Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) barnam_


barnam_
nagyúr

SPOILER
wow :Y Talán az évad legjobb része volt a mostani...
Még két rész van hátra. Szerintem az orosz elnököt nem fogja megölni Jack (pláne nem az ENSZ székházban), de a békét megfogja akadályozni. Úgyhogy szokásos módon a 23.-ik részben fognak még fontos események történni, az utolsó rész meg egy levezető epizód lesz.

ui.: bár a helikopter leszállónál, ahol Logan-el kellene találkoznia az orosz elnöknek, ott Jack elkaphatja.

(#452) adequate_cou válasza barnam_ (#451) üzenetére


adequate_cou
senior tag

SPOILER

Hát hallod, azt hittem szánalmas lesz mikor megláttam, hogy nézi azt a maszkot, de ahogy Logan rettegett miközben ment felé Bauer, mintha a Halál jött volna érte, fantasztikus volt.

(#453) Sirpi válasza barnam_ (#451) üzenetére


Sirpi
senior tag

Spoiler
Na, este én is megnéztem, tényleg jó pörgős rész volt, és jól összekuszálták a végére a szálakat (Cole és Chloe is még be fognak kavarni...). Sajna jelen helyzetben nem tudom elképzelni, hogy 2 óra múlva megöleli a kisunokáját aztán they lived happily ever after...

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#454) barnam_ válasza adequate_cou (#452) üzenetére


barnam_
nagyúr

SPOILER

Az a jelenet tényleg nagyon jó volt :R
Ami viszont gagyi volt, hogy amikor ment Novakovich-ért, az egyik őrt pont nem sikerült megölnie, így az megsebesítette. Tehát egy ilyen tapasztalt ügynöknek azért úgy kellene ténykednie, hogy egy ilyen baki ne csússzon be. Azt viszont sajnálom hogy nem mutatták amit fenn csinált az irodában.

(#453) Sirpi: hát igen, mozifilm ide vagy oda, nagyon közel van Jack ahhoz hogy alulról szagolja az ibolyát...

(#455) barnam_ válasza barnam_ (#454) üzenetére


barnam_
nagyúr

SPOILER
Hát ennek is vége van... izgalmas évadzáró volt, de a vége az elég gyenge lett szvsz. Volt már jobb befejezés a 24-ben. Reméljük a mozifilm pontot tesz a végére ennek a nagyszerű sorozatnak.

(#456) adequate_cou válasza barnam_ (#455) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Hát, nem tudom mit mondjak, nem ezt vártam de mégsem lepődtem meg. Én azért úgy érzem sok van még a karakterben, megnéznék pár külföldön játszódó részt is, vagy valamilyen előzményt mikor még katona volt. Már a Redemption is nagyon jó volt, hogy nem USAban nyomta.

[ Szerkesztve ]

(#457) Sirpi válasza adequate_cou (#456) üzenetére


Sirpi
senior tag

Spoiler
Na, megnéztem én is, és kicsit zavart, hogy annyira lelassították az egészet a végére. A 3 aláírás volt darabonként 1 perc, meg úgy az egész kicsit túlságosan lelkizős volt. Aztán Jack-et gyorsan megmentették és vége. Értem én, hogy próbálták az egésznek az érzelmi oldalát mutatni, de nekem ettől vontatottnak tűnt az utolsó rész.
Meg felmerült az, hogy mi volt a logika abban, hogy a mentőautó személyzetét a helyszínen kivégzik, Jack-et persze elviszik pár kilométerrel arrébb, hogy ott tegyék el láb alól (azt leszámítva persze, hogy úgy nehéz lett volna az utolsó másodpercben megmenteni. Aztán kötözködhetnék még, hogy egy videót miért csak a CTU-ból tudnak feltölteni, mikor van youtube és társai, meg hogy hogyan tudta az elnök felhívni a bérgyilkos csávót, de inkább nem teszem, eddig is voltak hasonlók a sorozatban...

Valahogy én is kicsit befejezetlennek éreztem, de tény, hogy olyan befejezést nem nagyon tudok elképzelni, amikor Jack életben marad, és a nézőben mégsem marad némi hiányérzet.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#458) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Nosza, látom nem csak nekem vannak felemás érzéseim az utsó résszel.
Összecsapták, Dzsekk mint mindig, most is mindent kibírt, már a végén több volt rajta a lyuk mint egy tésztaszűrőn, de csak ment és ment :D
Filmre én is kíváncsi vagyok.
Utsó évad volt, ugye?Mintha arról lett volna szó régebben, hogy a 8-as a vég.

...

(#459) odrif válasza Devid_81 (#458) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Én is úgy tudom hogy ez az évad volt a befejező évad.
Mikorra várható a film?

