Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Dictator^ válasza pubwart (#150) üzenetére


Dictator^
veterán

Már a zene után koslatok :) Meg kéne ''szerezni'' :)
én most vagyok a 05/19résznél , még 5 rész és vége ... neeee :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#152) pubwart válasza Dictator^ (#151) üzenetére


pubwart
aktív tag

nekem első évad kellene angolul, akinek megvan kérem jelezze, cserébe tudok minden adni ami 24. Minden évad, mindne verzióban :U

Where you go how is up to you

(#153) pistike82 válasza pubwart (#152) üzenetére


pistike82
újonc

nekem megvan az első évad dvd-n viszont a többi csak avi-ba ha neked megvan a többi dvd-
minőségbe akkor valahogy megegyezhetünk

(#154) Dictator^


Dictator^
veterán

na végeztem a 24 season 5-tel , már várom a 6.ot kiváncsi vagyok mit találtak ki :D
az utolsó 4 résznél pár nagyon minimálist pörgettem , agyon hajszolták a story-t ott :D

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#155) Lest4t


Lest4t
aktív tag

Én most fejeztem be az első szezont. Hát ez Nina-s fordulat, nem igen tetszett. Valahogy a részekben betöltött szerepe alapján, és ahogyelőadta, hát nem tom.

(#156) Dictator^ válasza Lest4t (#155) üzenetére


Dictator^
veterán

hát jól megjátszotta magát:)
van egy alternativ befejezése az 1.-nek azt láttad? igaz nem sokra megyünk vele , mert a 2.be ugy is az alap befejezés szerint fog menni.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#157) Lest4t válasza Dictator^ (#156) üzenetére


Lest4t
aktív tag

Valahogy nem áll össze a kép egyáltalán. Ha az ellenséggel volt akkor állandóan közvetíthetett volna és akkor nem megy semmi baki a gépezetben. Sztem ez felesleges, átgondolatlan csavar volt...

(#158) pubwart válasza Lest4t (#157) üzenetére


pubwart
aktív tag

geccc, ilyeneken filózni :)) Lehet avló sejt volt...

Mellesleg Jack Bauer halhatatlan, de gondolom ez senkinek fel sem tünt, mer tez természetes... ;) :B

Where you go how is up to you

(#159) Lest4t válasza pubwart (#158) üzenetére


Lest4t
aktív tag

Pedig hát ezzel sztem kissé elrontották a végét...

(#160) piqla


piqla
őstag

Valaki tagja a fox.com fan clubjanak? 24usd/ev. En gondolkodom rajta, megiscsak az egyik kedvenc sorozatomrol van szo :) Sot...

Szereted az állatokat?

(#161) Dictator^ válasza Lest4t (#157) üzenetére


Dictator^
veterán

miért nem áll össze??

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#162) Gyusz


Gyusz
őstag

Megnéztem az 5. évadot is, körülbelül ezt gondoltam én is befejezésnek. Ahhoz képest mennyire féltem ezektől a részektől, nagyon pozitívan csalódtam. Kár, hogy a 6. évad még kicsit messze van. Egyébként kicsit sem volt feltűnő, hogy mindenki Toyotát és Lexust vezet :D

(#163) Sirpi


Sirpi
senior tag

Én kb. fél órája fejeztem be, és basszus most várhatok majdnem fél évet a 6-osra. És szerencsére meg tudtak 1-2 dologgal lepni közben, tetszett ez az évad is, mind az előzőek.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#164) Sirpi válasza Sirpi (#163) üzenetére


Sirpi
senior tag

Amúgy egy technikai kérdés: akik már túl vannak az 5-ösön, gondolom egyben nézték meg az eddigi évadokat. Mi a terv a 6-ossal? Hetente nézitek majd, ahogy leadják, vagy vártok egy csomót, hogy lehessen egyben? Csak mert ha egyben, akkor egy egész évet kell várni, ha viszont külön, akkor hetente meg fog az ember őrülni, hogy mi lesz a köv. részben... Vélemények?

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#165) Dictator^ válasza Sirpi (#164) üzenetére


Dictator^
veterán

Ez igy lesz :) Szóval siethetnének már ... :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#166) Gyusz válasza Sirpi (#164) üzenetére


Gyusz
őstag

Én inkább várok többet és majd egyben nézem meg az egészet. Napi négy résznél nem tudok kevesebbet megnézni.

