Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) gYaLo válasza Kasza08 (#1299) üzenetére


gYaLo
őstag

na te inkább....
"Nincs pénzem,de Wikikével tudok talizni" :U :U :U

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#1302) Kasza08 válasza gYaLo (#1301) üzenetére


Kasza08
őstag

Nekem van pénzem, de Wikire fogom költeni:DDD

(#1303) belahege válasza Kasza08 (#1299) üzenetére


belahege
tag

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

én megyek korizni, 10 évesek úgy nyomják, majdnem jobb a feeling mint a műjégen

Qru, már hétfő óta nyomom a bringát, esténként, komolyan megtolva, vödör lábam lesz :D

csajokkal vigyázz, bármennyi pénz kevés nekik :DDDD

erről a yokohamás betapadósról (Qru)jut eszembe, hogy ha lesz Lacházán gyorsulás meg rally akkor arra el kellene jönnötök, ha majd a lidérc is kész lesz akkor meg rettenet :D

Kaszának bukó :D

az mi?!? nem csippantom amúgy

[ Szerkesztve ]

(#1304) Kasza08 válasza belahege (#1303) üzenetére


Kasza08
őstag

Nem rosszak:)

(#1305) gYaLo válasza Kasza08 (#1302) üzenetére


gYaLo
őstag

Kasza,kasza,kasza,kasza.... :U
Már csak 2 hét ;]
Mondjuk 2 hét múlva:
még nem megy,lécci még 1 hónap....
utána: áhh,neharizz de nem fog menni :U :F

[ Szerkesztve ]

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#1306) Kasza08 válasza gYaLo (#1305) üzenetére


Kasza08
őstag

Jelen állás szerint ettől félek :U

(#1307) Qru válasza belahege (#1303) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem tudom a Puntónál olyan szépen visszapörög a kormány ezen a "szar" Hondán az istennek sem. :( Mind1, ez családi verda. Gyerek cígölésre van nem pörögni. :P

Lidérc mikor lesz kész? Hogy halad a dolog?

#nincsbennetarcsi

(#1308) Kasza08 válasza Qru (#1307) üzenetére


Kasza08
őstag

az a szervó, ha jól tévedek:U

(#1309) grabber válasza Kasza08 (#1308) üzenetére


grabber
addikt

Szerintem a Punto-ban nincs,ha meg van akkor pukkadjon meg,mert ilyen luxust én nem engedhetek meg,hogy szervós kormány ;]

(#1310) Kasza08 válasza grabber (#1309) üzenetére


Kasza08
őstag

Bezzeg az én motoromban kormány stabilizátor és power szelep is lesz :P

(#1311) Qru válasza Kasza08 (#1308) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jah, Punto full fapad nincs szervó se, se ABS. Ami nem is baj olykor-olykor. :D

A másik taligába akkor sem kéne így megölni a mókázás lehetőségét. Mind1, majd a Puntóval forgok, azt úgy sem féltem már. :P

mod:

Homályosítsál már fel légyszi', mi a franc az a "power szelep". A nitró-hoz kell igaz?! :DDD

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#1312) gYaLo


gYaLo
őstag

Kéne 1 másik Mociiiiiiiiiii :))

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#1313) grabber


grabber
addikt

Én egy Sámsonnak is örülnék.Nekem nagyon bejön a nagy bőr üléshuzat,nagy teleszkóp és a nagy kerek amivel a kátyúkon átrepülök és nem hagyom itt a fél mocit robogó esetén.

(#1314) Qru válasza grabber (#1313) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Unokatesómank van CBR 929-e, de nem mertem kipróbálni. Eddig csak Romettel mentem, meg robogóval, azok kicsit mások ugye... :D

#nincsbennetarcsi

(#1315) Kasza08 válasza Qru (#1311) üzenetére


Kasza08
őstag

A póverszelep az igazából csak egy membrán, nem is szelep. Annyi a lényege, hogy a 125-ös motorokban (2T) (általában csak azokba raktak) 7k-s fordulatnál kinyit, több benzint kap a motor és mint ha puskából lőttek volna ki, repülsz:D Nitrohoz lehet hasonlítani, csak ez a fordulat miatt kapcsol be, nem azért mert megnyomtál egy gombot:)

grabber: Akkor inkább MZ, azzal még száguldozni is lehet, és rendesen tartani a tempót a városban:K

gYaLo: Inkább egy moci kéne, mert a Dio nem nevezhető motornak ;] :P

(#1316) Kasza08 válasza Kasza08 (#1315) üzenetére


Kasza08
őstag

[link] Látod, 1:30-nál és 3:00 ahogy 7k fölé ér kicsit megugrik a fordulat, de ez a motor teljesítményén nagyon sokat dob, meg az érzés sem utolsó, ahogy "kilő":)

