Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) deicide


deicide
veterán

No, akkor ha nem is közkívánatra, de megnyitom a számomra egyik legkedveletebb sorozat topikját.

Amit a sorozatról tudni kell - azoknak, akik még nem ismerik - az annyi, hogy a nevét arról kapta, hogy 1 nap eseményeit dolgozza fel, órákra lebontva évadonként 24 részben, a szereplők pedig a jók részéről a Los Angelesi CTU (Counter Terrorist Unit) dolgozói, a rosszak pedig a terroristák, akik mindenféle fegyverrel próbálnak a békés polgárok életére törni. Most jár a sorozat az ötödik évadánál, aki teheti, valamilyen módon próbálja meg birtokába keríteni, megéri.

Akinek van véleménye, esetleg tudomása, hogy esetleg majd itthon is fogják vetíteni, bátran ossza meg, én személy szerint mindenre kíváncsi vagyok...

[link]
a stáblista, az epizódok, kommentek, mindet angol nyelven, szintén kedvcsinálónak.

Az 5. sorozatról kérjünk ne írjatok spoilert, tekintettel a cselekményre, fordulatokra, de még a szereplők személyeire se.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#2) Achill3uS válasza deicide (#1) üzenetére


Achill3uS
veterán

5 évad? :O anno ami az MTV1-en ment melyik évad volt? az nagyon tetszett, minden részét megnéztem :) hangulatból 5-ös sztem a sorozat.. de nem tudtam hogy ilyen hosszú..

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#3) Integra válasza Achill3uS (#2) üzenetére


Integra
titán

1
ennyire képes a magyar televíziózás

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4) Achill3uS válasza Integra (#3) üzenetére


Achill3uS
veterán

hát azóta se folytatták :U ok legalább lehet tudni a Lost esetében mire számítsanak a tvnézők :DDD

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#5) deicide válasza Achill3uS (#2) üzenetére


deicide
veterán

no, azt viszont én nem tudtam, hogy ment az MTV-n, de gondolom a legelső lehetett... na igen, a hangulat, hogy egyik pillanatról a másikra fordulnak meg a dolgok...ehhez nagyon ért a rendező...
minden évad más témát göngyölít fel, azaz az évadok csak bizonyos szereplők szereplése illetve nem szereplése alapján kötődik egymáshoz, a sztori fő vonalában nem.
Érdemes innen-onnan megszerezni, ha módodban áll, nekem jobban tetszik az angol szinkron/magyar felirat verzió, én azokat gyűjtöm inkább, de az 1. 2. évad megjelent DVD-n szinkronnal is.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#6) deicide válasza Achill3uS (#4) üzenetére


deicide
veterán

hát a lost-ot csak nem lesz arcuk nem megvenni/leadni, lévén annak összesen 50 része lesz.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7) Integra válasza Achill3uS (#4) üzenetére


Integra
titán

szerintem az m1 nyugodtan adhatná tovább a második évaddal a 24-et
nekik nem kéne beszállni a gyilokba, mert akkor csak szutykot adnának mint a két kereskedelmi.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8) deicide válasza Integra (#7) üzenetére


deicide
veterán

ahogy mondod, lévén a második talán még szerteágazóbb, mint az első, és izgalmasabb is.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#9) ArGab válasza deicide (#6) üzenetére


ArGab
őstag

Most írták alá a szereplők az előszerződést a Lost 6. évadra, a 3. évadot pedig már meg is rendelte az ABC.
Az MTV végig leadta az első évadot, sajnos csak későn tudtam meg mi is ez a sorozat, így ott csak a végét láttam. Azóta már végignéztem az első négy évadot, és tényleg csak ajánlani tudom. A DVD-re pedig szerintem nem került fel szinkron.

[Szerkesztve]

(#10) deicide válasza ArGab (#9) üzenetére


deicide
veterán

az első évad nekem magyar szinkronnal is megvan, akkor ez esetleg valami alávágott verzió?

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#11) ArGab válasza deicide (#10) üzenetére


ArGab
őstag

Szerintem az lesz, kicsit csúszott néha a hang a képtől. Gondolom a digizett MTV hangot bevágták a képhez. Közben utána is néztem, csak angol (ill. mellette német az elsőn, olasz a másodikon, harmadikon) van a hazai megjelenésű lemezeken is.

(#12) viharhozo válasza deicide (#10) üzenetére


viharhozo
addikt

Igen. A kep dvd-rip, a hang az mtv-e. Egyebkent is boduletesen gyenge a szinkron, Jack angolul orditozik igazan jol.

S1 es S2 messze a legjobb, az S3-4 mar ujjgyakorlat ezekhez kepest. S5 szinten.