(#167) Sirpi válasza Gyusz (#166) üzenetére


Sirpi
senior tag

Én ezt az 5-öst 3 nap alatt nyomtam le úgy, hogy szombat du. 4-kor kezdtem és tegnap dolgoztam is. Kicsit sem addiktív a dolog, neeem :B

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#168) Dictator^


Dictator^
veterán

nincs vmi előzetes a 6-osról? unatkozok néha ;)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#169) piqla válasza Dictator^ (#168) üzenetére


piqla
őstag

Vegyel Ps2-t es jatszd vegig :)

Szereted az állatokat?

(#170) Dictator^ válasza piqla (#169) üzenetére


Dictator^
veterán

a ps2-t megoldom, de mivel nincs chipelve eredeti gém kell neki igy az meg gázos.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#171) Skoynay


Skoynay
újonc

:D Kiefer Sutherland bajusszal, szakállal sokkal menőbben nézett ki, régebbi filmjeiben. Így mintha nem is ő lenne annyira más.

(#172) Dictator^ válasza Skoynay (#171) üzenetére


Dictator^
veterán

5 seasonba is igy kezd :]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#173) T. Almeida válasza Sirpi (#164) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Én az 5öst is úgy néztem, hogy január óta gyűjtögettem...
Az egyetlen csalódásom az volt, hogy fél évig gyűjtögettem úgy, hogy bele se néztem, azt 3 nap alatt megnéztem :DDD

(#174) Dictator^ válasza T. Almeida (#173) üzenetére


Dictator^
veterán

ügyes:)
nekem kb 7 nap volt az összes season-t beszedni, és jó sok idő volt megnézni :)
de neked tényleg elég időd lehetett ha 3 nap alatt megnézted mindet.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#175) T. Almeida válasza Dictator^ (#174) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Hja...Este 7re hazaérek, 9kor film betesz, éjjel 3kor holtfáűradtan ágyba zuhan, 6kor kel... :O :D

(#176) iguana


iguana
őstag

a 4x20-ban feltűnik egy alienware laptop is :)
a 3x19-ben pedig elhangzik egy oldal. megnéztem :)) [link]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#177) piqla


piqla
őstag

Jo eg.
Azt almodtam, hogy terroristak helikopterrol leereszkedve megszallnak egy hotelt, es en vagyok Jack Bauer. Meg az uvoltozes is megvolt. Azt hiszem, jobb lenne inkabb valami babfilmet nezegetni :Y

Szereted az állatokat?

(#178) T. Almeida válasza piqla (#177) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Megesz a sárga irigység...én mé nem tudok ilyen frankókat álmodni? :(

(#179) bbazsy


bbazsy
őstag

hi

nincs meg valakinek véletlen 1-5. évad valami normál minőségbe, angolul?
és esetleg ki is írná :B ?

thx

..

(#180) piqla válasza bbazsy (#179) üzenetére


piqla
őstag

Adj 80ezret es megszerzem neked eredetiben :)

Szereted az állatokat?

(#181) bbazsy válasza piqla (#180) üzenetére


bbazsy
őstag

köszi nagyon rendes vagy..

esetleg ripben ? :D

..

(#182) Dictator^ válasza piqla (#180) üzenetére


Dictator^
veterán

olyan drágán? X_x

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#183) piqla válasza Dictator^ (#182) üzenetére


piqla
őstag

Tobbi a haszon...

Szereted az állatokat?

(#184) Dictator^ válasza piqla (#183) üzenetére


Dictator^
veterán

ja értem, az igen, előbb szerzik meg a rip-et mint az eredetit. és meg haszont akarsz huzni :]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#185) csibor


csibor
őstag

Cool leadja 2-ik évadot is.Jövő héttől.

(#186) Pompi válasza csibor (#185) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Igen! Első rész október 19-én 22h :DDD

Feel Good Inc.

(#187) Dictator^


Dictator^
veterán

jó lassan halad a Cool-on :(
bár én már láttam az 5.season végét is , és már alig várom a 6.at :()

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#188) Sirpi


Sirpi
senior tag

A 6. évadról szól, de olvassátok nyugodtan, nem spoileres. Csak pár név merül fel, akik megjelennek, mint új szereplők: [link]

[Szerkesztve]

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#189) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Mától látható a Season 6 trailer :DDD [link]

Feel Good Inc.

