Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2551) I.K.Z


I.K.Z
tag

Sziasztok, létezhet hogy ez a legfrissebb?

(#2552) vjozsef válasza I.K.Z (#2551) üzenetére


vjozsef
senior tag

Persze. Kb akkor csődöltek be.

(#2553) vjozsef válasza csabsz13 (#2549) üzenetére


vjozsef
senior tag

Nem csak a supportot, hanem a ceget is. :D

(#2554) I.K.Z válasza vjozsef (#2552) üzenetére


I.K.Z
tag

ok, köszi

(#2555) csabsz13 válasza vjozsef (#2553) üzenetére


csabsz13
aktív tag

annyira azért nem szűntek meg... :U
[link]

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#2556) csabsz13


csabsz13
aktív tag

ezt látta már / használta már valaki?
firmware 7.4.4.r8755 Beta

mondjuk nem túl bizalomgerjesztő az oldal.

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#2557) vjozsef válasza csabsz13 (#2556) üzenetére


vjozsef
senior tag

Softpedia es hasonlo oldalakrol nem toltenek le semmit.

(#2558) Predator2


Predator2
addikt

Helló

vjozsef nekem még mindig vígan megvan/működik a HD2, ha jól emlékszem te olyan helyen dolgoztál ahol ezeket a ketyeréket forgalmazták/szervizelték. Javíts ki ha tévedek. Van mód arra, hogy a gyári ventilátort halkabbra cseréljem? Működik rendesen, csak hangos. Vettem bele egy új HDD-t 2TB WD Red, gyakorlatilag hangtalan de a HD2 ventije elég hangosnak tűnik mellette. Természetesen anélkül, hogy kárt tennék benne.

THX

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2559) vjozsef válasza Predator2 (#2558) üzenetére


vjozsef
senior tag

Meg mindig en vagyok AZ. :)

Vannak gyari ventik, de sztem azok ugyanolyan hangosak. Van halkabb 4cm-es, 12V-rol mennek. Most hirtelen nem tudom hogy a HD2ben mennyi kell neki, Lehet hogy kicsit forrasztani is kell.

(#2560) Predator2 válasza vjozsef (#2559) üzenetére


Predator2
addikt

Nem voltam biztos a dolgomban, így inkább rákérdeztem előtte :DDD

Működik a gyári venti, igaz poros, lehet egy takarítás is javítana valamelyest a dolgon. De az a baj, hogy szétszedés nélkül a port is csak befelé tudnám fújni.
Kívülről sajnos nem találtam semmilyen leírást, hogy gyárilag milyen van benne. Ahhoz szét kellene szednem.
Mit jelent az, hogy kicsit? :D Mennyire kellene megbabrálni?
Mert ha benne van az a veszély, hogy tönkremegy az egész akkor inkább hozzá sem nyúlok.
:R

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2561) vjozsef válasza Predator2 (#2560) üzenetére


vjozsef
senior tag

Csereltunk mar ebben ha jol emlekszem. 40x10mm a merete. 2 pines a kabele, ezert kellene atforrasztani a 3 pinesrol, mert ezaltal mas a csatlakozoja is.

(#2562) tokesz86


tokesz86
csendes tag

Sziasztok!

Van egy A.C. Ryan HD2 típusú médialejátszóm, ami T-Home routeren keresztül van összekötve az asztali PC-vel.
A gondom az, hogy amikor belépek a fájlkezelőbe, majd a hálózatba, kb minden második alkalommal nem látja a PC-t... Tehát van amikor gond nélkül látom a PC-t és a megosztott mappáimat, van amikor meg semmi....
Baromi idegesítő... Ilyenkor az szokott segíteni hogy újraindítom a routert meg a Ryan-t is, és jó lesz...

Megosztási beállítások elvileg rendben vannak, hisz van amikor működik...
Routernél vagy ryan-nél lehet valami kehe ? IP kiosztás? DHCP autot használok, az a baj?

Mit csináljak szerintetek? Mit próbáljak átállítani?

