Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Alien: Isolation

Hozzászólások

(#951) SchumiBácsi válasza andro93 (#950) üzenetére

Nincs szükség a szekrényre... egyáltalán nincs :D Ha a dög nem tud rólad de ha tud is már, előnyösebb egy valami mögé, vagy valami alá bekúszni. Nem tudom mennyire csökken, mert nagyon régóta nem szekrényezek...

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#952) SchumiBácsi válasza andro93 (#945) üzenetére

Ugye hogy jól emlékeztem :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#953) SchumiBácsi válasza marilllyo (#946) üzenetére

Lámpához még csak volt is cucc, de tényleg keresni kell. Ládában 1kezemen megszámolom amit találtam nightmare-n, testekben szintén. Inkább csak azok a dolgok vannak, amik úgy vannak az asztalokon/szellőzőkben, egyébként válságos az egész :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#954) SchumiBácsi válasza andro93 (#948) üzenetére

Én egyszer vagy 4-5 szakaszt mentem végig olyan lámpával, aminek már rég cserélni kellett volna de még mindig égett :D Lement nullára a töltöttség de még ment, az is igaz hogy ha égetem is szinte csak szellőzőben ott is annyira hogy lássam hol tud lejönni a dög. Szóval ilyen matt sötét helyeken is egy felvillanásnyira lövöm fel.

[ Szerkesztve ]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#955) marilllyo válasza SchumiBácsi (#953) üzenetére


marilllyo
veterán

1x találtam zseblámpa elemet. De én is csak annyit használom, hogy a szellőzőben fel-fel villantom. Most tervezem kivágni a dögöt az űrbe. :D
10 küldi felénél járok. Ez egy igazán idegtépő küldetés...de ha ezzel megvagyok akkor egy darabig nem kell a döggel számolnom. Az androidokkal még csak-csak elvagyok. Most volt egy rész, hogy vissza kellett mennem a Lorenz Sys Lobby-ba. Tele volt fegyveres hülyével. 2 irányból lehet bemenni az egyik az esélytelen mert mindig ott áll egy ember. 3-madjára töltöttem vissza...és a másik utat választottam. Az alien pont úgy gondolta, hogy lejön körbenézni és hát ott talált 4 fegyverest. Kipucolta a terepet és elment szépen ahogy illik. Egy pisszenésembe sem került. Ezt a küldit megpróbálom még nafta nélkül megcsinálni, hogy a végén a fészekre maradjon valamennyi. Ahogy nézem egy kisebb priccentés 50 egységet vesz el. Az úgy ahogy elég, hogy jobb belátásra térjen.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#956) SchumiBácsi válasza marilllyo (#955) üzenetére

őőő oké. Utána kiváncsi leszek egy hard menetre nálad, mert nekem a dög elriasztása mostanság volt hogy 200 azaz kétszáz lötyibe került. Nightmare-n ha elővettem a lángszórót akkor visszahőkölt, vagy csak annyira jött ahogy én hátráltam. Hardon semmi, letaglózó esemény volt csak és hajtépés :D

[ Szerkesztve ]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#957) andro93 válasza SchumiBácsi (#951) üzenetére


andro93
aktív tag

Annál a mentési pontnál kellett a szekrénybe bújnom, ami mellett felrobban a gázcső, és Amanda elkiáltja magát, hogy F..k! , meg ahol a kulcskártyát kell kilootolni a továbbjutáshoz (Lingard irodája melletti szoba, csak hogy teljesen tiszta legyen :) ). Abban a kis szobában csak a szekrényben lehet elbújni, nincs idő máshova menni, végig ott kóborol az idegen.

Egyébként Kuhlman halála után már fullon volt nekem a fejlámpa elem, még újra is töltöttem egyszer teljes lemerülés nélkül, hogy fel tudjam venni az új elemet.

