Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • turistakolbi

    aktív tag

    Na sziasztok!
    Nagy bajban vagyok! :) olvasgattam visszafele, de annyira profi-n álltok a dologohoz, hogy én már kérdezni is félek :P
    Nincs nagy szükségem szarul működő virtuális térhangzásra. Ami a prioritás nekem, az az ár+mikrofon minősége zajszűrés, és tisztaság. + kényelem + tartósság + hangminőség.

    Jelenleg egy hyperx cloud stinger fülest használok. ami egy borzalom :) (egy logitech G633-hoz képest.) Öcsémnek az van. kipróbáltam. tetszik stb. jó mikrofon, tehát csak ennyi összehasonlítási alapom van.

    A Cloud stinger mikrofonja annyira rossz, hogy a sztreameléshez a webkamera mikijét használom (logitech c310)
    És kezd öregedni a fülesem, jön a karácsony stb.. füles nézegetésben vagyok.
    Egy z370 asus rog maximus IX alaplapom van, és nincs pluszban hang kártyám, ezért úgy hallottam az USB-s mikrofonos fülesek jobbak, mert a jack esnek álltalában sistergős (alapzajos ) a mikrofon hangja

    Szóval teljesen tanácstalan vagyok. Talán a mikrofon hangminőség lenne a legfontosabb számomra.
    amiket nézegettem azok a következők.
    STEELSERIES Arctis 5 (usb) Hyper-X cloud 2 (usb) Logitech G633 (usb) és Logitech G Pro (Jack-es)

    Nekem csak az abszolút minőség kell. nem kötelező 7.1 5.1 ami szarul működik, a lényeg hogy stereó fasza legyen. (zalman theater 5.1 volt az utsó jó térhatású füles)
    válaszotok előre is köszönöm :)
    30-35k körül gondolkodom. fentebb nem szívesen mennék... túl drága nekem
    Szóval játékra kéne, és közvetítésre egyszerre. Nem akarok külön állványos mikrofont nyálfogóval stb..
    Füles+miki egybe :)

    https://www.twitch.tv/muerte188

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés