyek vagy előre/hátra és balra strafe rendesen van hangja és az animációja is jó, de jobbra strafe megoldással semmi hangja nincs és az animáció is elég fail. A nagyon nagy rettegésben már az első végigjátszásra feltűnt ez a probléma nem igaz hogy senkinek vagy egy teszternek ez nem tűnt fel :(((

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#861) cyberkind válasza SchumiBácsi (#860) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez a jobbra strafe még nem tűnt fel, de figyelek majd, viszont engem még ami zavar, hogy rettenet hangosan jön ki a szekrényekből, sőt inkább kirobban, meg rohadt lassan megy be valahova, stb, ebben a helyzetben ez mind fura.

Meg állítólag a dlc-k is ennyik voltak, már nem lesz több, nemhogy sztori dlc. :U

Erre a motorra simán rádobhatnák a 2. részt, mert gyönyörű, és ugyebár ehhez a sötét és félelmetes hangulathoz nem kell annyi erőforrás.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#862) SchumiBácsi válasza cyberkind (#861) üzenetére

Ha guggolsz akkor nem adja ki, csak normál járásnál. Sprintnél is probléma van, mert bár olyankor van hangja, de nem úgy mint a balra oldalazásnál.

A cselekvés lassúsága azért van mert "hold", tehát tartani kell a gombot bármihez. Ezekkel különös gond nincs ha már megszoktuk, még a szekrénnyel se, pedig tényleg szabályosan kiugrik, de a hangot a dög mégse hallja.

A DLC-vel meg annyi baj legyen ha nincs több, inkább a második rész kell ;]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#863) kisfer


kisfer
aktív tag

Srácok,már megszereztem a plazmavágót és nyitottam is vele fel szellőzőt,de most mikor a server hub-ba kell mennem és találtam szellőzőt azt írja h nincs nálam a vágó.

Ez mi?

Informatikai hálózattelepítő és üzemeltető és Számítástechnikai szoftverüzemeltető állást keres!

(#864) Thome válasza kisfer (#863) üzenetére


Thome
addikt

Egy torch csak egyszer használható, aztán kuka. :)

Már ha jól tudom, de lehet keverem a dead spaceben található egyszerhasználatos ajtónyitóval. :B

(#865) Xmister válasza kisfer (#863) üzenetére


Xmister
senior tag

Szerintem az upgrade-et kell megtalálnod, ott kell lennie valamelyik szobában.

(#864) Thome: Kevered. :)

(#866) SchumiBácsi válasza kisfer (#863) üzenetére

A gond ott kezdődik hogy elsőnek nem a plazma vágót, hanem a sima gázvágót szerzed meg. A "Lorenz Systech Spire" szinten meg mindenhová a plazmavágó kell. Azt ne kérdezd miért kell ugyanahhoz a szellőzőt reteszelő ajtóhoz a későbbiekben plazma vagy ion, mikor az első ilyet simán gázzal vágjuk át, mert ez számomra is rejtély. A vágó a közhiedelemmel ellentétben nem fogy ki, illetve nincs annyi vágnivaló hogy kifogyjon. Az idegszálad fog max elfogyni amikor egy hosszú vágás közben ott fog zörögni a dög és a detektor is jelez majd hogy ugyanmá' ;]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#867) Frod


Frod
addikt

Legálisan talán ilyen olcsó még nem volt: most a Gamersgate-en 15,6 € körül van az alapjáték.

Do you see the white shadow?

(#868) marilllyo válasza Frod (#867) üzenetére


marilllyo
veterán

Én aprón vettem. 3000+3000 a season pass. :) És még mindig azt a k*rva stoppos beholder fordítást várom.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#869) SchumiBácsi válasza marilllyo (#868) üzenetére

Már tesztelés alatt... de honosítás nélkül is lehet tolni :D Nekem már az 5ödik menet lesz a honosítással ;]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#870) SchumiBácsi válasza marilllyo (#868) üzenetére

Elkészült, de a dög ellen nem véd ;] :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#871) marilllyo válasza SchumiBácsi (#870) üzenetére


marilllyo
veterán

Yyyiiisssss. Indul a nightmare fokozat. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#872) Frod válasza SchumiBácsi (#870) üzenetére


Frod
addikt

Fel tudná dobni valaki valami más tárhelyre, mert a Chorme mindig beleugat és nem tölti le?! :(((

Do you see the white shadow?

(#873) cyberkind válasza Frod (#872) üzenetére


cyberkind
félisten

És ha elküldi valaki emailben? :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#874) marilllyo válasza Frod (#872) üzenetére


marilllyo
veterán

Katt rá, hogy megőrzés.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#875) Frod válasza marilllyo (#874) üzenetére


Frod
addikt

Azt fel sem kínálja, hogy megőrzés, csak azt, hogy "Elvetés" :D Szeretem a Chrome-ot, de most k*cs*g.
Email jöhet: [törölve]

[ Módosította: ollie ]

Do you see the white shadow?

(#876) marilllyo válasza Frod (#875) üzenetére


marilllyo
veterán

Ott van az.

Ha rám hallgatsz akkor keresel egy moderátort, hogy az e-mail címedet rejtse el vagy törölje mert az így az összes spam robot megtalálja és megindul rá a spammelés. :(

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#877) Frod válasza marilllyo (#876) üzenetére


Frod
addikt

Köszönöm a tippet, mindkét értelemben :) (Egyébként nem ez a fő címem, és sajnos már ígyis ritkán lesek rá mert jön erre minden sz*r)

Do you see the white shadow?

(#878) marilllyo válasza Frod (#877) üzenetére


marilllyo
veterán

Nekem 2-3 hónapig volt kinn anno a vipmail-os email címem. Na az azóta kuka. :D

Ezekre is nézz majd rá. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#879) SchumiBácsi

Na a Far Cry 4 megadta magát, Kyrat "rendbe téve". Most újra felnézek a Sevastopol-ra 5ödszörre és minden Xeno-t szétütök, remélhetőleg végig 1élettel ;] :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#880) aleana válasza SchumiBácsi (#879) üzenetére


aleana
csendes tag

Ötödjére? Hű, ez nem semmi. :D
Én ma kezdtem újra, de még csak másodjára. xD De már most érzem, hogy nekem is bele fog férni még pár végigjátszás.

(#881) SchumiBácsi válasza aleana (#880) üzenetére

Nekem akár ugyanennyi is beleférhet mint eddig ;]

Most a hiányzó öcsívmentek a cél, hardon ideálisak a feltételek ehhez... már a dög első tényleges megjelenésekkor több cuccom van mint nightmare-n egész végig :DDD Ezt követően majd egyszer végignyomom csak zenével, mert kellene az egész soundtrack - Yuhtúrón nincs meg az összes így "házi" felvétel készül, ahogy a game adja. Másik megoldás egy amolyan Sevastopol ambient track készítése, ami egy zene nélküli megoldást jelent. Nem, néma végigjátszás nincs tervben ;] Ezeket követheti egy turista mód novice-n, de ez már nyár környéke lehet.

További két végigjátszás kacifántosabb, mert technológiától és pénztárcától is függ:
-Oculus Rift a 3D-s borzalmakért
-120/144Hz-es kijelző a még folyamatosabb borzalmakért

Aztán ha valaki lökne egy olyan modot melyben egyszerre 2dög is a vérünket akarja, az szintén egy izgi menet lenne :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#882) aleana válasza SchumiBácsi (#881) üzenetére


aleana
csendes tag

Hang nélkül én sem tervezek játszani vele. Az valami hihetetlenül sokat levehet az élvezetből. :D
Először mediumon játszottam végig, ismeretlenül nem akartam rögtön valami nehezebben belevágni. :D De most már hardon kezdtem és utána mehet majd akár a nightmare is.
De gondolkodom azon is, hogy később megnézem, milyen a legkönnyebben.

Nemrég fejeztem be, és így nagyon nem érzem, hogy ráuntam volna. :D Az idegeimnek mondjuk nem tesz jót, de akkor is. xD
Valami hihetetlenül jól el van találva.

Éééés... mehetek megint a kórházi részlegre bújócskázni. xD

(#883) SchumiBácsi válasza aleana (#882) üzenetére

Én pont most indulok oda a 1702-s kódért ;] Nightmare-n 5perc volt, de most Hard-on nehezítek mert mivel honosítás van minden sallangot feltárok és elolvasok már a terminálokon. Listából eléggé katyvasz ezt nem értem hogy miért nem nullázza ki új játék kezdetekor...

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#884) aleana válasza SchumiBácsi (#883) üzenetére


aleana
csendes tag

Én most épp a kommunikációs részlegről tartok kifelé. (Lehetőleg úgy, hogy ne támadjon be egy working joe se.) Viszont a ne halj meg egyszer se dolog már most ugrott. xDD Felkapott az egyik szellőzőbe a dög a nagy menekülés közben. Sebaj. XD Majd összejön legközelebb. xD

Előző végigjátszáson, mediumon először csak az orvosi részlegen kellett foglalkoznom vele. Nem tudom, hogy azért-e, mert ez is ilyen szint-különbség, vagy csak halkabb voltam akkor, mint most. De annyira meglepődtem ezen a támadáson, hogy elfelejtettem esc-et nyomni.