A ládák/szekrények meg botrányosak, azon kívül, hogy a legelsőben még a Sevastopol rakodóterében 50 flamethrower üzemanyag volt, kb semmit nem találtam. :D

(#958) marilllyo válasza SchumiBácsi (#956) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem mindegy egyébként, hogy honnan fújod rá. Ha nem lát...észre sem vesz és ráfújsz egy pettyet akkor megijed és elmegy. Legalábbis nekem volt ilyen. Kivágtam az űrbe. Eddig egy korty naftát sem használtam (650 egység van) és még mindig nem használtam medkit-et. :D Most viszont szívok. Annál a résznél vagyok amikor az androidok megőrülnek és elkezdik irtani az embereket. El kell jutni a Marshall irodájába. Próbálnám úgy megoldani, hogy ne kelljen semmit sem felhasználnom de nem könnyű. Arra mondjuk rájöttem, hogy ha beszorít az android revolverrel egyet bele kell lőni. Hátrahőköl annyira, hogy el tudsz futni közvetlenül mellette. Csak úgy rohantam mint állat...és 3-man voltak a nyomomban. :D Nehéz..na.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#959) marilllyo válasza marilllyo (#958) üzenetére


marilllyo
veterán

Van kemény 13 revolver ammo-m, meg 5 shotim. Mindez úgy, hogy asszem 1-2 revolvert lőttem csak egész eddig. Azt tudom, hogy EMP-re szükségem lesz szóval azt craft-oltam egyet. Azt sajnálom, hogy stun baton-ból nincs egy darab sem. Egy volt azt el is használtam. Ha stun-nal megbököd utána kalapáccsal meg tudod ölni.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#960) cyberkind válasza marilllyo (#959) üzenetére


cyberkind
félisten

Én meg csak hülyülésből elhasználtam azt az 1 stun baton-t. :o

Paranormal Cocktivity

(#961) SchumiBácsi válasza marilllyo (#958) üzenetére

Persze hogy nem mind1 de nightmare-n a lángszóró látványa elég volt ahhoz hogy kísérjen és ne támadjon, hardon meg akkor is jött amikor fújtam... vicces na. A droidokat érdemes lehet bejelölni tűzzel és elméletileg elegendő lehet feleannyi erőforrás eltávolításukra de akár el is éghetnek... hosszan :D

[ Szerkesztve ]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#962) SchumiBácsi válasza andro93 (#957) üzenetére

A gázcsőrobbanás az orvosi részlegben elkerülhető és a videó sem kötelező. Úgy emlékszek a kulcskártya kódja a másik szobában van ahol maga a kártya és mentés hely is található. Itt tényleg csak a szekrény van, de a szomszédos szobában asztal alá bújva ha kikóborolta magát a dög és felment lehet annyi időd míg kinyitod és felveszed a kártyát. Legjobb ha elmented és egyből töltöd vissza így akár 15mp nyugalmad is lehet bármelyik nehézségi szinten. Akkor is ha a mentés pillanatában a dög egy karmolásnyira van tőled ;]

[ Szerkesztve ]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#963) marilllyo válasza SchumiBácsi (#961) üzenetére


marilllyo
veterán

Nah...megvan. 1 shotim ment el meg egy revolverem. :D Spórolás gyanánt jobb megoldás lehet. Nem kell 2 shoti egy androidba. Elég egy + egy revolver. Egyébként találtam egy szobát ahol szerintem ottfelejtették a cuccost. Csurig volt minden földi jóval illetve a sok robotos résznél ugye ott hátul..basszus ott van egy kész EMP is. Nem is kellett volna aggódnom. Természetesen egy EMP és egy shoti lőszerrel megoldottam a dolgot. :D
13 küldetés és igazából egész jól meg is szedtem magam. ~10 shoti meg 22 revolver. Illetve bármit ki tudok craftolni. Noha...eddig semmire sem volt szükségem...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#964) SchumiBácsi válasza marilllyo (#963) üzenetére

Ha az android bemutatóterem utáni részre gondolsz az egy rejtekhely. A logokból is kiderül hogy oda hordtak pár dolgot a túléléshez. Található ott készen az emp mellett medkit és talán még pipe is, sok vas és elemek ebbe a borzasztó hatásfokú lámpába...