Es persze:
If Jack Bauer was in a room with Hitler, Stalin, and Nina Meyers, and he had a gun with 2 bullets, he'd shoot Nina twice.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#13) Grass


Grass
aktív tag

[link]

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#14) Grass válasza viharhozo (#12) üzenetére


Grass
aktív tag

Honnan van ez az idézet? Nagyon jó :)
Egyébként Jack ordítozása tényleg elég jellegzetes. Először elmondja a dolgokat normális hangnemben aztán már lehet látni hogy megy fel a pumpa, majd kitör belőle :D

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#15) XSiGma


XSiGma
aktív tag

télleg tavaly nyáron ment a 24,azthiszem heti5x,minden részt láttam,azóta várom a 2.évadot...de hiába :F

(#16) viharhozo válasza Grass (#14) üzenetére


viharhozo
addikt

[link]

A masik gepemen van lebukmarkolva a Body Counter, az is jo moka.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#17) ArGab


ArGab
őstag

Ez is üt: Jack Bauer could get off the Lost island in 24 hours. :C

(#18) viharhozo válasza XSiGma (#15) üzenetére


viharhozo
addikt

Ne vard, mert nem lesz. Evvan. Viszont dvd-n megveheto, es letolteni sem tul nehez.

Jovo heten indul a House. Na, annak az itthoni fogadtatasara kivancsi leszek.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#19) Integra válasza viharhozo (#16) üzenetére


Integra
titán

Chuck Norris told Jack Bauer that he only killed 15 people cause he ran out of bullets. Jack told him he only killed 93 people cause he ran out of people. Then Jack snapped Chuck Norris' neck into 24 pieces.
[kép]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20) bLaCkDoGoNe válasza deicide (#5) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

''Érdemes innen-onnan megszerezni, ha módodban áll, nekem jobban tetszik az angol szinkron/magyar felirat verzió, én azokat gyűjtöm inkább, de az 1. 2. évad megjelent DVD-n szinkronnal is.''

Pontosítsunk: nálunk jelenleg az első 3 évad kapható DVD-n, és egyiken sincs szinkron. (Megjegyzem: szerencsére.)

Jövő héttől sorozatkánaán: az eddigi 24S5 mellé csatlakozik a Prison Break is! :D

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#21) Jáger válasza bLaCkDoGoNe (#20) üzenetére


Jáger
csendes tag

Ebben a szinkron dologban egyetértünk, némelyik sorozatot teljesen hazavágják. Kiváncsi vagyok a 4400 szinkronjára, mennyire lesz csalódás.

(#22) Jáger


Jáger
csendes tag

De hogy ON is legyek a 24 az utóbbi évek legnagyobb sorozata, bár ismerőseim közül elvétve látta valaki az M1-en, de akinek kölcsönadtam mind becsinált tőle, hogy mekkora királyság.

(#23) deicide válasza Integra (#19) üzenetére


deicide
veterán

ez jó... :D

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#24) T. Almeida


T. Almeida
senior tag

Szervasztok,
Már régebben gondoltam arra, hogy indítok egy ilyen topikot, de nem akartam, hogy érdektelenség miatt bezárják...
A 24 a legjobb sorozat, amit életemben láttam, az első 4 évadot 3x néztem meg (évadonként)...Vajon a nevem honnan van? :)
A 5. évadot nagyon várom, eddig 12 része már megvan, de még nem kezdem el nézni, csak ha meglesz az összes rész...aztán egy hétvégén kivégzem, ahogy ismerem magam...

Az 5. évadról kérlek NE írjatok spoilereket (se szereplőket, se semmit).

(#25) T. Almeida válasza Jáger (#22) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Én alig tudtam valakit rábeszélni, de akit sikerült, mind elélvezett tőle :DDD

(#26) bLaCkDoGoNe válasza T. Almeida (#24) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szerintem kérj meg egy moderátort, hogy az első HSZ-be biggyessze bele jó vastagon, hogy ne spoilerezzék az S05-öt. Illetve aki ezt teszi, az mindenképpen jelezze, hogy ''SPOILER'' (mivel szerintem lesz olyan, aki betéved ide, és nem tudja majd megállni).

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#27) T. Almeida válasza bLaCkDoGoNe (#26) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Jó 5let, már meg is tettem.
Az előző négy már elég ''rég'' megjelent, azokról szerintem lehetne bármit írni, úgyhogy

aki nem láttam az előző 4 évadot, de meg szeretné nézni, az szvsz ne olvassa a fórumot tovább, mert marhára elveszti akkor a filmsorozat a varázsát...

(#28) Viszlát


Viszlát
addikt

Csatlakozom, szerintem is jó a sorozat. Egy kifogásom van: lehetne kevesebbszer benyögni a you have to trust me (bíznod kell bennem) mondatot, baromira idegesítő.

[Szerkesztve]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#29) deicide válasza T. Almeida (#27) üzenetére


deicide
veterán

egyelőre még nem sok spoiler hangzott el szerencsére...:D annyit mondhatok, ha egyben nézed az 5. évadot majd, nagyon kapaszkodj meg, mert már az első rész haza fog vágni.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#30) T. Almeida válasza deicide (#29) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Igen..egyben nézem meg :D
Az első 13 rész már itt lapul a vinyómon egy ideje...mikor jön ki az utolsó rész, nem tudjátok?

