Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Alien: Isolation

Hozzászólások

(#201) PainKiller13 válasza FollowTheORI (#200) üzenetére


PainKiller13
őstag

Én már a pisztollyal is rambóztam :DD Kimászott a tetőből az alien bele a fejébe egy tárral, gyors elbújtam, reload aztán mégegy tár, na mondom itt vmi nem stimmel ezt még a predator se élné túl :)) Aztán megnéztem a végigjátszást és rájöttem hogy nem lehet őket megölni :DDD

(#202) seniman válasza cyberkind (#199) üzenetére


seniman
addikt

Nem csak egy dög van? :F

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#203) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Sziasztok!
Dx 10.1-es kártyával felejtős a játék?

(#204) cyberkind válasza FollowTheORI (#200) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem megyek át rambóba, de az arctámadót hogy iktassam ki ha nem a lángszóróval?

(#202) seniman
Konkrétan egy teljes fészek van.

Paranormal Cocktivity

(#205) SchumiBácsi válasza cyberkind (#204) üzenetére

Spoiler - "kérem kapcsójja ki" ;]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#206) cyberkind válasza SchumiBácsi (#205) üzenetére


cyberkind
félisten

Már ki van mert meghalok állandóan, inkább lesem ahogy Pewdiepie szenved, az jó móka. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#207) SchumiBácsi válasza cyberkind (#197) üzenetére

Nekem néhány mentésnél kiírta hogy az ellenség közel. Legutóbbinál, na akkor nem mentünk hanem továbbosonunk. Félórával később megdöglöttem... ;]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#208) SchumiBácsi válasza PainKiller13 (#201) üzenetére

A feje sztem bírja a golyót a filmben is: a Bolygó neve halál eposzban, amikor menekülőre fogják a szellőzőjáratokon át, Gorman hadnagy pisztolygolyói csak úgy pattogtak a szörnyecske fejéről :D Ha belegondolsz sztem van vagy 5mm vastag a burája, ha merőlegesen találod el 5mm-t kell átütni. 45fokon már 7-et, 30fokon már 10mm átütés kell Mivel lekerekített az egész, ritkán fogod 90fokban meglőni. Ha a foga fémből van, tuti hogy a feje is abból vagy szénszálerősített cuccból :DDD. A teste más tészta lenne, oda sztem tuti jó volna a pisztoly, csak hülyén adná ki hogy már az elején lelövöd 17szinttel a vége előtt :D

[ Szerkesztve ]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#209) seniman válasza SchumiBácsi (#205) üzenetére


seniman
addikt

Kicsit lemaradtam a törzsfejlődésben a fórum szakszavak terén,legutóbbi információim szerint a spoiler egy aerodinamikai eszköz :DDD Itt azt jelentené,ha lelövöm előre a poént és elrontom mások játékélményét?

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#210) FoxiestFox válasza seniman (#209) üzenetére


FoxiestFox
félisten

(#211) SchumiBácsi válasza seniman (#209) üzenetére

Jep ;]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#212) seniman


seniman
addikt

Köszönöm uraim :R Akkor kussolok,mert a youtube-on megnéztem az endsequence-t :DDD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#213) cyberkind


cyberkind
félisten

Reaktorok=szoptatógépezet

Huhh, nagy nehezen, és megdőlt rekorddal ez is letudva.

Paranormal Cocktivity

(#214) SchumiBácsi válasza cyberkind (#213) üzenetére

Csak azt nem értem, hogy azon a pályaszakaszon amin túl vagyok, miért van közvetlen a szellőzőnél a telefon, miért csak kettő van a legrosszabb helyen, miért jön 10mp-enként a dög turista módban, és miért kell 4× megtenni a távot oda-vissza ilyen katasztrofális körülmények között? ;]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#215) marilllyo


marilllyo
veterán

Izgalmas a game. Bár egy idő után már kezded megszokni az alien jelenlétét és inkább idegeskedsz mintsem paráznál. Pont így voltam a Dead Space-nél is. Ettől függetlenül baromi jó a játék.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#216) whitezo88 válasza marilllyo (#215) üzenetére


whitezo88
nagyúr

A DS-hez valóban hasonlít annyiban hogy ott se tudhattad sokszor, mikor ugrik rád valami dög, de ott legalább talpig páncélban voltál erős fegyverekkel, instant élettöltéssel. Ott inkább akkor paráztam leginkább mikor menekülni kellett a megölhetetlen dög elől, volt rendesen pulzusszám.

(#217) J.Hetfield válasza SchumiBácsi (#208) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

A 4. részben simán fejbelőtték amikor egy láncon lógott az a tolószékes hapsi és a haverja. Lehet valami spéci lőszer volt, mert fel is robbant utána a xeno.

(#218) marilllyo


marilllyo
veterán

A nehézségi fokozat vajon abban befolyásolja a játékot, hogy milyen agresszív módon keres és szúr ki a dög?! Meg a droidok?!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#219) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Alien ft. the Shining :DDD [link]

(#220) Lunky88


Lunky88
tag

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#221) Thome


Thome
addikt

Na most tartok ott hogy a doki elakar küldeni a kódért.