Ha még az életemben épülne ilyen km-es nagyságrendű állomás és fel is jutok rá, a Fenix lámpáim nélkül egy lépést sem ;]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#965) marilllyo válasza SchumiBácsi (#964) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem. Még az előtt valamikor. Ha jól emlékszem ott a 8382-es kód környékén van egy másik ajtó is.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#966) SchumiBácsi válasza marilllyo (#965) üzenetére

A 8283 környékén én nem sok mindent látok. Van még egy lift ami a tranzithoz visz.

Egyébként meg izolálták a dögöt ;]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#967) cyberkind válasza SchumiBácsi (#966) üzenetére


cyberkind
félisten

Köszi, ezt alkalmazni fogom. :D

Vannak még ott jó vidik. :DD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#968) marilllyo


marilllyo
veterán

Nah...reaktor pipa nightmare-n. Azok a kurva droidok. Ezek a csuklyás fajtákkal már nem lehet eljátszani azt, hogy belelősz egyet és elfutsz mellettük. Odafelé mondjuk elfutottam mellettük. Igaz, hogy ~15. próbálkozásra, de nem akartam semmit sem felhasználni.

Egyébként eddig egyetlen egy priccentésnyi naftát toltam el. Muszáj volt a pókocskára aki az szellőzőbe jön. Illetve a fészek kellős közepén nyomtam el a legelső medkit-et. Muszáj volt mert az pókokat nem tudtam szétcsapni a kulccsal mert a sav vesz le egy picit mindig. Egyébként én alig találtam cuccot a fészekben. :( Semmit szinte. Pedig amennyire tudtam benéztem mindenhova. Illetve néztem a speedrun videót...ott is sokkal több mindent talál a srác. Azok is random vannak elszórva.
Egyelőre minden helyzetet próbálok úgy megoldani, hogy semmit se kelljen elhasználom. 15 shotiból maradt 3 a reaktoros droidokra a végén. Muszáj volt őket megölni. 3 fejlövés kell azokba. :(
Most úgy állok, hogy 3 shoti, 22 revolver, 675 nafta és 2 boltgun lövedék. Illetve nagyjából minden cuccból van 1-1. Annyira spórolok velük, hogy a végén megmarad minden. :D

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#969) andro93


andro93
aktív tag

Nightmaren most ott tartok, ahol a lifthez kompressziós alkatrészt kell szerezni. Elég szépen meg tudtam szedni magam, ha lemegyünk az aknába a padló alá, legalább 4-5 cuccot lehet találni, plusz a raktárban, ahova a droid bevezet, érdemes mindegyik "polcot" végignézni, mert ott is rengeteg minden található. Ezután össze is tudtam barkácsolni az első csőbombát. :C Aztán amikor mentem volna vissza a szervizaknán keresztül a lifthez, egyszer csak lepottyan elém az aknában az alien, nem kicsit kaptam szívbajt, szerencsére előtte mentettem. :D

Ja és a 2. szintű füstbombát is ott lehet megtalálni az emeleten abban a szobában, amiben menteni lehet, meg ahol a sevastolinkes gép is van.

[ Szerkesztve ]

(#970) SchumiBácsi válasza marilllyo (#968) üzenetére

Nightmare-n ne is várj aranybányát, de hardon szarrá pakoltam magamat a begubózott emberekből. A bejutás nekem is hasonlóan lestrapáló volt azzal a különbséggel, hogy félórányi elemzés után végül legyorsultam az összes droidot, vagy egyet ami útban volt lelőttem. Visszafele az összeset: tűz bejelölés aztán pörgetővel fejre, de a második osztagra vagy sotyát nyomtam már, vagy hagytam hogy üldözőbe vegyenek libasorban és akkor semmit nem kell lőni.