(#31) T. Almeida válasza viharhozo (#12) üzenetére


T. Almeida
senior tag

viharhozo:

Betehetem aláírásnak az idézeted? Nagyon ász! :DD
(bár némi spoilert tartalmaz)

(#32) deicide válasza T. Almeida (#30) üzenetére


deicide
veterán

05.22 az utolsó.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#33) T. Almeida válasza deicide (#32) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Kösz...
:O

Nem várom meg Viharhozó jóváhagyását, magamévá teszem az idézetét :D

(#34) _Blank_


_Blank_
aktív tag

Egyértelműen a világ egyik legjobb sorozata a 24. Egyedi a sorozatok világában. Bár még csak két évadot láttam belőle, a 3-4.-re azt mondják kicsit elvetették a sulykot a készítők, túl csöpögősre sikerült néhány helyen. Mint ahogy Viszlát kollega írta túl sok a Have to trust me szöveg. Na de megyek is nézem tovább, főleg hogy az 5. évad már a felnél jár.
24 rulZ :D

[Szerkesztve]

(#35) sowi válasza _Blank_ (#34) üzenetére


sowi
őstag

azert nem olyan csopogos az, jack bacsi nem kerdez semmit ketszer :) amikor az m1en ment en se lattam belole 1 reszt se, aztan nemreg megkaptam dvd-n es hajnalig neztem minden nap, eszmeletlen, mondjuk en kiefer-t is birom mint szineszt :D

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#36) T. Almeida válasza _Blank_ (#34) üzenetére


T. Almeida
senior tag

A harmadik széria a legdurvább, legdrámaibb...csöpögős rész nem is jut eszembe...
Ez a legjobb sorozat szvsz.

(#37) _Blank_ válasza sowi (#35) üzenetére


_Blank_
aktív tag

Ja hát Jack mindig hozza a formáját:D Akkor most lőjj bele mégegyszer..-az mekkora volt :Y

(#38) _Blank_ válasza T. Almeida (#36) üzenetére


_Blank_
aktív tag

Még csak most néztem meg a 3x1-et, kíváncsi vagyok a folytatásra, nem indult rosszul.:)
Nekem még az is tetszik a sorozatban hogy kevés az ismert színész. Sokkal jobb így ismeretlen új színészeket látni mintha nagy pénzért hoztak volna egy csomó sablon mindenfilmbejátszott szinész/nőt.
Persze Kiefer kivétel.
Ja és Almeida is god ;)

(#39) Flashget válasza _Blank_ (#34) üzenetére


Flashget
félisten

Egyértelműen a világ egyik legjobb sorozata a 24

nézzel meg akkor pár Prison Break részt is és másképp fogsz vélekedni...a 2 legjobb sorozat ;)

Realme GT Master Edition

(#40) bLaCkDoGoNe válasza Flashget (#39) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Erről hosszasan elvitázhatnánk, de szerintem a 24 jobb, mint a PB, bár tény, hogy nem sokkal előzi meg. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#41) T. Almeida válasza Flashget (#39) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Hány 24 szériát láttál? Aki látta a PBt és a 24-et is, mindenki a 24-re szavaz :)
(Persze ízlések és pofonok.)

A PB a 2. legjobb sorozat...:) Már alig várom a folytatásai ennek is.

(#42) viharhozo válasza Viszlát (#28) üzenetére


viharhozo
addikt

Khm, szoval, az ominozus mondat helyesen:

You're gonna have to trust me.

;)

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#43) _Blank_ válasza Flashget (#39) üzenetére


_Blank_
aktív tag

Egyértelműen a világ egyik legjobb sorozata a 24
PB hétfőn ütni-vágni fog ;)

(#44) XSiGma válasza _Blank_ (#43) üzenetére


XSiGma
aktív tag

bár picit off de pb például melyik adon megy? :DDD

(#45) joe69 válasza viharhozo (#12) üzenetére


joe69
senior tag

a lost szinkronjahoz kepest meg istenes
pb mar most ut-vag, mert kiszivargott a hetfoi preview valtozata:DDD

[Szerkesztve]

(#46) _Blank_ válasza XSiGma (#44) üzenetére


_Blank_
aktív tag

A Fox-on megy de én csak úgy szoktam mondani hogy a neten nézem :DDD

(#47) viharhozo válasza Flashget (#39) üzenetére


viharhozo
addikt

Ezeknek az osszehasonlitasoknak nem sok ertelmuk van. Raadasul a PB sztem nagyon leult a hetedik resz utan. Persze ez csak maganvelemeny.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#48) Viszlát válasza viharhozo (#42) üzenetére


Viszlát
addikt

Egyezzünk meg egy ''így is úgy is'' változatban :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#49) pubwart válasza T. Almeida (#30) üzenetére


pubwart
aktív tag

május végén fejezik be

Where you go how is up to you

(#50) pubwart válasza deicide (#29) üzenetére


pubwart
aktív tag

+ a 13as :O

Where you go how is up to you

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.