Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) RedWing válasza Vandit. (#350) üzenetére


RedWing
aktív tag

Ez mind szép és jó, de a történet szerint nincs ellenszer... :U
Vagy hirtelen 2 -3 óra alatt kifejlesztik? :F

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#352) Vandit. válasza RedWing (#351) üzenetére


Vandit.
addikt

SP
Ez igaz, de általában, ha kifejlesztenek egy vírust, akkor az ellenszert is kifejlesztik vele együtt, hátha valami balul sül el. Szóval, az, hogy azt mondták nincs ellenszer, nem zárja ki azt, hogy valóban nincs. Max még nem tudnak róla.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#353) RedWing válasza Vandit. (#352) üzenetére


RedWing
aktív tag

Na jó. Ott a pont. Nincs értelme vitatkozni. ;)
Ma este lehet úgyis kiderül... (de 8 részen belül tuti! :DDD )

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#354) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

Ilyen jó részt régen láttam! Fenomenális volt! :C :R
Igaz az, hogy a nyolcadik évad lesz az utolsó? :((

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#355) RedWing válasza G@bi90MR (#354) üzenetére


RedWing
aktív tag

Egyetértek! Nagyon ütős rész volt! :C

Spoiler
Tudtam, hogy Tony még fog meglepetést okozni!!! :))
Ráadásul tökéletesen időzítették!

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#356) Sirpi


Sirpi
senior tag

Na, ennek az évadnak is vége... Csodálkozom, hogy 1 hónapja nem írt már ide senki, bár tény, hogy JB húzódó haldoklása nem volt túlságosan izgi dolog, kicsit leült a sorozat évad végére. De várom a 8-ast, van benne potenciál, kíváncsi leszek, mit hoznak ki belőle (már ha Kiefert nem ültetik le huzamosabb időre a legutóbbi testi sértése miatt).

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#357) G@bi90MR válasza Sirpi (#356) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Ez jó évad volt, de a végére nagyon leült. :( Minden esetre várom a következőt, de az még sokára lesz. :O Tényleg a 8. lesz a lezáró évad?

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#358) csyo


csyo
senior tag

nem láttam még a 24et soha.

de hallottam róla, hogy nézik soan, még pár évvel ezelőtt...

Mi ez potosan?

Legyen szép a napod!

(#359) G@bi90MR válasza csyo (#358) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Jack Bauer egy vérprofin képzett ügynök, egy évad egy napot mutat be, egy epizód egy órát. Ő a főszereplő és harcol a rosszfiúk ellen, akciódús, drámai, korrekten összerakott sorozat. Első 3 rész után ha ráérzel az ízére rabul ejt, ha nem, akkor felejtős. :)

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#360) csyo válasza G@bi90MR (#359) üzenetére


csyo
senior tag

ez az a sorozat ami real time időben mutatja?

Ez nagyon érdekelt, nem tudtam, hogy ez az (bár a cime találó, rájöhettem volna) én azt hittem, hogy ez valami kórházas sorozat:-D

Neked megvan a sorozat?

Legyen szép a napod!

(#361) G@bi90MR válasza csyo (#360) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Az m1 vetíti esténként, most járnak a harmadik évadnál.
Az internet segítségemre volt... :)

[ Szerkesztve ]

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#362) Wolverine válasza G@bi90MR (#361) üzenetére


Wolverine
félisten

Perpill. az m1-en nem vetítenek 24-et, de nyáron ismétlik majd a 3. évadot; a Coolon viszont már a 6.-nál fognak tartani.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#363) G@bi90MR válasza Wolverine (#362) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Ismétlés 3. évad, 21:10 [link]
Coolon is megy? 6. évadot csak feliratosan láttam, belekukkantok majd. Szinkronja tetszett a sorozatnak.

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#364) Wolverine válasza G@bi90MR (#363) üzenetére


Wolverine
félisten

Ma kezdik, szóval mindkettőnknek igaza van tulajdonképpen ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#365) Wolverine


Wolverine
félisten

8. évad szereposztás: [link] :Y

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#366) G@bi90MR válasza Wolverine (#365) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Mikor kezdődik? Jövő január?

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#367) csyo


csyo
senior tag

jaj, ez nagyon jó lehet!
egy részét sem láttam még, de egyben jó lenne megnézni:-D

egy nap/egy évad.. HMMM?

Legyen szép a napod!

(#368) Wolverine válasza G@bi90MR (#366) üzenetére


Wolverine
félisten

Elvileg igen.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#369) brownus válasza Wolverine (#365) üzenetére


brownus
veterán

nagyon fasza!!! remélem a következő évad is ilyen jó lesz

a heroes-ba is "jó" emberek jönnek :K

(#370) csyo válasza brownus (#369) üzenetére


csyo
senior tag

jaj, a heroessel lemaradtam:-S

van valakinek egy linkje ezekhez?

24
sliders
heroes?

Legyen szép a napod!

(#371) Wolverine válasza csyo (#370) üzenetére


Wolverine
félisten

Letöltőlinket nem fogsz kapni az Alapelvek miatt.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#372) Sk8erPeter


Sk8erPeter
nagyúr

Nos, 6. és 7. évadot is feliratosan néztem, és hát azt kell mondjam, alaposan megváltozott a véleményem az eredeti szinkronról: most már meg nem nézném a 24-et magyar szinkronnal... :D Az eredeti hangok nagyon jók, sokkal több "élet" van bennük, ezután megnézni ismét a magyar szinkronos verziót a Cool-on nagyon fura volt, kirázott tőle a hideg, annyira erőltetett volt... :P Szóval azt hiszem, kénytelen leszek az 1. évadtól ismét megnézni, de akkor már felirattal! :K

Az a durva, hogy az első évadot még mindig nem láttam... :Y (szégyellem is magam, de még nem volt időm :D)
Elég elkeserítő, ha a 8. évad (nap) lesz az utolsó. :( Kétlem, hogy rövid időn belül találnék egy legalább ennyire izgalmas sorozatot (a Heroes, Lost, Szökés sorozatokat ezek után egyáltalán nem találtam izgalmasnak, de főleg nem lebilincselőnek). :O

Sk8erPeter

(#373) Sk8erPeter


Sk8erPeter
nagyúr

Franc, ahogy elnézem a Fox oldalán, még 189 nap, 9 óra és 20 perc van a 8. évad bemutatásáig - tehát 2010. jan. 17-én, vasárnap lesz.
De messze van az még... :D

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#375) fokukac válasza Kalandor (#374) üzenetére


fokukac
nagyúr

én eddig az első három évadot láttam, az első kettő szenzációs volt, egyszerűen nem bírtam abbahagyni.
Ezekhez képest nekem már a harmadik évad is csalódás volt, sokszor vontatott, túl sok, értelmetlen erőszakot tartalmazó...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#376) Wolverine válasza fokukac (#375) üzenetére


Wolverine
félisten

A 4. évad ma este 22:55-kor kezdődik az m1-en, ha megnéznéd :) (a vélemények szerint az első 3 ávad az igazi, utána színvonalcsökkenés tapasztalható; a 6.-at tartják a legrosszabbnak)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#377) fokukac válasza Wolverine (#376) üzenetére


fokukac
nagyúr

Nem nézek tévét, de köszi ;)

Bájdövéj, kb. 1 hónappal ezelőtt Amerikában voltam. Lementünk Manhattan-ben reggelizni a sarki kajáldába, és kik ültek a szomszéd asztalnál? :DD

Kicsi a világ... ;)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#379) Tim82 válasza Kalandor (#374) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem tudom, számomra a 4. évad főgonosza a legjobb: öröm látni Arnold Vosloo-t végre egy gondolkodó rosszfiú-szerepkörben és jól is tudja hozni a karaktert.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#380) Sk8erPeter válasza fokukac (#377) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ööö lehet, hogy késő van, de most nem vágom, kik? :B

Sk8erPeter

(#382) lúzer válasza Kalandor (#381) üzenetére


lúzer
veterán

nem nagyon hasonlít rá :N

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#383) fokukac válasza Kalandor (#381) üzenetére


fokukac
nagyúr

pedig ő az. :)
és a csajt nem ismerted föl?