Legközelebbi tolásnál megleshetném de annyira nincs értelme vele foglalkozni, mert elméletileg lehetséges hogy ha hagynám üldözőbe magamat és mindent felhekkelni átkapcsolni lassan körmenetben csinálni végig és a végén vagy 10 droid követne libasorban mert szerencsére lassúak nagyon. De mivel hardon kb. 2perc volt oda és vissza az út és cucc is maradt gazdagon így ezért nem látni értelmét, max majd rémálomban valamikor... :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#971) SchumiBácsi válasza andro93 (#969) üzenetére

Hmm. Az összes gépen Sevastolink van ;]

Egyébként erre a szakaszra két megoldás lehetséges:
-ugyanazt a vonalt követve mégy vissza, tehát raktár után az emeleti "O" folyosón és létrán vissza a fő szintre, utána a padlóban futó szellőzőrendszer, majd az emberek mellett a falban futóban ahol vélhetően megdöglöttél :D

-kihagyod az "O" folyosót, de akkor az embereket terelni kell. Aztán lehívni a dögöt tereprendezésre, de nightmare-n előfordult hogy nem jött le. Ha eltűnt a dög, lift megszerkesztál és következő szint.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#972) andro93 válasza SchumiBácsi (#971) üzenetére


andro93
aktív tag

Az első általad leírt módon mentem vissza, de az az érdekes, hogy abban a falban futó L alakú aknában, ami visszavezet az emberektől a lifthez, nincs semmilyen felfele vezető cső, amin le tudna jönni az alien, csak a semmiből elém ugrott.
Utána második nekifutásra amikor átmásztam a padló alatt és kijöttem volna az L alakú cső előtt még a padló alatti aknából, szintén elkapott, de azzal az animációval, amikor felránt a csőbe, ha csorog a nyála és alá mész. Ennél is valahogy odateleportált. :D Egyébként szokott néha érdekes dolgokat csinálni mind az alien, mind Amanda. Pl: afölött a lift fölött, ahol megtaláljuk a hekkelő berendezést, van egy kis akna ami átvezet egy másik szobába. A minap mikor mentem vissza a szobából, Amanda egyszer csak felsikolt, mintha elkapta volna a banánfejű, pedig a közelben nem volt. Vicces szitu volt. :D A másik kedvenc, mikor a szekrény előtt szaglászik, visszatartom a lélegzetet, elmegy az alien, aztán mikor levegőt veszek, hirtelen odateleportál és kitép.

[ Szerkesztve ]

(#973) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sziasztok!

Gondoltam beköszönök! márc. 26.-án megvettem a játékot (bár végül ingyen volt). De mivel a fejhallgatóm szervizben volt, csak tegnap kezdtem el vele komolyabban játszani. Mikor megjelent kipróbáltam, de már akkor is annyira paráztam a játék alatt, hogy félbehagytam. De nagyon tetszett már akkor is, csak idegileg nem bírtam. Meg is vettem, nem sajnálom a pénzt egy ilyen jó játékért, és tegnap bele is vágtam a kalandba. Igaz míg játszottam végig egyben volt a gyomrom. :) Kikészít komolyan, de gondolom később mikor kiismerem a játék mechanikáját, és felveszem a ritmusát már nem lesz ennyire ijesztő. Addig juttottam, hogy felvettem a kapcsolatot Samuels-ékkel. Aztán az androidok elkaptak. Erre az idegörlő atmoszférára még rátesz egy lapáttal az az idegőrlő mentési rendszer. Ami manapság már szokatlan, de tökéletesen illik a játékba. Arra már most rájöttem, hogy nagyon oda kell figyelni a mentésekre.

Szóval a játék szuper, olvasgattam mikről diskuráltok, de még nem nagyon értem. Gondolom ti már sokadjára játsszátok végig a játékot.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#974) cyberkind válasza .LnB (#973) üzenetére


cyberkind
félisten

Heló!