Egyébként én sokat szenvedtem az orvosi részleggel először. (Már tegnap nagyon örültem neki, hogy megint mehetek felfedezgetni.) Bár így sem akkor szívtam legjobban a fogam, hanem a vége felé, amikor ilyen alternatív útvonalat kellett keresgélni. Ott volt az a targonca, amivel dobozt kellett emelni, hogy mehessünk tovább. Na azon kínlódtam sokat. xD Lángszóró: üres, kifújt, kiürült. A dög meg folyton lent mászkált a folyosókon. Azt hittem, soha az életben nem sikerül végigcsinálnom. :D
Mondjuk lehet azért is kéne majd egy novice végigjátszás, hogy én is tudjak olvasgatni. Mert most nagyon sokszor passzolom a dolgot. A fenének sincs kedve gépekben turkálni, amikor ott neszez a dög a közelben.

(#885) SchumiBácsi válasza aleana (#884) üzenetére

Na igen nehéz olvasgatni, de erre is van praktika :D Egyébként a lángszóró nem nagy tragédia ha kifogyott, mert elméletileg az egész game letudható nélküle... Az apollo core féle elkobzásig egy grammot se fújtam ki. Utána a reaktorban a kis dögök miatt feltétlen kellett, de azt most is kellesz ugyanakkor röhögnék ha volna olyan öcsivment is hogy lángszóró nélkül vidd végig :DDD

Egyébként a 1702 sima ügy volt mert a dög ismét lemaradt mindenről. Azt követően hogy lecsesztem a dokit és visszafordultam a többi sallangot begyűjteni, már le sem jött szégyenében. Sőt, olyan halkan ment hogy csak a detektor jelzett néha hogy ugyanmá' ;]

[ Szerkesztve ]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#886) aleana válasza SchumiBácsi (#885) üzenetére


aleana
csendes tag

Igen, most én megfogadtam, hogy a lehető legkevesebbet fogom használni. Remélhetőleg sikerülni is fog. Mert már előzőleg is éreztem, hogy jobb lenne, ha spórolnék vele, de volt pár helyzet, amikor nem egészen úgy sikerült elbújnom/kerülnöm, ahogy szerettem volna. xD
Egyszer éreztem, hogy nagyon kellett volna, de akkor meg pont nem volt. :D Jellemző. :D
Na közben lejutottam a kórházba. :D Élből meg is haltam egyszer. Bepötyögtem az 1702-t, erre ott állt a túloldalon a dög. Kimentem, csináltam teát és mindjárt nekiugrom újra. xD
De még mindig nagyon tetszik, ahogy lemászik a szellőzőből, mikor ballagunk vissza kóddal a zsebünkben. Alapvetően nem az én műfajom az ilyen játék, de ez nagyon beszippantott.

(#887) SchumiBácsi válasza aleana (#886) üzenetére

Mi tartott oly sokáig, hogy a dög az ajtó elé/mögé került mire odaértél? :D Nekem kb. akkor ért oda mikor a kártyát vettem fel és indultam volna visszafele... de hőő van valami könnyítés ami hirtelen eszembe jutott. Nem veszem el az örömödet azzal hogy elárulom ;]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#888) aleana válasza SchumiBácsi (#887) üzenetére


aleana
csendes tag

Nem tudom, de meglepett, mert amikor az előző alkalommal arra jártam, nem várt rám ott szeretően.
Könnyítés? Hát én előzőleg egy útlevágást találtam, de az már a vége felé van, amikor eltűnni kéne erről a szintről.
Most vettem fel a csőbomba tervrajzát. :D

Szerk: Ki lehetett volna hagyni a táblanézegetést?

[ Szerkesztve ]

(#889) SchumiBácsi válasza aleana (#888) üzenetére

Igen a végén lévő rövidítés, amire valamennyi végigjátszás során rányitottam, de sose használtam mert mindig visszafordultam a cuccokért... A következő végigjátszás fényt deríthet arra, hogy ha rövidítek akkor is eltűnik e a dög, vagy akkor már b*szogat. Igen, a tábla leolvasása nem kötelező :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#890) aleana válasza SchumiBácsi (#889) üzenetére


aleana
csendes tag

Na, akkor legközelebb a táblát is kihagyom. :D
Én az előző alkalommal arra mentem és nem tűnt el utána a dög. xD Nagyon ragaszkodik hozzám a kis aranyos. Most is arra futottam neki. De aztán le is állítottam most kicsit.
Egyébként a nagy újrakezdés után majdnem eldobtam egyszer a notebookot. Axeltől épp érzékeny búcsút vettem, vártam a liftre, jött, beszálltam, és amikor megnyomtam, hogy induljon, pont akkor pottyant le a dög a szellőzőből, szóval még láttam is. (Előző alkalommal ez is kimaradt, de lehet, hogy csak azért, mert akkor pont befelé néztem, vagy valami.) xD Ez így kicsit megingatott, aztán az első halál még inkább. Az előző alkalommal olyan szép nyugtom volt tőle a kórházas fogócskáig. xD
Egyre inkább örülök, hogy nekivágtam megint. :D Még így is lehet új dolgokat látni, meg frászt kapni.