ő Sarah Clarke avagy Nina, aki a való életben a felesége...

:U

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#385) fokukac válasza Kalandor (#384) üzenetére


fokukac
nagyúr

Vigyázz, lassan elkél nálad egy peluscsere... ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#386) Wolverine válasza Kalandor (#381) üzenetére


Wolverine
félisten

Szerintem csak azért nem lehet felismerni, mert nem borostás :DDD A Day One trailerében az rögtön meg is ismertem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#387) brownus válasza Wolverine (#386) üzenetére


brownus
veterán

nem a year one?

(#388) Wolverine válasza brownus (#387) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem. A Year One egy film lesz. A Day One egy sorozat lesz.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#389) Sk8erPeter válasza Kalandor (#381) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ajjaj, most jöttem rá, hogy valójában csak a 3. évadtól kezdtem nézni az egészet... :Y :B (így nem véletlen, hogy nem ismertem rá) De a csajszi, Nina (Sarah Clarke) visszatért később, a 3. évadban, így őt már láthattam. Így kép alapján mondjuk rá nem ismertem volna... :D
Na, tényleg ideje elkezdeni nézni az első évadtól. :D

Sk8erPeter

(#391) fokukac válasza Kalandor (#390) üzenetére


fokukac
nagyúr

Amúgy azért ilyen a képeim minősége, mert egyrészt a bal kezemben egy tojásos szendvics figyelt, ami alkotóelemeire akart hullani, másrészt pedig nem akartam én feltűnően paparazzóskodni, az olyan bunkóság.; egyszerűen az asztalon volt a kamera, én csak megnyomtam a gombot.

A lényeg, hogy ott ültek mellettünk, és jött valamelyikük testvére a gyerekeivel, és ott találkoztak velük.

Mindenesetre azért meglepő volt. ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#393) Wolverine válasza Kalandor (#390) üzenetére


Wolverine
félisten

Pont erről beszélek ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#394) Sk8erPeter válasza Kalandor (#392) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Nekik is jót tett a 24: a forgatáson ismerkedtek meg. :D
Amúgy van közös gyerekük: "Clarke met her husband, Xander Berkeley, while on the set of 24 (he played her supervisor, George Mason) and they were married in September 2002, a year after meeting. She gave birth to their first child on September 23, 2006, daughter Olwyn Harper." (Wiki)

Sk8erPeter

(#395) Gomezz


Gomezz
senior tag

Sziasztok!
Valaki segítsen, kéne annak a filmnek a címe amit a 6. évad után csináltak, mintegy bevezetésként a 7. évadhoz.
Ez egy önálló film, de igazán azok értik akik követik a sorozatot.

Köszi előre is! :R

(#396) Gomezz válasza Gomezz (#395) üzenetére


Gomezz
senior tag

Azt hiszem azért forgatták, mert a 6. évad után jött a forgatókönyv írók sztrájkja és viszonylag sok idő telt el a 6. és a 7. évad között.

(#397) Gomezz válasza Gomezz (#396) üzenetére


Gomezz
senior tag

:DD

(#398) Gomezz válasza Gomezz (#397) üzenetére


Gomezz
senior tag

Na megvan ez az: Title: 24: Redemption

És itt egy kis előzetes.

[ Szerkesztve ]

(#399) Gomezz válasza Gomezz (#398) üzenetére


Gomezz
senior tag

Na ezt jól megtárgyaltam saját magammal! :)

(#400) Gomezz válasza Gomezz (#399) üzenetére


Gomezz
senior tag

Ja és, hogy tovább beszélgessek magammal, megnéztem és nagyon jó volt.
A felirat szerint a 7. évad 0. epizódja!
Tehát érdemes megnézni miellőt nekikezd valaki a 7. évadnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.