El se hiszed hogy mik várnak még rád újonckánt, én valahol kerestem az államat, olyan megvalósítások voltak hogy csak na. :Y
Milyen nehézségen tolod?
Nekem ma jön meg a Sony soundbar-om, és így folytatom újra, hard-on, isteni lesz hallani a dögöt. :))

Paranormal Cocktivity

(#975) marilllyo válasza .LnB (#973) üzenetére


marilllyo
veterán

Na...nightmare pipa. :K Hááát. Tized annyit szenvedtem vele mint először easy-n. Igaz...végignéztem egy speedrun videót és ellestem pár trükköt. Flamethoverből mindösszesen 2x fújtam az alienre. Meg tudtam volna csinálni nélküle is...de már annyira a végén voltam, hogy lusta voltam bújkálni. Egy molotovot rádobtam de csak az assignment miatt. Az a tapasztalatom, hogy nightmare szint annyiban különbözik, hogy alig akad craftolnivaló cucc illetve ha valami elkap akkor meghaltál. Nem nagyon van második esély. Talán ennyi ami zavart a játékba így visszagondolva, hogy a szinte nincs szükséged a tárgyakra. Csőbomba, füstbomba...stb. Azt sem tudom, hogy néznek ki. Noisemaker helyett jó a flare is. Rámegy ember-alien minden. A két legnehezebb küldetés egyértelműen az 5. és a 17. Mindkettőt sprinteltem. :D Ki van számolva de meglehet csinálni. Az alien egyébként semmivel sem "gonoszabb" vagy szemfülesebb mint easy-n. Nem láttam különbséget. Annyi, hogy ha szemből fújod meg flamethowerrel akkor ugye még nekedugrik...és nightmare-n az elég, hogy véged legyen.

(#973) .LnB: Apró trükk...ha észrevesznek a droidok de van mentés terminál a közelbe...csald el őket és rohanj vissza majd gyorsan ments egyet...utána esc és töltsd be. Úgy töltődik újra, hogy a droidok nem tudnak rólad... ugyanez érvényes az alien-re is.

Na....btw...mindegy... letöröltem. :D 2x végigvittem. Van még pár steamos assignment de nincs energiám most újra elkezdeni. :D Úgyhogy köszönöm szépen várjuk a folytatást.... :R

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#976) marilllyo válasza cyberkind (#974) üzenetére


marilllyo
veterán

Pont ez a durva, hogy egy dead space-nél ha kinyomod a hangot mert fosik a szád akkor fele olyan félelmetes...de itt ezt nem lehet megtenni mert a hangok nélkül kb. mintha vakon mennél. Esélyed sincs.

Sry: dupe

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#977) .LnB válasza cyberkind (#974) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon kíváncsi leszek, hogy milyen. Sok jót hallottam róla. Szerencsére a spoilereket is sikerült némileg elkerülnöm. Normal-on játszom, úgy gondolom elsőre elég lesz az is :)

(#975) marilllyo Köszi a tanácsot. Úgy vettem észre eddig, hogy az androidok mellett simán el lehet futni, remélem ez sokáig beválik majd, mert elég idegesítőek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#978) cyberkind válasza .LnB (#977) üzenetére


cyberkind
félisten

Meg fogsz lepődni, ez a játék egy tökéletes Alien 1.5 film lehetne, nemhiába jön be Neill-nek, és ezt a vonalat akarja vinni tovább. :))
Normal-on a legkönnyebb, azon kezdtem én is. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#979) aleana


aleana
csendes tag

Na én közben befejeztem és azóta már harmadjára is visszanéztem a Sevastopolra.
Ugyanúgy hardon, mint előző alkalommal. A térkép hiányozni fog nekem nightmare-en, szóval még nézegetem előtte egy kicsit.

Arra jöttem rá, hogy már másodjára se voltam olyan óvatos, mint elsőre és ezért fordul elő, hogy már korábban is macerál a dög. Hiányzik az első végigjátszás nyugalma, de már egyszerűen nincs hozzá türelmem. :DDD
Most így harmadjára el is jutottam odáig, hogy olvasgatok gyakrabban.
A 100 ID szerintem mondjuk az életben nem lesz meg nekem. :DDD

Egyébként most vagyok ott, hogy visszaértem Taylorhoz és Samuelshez a gyógyszerrel és el kellett menni valamit machinálni. Itt ahogy piszkálom a gépeket először egy ember, aztán egy droid jön be. Na most... valami tipp, hogy mit csináljak a fegyveres emberkével? Mert kinyírni nem akarom. :DDD Kéne már az a ne ölj meg senkit eredmény.
Arra gondoltam, hogy mindent gyorsan elintézek amit kell és a megjelenő working joe majd kinyírja az emberkét, de az a szemét mindkét alkalommal lelőtt, mikor próbálkoztam.

