- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- t72killer: Fürdőkád kontra elektromosság: XXI.század
- gerner1
- Gurulunk, WAZE?!
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- GoodSpeed: Samsung Galaxy SmartTag2-esek a tolvajok ellen!
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
-
LOGOUT
Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak 2023-as konklúziója majd 2024-as konklúziója GalaHU tollából, illetve itt található a fórumtársak cockpitjeinek galériája.
Itt egy nagyon hasznos setup guide, mindenre kiterjedően, angol nyelven.
Új hozzászólás Aktív témák
-
wildrain
addikt
- Több rajta a gomb. (Ez esetleg banálisnak hangzik, de aki sokat szimezik, annak lényeges lehet - nekem pl. sokat számít.)
- Jobb a fogása, realisztikusabb a kinézete és a pillangóváltók is jobban hasonlítanak az igazi pillangóváltókra.
- Van rajta váltókar (ha nem váltásra használja az ember, annyival is több a gomb).
- A pedáljai nagyobbak, erősebbek, realisztikusabbak, nagyobb a lábtartó rész (felnőtteknek jobb).
- Sokkal jobb a felfogatása az asztalra, gyakorlatilag ha rászorítod, akkor lerobbantani sem lehet róla.
A kormány belső felépítése azonban ugyanaz mindkettőnek, sajnos a tengelyeik siklócsapágyas rögzítésűek (ráadásul műanyag), ami azt jelenti, hogy az intenzív használat miatt előbb-utóbb kotyogni kezd a kormány. Ezen ugyan átmenetileg lehet segíteni, de kábé mint halottnak a csók.
A Momo ellen szól, hogy 5-ből 2-nél (mások talán más arányt mondanak...) előjön a pedálhiba, ami a potméterek elállítódását jelenti, egyeseknél elektronikai, másoknál mechanikus hiba. Erre is vannak megoldások, de van, akinél nem segít. Marha bosszantó tud lenni, ha valaki kiad 40ezret egy olyan kormányra, ami egy hét múlva már szarakodik, ráadásul amit gariba kap cserének, az is rossz.
A formula force gp-t legalább 5 éve használom, az égvilágon semilyen hibája nem volt még a kormány kikopásán kívül, de mivel az szép folyamatos, ezért annyira nem észrevehető, és egyébként is, attól még jól használható. Ha nem akarsz sok pénzt rászánni, akkor csak ajánlani tudom a gp-t, illetve kábé ilyen árkategóriában van a Formula Force EX, ami tulajdonképpen ugyanaz, csak több gombbal 14(!), és ugyanez a sorozat megvan kékben PS2-höz (Driving Force EX), ami piaci trükk, mert meg vagyok győződve róla, hogy teljesen ugyanaz, mint a Formula Force EX. Megfigyelhető, hogy a Driving Force sorozatnak, ami elvileg PS-hez van gyártva, megtalálható a párja a PC-s platformra is, ráadásul full ugyanaz a kinézet. Miért gyártanának kétfajta elektronikát hozzá?
Ahogy írtam pár hsz-szel korábban, magam is játszottam egy Logitech Driving Force-szal, és tökéletesen működik pc-n is (mintha csak arra gyártották volna)... és már bánom, hogy holnap elviszi a bátyám.Szerencsére itt marad a másik bátyám Momo Racing-je, a szekrényben meg ott pihen a Formula Force GP.
[Szerkesztve]
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Intel Arc Battlemage B570/B580
- Telekom mobilszolgáltatások
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Google Pixel 9a - a lapos munka
- Házimozi belépő szinten
- Android szakmai topik
- További aktív témák...
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon G8, i7-10510U, 16GB, 1TB SSD, 4K kijelző + WWAN
- LG 77B3 - 77" OLED - 4K 120Hz & 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - 700 Nits
- Honor Magic5 Lite 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- LG 25GR75FG - E-Sport Monitor - FHD 360Hz 1ms - NVIDIA Reflex + G-sync - AMD FreeSync - HDR 400
- SEAGATE ST6000NM0034 6TB 7.2k SAS HDD, nettó 15747Ft + ÁFA, 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest