Hirdetés

2024. július 6., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) venember83 válasza Chili7 (#2198) üzenetére


venember83
nagyúr

Digitalis formatumra gondoltam... :U
Meg ugye sport2-m sincs...

Kulonben koszi, de remelem jon majd valami linkszeruseg is... ;]

snecy: Sokert nem adom azt se, h lattam az olaszokat focizni, ne tudd meg mennyire libaboroztem mikozben bemondtak a kezdo 11et, szinte hisztis pics@va valtam, az meg, h nyertek a magyarok, gyonyoru! :C Bar orulni csak akkor fogok ha pl a kov 4 meccsbol 2t nyernek s legalabb 1et kihoznak dontetlenre, szoval nem kell tulragozni ezt a 3-1et, szerintem...

[Szerkesztve]

(#2202) snecy válasza venember83 (#2197) üzenetére


snecy
senior tag

Most az egyszer tényleg azt mondom, hogy aki nem ment ki, sokat vesztett. Köztük én is :)

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#2203) Drizzt válasza venember83 (#2201) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Torrent oldalakon megtalálod. :U Legalábbis az egyikre épp most ment fel.

I am having fun staying poor.

(#2204) Kicker


Kicker
senior tag

Robben elment, Alves nem jött, azonban Belletti megérkezett.. .nem tudom milyen megfontolásból, de elfér a keretben, aztán majd ha játszik, kíváncsi vagyok hogy Ferreirát, Johnsont felül tudja e múlni...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#2205) sh4d0w válasza venember83 (#2197) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Túlzottan engem sem hoz lázba az UWFC, csak gondoltam hátha vkit feldob :)

https://www.coreinfinity.tech

(#2206) Kicker válasza Kicker (#2204) üzenetére


Kicker
senior tag

ja én meg a Chelsea-ről beszélek... :B

még valami, rajtol az olasz bajnokság, végre láthatom ''öreghölgyet''...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#2207) venember83 válasza Kicker (#2206) üzenetére


venember83
nagyúr

:C

Nem tudsz valamilyen internetes tevet, ami kozvetiti a Juve meccseit? Mert sajnos nalunk egyetlen ado sem adja :O Kerdest mas is megvalaszolhatja ;) Meg tovabbra is keresem a magyar-olasz meccs digitalis valtozatat :))

(#2208) Kicker válasza venember83 (#2207) üzenetére


Kicker
senior tag

javaslom valamilye torrent oldal lehetőségeit... magyar-olaszra.

juve meccsek pedig a

[link]

vagy a

[link]

[link]

fog frissülni, és talán megjelennek a olasz bajnokik... jaaa, a ....matchX.htm na az x-et nézzétek végig, hogy 1, 2, 3,4,5....

[Szerkesztve]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#2209) Tibiajax válasza venember83 (#2207) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

A 2.félidőt az este a sporttv-ből felvetem digibe, ha érdekel, írj.
(máris jobb volt, mint lédererrel...)

(#2210) bagyulajuve válasza venember83 (#2207) üzenetére


bagyulajuve
addikt

[link]
[link]

[Szerkesztve]

Resistencia eterna

(#2211) venember83 válasza bagyulajuve (#2210) üzenetére


venember83
nagyúr

Koszonom szepen!

Az Oreg holgy imadoi tartsanak ossze :DDD

[Szerkesztve]

(#2212) manutdzoli válasza snecy (#2202) üzenetére


manutdzoli
senior tag

Ha tudom hogy ilyen jól játszunk én is ott lettem volna!!Relélem lesznek még hasonló győzelmek a közeljövőben!

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#2213) sh4d0w válasza venember83 (#2207) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Bitumenen fent van a magyar-olasz.

https://www.coreinfinity.tech

(#2214) sh4d0w válasza sh4d0w (#2213) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Insane-en is...

https://www.coreinfinity.tech

(#2215) Chili7


Chili7
őstag

Na én lassan indulok a Barca-Inter meccsre. :)

(#2216) Chili7


Chili7
őstag

Sorsoltak a Magyar Kupában: FTC-Paks! (Tököli miatt érdekes!)

(#2217) Kicker válasza Chili7 (#2215) üzenetére


Kicker
senior tag

ébredj már fel.... képeket!!!! :B

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#2218) peterszky válasza Chili7 (#2216) üzenetére


peterszky
őstag

A mai játékot látva tényleg érdekes lesz :O FTC 2-2 Vecsés.
Ötlettelen, pontatlan és defenzív játék. Ezt kaptuk Csank mestertől. 4 védő, védekező középpálya, csatársor meg lepkefing :(

What else you gonna do on a Saturday?

(#2219) manutdzoli válasza peterszky (#2218) üzenetére


manutdzoli
senior tag

:W
Be kellett volna húznia a meccset a Fradinak. :O

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#2220) KrAt


KrAt
veterán

Sziasztok :)

Nincs meg vkinek egész véletlenül a Magyar-Olasz meccs? :) Apumnak kéne. Vagy honnan lehetne leszedni :)

Előre is köszi, üdv: Atesz

mod: most látom: bithu acc-om nincs :( Se a másik :O

[Szerkesztve]

(#2221) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Végre nyert a Bakta. :) Örülök, mert 3 ismim játszik ott, egyikőjük duplázott is. :) Utolsó fordulóban a fradi ellen mindenképp megnézném őket.

I am having fun staying poor.

(#2222) L|zsidoboz


L|zsidoboz
őstag

palermo - roma 0-2 :R
inter - udinese 1-1 :C

Good to be good, but better to be lucky.

(#2223) manutdzoli


manutdzoli
senior tag

MANCHESTER UNITED-TOTTENHAM HOTSPUR 1-0
Végre nyert a manchester.Így tovább fiúk!! :C

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#2224) manutdzoli


manutdzoli
senior tag

Valencia–Villarreal 0-3 (Tomasson 16., Rossi 63. – 11-esből, Cazorla 73.)
Na azért erre nem számítottam volna.

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#2225) Kicker válasza manutdzoli (#2224) üzenetére


Kicker
senior tag

Chelsea-Portsmouth 1-0

Real-Atletico 2-1

Juventus-Livorno 5-1

''sajnos'' csak a Juve meccsét láttam, hát a sok gól ellenére, elég gyenge meccs volt...



Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#2226) manutdzoli válasza Kicker (#2225) üzenetére


manutdzoli
senior tag

Szépen vágott a Juve egy ötöst a livornónak.Sztem a juve is beleszólhat a bajnoki címbe.Bár az Inter és a Milan erősebbnek tűnik.

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#2227) venember83 válasza L|zsidoboz (#2222) üzenetére


venember83
nagyúr

Chivu meg Materazzi leserulesevel sem kerult be a csapatba, ezert nem szeretem ezeket a sztarhalmozos csapatokat. [kép]

Kivancsi leszek mit muvel Ranieri ezzel (Juventus) a gardaval, iden csak a bajnoksagban, de jovore BL :C Bajnoksag iden meg nem valoszinu, de Intert s Milant el kell verni, illetve elso 3 hely egyike kotelezo, szvsz.


[Szerkesztve]

(#2228) Kicker válasza manutdzoli (#2226) üzenetére


Kicker
senior tag

Erősebbnek tűnik, de kérdés mire lesz képes Ranieri a sok újonccal, mert a Livorno elleni meccsen nem láttam azt a komoly erőt, az 5 gól ellenére sem... de ez még változhat...

Venember: Ranieri az első négybe igérte új csapatát, hát lássuk...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#2229) L|zsidoboz válasza venember83 (#2227) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Én csak a Juve meccs első félidejét láttam, ott nagyon ötlettelen játékot mutattak.
Másodikban gondolom összeszedték magukat, mert hintettek egy négyest.
Keretüket viszont nem érzem annyira erősnek, hogy első 3 kötelező legyen nekik. 2-6-ig bárhova odaérhetnek, de nem feltétlen első háromba.

Intert én amúgy sem szeretem, Chivu meg remélem egy meccsen sem fog játszani. :U

Good to be good, but better to be lucky.

(#2230) venember83 válasza L|zsidoboz (#2229) üzenetére


venember83
nagyúr

Szurkoloi szempontbol kotelezo az elso 3 hely egyike, szerintem. Presztizsrol nem is beszelve. Keretuk nem valami nagy szam, de azert vannak jo jatekosaik, de nyilvanvalo, h nem favoritok bajnoki cimre s BL-gyozelemre a jelenlegi felallasban.

Chivu meg szerintem hamar megunja, h nem jatszik s van eleg csapat ahol szivesen latnak, eladasa sem lehet gond. Jo jatekos, sokaig husegesen szolgalta a Romat, nem kene megutalni :U

[Szerkesztve]

(#2231) manutdzoli


manutdzoli
senior tag

[link]
Rekordnagyságú eltiltást kaphat Ioan Viorel Ganea Romániában

Mit képzel magáról?Nem pályára való az ilyen játékos.Hülye elmebeteg. :(((

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#2232) manutdzoli válasza Kicker (#2228) üzenetére


manutdzoli
senior tag

Ott lesz a Juve az első 4-ben.Inter,Roma,Milan,Juventus,sztem ez lesz az első 4.De nem biztos hogy ebben a sorrendben :)

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#2233) venember83 válasza manutdzoli (#2231) üzenetére


venember83
nagyúr

Teny, h Ganea eleg intuitiv meg elborult agyu jatekos, de Romaniaban a birok nagyon sokszor rendkivul erdekes iteleteket hoznak... S meglepo mindig a bukaresti csapatokat tamogatva, nem csoda, h nagyon sokszor tovabb tart a cirkusz a meccs utan, mint maga a meccs.

Fojtogat meg akar azt is jelentheti, h csupan torkara tette a kezet, a roman ujsagok felfujjak az egeszet, kulfoldi media meg atveszi a cikkeket ugy ahogy vannak. Persze 1 jatekos nem emelhet kezet semmifele korulmeny kozott birora, de azt azert ketlem, h ket kezzel fojtogatta volna a partjelzot :DDD

Azert remelem, h nem az Inter nyeri a bajnoksagot, eleg volt beloluk, hatha iden valaki komolyabban megszorongatja oket, pl AC Milan (szegyellem bianconerikent magam, h ilyet mondok... :B ).

[Szerkesztve]

(#2234) L|zsidoboz válasza venember83 (#2230) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Persze, hogy nem kell megutálni. Csak amíg pl. kutyaütő Samuel játszik, addig több esély van gólt rúgni az internek. Nekem az meg csak jó. :DDD

Good to be good, but better to be lucky.

(#2235) L|zsidoboz válasza venember83 (#2233) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Szorongatta is egy kicsit... :DDD [link]

Good to be good, but better to be lucky.

(#2236) manutdzoli válasza venember83 (#2233) üzenetére


manutdzoli
senior tag

Azért annyira nem volt vészes,de akkor sem szabad kezet emelni bíróra,partjelzőre.

Annyira én sem szeretem az Intert,csak írtam hogy ki lesz az első 4-ben.

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#2237) venember83 válasza L|zsidoboz (#2235) üzenetére


venember83
nagyúr

Na, kis elojatek (fojtogatas) s utana le akarta fektetni, ez van, mar nem birta tovabb ;] Mit csinaljunk, ilyen emberek is vannak :DDD


En siman eltiltottam volna orokre latottak alapjan. Jelenetet ezelott nem lattam, azert gondoltam, h csak kis nyakfogas volt, de ezek alapjan :(

[Szerkesztve]

(#2238) manutdzoli válasza venember83 (#2237) üzenetére


manutdzoli
senior tag

Le akarta fektetni :DDD ez jó.
Én is eltiltanám örökre az ilyet.Ilyen emberek nem kellenek a fociba.

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#2239) Bibby válasza venember83 (#2237) üzenetére


Bibby
addikt

A cikket nem olvastad? Miután lement a pályáról újra vissza akart menni megverni, a rendészek fogták le... :U

Ελευθερια η θανατος

(#2240) L|zsidoboz válasza Bibby (#2239) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

videónak jobban hisz az ember, mint az NS-nek. :DDD
Sokszor írtak ők (is) már olyat...

Good to be good, but better to be lucky.

(#2241) venember83 válasza Bibby (#2239) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem hiszek olyan ujsagoknak amik 1 masik orszagban irodott cikket vesznek alapul 1 cikk irasanal s nem maguk ''tudositanak''. Ugyanis nagyon sok lehet a ferdites. Kb ennyi.

(#2242) manutdzoli válasza Bibby (#2239) üzenetére


manutdzoli
senior tag

Mi az hogy vissza akar menni a pályára megverni a partjelzőt?Az egész közönség előtt meg mindenki előtt?Ott helybe valakinek le kellett volna ütnie a gecibe.

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#2243) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Szerencsétlen Antonio Puerta (Sevilla) jelenleg élet halál között lebeg, mesterséges kómában tartják hétfő óta, miután szombaton rosszul lett a mérkőzés folyamán. Szorítsunk együtt neki, h miharabb felépüljön és újra a pályán lássuk!

Resistencia eterna

(#2244) venember83 válasza bagyulajuve (#2243) üzenetére


venember83
nagyúr

Max remenykedni tudunk, hatha... Illetve elmondani 1-2 imat, ennyi.


Erdekes, h mindegyik PH!-smiley boldog, vagy legalabbis nagyon keves szomoru-egyutterzo.

(#2245) manutdzoli válasza bagyulajuve (#2243) üzenetére


manutdzoli
senior tag

Szoritok neki.Remélem hamar felépül

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#2246) manutdzoli


manutdzoli
senior tag

[link]Szegény.
Nyugodj békében Roberto Antonio Puerta!

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#2247) L|zsidoboz válasza manutdzoli (#2246) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

:(

Good to be good, but better to be lucky.

(#2248) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Rip Puerta.

(#2249) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Nyugodjék békében!
[link]
[kép]

Resistencia eterna

(#2250) manutdzoli


manutdzoli
senior tag

R.I.P. Puerta
:(

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.