Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#111) oceanearth válasza mayerlaci (#108) üzenetére


oceanearth
őstag

''Sielés alatt ugye nem pialsz?''

nem vagyok hülye. buszba veszek magamhoz nyugtatót(laposügeből jager vagy pálesz), hogy elaludjak, mert annyira nem szeretem a buszutat, aztán este vacsora után kezdődik a piálás és megy reggel 2-3ig majd 8kor kelés pályára föl egséznap síel, majd kaja, pia, bulizás 2-3ig. ez így elég megterhelő, mikor hazamegyek általában 2 hétig alszom. pályán soha nem piálok és mivel jagert iszok csak így nem vagyok másnapos:D
vannak haverjaim, akik úgy mentek síelni, hogy nem vittek magukkal se sílécet sem meleg cuccot. kiemntek kolcsival be az első mercatóba töménytelen pia magához vétele és egész 7en piálás. 1 centiti nem síeltek:D

viharhozó:
1 éve voltam kinnt és nem hiszem,. hogy sokat fejlődtek volna. mindneki paanszkodik az összes havrom közül, te vagy az 1. ember aki nem. kinnt voltunk 5 napot, de szörnyűá volt. volt 4 felvonó, abból 2-t szereltek mindig. a többi 2 működött ott akkora sor állt, hogy 0,5-1 órát kelett sorban állni és lemértem 20másodperc alatt le tudtam jönni a pályán. szörnyáű volt, nem kívánom senkinek, inkább Olaszo.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.