(#1317) Qru válasza Kasza08 (#1315) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jah, akkor olyasmi mint a japó mocikban a VVT. :K

Pont múltkor láttam egy 250-es MZ. Jó kis tömör tárcsafékkel elöl... Oldskúúúl. :)

#nincsbennetarcsi

(#1318) grabber válasza Kasza08 (#1316) üzenetére


grabber
addikt

Durva :Y

(#1319) belahege válasza Kasza08 (#1316) üzenetére


belahege
tag

nem is forgatja 7 fölé:D, na jó nem tudtam végignézni :D
sztem ezen nincs power szelep,
mentem 2 ütemű 250-es kawasaki kx-el (krossz) az vad néhányszor meghúztam annyira hogy kinyisson, hát az odabaszós, kb alig tudod megtartani,(kimegy alólad, úgy elindul, föl kerékre) ez mondjuk 65 lovas volt, a négyüteműek sokkal kezesebbek, alul qa erősek, ez meg csak csutkán megy

Qru: van szervó a puntóban de sztem csak simán kanyarból kifele elkezdesz gyorsítani akkor visszaforog egyenesbe minden autó, ha nem nyomod a gázt akkor nem forog vissza

próbáld ki

(#1320) Kasza08 válasza belahege (#1319) üzenetére


Kasza08
őstag

minden 125-ös gyorsasági 2T-n van, de az endurók többségén is van. Én NSR-el mentem, amíg nem nyitott a power addig alig ment, de utána mintha picsán rúgtak volna:DDD

(#1321) Qru válasza belahege (#1319) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nah ezt kipóbálom majd legközelebb, elvégre mégis csak önbeálló a futműve. Majd ha megint megyünk Mátyásföldöre, egyszer nagyon jót csapattunk ott a reptérnél. Meg voltunk Hajógyárin gyorsulásin. Csúnyán odavertek, de nem is fogadtam volna magamra egy 1,6 16V Golf ellen mentünk aki csóri 1,2 8V-vel... :D De jó pofa volt, még soha nem voltam ilyen eseményen. Tisztári mint a filmekben, úgy indítottak csávó a két kocsi között...

Puntóban nincs szervó, első generációs full fapad (gyárilag könnyített változat :D ), még rádió sincs benne. :D De kapott új kipufogót, amitől kicsit morcosabb hangja lett.

Kasza: "minden 125-ös gyorsasági 2T-n" Ne szarozz ember, lépj be a BIOS-ba és tedd át 1T-re, meglátod mennyivel gyorsabb lesz. :DDD

#nincsbennetarcsi

(#1322) Kasza08 válasza Qru (#1321) üzenetére


Kasza08
őstag

:DD az lesz, de úgy nem fogyaszt sokat? :D

(#1323) grabber válasza Kasza08 (#1322) üzenetére


grabber
addikt

100-on?

Szerintem semmit nem fogyszt a géped 100 km-en :U :DDD

(#1324) Qru válasza Kasza08 (#1322) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ha tolod akkor elég keveset. Egy zónapörkölttel meg egy nagyfröccsel simán elmegy 25-30km-ert sík terepen... :D

#nincsbennetarcsi

(#1325) Qru


Qru
MODERÁTOR

Átkéne nevezni 9. PH koris topikká. Időpont bizonytalan címmel. :D

Amúgy minap jártam a Széna téren és láttam vmi koripályás sátrat. Az gondolom nem aktuális... Gyaló nyilatkozz, te jársz arra. :U

#nincsbennetarcsi

(#1326) grabber válasza Qru (#1325) üzenetére


grabber
addikt

Pici

Topik átnevezését támogatom,de ne korira hanem mindenre(kori,görkori,gokart,foci :U )Amúgy meg lassan strandra is lehetne már menni :U