(#891) SchumiBácsi válasza aleana (#890) üzenetére

Nekem Axel-nél még mindig nem eset le, de most 5ödjére már halottam hogy mászik a szellőzőben. Egyébként ez a tranzitváró közepén van. Legközelebb kivárom míg beesik, de semmi értelme azonkívül hogy jó eséllyel megdöglök :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#892) aleana válasza SchumiBácsi (#891) üzenetére


aleana
csendes tag

Túlságosan elkényelmesedtem első alkalommal. :D
Egyik ismerősöm mesélte, hogy őt meg a lift hekkelgetése közben kapta el. Na én még ott nem találkoztam vele se először se másodjára. Mármint láttam, hogy kinyírta szépen azokat a fegyveres néniket-bácsikat, akik nem sokkal előtte még engem akartak kinyírni, de aztán el is ment és vége volt.
És gyönyörű, hogy az alien jelenlétét nem mentik a mentési pontok. Amikor először játszottam vele, már a vége felé volt egy olyan, hogy néztem szépen a mozgásdetektort, semmi jel, körülnéztem, semmi gyanús, hallgatóztam, csak a szokás. Mondom, oké, akkor mentsünk. A mentési pont se írta ki, hogy ellenség lenne a közelben, erre mire kettő pont kialudt a háromból hallom a sziszegést. xDD
Épphogy menteni tudtam, és már végem is volt. Visszatöltésnél meg a közelben se volt a dög. Ott nem kicsit könnyebbültem meg. xD

(#893) marilllyo válasza aleana (#892) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen ilyenkor ha betöltöd akkor újraindítja az alient valami random ponton kicsit arrébb. Pont azért, hogy ne legyen halott save Game.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#894) aleana válasza marilllyo (#893) üzenetére


aleana
csendes tag

Kellemes meglepetés volt : DD Legalább ezért nem kellett a fejem a falba verni.

Egyébként jól emlékszem, hogy a noise maker tervei is az orvosi részlegen voltak valahol? Mert ha igen, most ügyesen elfelejtettem felvenni, de mire feltűnt a dolog, már nagyon odébb jártam.
Gondolom a kettes szintű változatot nem lehet majd enélkül megtalálni.

(#895) cyberkind válasza aleana (#894) üzenetére


cyberkind
félisten

Aha, valahol arra vagy előtte, azt tudom hogy a pipebomb ott van valahol a mellékes folyosókon, de hát... :DDD

Paranormal Cocktivity

(#896) aleana válasza cyberkind (#895) üzenetére


aleana
csendes tag

Igen, azt másodjára is sikerült összeszednem. :D De a noise maker az kimarad. XD Most kezdett gyanús lenni a dolog, hogy mintha előző alkalommal már meglett volna és elkezdtem gondolkodni.
Ahh... tudtam, hogy meglesz az átka a nagy rohanásnak. :DDD

(#897) cyberkind válasza aleana (#896) üzenetére


cyberkind
félisten

Haha, majd visszamész érte, én is így tervezem mert kell a bomba, csak ha itt van a lény Hard-on nehéz, bele se gondolok mi lesz itt Nightmare-en. :D

Paranormal Cocktivity

(#898) aleana válasza cyberkind (#897) üzenetére


aleana
csendes tag

Igen, visszamegyek majd érte. :D (Jól elszórakoztam azzal előzőleg, hogy bedobáltam a fegyveres emberkék közé, aztán hallgattam, ahogy rendet vág köztük a dög. xDD)
És igen, elég nehéz hardon. Előre félek tőle én is, mi lesz, amikor nekiesek majd nightmare-on. Márpedig az mindenképpen kell és kész. :D
Egyébként nem tudom miért, de sokkal idegesebb leszek, mikor megkapom a lángszórót, mint korábban. Ezt már előző alkalommal is megfigyeltem, most meg inkább nem is mentem onnan tovább egyelőre.

(#899) cyberkind válasza aleana (#898) üzenetére


cyberkind
félisten

Én meg a nehezebb fokozattól leszek idegesebb, pedig engem nem paráztat semmi, acélból vannak az idegeim.

Paranormal Cocktivity

(#900) aleana válasza cyberkind (#899) üzenetére


aleana
csendes tag

Én meg alapvetően nem az efféle játékokat kedvelem. Ezt is csak azért kaptam el, mert megkaptam és ha már megkaptam, ne porosodjon ott a polcon a lemez. De ahhoz képest nagyon megtetszett.
Az én idegeim meg messze nincsenek acélból, szóval kész élvezet. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Alien: Isolation
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.