(#980) andro93 válasza aleana (#979) üzenetére


andro93
aktív tag

Megbütykölöd a számítógépet, bejön az embör, utána odalopakodsz a karhoz, ha nem lát az ember, lehúzod, és bejön a droid, kinyírja az embert, te meg szépen megbütykölöd a másik gépet is, ha nem lát a droid.

(#981) aleana válasza andro93 (#980) üzenetére


aleana
csendes tag

Igen, gondoltam, hogy ez kell, hogy legyen a nyerő megoldás. : DDD
Próbáltam is, de szerintem már annyira unom a lopakodást, hogy feltűnően elcsesztem. :DDD Na de akkor nekifekszem majd még egyszer családi ebéd után.

(#982) kat10


kat10
tag

Üdv mindenkinek!
Egy kis segítséget kérnék még az elején járok a játéknak és elakadtam egy résznél konkrétan az ajtó nyitás amikor 3 lehetőséged van nem bírok rájönni :W hogyan kell azta kódolót használni.
Bár így 40 felett már én se csodálkozom magamon :Y
De egy kis segítséget értékelnék.
Köszönöm.

Go Pats

(#983) cyberkind válasza kat10 (#982) üzenetére


cyberkind
félisten

Bővebben?
Lehet csak nekem nem rémlik ebből(ajtó nyitás) hogy hol tartasz. :F

Paranormal Cocktivity

(#984) SchumiBácsi válasza andro93 (#980) üzenetére

Ez így kockázatos. Számítógép szerkesztál, sprint a karhoz, aztán sétálva lenti számítógép szerkesztál. Mielőbb ki kell jönnie a droidnak, hogy a köcsögöt megölje. Erőforrás kímélés miatt eldobunk egy flare-t hogy a droid nézze egy darabig. Ennyi idő elég ahhoz hogy felvegyük a gázvágót, mentsünk egyet, és kivágjuk a szellőzőt. Jó ez már turbó fokozat de valamit valamiért :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#985) SchumiBácsi válasza kat10 (#982) üzenetére

Az access tuner vagy hozzáférés hangoló, alapesetben nem ad jelet. 100esetből jó ha 1x van ilyen. Nekünk kell az egér mozgatásával odatekerni, a kijelző oldalán van egy csík mely segít a navigálásban. Ha van jel akkor vagy a kirakós zöld megoldás, vagy a kék reflexen alapuló jön be. Innentől sztem adott a dolog.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#986) marilllyo válasza SchumiBácsi (#984) üzenetére


marilllyo
veterán

Hol van ez a rész?! Erre nem emlékszem. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#987) cyberkind válasza marilllyo (#986) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem ott lehet amikor először ránk lőnek, vagy valahol arra.

Paranormal Cocktivity

(#988) Ch0b válasza marilllyo (#986) üzenetére


Ch0b
tag

Amikor megtalálod az elején az üres flight recordert. Vagy mondjuk úgy, amikor megtalálod a revolvert, vagy amikor működésre bírod az acces tunert, és ki kell nyitni az ajtót.

(#989) kat10 válasza SchumiBácsi (#985) üzenetére


kat10
tag

ez lesz az köszönöm a választ.

Go Pats

(#990) kat10 válasza cyberkind (#983) üzenetére


kat10
tag

hozzáférés hangoló a neve most már tudom köszi a választ

Go Pats

(#991) SchumiBácsi válasza marilllyo (#986) üzenetére

Amikor visszatérünk a kórházból az elsősegély csomaggal a "Scimed Transit"-hoz és találkozunk először a Marshal - Waits "kollegával". Az állomás üzemen kívül helyezte magát érkezésünkkor, de még a 1702 kód előtt. A tranzit helyreállításához lifttel megyünk fel a "Maintenance Deck" szintre ahol helyreállítjuk az állomás ellátását, csakhogy a lift elromlik ezért gázvágó által egy kis kitérővel jutunk vissza a tranzithoz.