Apropó amikor az első "társunk" meghal, majd menni kell a komppal, ott a bejövő fosatós zenénél ha elkezdetek futkorászni, jön az alien. Kipróbáltam. :DDD

(#222) seniman válasza Lunky88 (#220) üzenetére


seniman
addikt

:DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#223) Lunky88 válasza Thome (#221) üzenetére


Lunky88
tag

Én sajnáltam is hogy az az adrenalin pumpáló zene azóta sem szólalt meg (legalábbis eddig). Ott azon a részen majd kiugrott a szívem a helyéről úgy paráztam. :)

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#224) SchumiBácsi válasza J.Hetfield (#217) üzenetére

A 4edik részben kitudja hogyan klónozták le őket :D Lehet hogy csak 1mm a páncéljuk, de az is lehet hogy a lőszer a tutibb, amit nem nehéz elképzelni 300év múlva. De az biztos hogy a tengerészgyalogság pisztolya fejre nem igazán hatásos a Bolygó neve halál +-50évben ;]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#225) whitezo88 válasza Thome (#221) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én is pont ott vagyok, bár ma kiléptem egyrészt para volt másrészt meg direkt figyeltem hogy elmegy, bemásztam másik oldalon egy ventbe erre fogja magát utánamjön és BEMÁSZIK mondom helo... Game Over. Amúgy időnként visszamászik vagy végig ott fog korzózni?

(#226) SchumiBácsi válasza Lunky88 (#223) üzenetére

Az is nagy buli lenne ha a filmből ismerős szívdobogás is felcsendülne amikor a dög közvetlen közelben ólálkodik... ezt elkúrták ;]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#227) marilllyo válasza whitezo88 (#225) üzenetére


marilllyo
veterán

Végig a közeledben van. :) Sosem megy túl messzire ahhoz, hogy egy pisztolylövés ne csalná oda másodperceken belül.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#228) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ez is zseniális :DDD Oh No!

(#229) $p@rr0w válasza SchumiBácsi (#226) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Xboxon a kontroller úgy rezeg ahogy lépked az alien a szellőzőben, mintha felerősödött szívdobogás lenne.

Most tartok ott ahol találkozok a társaimmal, ez már egy olyan rész volt ahol visszafelé jöttem ugyan azon az útvonalon amin mentem, sok ilyen ismétlődő rész lesz majd? Mert ez elég unalmas módja a játék idő növelésének...

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#230) eami válasza $p@rr0w (#229) üzenetére


eami
addikt

igen, ezért szeretek controllerrel játszani ha olyan a játék :-D

(#231) SchumiBácsi válasza $p@rr0w (#229) üzenetére

Nem jellemző sztem, ebből is következik hogy nem az a tipikus csőjáték. Doom3-ban is volt egy két szakasz ahol egy ponton többször is átmentél, asszem a Delta Labs volt ilyen, 3-4× kellett egy közbeeső helyen átmenni, minden alkalommal más módon ijesztgetett az is :DDD

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#232) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Jah... nyilván adott egy bázis is van mikor ide oda visszajutsz, de más úton és más célból... de mindig új részekere jutsz el az adott területen is, szóval annyira nem repetitív.

Ami inkább repetitívnek érződik az az hogy ugy minden ajtónyitás, vágás, beindítás stb ugyanzt az animáiciót meg műveletet kéri és ezzel nem spóroltak. :)
De még ezis csak ritkán zavaró szvsz, és a többi része meg az elmény bőven kompenzál érte.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#233) SchumiBácsi válasza FollowTheORI (#232) üzenetére

Azért fail lenne, ha egy kart 2szinttel arrébb máshogy kellene meghúzni a változatosság miatt. Egy ilyen űrállomáson meg sztem valamennyi területen fontos hogy szabványosak legyenek az ilyesmi dolgok. A hegesztést pedig ahogy láttam nem mindig ugyanott kezdi.

Egyébként senki nem döglött meg hogy órák óta semmi komment? ;]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#234) cyberkind válasza SchumiBácsi (#233) üzenetére


cyberkind
félisten

Komment nincs, de nálam megvolt a napi sok adag. :D
Nem elég hogy itt van ez a rohadt dög, még vannak a hülye katonák is. :(((

Paranormal Cocktivity

(#235) asuspc96


asuspc96
senior tag

SPOILER !!!

Emberek, nem akarok ünneprontó lenni, de ebbe fogunk egyáltalán alient mészárolni ?? :DDD
Mert ahogy olvasgattam ez arról szól hogy lopakodj meg túlélj....
Valaki erősítsen meg :D

(#236) AxBattler válasza asuspc96 (#235) üzenetére


AxBattler
félisten

Szerintem félrenyúltál, a Colonial Marines a Te játékod! :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#237) SchumiBácsi válasza asuspc96 (#235) üzenetére

Sztem fogunk... a legvégén... Egyszer... ;]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#238) FollowTheORI válasza asuspc96 (#235) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem. :N

(#233) SchumiBácsi

Lehet már mindenki végigvitte azért nincs sok kommentelnivaló. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#239) marilllyo


marilllyo
veterán

Itt egy végigjátszás. Néha jól jön ha mentési pontot keresel stb. Ha valaki meg szeretné próbálni extrém nehézségen nagyon hasznos tud lenni.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#240) cyberkind válasza asuspc96 (#235) üzenetére


cyberkind
félisten

Már a bejelentés óta arról szól a játék, nem értem hogy nem lehet ezt tudni.