(#190) Integra válasza Pompi (#189) üzenetére


Integra
titán

nekem a harmadik szezont sincsen időm megnézni... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#191) Pompi válasza Integra (#190) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nagy hiba :)

Tudom, hogy ez nem a vicc topic, de ha már van 24 topic akkor mondjuk, hogy ide (is) tartozik. Ezeket olvastátok már? Csak úgy Chuck Norris mintájára :DDD

Jack Bauer tények

* Ha Jack Bauer elmosolyodik, egy terrorista valahol a világon spontán kasztrálódik.
* Jack Bauer a Lost szigetéről 24 óra alatt meglépne.
* Jack Bauer egyszer elfelejtette, hogy hová tette a kocsikulcsát. Fél órán át kínozta magát, mire megtört, és elárulta.
* Kína teljes lakossága Jack fejét akarja. Fair küzdelem lenne.
* Most csak azért vagyunk eszméletünknél, mert Jack nem akar cipelni minket.
* Ha valaki megöli Jack Bauert, attól még nem hal meg, csak rohadt ideges lesz.
* Az apokalipszisnak eredetileg 5 lovasa volt. Jack inkább gyalog jött.
* Egy átlagember egy napot kihúz víz nélkül. Jack már 5 napja nem ivott egy kortyot sem.
* Amikor Jack lánya elveszítette a szüzességét, Jack megkereste, és visszatette.
* Jack soha nem téveszt. Ha nem talált el, az csak azért van, mert egy 20 km-re mögötted lévő terroristára célzott.
* Gyermekkorában Jack addig kínozta a szüleit, míg meg nem mondták, hogy hová rejtették a karácsonyi ajándékokat.
* Amikor Jacknek elfogyott a lőszere, a tűzvonalba állt, és a testébe fúródó ellenséges golyókkal töltött újra.
* Nostradamus egyszer azt jósolta, hogy ''eljő egy férfi, Jacques névre hallgat...és ötször menti meg a világot.'' Mire leírta, Jack rárúgta az ajtót, szétlőtte a térdkalácsát, miközbeen ezt üvöltötte: ''KINEK DOLOGOZOL?''
* Jack Bauernek nincsenek barátai, mert a gyerekkori rabló-pandúr után minden rablót megkínzott, és megölt.

Feel Good Inc.

(#192) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Egy másik season 6 trailer: [link]

Feel Good Inc.

(#193) Dictator^ válasza Pompi (#192) üzenetére


Dictator^
veterán

ez a trailer nálam nem megy...de már nagyon várom...fura hogy a 24 -es totyik ennyire nem érdekelt a ph-sok körében... volt olyanom, hogy egész nap ezt néztem mikor itthon voltam... szóval jöhetne már a január...meg nem is...de más miatt nem...:)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#194) piqla


piqla
őstag

[link] :C

Szereted az állatokat?

(#195) brownus válasza Pompi (#191) üzenetére


brownus
veterán

kurva jók :))

Dictator^, nincs időm rá. most bsg-zek. az 5. évad most jött megle... talán a két ünnep között megnézek pár részt. még jó, hogy a heroes, meg a prison szünetet tart. sőt, most jut eszembe, hogy közben a dexterek is meglejöttek, még 1 részt se tudtam megnézni, ez van.

[Szerkesztve]

(#196) Gyusz


Gyusz
őstag

Kikerültek az internetre a 6. évad első részei [link]! Úgy néz ki, hogy sok a türelmetlen ember :D

(#197) Dictator^ válasza Gyusz (#196) üzenetére


Dictator^
veterán

nah végeztem az első résszel :) fasza lett..kiváncsi vagyok mit ad be a többi.. remélem ujra felkapott lesz a topic a hivatalos premier után .)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#198) Sirpi


Sirpi
senior tag

Elég ütősre sikerült ez az első 4 rész, tegnap reggel 2, este kettő, és már le is ment :) Csak most a PB mintájára itt is csöpögtetve lesz csak folytatás... Az első 5 évadot volt szerencsém (évadonként) egy szuszra megnézni, szerintem jobb úgy, csak ki bír plusz fél évet várni a kezdéssel...

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#199) Avalon válasza Pompi (#191) üzenetére


Avalon
tag

:DDD :DDD :DDD

Most nézem a második évadot. Nem rossz, de remélem ennek nem olyan idióta vége lesz mint az elsőnek, ahol Jack Bauer átment TR-1-be. Ne áruljátok el!

(#200) Dictator^ válasza Sirpi (#198) üzenetére


Dictator^
veterán

én is most végeztem a maradék 3-al , szóval várom az 5.-et :) azért a 4 rész vége kemény..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.