Hirdetés

Aktív témák

  • vepe

    senior tag

    válasz Wajk #4661 üzenetére

    Figyelj:

    Sajnálom ha nem tudod felfogni, hogy a ramok hibátlanok...az, hogy a te gépedben nem mennek olyan időzítéssel, mint az enyémben, az nem a ramok hibája...más gép--más időzítés...érthetően fogalmaztam remélem....

    Ha a lapod nem kezeli a D43-as chippeket az sem a ram hibája..venned kellett volna a fáradságot és utánajárni, hogy az alaplapod, mennyire kajálja a hinyxd43-at(erre vannak kimondott topicok)

    Egyszer azt írod nem stabil a gép, máskor, hogy nem akar menni a gépben..most nem stabil, vagy nem megy?.

    A lényeg..egyszerűen meggondoltad magad..oka ismeretlen számomra, de nem is érdekes..azt is érthetően megírtam, mivel a ramok 100%, hogy hibátlanok(Ivanh-tól megkérdezhető) így mielőtt elküldtem, vettem helyette mást.

    felajánlottam segítek eladni és úgy visszakapod a pénzed(Ivanh elméletileg már viszi is tőled és ezt csak megköszönheted, hogy közben jártam)..más tudod mit mondott volna...jó a ram?igen....az, hogy a gépeddel nem kompatibilis vagy nálad nem megy olyan időzítésekkel, mint amire számítottál, annak semmi köze a garihoz....

    A privát üzeneteidet meg nem linkelem be, mert nem illik...

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák

Hirdetés