Üdv: tokesz

(#2563) vjozsef válasza tokesz86 (#2562) üzenetére


vjozsef
senior tag

A thome router tobbi eszkozzel jol mukodik mint switch?

(#2564) tokesz86 válasza vjozsef (#2563) üzenetére


tokesz86
csendes tag

Igen, az említett asztali PC és egy Wifis laptop gond nélkül működik évek óta. Habár egymással a kettőt még nem hoztam össze soha, de hálózat elérés (internet elérés) gond soha nem volt.

Közben megnéztem a router típusát: ZTE ZXDSL931VII

[ Szerkesztve ]

(#2565) vjozsef válasza tokesz86 (#2564) üzenetére


vjozsef
senior tag

Az internet eleresnek semmi koze a helyi halozatodhoz. :)

Ezert kerdeztem hogy switcxhkent mukodnek-e a helyi eszkozok egymassal? Mert ha igen akkor a POHD-ben van a hiba azzal meg nem tudsz tul sokat csinalni.

(#2566) Predator2 válasza vjozsef (#2561) üzenetére


Predator2
addikt

Helló

Ha jól értelek, ha találok olyan 40x10-es ventilátort ami halkabb a gyárinál, akkor bármilyen bütykölés nélkül lehet/tudom cserélni? Most magán a HD2-őn kellene forrasztani vagy a ventin?

Képet tudnál esetleg mutatni?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2567) Predator2 válasza tokesz86 (#2562) üzenetére


Predator2
addikt

Helló

Ha ugyan arra a hibára gondolunk, akkor nem tudsz vele mit csinálni.
Ne nyúlj semmihez/ne állíts semmit, csak várj. Kis idő elteltével működni fog. Sajnos ez nálam is ilyen.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2568) tokesz86 válasza Predator2 (#2567) üzenetére


tokesz86
csendes tag

Köszi! Egyébként igen, van olyan is, hogy 2-3perc várakozás után működik. :) Rejtélyes számomra.

(#2569) vjozsef válasza Predator2 (#2566) üzenetére


vjozsef
senior tag

Kabelt kell forrasztani ennyi. A gyari venti specifikaciojat nem ismerem de lehet szabalyozni a ventit is.

(#2570) Predator2 válasza vjozsef (#2569) üzenetére


Predator2
addikt

Azt hittem a HD2-ben kellene valamit forrasztani, de így, hogy csak a ventilátor vezetékét, az nem probléma.
Mennyibe kerülne egy ilyen hozzá való csendesebb venti?
Nehézkes szétbontani a lejátszót, hogy cserélni lehessen?
:R

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2571) vjozsef válasza Predator2 (#2570) üzenetére


vjozsef
senior tag

HA a fesz megegyezik akkor lehet jo.

Scythe Mini Kaze 40mm ventilátor

(#2572) Predator2 válasza vjozsef (#2571) üzenetére


Predator2
addikt

Tőled is lehetne ilyen ventit rendelni?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2573) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Szétszedtem a kicsikét, kitakarítottam, elenyésző mennyiségű por volt benne.
Csináltam képeket (bár gondolom neked ezek nem újak) [link]

Szerintem itt nem kell forrasztani semmit. Ami lenkeltél az 2 ill 3pines vezetéket is tartalmaz.
A HD2 gyárilag 2 pines.

:R

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2574) vjozsef válasza Predator2 (#2573) üzenetére


vjozsef
senior tag

Valoban nem kell, ezt beneztem.

Ellenben ez is jo neked, persze hangosabb de lehet hogy le tudod szabalyozni -> kis hacking.

(#2575) Predator2 válasza vjozsef (#2574) üzenetére


Predator2
addikt

Jónak tűnik, viszont ha hangosabb a gyárinál akkor szóba sem jöhet. Csak azért akarok másikat mert idegesít a hangja a gyárinak. Tökéletesen működik az is.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2576) vjozsef válasza Predator2 (#2575) üzenetére


vjozsef
senior tag

Na ezasz hogy nem tudjuk a gyari speckot.,

(#2577) csabsz13 válasza vjozsef (#2576) üzenetére


csabsz13
aktív tag

valahol mintha olvastam volna, hogy a user kiszerelte a FAN-t és tökéletesen működött a lejátszó, nem volt nagy gond a hőmérséklettel (mondjuk lehet, hogy ott volt az is, hogy GREEN HDD-t tett bele).
esetleg tesztelhetne valaki egy ilyen fanless megoldást.

amúgy az előzményekben leírt módszer, fan stb. a HD1 esetében is működnek?

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#2578) vjozsef válasza csabsz13 (#2577) üzenetére


vjozsef
senior tag

Igen.

(#2579) Predator2 válasza csabsz13 (#2577) üzenetére


Predator2
addikt

Ez a ventilátor nem a HD2 elektronika hűtése miatt van benne? Mert ha nem, akkor én is kiveszem.
Szerintem a WD Red HDD sem a melegedéséről híres.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2580) vjozsef válasza Predator2 (#2579) üzenetére


vjozsef
senior tag

Dehogy, mivel alu az egesz haz ezert azt a hdd miatt raktak bele.

(#2581) vjozsef válasza Predator2 (#2575) üzenetére


vjozsef
senior tag

Megoldas lehet az is hogy visszaveszel kis fabrikalassal a forgasabol, bar lehet hogy akkor el sem indul -> indulo fesz.

(#2582) vjozsef


vjozsef
senior tag

Multkor vki kerdezte (joregen?) hogy milyen wifi adapterek mukodnek a Realtek lejatszokkal, hat ime egy ami mukodik:

ACRyan ACR-WN1002 "N" WIFI adapter Realtek alapú médialejátszókhoz

Talaltam meg Apacer markajut is, az is ugyanez szerintem. A pontos chipset kideritheto konnyen pl linux alatt.

(#2583) Predator2 válasza vjozsef (#2581) üzenetére


Predator2
addikt

Egyenlőre így marad. Azt hallottam a ventilátoros topicban, hogy 2 fajta venti van ebben a méretben, vagy hangos, vagy ami semmit nem ér :/

Más:

HD2-ben van elalvás kapcsoló/időzítő? Nézegettem, de lehet, hogy csak én nem találom.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2584) vjozsef válasza Predator2 (#2583) üzenetére


vjozsef
senior tag

Az "Azt hallottam" es hasonlo feltetelezesek, altalanositasok a legszebbek, imadom oket. ;]

Scythe-nak van pici halkabb ventije, amit erdemes hasznalni. KLIKK

(#2585) Predator2 válasza vjozsef (#2584) üzenetére


Predator2
addikt

Nem találgatok:[link]

Elalvás kapcsoló/időzítő van a HD2-ben? Utolsó fw van rajta.
Mint a Tv-knél, beállítom mondjuk 90 percre és automatán lekapcsol.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2586) vjozsef válasza Predator2 (#2585) üzenetére


vjozsef
senior tag

En meg tenyekrol beszelek.

(#2587) Predator2 válasza vjozsef (#2586) üzenetére


Predator2
addikt

Értelek, rendeltem már volna, de se akkor, és sajnos még most sincs készleten.

Erre van esetleg valami megoldás?
Elalvás kapcsoló/időzítő van a HD2-ben? Utolsó fw van rajta.
Mint a Tv-knél, beállítom mondjuk 90 percre és automatán lekapcsol.

:R

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2588) vjozsef válasza Predator2 (#2587) üzenetére


vjozsef
senior tag

Marc. vegen lesz.
Masikat nem tudom, de mivel mar nincs is a kezemben ilyen ezert nem is akarok vele foglalkozni.

(#2589) repro


repro
tag

Sziasztok!

Kérdezném, ha csak külső USB-s 1TB HDD-ről filmeket játszanék le, akkor a Ryan Playon HD mini megfelelő?
Még annyit, ha egy mappát megnyitok, minden benne levő jájlt megmutatja (avi, srt, html ...) és abból közvetlen meg lehet nyitni?

Azért kérdezem , mert a Popcorn A-110-en az avit külön kell a movi-nál a html-t pedig a szöveg-nél kell megnyitni.

Előre is kösz

(#2590) repro


repro
tag

Még egy kérdés?

A html fájlokat lehet rajta olvasni?

(#2591) vjozsef válasza repro (#2589) üzenetére


vjozsef
senior tag

"Kérdezném, ha csak külső USB-s 1TB HDD-ről filmeket játszanék le, akkor a Ryan Playon HD mini megfelelő?"

miert ne lenne jo?

(#2592) ketele69


ketele69
tag

Sziasztok!

Adott egy A.C.Ryan playon HD2 (ACR-PV73800), amelyen a megvásárlása óta (kb. 2011) még nem történt firmware frissítés. A hivatalos oldalon sajnos már nem találom ennek a készüléknek a terméktámogatását.

Van esetleg olyan oldal, ahonnan letölthető az összes eddig megjelent gyári firmware ehhez a konkrét típushoz?

Köszönöm!

(#2593) vjozsef válasza ketele69 (#2592) üzenetére


vjozsef
senior tag

(#2594) ent


ent
őstag

[Erre vki? Koszi elore!]

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#2595) mogyorosi55 válasza vjozsef (#2593) üzenetére


mogyorosi55
tag

Helló
Honnan tudnám letölteni a fw-eket ami a pdf ben van említve mert sikerült elbaltázni a frissítést. Válaszodat köszönöm

Vedd félvállról az életet és légy boldog! Szard le az elvárásokat a korlátokat! Különben hamar bele döglesz!

(#2596) vjozsef válasza ent (#2594) üzenetére


vjozsef
senior tag

10% esely van arra hogy megmentheto. Kovesd a PDFben leirtakat.

[ Szerkesztve ]

(#2597) vjozsef válasza mogyorosi55 (#2595) üzenetére


vjozsef
senior tag

IDE mindjart felmaszik minden, 1 het mulva torlom.

(#2598) Low Noise


Low Noise
senior tag

Sziasztok!

Van lehetőség rá, hogy a magyar hang legyen az alapértelmezett, ne mindíg az angol hangot tegye a film mellé automatikusan?

Köszönöm.

(#2599) Punike válasza csabsz13 (#2577) üzenetére


Punike
tag

Szia! (nem tudom aktuális - e még... még nem olvastam tovább)
Nalam evek ota venti nélkül megy. Meg csak nem is langyos. WD green 2TB...

(#2600) realmadrid


realmadrid
aktív tag

Sziasztok,
Be lehet még ezt a [felvevős DVRHD verziót szerezni valahol ?]Vagy ennek új verzióját ? A lényeg a felvételen volna tv-ről. Köszi.

A sas nem vadászik legyekre

(#2601) ent válasza vjozsef (#2596) üzenetére


ent
őstag

Szia!

Nem találom ezeket a firmware-eket vagy rossz helyen keresem!:)
Segítség hangját írtam első mondatomba!:)

Köszönöm előre is!

:R :R :R

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#2602) Low Noise


Low Noise
senior tag

Sziasztok! Segítsetek.

Mekkora a legnagyobb kapacitású külső notebook hdd ami működik vele? 1-2 TB elbír usb-n ?

Acryan play on hd

Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#2603) nebulo5 válasza Low Noise (#2602) üzenetére


nebulo5
senior tag

A player-ben egy 2 TB-os HDD van, illetve külső házban+tápegységgel egy szintén 2 TB-os HDD üzemel nálam. Ez mellett, a 2. usb-re bármilyen pendrive-ot rádughatok. Több éve így használom.

Üdv: nebulo

(#2604) fsanta


fsanta
csendes tag

Sziasztok,

Segítséget szeretnék kérni az alábbiakhoz:
Most kapta a fiamtól egy AC Ryan PlayonHD mini médialejátszót, típusszáma: ACR-PV73200.
Ezt szeretném frissíteni, de nem tudom hogyan és milyen firmware kellene hozzá, honnan lehetne letölteni.

Nagyon szépen kérem, akinek van ilyen készüléke vagy tud tanácsod, útmutatást adni, segítsen nekem.

előre is köszönöm.

üdv.: Feri

Have a great day!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.