Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Lehet azon vitatkozni, hogy van-e rá szükség. az idő majd eldönti. Gondolom nem csak én vagyok egyedül, aki szereti a képregényeket. Mostanában pár oldalnak köszönhetően újra felfedeztem magamnak.
Ha már úgyis van topikja annak, hogy ki mit szeret, és honnan lehet beszerezni, netalán egymás közt csereberélni, üzletelni (gondolok itt elsősorban nőre, fűre, bolhára, filmre, zenére, és végül hardverre), lehetne akár ilyen is. Bár ennek a témának többet szánok a piacoláson túl, lehet mesélni élményeinkről, ki mit szeret, ajánlani egyes műveket, lehet kritizálni, tetszést nyilvánítani, vitatkozni, persze ésszel, mértékkel, érvekkel, kultúráltan.
Természetesen van ajánlott oldal is, mégpedig: Bővebben: link. Úgy gondolom ez warez linknek nem minősithető, mivel csupa olyan dolog szerepel az oldalon, amit vagy nem lehet már kapni régóta, vagy sohasem lehetett itthon, ily módon senkit sem kárositunk meg, mivel boltból ha akarnánk se tudnánk beszerezni ezeket.
Magam részéről régebben a Transformers, Tini nindzsa teknősök, Rózsaszín párduc, Tom&Jerry képregényeket preferáltam a legtovább, korábban voltak mások is, azoknak nem emlékszem a címére, a képregény.net oldalán próbálom kideriteni, mik is voltak ezek.
Tehát várok ide mindenkit, akit érdekel a téma. Annyi mindenről beszélgetünk már itt úgy is, mivel elég sok és sokféle képregény létezik, szerintem erről is tudunk majd érdemben értekezni. :)
Röviden elöljáróban ennyit, ha lesz igény, akkor örülök, ha nem lesz, akkor meg majd megy a levesbe :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.