[ Szerkesztve ]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#992) marilllyo válasza SchumiBácsi (#991) üzenetére


marilllyo
veterán

Amikor kell a compression cilinder? Nekem igazából az egész játék most mentési helytől mentési helyig tartott. Nightmare-n abszolút nem figyeltem a story-ra már. Cutscene-ket is átugrottam. :D Egy másodpercet sem tudnék belőle felidézni. :) De még amikor először easyn vittem végig..még akkor sem. :D Szóval most lehet végig kéne futnom harmadjára is a story végett. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#993) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Menetközben lehet a nehézségen állítani?Hol?
Nem találtam... :(
Köszi!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#994) aleana válasza SchumiBácsi (#991) üzenetére


aleana
csendes tag

Végül meglett. Szegény csávó kilőtt a droidra egy egész tárat, de csak agyon lett csapva. :DDD
Én meg azóta már a dögöt próbálom csapdába ejteni. Kedves, jó marshall nemsokára küld el vele kirándulni.
Azért jó, hogy őt mindig lehet csalogatni tömegoszlatásra, ha már épp nem ölünk embert üzemmódban vagyok. :DDD
Most így harmadjára már a kórházas rész is ment jó könnyen. :DDD Rutinból. :DDD Ennek azért tudok örülni. :DDD Most is megfogadtam, hogy nem lángszórózok össze vissza, erre épp hogy elkezdem baszkurálni a gépet a lezárásnál, hát nem besétál az ajtón? :DDD Pedig előtte direkt csekkoltam is a mozgásdetektort.
Ennyit a spórolásról. :DDD

Orlin: Ha jól emlékszem, játékbeállításoknál a legalsó opció.
Mondjuk szerintem nem éri meg. A dög viselkedésében nincs nagy különbség.

[ Szerkesztve ]

(#995) aleana


aleana
csendes tag

Már nem lehet szerkeszteni.
Hű... olyan bugok vannak itt. o.o Előző két alkalommal nem találkoztam velük, de most konkrétan a padlóban mászkál az alien. (Nem baj, addig legalább nyugodtan machinálgattam amit kellett.) Meg leugrott úgy előttem, hogy se fent, se lent nem volt semmi átjáró és eltűnt. o.o

(#996) marilllyo válasza aleana (#995) üzenetére


marilllyo
veterán

Warez? Jól pár peccs jött a steamon hozzá. Este meg gépigény is kevesebb mint a wareznak. Tuti mert először warezon vittem majd most már eredetin.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#997) aleana válasza marilllyo (#996) üzenetére


aleana
csendes tag

Dehogy is. :DDD Azért lepődtem meg. :DDD Meg mert első két alkalommal tényleg nem volt ilyen.
Patch? Ezeket magától tölti, vagy kell valamit csinálni hozzá? Mert nem rémlik, hogy bármit is csinált volna a steam a játékkal, mióta feltettem.
Warezossal hogy gyűjtögethetném a steames teljesítményeket? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#998) SchumiBácsi válasza aleana (#994) üzenetére

Érdekes ez a droidsebződés kérdése. Van egy szakasz a vége fele ahol vagy féltucat felfegyverzett köcsög van, nemcsak pisztollyal hanem sotyával is. Ott nightmaren nem mész át sehogy mert vagy szétlőnek vagy elfogy a cucc, dög meg nincs. De van egy droid amit ha megfelelően irányítunk mindet szétkapja. Aztán ha elvégezte a munkáját sotyával egy hecsáttal megjutalmazzuk és mehetünk is tovább ;]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#999) SchumiBácsi

Egy jó kis muzsika :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#1000) aleana


aleana
csendes tag

Még mindig haláli, ahogy a droidok kérdezgetik a dögöt, hogy "Mi vagy te?". :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Alien: Isolation
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.