Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) brownus válasza barnam_ (#249) üzenetére


brownus
veterán

(#252) barnam_ válasza brownus (#251) üzenetére


barnam_
nagyúr

Azt nem tudod miért kellett börtönbe vonulnia?

(#253) brownus válasza barnam_ (#252) üzenetére


brownus
veterán

ittas vezetésért és már van/volt priusza.

(#255) zerga~ válasza brownus (#254) üzenetére


zerga~
csendes tag

sziasztok,
én egyhete kezdtem el nézni(persze angolul, szinkron nem lett valami jó) és már a hatodik évad 9. részénél tartok.

Sorozat erőssége a váratlan fordulatok, és nem félnek kinyírni a kedvelt szereplőket(akiket nagyon sajnáltam az David Palmer és Edgar volt(olyan esetlen volt de valamiért nagyon bírtam) meg a kommandós masterchief, Curtis).
Remélem Aaron Pierce és Mike Novick visszatér, mert őket is nagyon kedveltem.

Amugy amit Dennis Haysbert mond abban van ráció. David Palmer szimpatikus elnök volt(ugyebár Logan elnök meg saját hazájában gyilkolászott) Most is ugy áll a dolog hogy van a jófej Wayne Palmer akit a csunya fehér a Tom Lennox probál megfurni a kicsit Cosa Nostras beütésű alelnök segítségével.

[ Szerkesztve ]

felvételi 08'

(#256) RedWing válasza zerga~ (#255) üzenetére


RedWing
aktív tag

Legközelebb spoiler-t írd ki! Nem szép dolog elmesélni a történetet olyannak aki még nem látta... :(((

[ Szerkesztve ]

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#257) zerga~ válasza RedWing (#256) üzenetére


zerga~
csendes tag

1 éves híreknél hadd ne írjak már spoilert....De ha zavar téged akkor elnézésedet kérem!Ugylátszik másfajta forumokon szocializálodtunk.

[ Szerkesztve ]

felvételi 08'

(#258) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

(#259) zerga~


zerga~
csendes tag

ajaj Joel Surnow( 24 atyja) távozott a leader poziciobol. Scheisse....

"A 24 pedig…, nos a 24 elvesztette Joel Surnow-t, a sorozat kitalálóját, akinek egyszerűen lejárt a szerződése, így az a fura helyzet áll elő, hogy míg a hetedik évad első nyolc részében részt vállalt, addig a többi 16-ban nem fog. (A 24 2009 januárjában tér vissza.)" sorozatjunkie.hu

[ Szerkesztve ]

felvételi 08'

(#260) Rusher


Rusher
őstag

Most akkor tényleg 2009-ben lesz season 7? Ne máár... :(((

(#261) ForRedGlory válasza zerga~ (#257) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Igaza van a kollégának, attól még hogy valami 1 Éves még lehet hogy sokaknak új... például nekem is.

(#262) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

Sziasztok!
Elkapott a 24 láz. :) Nagyon fain kis sorozat, most járok a 4. évadnál. Az első 3 évad hatalmas élmény volt, alig pár nap alatt letudtam őket. Fordulatos, izgalmas sorozat, nem vitás, a szereplők jól el lettek találva. Pár dolog viszont idegesít, most pedig már kezd irritálni.
Chloe személyisége egyszerűen kibírhatatlan, arckifejezése számomra zavaró. A 4. évad katasztrofális, vontatott, semmi extra sincs benne. A karaktereken egyenesen nevetek, a CTU igazgatónője, a kövér hapi, a cicababa taktikais nő, maga a légkör nem az idáig megszokott élményt hozza. Nyögvenyelősen és kínkeservesen nézem, sok van még hátra.
A következő két évadtól mit várjak? Valahogy ezt kihúzom, de ha a következőek is ilyenek törlöm is le.
Az előző évadok tényleg 10/10 pontosak. :R

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#263) G@bi90MR válasza G@bi90MR (#262) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

A 4. évad első pár db katasztrofális részét leszámítva jól kijött a vége. Nézhetem kíváncsian az 5. évadot. :D

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#264) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

De sokára lesz még a 7 évad premierje... :R :R

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#265) RexpecT


RexpecT
addikt

Ha valakit érdekel akkor itt az új Mirrors trailer.

(#266) Sirpi


Sirpi
senior tag

Ha még látogatjátok ezt az oldalt, készüljetek! Már csak 3-at kell aludni :)

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#267) brownus válasza Sirpi (#266) üzenetére


brownus
veterán

el is felejtkeztem jackről:) jack is back:)
hétvégén megnézzük, jó, hogy egy két órás résszel kezdenek, amolyan felvezetővel.

(#268) Wolverine válasza brownus (#267) üzenetére


Wolverine
félisten

Az USA-ban a tervek szerint már megjelent a 24: Redemption DVD-n is; ezen egy 15 perccel bővebb verzió szerepel a filmből - és az S07E01 első 17 perce is :D

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#269) Sirpi válasza Wolverine (#268) üzenetére


Sirpi
senior tag

A kettő biztos nem ugyanaz? Vagy ezek szerint a reklámidő felét is kitöltötték valamivel a dvd-verzióban?

Amúgy egész jó a film, jó volt Jacket újra látni, kíváncsi leszek, hogy a sérülései mennyire fognak a későbbiekben látszódni. Amúgy igaza van annak, akik azt írták, hogy ez igazából nem is egy külön film, hanem egy bevezető dupla rész és így ezt fel lehet fogni akár egy 26 részes évadnak is.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#270) Sirpi válasza Sirpi (#269) üzenetére


Sirpi
senior tag

Közben utánanéztem, tényleg hosszabb a dvd-verzió, viszont aki nem akar egy nagy fordulatot tudni a 7. évadból, az egyelőre ne nézze meg, mert állítólag van utalás rá már a bővített filmben is.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#271) Wolverine válasza Sirpi (#270) üzenetére


Wolverine
félisten

Van, de ezt a spoilert már szinte minden rajongó megtudhatta innen-onnan (az új évad egyik fő ellenségéről van szó) :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#272) Pompi válasza Wolverine (#271) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

De hát ő már a trailerből is kiderült, nem? Vagy nem arra gondolok? :)

Feel Good Inc.

(#273) Wolverine válasza Pompi (#272) üzenetére


Wolverine
félisten

De, rá :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#274) Sirpi válasza Wolverine (#271) üzenetére


Sirpi
senior tag

Igen, meg lehetett tudni, de a barátnőm pl. nem nézte meg a trailert és ezerrel aggódik, hogy nehogy megtudja a dolgot idő előtt :D Én persze már tudom, kiről van szó.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#275) brownus


brownus
veterán

Ma újra (a redemption-t ne vegyük ide) másfél év után végre:)

24
the following takes place between 8:00 a.m. and 9:00 a.m.
events occur in real time.

:) :C

ja, ma is, holnap is dupla részek!!!

(#276) RedWing válasza brownus (#275) üzenetére


RedWing
aktív tag

Akkor ide is:
Végre, végre, végre!!! :C
Jaj, olyan izgatott vagyok! :DDD
Alig várom az estét!

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#277) brownus válasza RedWing (#276) üzenetére


brownus
veterán

ma megnézem a redemption-t, és másnap vagy szerdán egymás után a 4 részt:)

de lehet nem fogom kibírni és megnézem az első két részt is

(#278) RedWing válasza brownus (#277) üzenetére


RedWing
aktív tag

Én már túl vagyok a Redemption-on... Nem bírtam kivárni, hogy kijöjjön az első 2 rész... ;]
Én is azon gondolkozom, hogy ma 2 vagy holnap 4?! :DDD

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#279) barnam_ válasza brownus (#275) üzenetére


barnam_
nagyúr

Áááááhh majd' 2 éve várok erre a napra! :D (najó, inkább 1.5)
Alig várom hogy "eljusson" hozzám... :)

(#280) bobsys


bobsys
addikt

tegnap megneztem a e01-e02 reszt
hozni fogja a formajat
egy munkatarsamat idezve: "különleges érzékét a költészet irányába" :)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#281) brownus válasza bobsys (#280) üzenetére


brownus
veterán

ezt jó hallani, akkor a kisiklott 6. évad után megint hozzák az elvárt szintet:)

(#282) brownus válasza bobsys (#280) üzenetére


brownus
veterán

kicsi sp

bááááááá, most fejeztem be az első részt, és tony visszatért :Y :)

(#283) kicsitomi88


kicsitomi88
őstag

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEe :C :K :R ;] :D :)

Erre várok mióta, a legjobb sorozat!!!!!!!

:B

90 87.5 87.8 87.5

(#284) Wolverine válasza brownus (#282) üzenetére


Wolverine
félisten

Azt elég régen elspoilerezték már ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#285) RedWing


RedWing
aktív tag

Jaj, már alig várom az estét! :C
4 rész zsinórban! :DDD

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#286) barnam_


barnam_
nagyúr

Az első 3 rész alapján elég izgalmas évadnak nézünk elébe :C

(#287) Vandit.


Vandit.
addikt

Azt kell mondjam 4 rész után, hogy kitűnő. :C Csak, így tovább. :K

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#288) tiv83us


tiv83us
veterán

Hello,

En most kapcsolodtam be a 24-be, nejem muterja ajanlotta, azota mar megvettuk az elso ket evadot iTunes-rol :)

spoiler, aki meg nem latta az elso evadot

Most epp ott tartok, hogy rajon Bauer es Palmer, hogy nem az elnokjeloltsege es a bore szine miatt akarjak Palmer-t legyilkolni, hanem valami Szerbiai balhe miatt.
Eddig tetszik a sorozat, nehany dolog elegge kiszamithato, de nagyon sok erdekes fordulat van benne, meg le van toltve ugy 30 resz, ugyhogy neki is allok tovabb nezni :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#289) bobsys válasza tiv83us (#288) üzenetére


bobsys
addikt

hajra,
mi ugy 3 het alatt neztuk meg a 6 evadot
hozza is szoktunk Bauer mimikajahoz ( ahogy uvolti hogy now! )

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#290) kicsitomi88 válasza Vandit. (#287) üzenetére


kicsitomi88
őstag

szintén zenész

imádom :)

90 87.5 87.8 87.5

(#291) barnam_ válasza bobsys (#289) üzenetére


barnam_
nagyúr

Én 1 hónap alatt (pont vizsgaidőszak volt :) ) néztem meg a 6 évadot, és volt olyan hetem, amikor reggeltől estig néztem a részeket :D

(#292) Vandit.


Vandit.
addikt

Nah megnéztem az 5. részt is. Ha mindegyik ilyen izgalmas és eseménydús lesz., akkor nehéz lesz kivárni az 1 hetet. :D

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#293) kicsitomi88 válasza Vandit. (#292) üzenetére


kicsitomi88
őstag

kénytelenek leszünk :(

90 87.5 87.8 87.5

(#294) Sk8erPeter


Sk8erPeter
nagyúr

Jéé, van saját topicja a kedvenc sorozatomnak... :R
Nagyon ritka, hogy sorozatot nézek, de a 24-et nem lehet abbahagyni. Nemcsak odaszegez a székhez, folyamatosan ébren tartja a feszültséget a nézőben és jók a színészek, de még mondanivalója is van... Kissé görbe tükröt tart az USA és más országok kormányai elé. Nagy köszönet az alkotóknak.

Sajnos szinkronosan a 6. évad még egy darabig nem fog megjelenni: [link]. :(
Pedig én szinkronosan szerettem meg, tudom, sokan mondják, hogy márpedig feliratosan az igazi, de szerintem a szinkron is kifejezetten jóra sikerült. Bár Selmeczi Rolandot hiányolom... (R.I.P.!!!) Kőszegi Ákos is igen jól teszi a dolgát.

A 6. évad tényleg gyengére sikerült?
Érdemes megnézni a Redemption-t?

This is the longest day of my life...

Sk8erPeter

(#295) barnam_ válasza Sk8erPeter (#294) üzenetére


barnam_
nagyúr

Gyengébb lett, de érdemes megnézni a 6. évadot is. Meg a Redemption-t is, nélküle nem érted a 7. évadot.

(#296) Sk8erPeter válasza barnam_ (#295) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Szóval a Redemption-t a 6. évad után, és a 7. évad előtt nézzem meg? ;)

Sk8erPeter

(#297) Wolverine válasza Sk8erPeter (#296) üzenetére


Wolverine
félisten

Pontosan; a Redemption elvileg a 7×00-nak számít.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#298) barnam_ válasza Sk8erPeter (#296) üzenetére


barnam_
nagyúr

Szóval a Redemption-t a 6. évad után, és a 7. évad előtt nézzem meg? Így van.
Írtad hogy te a szinkronos verziót szeretted meg, gondolom azt hallottad először. Én pont fordítva voltam, feliratosan néztem, és csak utána hallottam szinkronosan a tv-ben. Hát ég és föld, akárki akármit is mond. Szóval nyugodtan nézd meg feliratosan a 6. évadot :)

(#299) Sk8erPeter válasza barnam_ (#298) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Köszi mindkettőtöknek a választ. :R
Hát most más választásom nem lesz, megnézem feliratosan. Nekem amúgy se gáz, de muterom is szereti a sorozatot, és ő jobban kedveli szinkronosan. De persze nem lesz nagy baja a feliratostól. :)
Nagyon durva, ez az egyetlen sorozat, amit anyám néz, és én is szeretek :D Ráadásul ő kezdte előbb nézni :Y

Egyébként láttam már feliratosan egy-két részt, igazából csak szokatlan volt, nem volt rossz, és mondjuk bár gyorsan olvasok és viszonylag jól tudok angolul, azért néha oda-oda kell pillantgatni a feliratra, ebből következően a szinkronos azért mégiscsak kényelmesebb... :D (Azért nagyon sok szót nem értek meg hallásból...bár a nagy részét azért igen.)

Sk8erPeter

(#300) Wolverine válasza Sk8erPeter (#294) üzenetére


Wolverine
félisten

Most jöttem haza a MediaMarktból, náluk van 24 6. évad DVD-n; azt sajnos nem néztem meg, hogy szinkronos-e, vagy csak feliratos...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.