Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-07-17 01:11:28

LOGOUT.hu

Egyre több bankkártya méretű, egy kártyás számítógép kapható a piacokon, tipikusan nem Intel platformon. A topic ezen számítógépek hardveréről, linuxos operációs rendszeréről, szól. A kis gépek zöme otthoni hardverfejlesztésre, barkácsolásra is alkalmas, így ehhez kapcsolódó elektronikai kérdések is témába vágnak.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47) moli.hu válasza bambano (#46) üzenetére


moli.hu
őstag

azt beleszamoltam: 33*1.27+12 eur
bulgariaban ugyanez mar csak 12500ft (ingyen szallitas), megy valaki most nyaralni? :)
az a bajom, hogy ennyiert mar itx-es x86-os alaplapot kapni, ami igaz, hogy 10x annyit fogyaszt, de joval hosszabb az elettartama. es a szoftver-tamogatas is sokkal jobb, latszik, hogy a raspival is hogy megszivtam, bukom rajta a penzt. mikor a listat neztem, a 33 eur meg szepnek tunt. letezik olcsobb alternativa?

pedig mar kezdtem baratkozni az olinuxino-val, a blogon visszaolvastam 50+ oldalt (az 360 hir), hogy kepben legyek. azt latom, hogy rengeteg kiegeszitot keszitenek hozza, ezt is felkeszitik automatizalasra, de talan dragak az olimex-es cuccok, kene a verseny, tobb gyarto, dx.com-on rakeresve sincs semmi.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.