Paranormal Cocktivity

(#241) Loha


Loha
veterán

ALIEN: Isolation Tweak Guide
4K/8K Shadows / Planar Reflections / Level of Detail (LOD) / FOV

Végigtoltam a játékot és nagyon bejött, én ennyire játéktól(/filmtől) még nem paráztam.
A legjobb Alien játék, és az egyetlen ami jól visszaadja az első Alien film hangulatát, aki a második Aliens filmet kedveli jobban, annak nem az a játék lesz a kedvence.

Grafika nagyon szép, hangulatos és jól optimalizált.
Hangok zseniálisak.
Játékmenet hosszú és nehéz, mint egy igazi klasszikus PC játék esetén.

(#242) PainKiller13 válasza Loha (#241) üzenetére


PainKiller13
őstag

Igen, nekem a 2. rész a kedvencem, ezért miután megtudtam hogy nem lehet őket megölni le is töröltem :DDD

(#243) whitezo88 válasza Loha (#241) üzenetére


whitezo88
nagyúr

szerintem is isteni nekem is erőt kéne venni magamon és majd folytatni de ezt akkor tudom ha egyeüdl vagyok és nem dolgozom (redőny le, real 5.1 fejes fel azt hajrá)
bár az Amnesiát sem bírtam végigvinni szóval... ;]

(#244) Thome válasza Loha (#241) üzenetére


Thome
addikt

Amnesia: The Dark Descent pont neked való. :K ahhoz képest ez az alien semmi, az tényleg real rettegés, föleg hogy ott tényleg mindent te nyomsz, nincsenek ilyen QTE ajtónyitogatós bohóckodások. ;)

Mondjuk hozzáteszem hogy ennek a játéknak is megvan a saját hangulata, számomra máshogy jön át, felnyomja az adrenalint de könnyedén merem játszani, az amnesia az totálisan más, ott valóban tudsz félni, mondjuk ott a hangulathoz adta a hang, meg ha megjelent a mumus és észrevett attól a hangtól a hajad égnek állt.

Whitezo: Ne add fel, az is jó játék, ha elkezdted be kell fejezni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#245) seniman


seniman
addikt

Ma már az Evil Within-t teszteltem :B Hááááát........

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#246) Loha válasza Thome (#244) üzenetére


Loha
veterán

Nekem az ajtónyitogatós bohóckodások is bejöttek. A játék nehézségét főleg az adja, hogy az Alient jórészt tényleg az AI vezérli, azért ha vhol megöl, legközelebb nem ott fog megölni, ezért több halál után sem tudja az ember, hogy mi vár rá.

(#247) SchumiBácsi válasza cyberkind (#197) üzenetére

A reaktor az ami közvetlen az apollo core után jön?
Egyébként puszi a fejlesztőknek, hogy ők is beálltak a "most pedig elszedjük az összes fegyvert a játékostól" sorba. A megoldás finoman szólva is érdekes, vagy inkább röhejes: az eldobható tartalmak már nem is minősültek fegyvernek - gránátot meg molotovot lehet vinni az apollóhoz, de pölö a lángszórót tedd csak szépen le. Ugyanakkor a robotoknál lelni revolver ammo-t meg néhol fuel-t a lángszóróhoz... na mind1 remélem valaha visszakapom őket.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#248) Thome válasza Loha (#246) üzenetére


Thome
addikt

Nyilván amikor játszódik a játék, ott ilyen a technológia tehát marhaság összehasonlítani az amnesia újkori fejlettségével, de azért az tök jó lett volna, ha a tárgyak mozgathatóak lettek volna, illetve némelyik ajtó (szekrény) ami manuálisan nyitható, azt te fogd meg és nyisd + csukd be.

Jó persze ne legyenek hülye igényeim, de azért elgondolni jó, ha a két játék pozitívumait összekombózni. :DDD

(#249) marilllyo válasza SchumiBácsi (#247) üzenetére


marilllyo
veterán

Ezzel tovább emelték a parafaktort.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#250) SchumiBácsi válasza marilllyo (#249) üzenetére

Emelhetett volna más módon is... Előtte is elég para volt, mert ahogy észrevettem a szörnyecske egyre jobban fázik - azaz többet kell pörkölni. Emellett tartok attól hogy a reaktor közel sem lesz alkalmas olyan szintű bujócskára mint a medical részlegek, így csak remélni lehet hogy akad ott valami stuff, de kenhetem hajra mert letételkor a lángszóróba volt 640fuel, sotyába 14ammo, revolverhez meg 40körül... na de hátha arra megy a visszaút, különben uninstall ;]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Alien: Isolation
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.