[ Szerkesztve ]

(#1327) belahege válasza Qru (#1325) üzenetére


belahege
tag

szombaton kellene korizni valamelyik jégcsarnokban, Én mennék

Közönségkorcsolyázás Erzsébet jégcsarnok:

2009. április 11.szombat 15:00-22:00

2009. április 12. vasárnap 12:00-19:00

2009. április 13. hétfő 12:00-18:00

2009. április 14. kedd 10:00-15:45

(#1328) grabber válasza belahege (#1327) üzenetére


grabber
addikt

Lehet,hogy megyek én is,mert a család megy pestre :K Akkor nem is kéne utazgatnom :DD

Szombat lenne jó :U

(#1329) grabber válasza grabber (#1328) üzenetére


grabber
addikt

Viszont a legjobb esetben is 5-re valósulhatna meg,mert megyünk még a mamákhoz is húsvétra.
Még bizonytalan akkor.

(#1330) Qru válasza grabber (#1329) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

8 pálesz után jobban korizol vagy rosszabul mint alapesetben? :D

Banyek a végén még előásom újra a korimat... :U

#nincsbennetarcsi

(#1331) belahege válasza Qru (#1330) üzenetére


belahege
tag

na az jó lesz Górékám, szombaton jó lenne délután, a menők olyan 16:00 körül mennek és 18:45-ig maradnak :D

(#1332) grabber válasza belahege (#1331) üzenetére


grabber
addikt

Szóval,te jobban tudod,hogy én mikorra megyek :DDD

Legközelebb mit tanulunk mester?

Qru: Attól függ.Az egyenes menés kicsit rosszabban,de (Bélának szól)amit a kis srác művelt azt a láb összegabalyosdi az jobban megy :K
De mondok jobbat,szombaton megtudhatod ha jössz :D

[ Szerkesztve ]

(#1333) belahege válasza grabber (#1332) üzenetére


belahege
tag

:D

na siess majd rázd le a rokonokat hamar

gyakorolunk :DDD

(#1334) Qru válasza grabber (#1332) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jól van, akkor előveszem a téljambót is... :D

Mi a pontos cím?

De nem ígérem biztosra a dolgot. Családi progi lesz és nem tudom mikor szabadulok. :( :W :D

#nincsbennetarcsi

(#1335) grabber válasza Qru (#1334) üzenetére


grabber
addikt

(#1336) belahege


belahege
tag

csajok hát ez király volt, itt volt Kasz két haverjával Ráckevén, és kivittem Én is a robogót, rettenet jót mentünk Kasza végigszirénázta Lacházát, marha nagy volt

holnap délután kori, 4-5 között jó lenne ha odaérnétek

(#1337) Qru válasza belahege (#1336) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem tudok menni. Mozijegyem van. Gyalóval Halálos iramba kapcsolunk. Kötelező oktatófilm, ugye... :D

#nincsbennetarcsi

(#1338) gYaLo válasza Qru (#1337) üzenetére


gYaLo
őstag

Brájen el szpilner :DD
To Fast To Furious :C

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#1339) Qru válasza gYaLo (#1338) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Na délután már gyakoroltam is a filmre: Kép

Persze ezt a cégessel csináltam, nem a sajáttal... Van videó is, de azt nem teszem közzé inkább. :D

#nincsbennetarcsi

(#1340) Kasza08 válasza belahege (#1336) üzenetére


Kasza08
őstag

Volt már aki le is húzodott nekem:DDD
Állat a robogód. Egész úton 50-el mentünk a robogós haver miatt, aztán Harasztin rákapcsoltunk, olyan gyorsnak tűnt az a 70:D
Kecsóra elmehetnénk.

(#1341) grabber


grabber
addikt

Béla: Tessék jobbat mentem mint te :P [link]

Szerk: Nem biztos,hogy oda fogok érni időben,már rég el kellett volna indulni,mert vagy 5 helyre bemegyünk :(

[ Szerkesztve ]

(#1342) belahege válasza grabber (#1341) üzenetére


belahege
tag

szerintem ez valami csalás lehet, makdnem ugyanaz a név mind a négy, szóval ezt nem fogadom el :D nem gond? :DDD

nem volt kori, most végeztünk a gipszkartonozással, holnap esetleg?, ha a csarnok is úgy akarja

Kasza: ok király felőlem mehetünk, Én megkérdezek 3-4 embert robogokkal meg emcettel (MZ), lennénk egy páran, csapattal nagykirályság, főleg ha van egy rendőrszirénás:D

(#1343) grabber válasza belahege (#1342) üzenetére


grabber
addikt

A család volt+nagybátyám aki szintén a családfa nevét viseli :P Tegnap alig voltak,szerintem mindenki ment nyaralni+azt hitték,hogy péntek délután sokan lesznek,meg suli sem vont.Király volt.

De jó,hogy nem mentem,mert akkor kereshettelek volna titeket :U Meg 6-ra értem volna csak oda,mert volt egy munka ami elhúzódott :(

Holnap nem jó,mert meccsem van,jövőhéten meg megyek el.

Szerk: Muszáj lesz egy motort nekem is szerezni,mert én jobban szeretem ha megvan mind a 4 kerék :D Ja és még nem mentem 2 keréken sosem :O
A család lassan szeretne egy még 1 kocsit :DD Valami kicsit(opel omega kombi,ford mondeo kombi),de talán egy motor is befér majd mellé.De mindenképp 100 alatt :)

[ Szerkesztve ]

(#1344) belahege válasza grabber (#1343) üzenetére


belahege
tag

csajom hugának a pasija 20 ért vett egy 125-ös mocit, motorja beállt, hozatott dugót bele meg furatta, megállt 50-be és van egy fasza 125-ös robogója 80-90-et megy

még jó hogy kis kocsit néznek :Y (omega) nekem a matiz a kicsi :)) :D

(#1345) grabber válasza belahege (#1344) üzenetére


grabber
addikt

Nálunk akármilyen kocsit veszünk kicsi.Eddig 1 kocsi volt ami nem volt kicsi :DDD Na melyik az?
5-en vagyunk a családban,az egyik baba.Apám szerelő és állandóan szükség van a cuccaira,így mindig tele a kocsi.Igen a Robur az nem kocsi már akinek,csak sajnos apámnak nicns jogsija hozzá,így el kellett adni.Régebben a nagybátyánk vezette,azzal nem kötekedtek a virsli nyakú BMW-sek sem :))

(#1346) grabber válasza belahege (#1344) üzenetére


grabber
addikt

Amiket találtam:
1111
2222
3333
4444

Nekem csak B-és jogsim van,akkor mi van?Meg mennyire nehéz megmondani,hogy 50-es a moci vagy több?

Matiz az már nagy :DDD Osztályrekord 12-en voltunk a Kispolskiban :Y :Y :Y

(#1347) belahege válasza grabber (#1346) üzenetére


belahege
tag

uristen milyen hybrid motorok ezek?

az 50 cm3 rettenet szerintem nem nagy hiszti, sok 50cm3 fölötti fut 50-es papirral, b jogsival meg királyság az "50-es"

(#1348) Kasza08 válasza grabber (#1346) üzenetére


Kasza08
őstag

MZ-ről azonnal megmondják, hogy nem 50-es. Akkor is, ha simson vázba van építve, mivel a simsonnak kockás a hengerfeje.
Inkább robogót nézz, abban nem igazán lehet megmondani, hogy mekkora valójában.

(#1349) grabber válasza Kasza08 (#1348) üzenetére


grabber
addikt

Simson matrica :DDD

Egyáltalán foglalkoznak az ilyesmivel?
Robogók drágák,meg annyira nem szimpatikusak.Talán,mert kicsi,nehezen módosíthatóak,de viszont van sisaktartó(így hívják?csak a sisak nem fér be :D )
Rendőrök mint motorszakértők :O
Flex rulez vagy csak egy doboz a blokkra ami kocka ;]

(#1350) belahege válasza grabber (#1349) üzenetére


belahege
tag

Kasza érzi, télleg robogo kell, simson lejárt lemez kicsit (Kasza haverjának még elnézzük :D)
, robogó csajozós, jobban mint egy MAN :DDDDD

áh rendőrök nem moccanak rá, nem viszel utast meg fölveszed a bukót, a bukó befér oda, persze nem akármelyik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.