20 éve a Prohardveren

(#460) .:Kristian:. válasza odrif (#459) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Nem tudni hogy mikorra várható a film. Folytatás biztos lesz, vagy mozifilm formájában (ami valószínűbb) vagy mégis bejelentik hogy lesz 9. évad. :)

(#461) mityku


mityku
aktív tag

Üdv!

Ma hajnalban nekem is sikerült végignézni a 8. évadot.
Nekem tetszett, az elején idegesítő volt az új CTU-s tagok ( igazgató, Dana Walsh, Cole), de a végére illetve menetközben kiderült, hogy miért olyan amilyen.
Örültem, hogy Chloe is játszott ebben az évadban is.
Főként az tetszik ebben a sorozatban, hogy folyamatosan vannak nyitott kérdések (az utolsó részeknél) (pl: első évad: Nina a telefonba mondja, hogy nem derülhet ki a német kapcsolat, második évadban :F : 2-3 öltönyös pali említette, hogy az akció befuccsolt, de majd lesz valahogy - kik voltak igazából? --- szóval hagynak megválaszolatlanul dolgokat mindig, amire vagy kap választ az ember a következő évadban vagy nem.)
Most a 8. évadban, azért volt mészárlás rendesen! ;] Nem gondoltam, hogy Logan ismét feltűnik! Jack-nek az alagútnál nyújtott alakítása ( Michael Madsen hathatós segítségével) szintén király volt! :D
Jó lenne még 1-2 évad vagy mozifilm, bár egyre nehezebb megfelelő témát találniuk.

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#462) brownus


brownus
veterán

(#463) Sk8erPeter válasza brownus (#462) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Nahát-nahát, kíváncsi vagyok, mi lesz belőle. :D Meg ha tényleg elkészül, hogy sikerül. Reméljük nem lesz gyenge eresztés. :)

Sk8erPeter

(#464) Carlo009


Carlo009
tag

Reméljük lesz új 24 sorozat.

[ Szerkesztve ]

(#465) Sk8erPeter válasza Carlo009 (#464) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Mitől lenne új 24 sorozat? :Y
Ezt kifejthetnéd kicsit bővebben, hogy értetted. :D
Amúgy már szerintem nagyjából senki másra nem illene Jack Bauer szerepe, mint Kiefer Sutherlandre, nagyon összenőtt vele.

Sk8erPeter

(#466) Carlo009 válasza Sk8erPeter (#465) üzenetére


Carlo009
tag

A 462.-es hozzászólásban levő linre alapozva írtam, hogy lesz. Egyetértek, hogy Kiefer-re kell bízni a szerepet. Nem írtam ennek ellentétét.

(#467) Sk8erPeter válasza Carlo009 (#466) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Akkor félreértetted a hsz.-t... :) MOZIfilm várható, ennyiről volt szó.

Sk8erPeter

(#468) Sk8erPeter


Sk8erPeter
nagyúr

Hali!

24 - Jack Bauer visszatér
http://www.gamestar.hu/jack-bauer-24-fox-kiefer-sutherland.html

No, hogyhogy nem írt még erről senki. :)

De nem akartam elhinni, úgyhogy megnéztem a Fox honlapján is, ott is alátámasztják :)

http://www.fox.com/programming/_ugc/pdf/Event%20Series_24.pdf

"24: LIVE ANOTHER DAY is a thrilling new tent-pole event series which will restart the clock on the groundbreaking and Emmy Award-winning drama franchise starring Kiefer Sutherland. Produced by 20th Century Fox Television, Imagine Television and Howard Gordon’s Teakwood Lane Productions, 24: LIVE ANOTHER DAY will make its historic debut in the summer of 2014 on FOX.
The high-octane saga reunites showrunner Howard Gordon with Sutherland and retains the real-time, fast-paced format with split screens and complex interweaving storylines, with 12 episodes representing 24 hours. The suspenseful event series once again follows the exploits of heroic agent JACK BAUER (Sutherland), taking up his story several years following the events of the final season. Once again, viewers will join Jack on a pulse-pounding ride in real time.
Originally premiering November 6, 2001, “24” was nominated for a total of 73 Emmy Awards, winning for Outstanding Drama Series in 2006. Over eight seasons, Kiefer Sutherland garnered seven Emmy Award nominations and one win for Outstanding Lead Actor – Drama Series. While the series gained global recognition, Sutherland’s portrayal of the legendary character penetrated the American psyche like no other dramatic television character to become part of the cultural lexicon.
24: LIVE ANOTHER DAY is a production of 20th Century Fox Television and Imagine Television in association with Teakwood Lane Productions. Howard Gordon, Brian Grazer and Kiefer Sutherland will executive produce, along with an additional team to be announced. The original series, which had its last American broadcast on May 24, 2010, was created by Joel Surnow and Robert Cochran."

Sk8erPeter

(#469) Melorin


Melorin
addikt

Tudtátok, hogy megjelent Kiefernek egy zenei albuma Down in a Hole címmel? :)
Nem is rossz :Y :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.