Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) VoDaFoNe válasza Hujikolp (#550) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

én 10-kor lefkésőbb már ottleszek.. bakker.. mit csinálok én 2-ig? :D
Zsiga szerintem tuti jön. :) szerintem.
nomármost.

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#552) grabber válasza VoDaFoNe (#551) üzenetére


grabber
addikt

Végül is én is mehetnék korábban pár órával,csak előtte kondiztam volna.Még nem tudom,de a közel leszek a pályához :U

(#553) Hujikolp válasza VoDaFoNe (#551) üzenetére


Hujikolp
őstag

H-h olyan korán már ott leszel?

(#554) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Van délelőtt is pálya :) 8-12-ig
és utána 13-túl 17-ig
[link]

[ Szerkesztve ]

(#555) grabber válasza Hujikolp (#554) üzenetére


grabber
addikt

Szerintem napijegy lesz,mert mivel nem tudok még mindig megállni,emiatt a pályán fogok maradni.Vicc fél évig jártam kiskoromban korcsolyázni még a pólusba és ott nem tanultam meg megállni,csak elindulni :(

(#556) Qru válasza grabber (#555) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Én sem tudok megállni még. De minek is az?! :D
Sajnálom, hogy ki kell hagynom a mostanit. Na majd a negyediken ott leszek!!!

Kasza: Nem, de így is üt. :DDD Sajnálom, hogy abból is kimaradtam. Kurv@ hörghurut. :W

#nincsbennetarcsi

(#557) VoDaFoNe válasza Hujikolp (#554) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

mert nálunk szombatonként van tz pótlás, és be kell mennem megírni egy töri tz-t meg egy ének dogát és a markó utca az ott van egy 5 percre.

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#558) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

na lehet mégis hogy csak délután tudok kimenni. :)

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#559) grabber


grabber
addikt

Ha jól tudom,ma péntek van.Még ma el kéne dönteni,hogy mikor legyen.
Nekem 12-től akármeddig jó.

(#560) belahege


belahege
tag

bocsi Csajok, Én holnap nem tudok menni, mert itt a Duna igen befagyott és arra kell kimennem holnap délután.

(#561) Winner_hun válasza grabber (#559) üzenetére


Winner_hun
félisten

Egész nap;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#562) belahege


belahege
tag

picsa lassú a ph, nektek is?

(#563) VoDaFoNe válasza Winner_hun (#561) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

te úgyse jössz.. =(
hát döntsétek el hogy most akkor hazamenjek vagy ne?
nekem Gödöllő-Bp.

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#564) belahege válasza VoDaFoNe (#563) üzenetére


belahege
tag

Górénéni :D
erre írta "Ha jól tudom,ma péntek van" hogy egész nap, na sebaj

(#565) 7 válasza belahege (#562) üzenetére


7
addikt

Igen, nem bírja a terhelést a server. A felső sávban találhatsz egy RIOS gépház linket, arra kattolva lehet értesülni mindenféle ilyesmiről. :)

(#566) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

figyu emberek.. tudom nagy szemétség de nem megyek holnap.. mert akkor hazakéne jönnöm meg vissza.. nincs kedvem ahhoz.. majd valamikor máskor..
jó korizást mindenkinek!

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#567) zsiga667 válasza VoDaFoNe (#566) üzenetére


zsiga667
addikt

Szintén lemondanám így utolsó pillanatban (szokás szerint, tudom...), egyrészt mert a mai 12 órás műszak eléggé lefárasztott (kb. exiten kívül minden volt ami szar), másrészt meg is fáztam jó alaposan. :(

(#568) grabber válasza Winner_hun (#561) üzenetére


grabber
addikt

Bárcsak tudnék mosolyogni rajta.
Ma tudtam meg,hogy kórházba van a barátom és holnap megyek be hozzá(elütötte egy autó).Nem tudom,hogy mikor jövök el tőle,csak ettől függ.Ráadásul még 2 barátomnak halt meg az egyik szülője,2 hét alatt mindez :O :( :O

(#569) Qru


Qru
MODERÁTOR

Lehet érdemes lenne áttenni jövő hétre a dolgot? :U Mind1, legközelebb már én is tudok jönni.

#nincsbennetarcsi

(#570) grabber válasza Qru (#569) üzenetére


grabber
addikt

Szerintem igen.Senkinek sem jó holnap és talán melegebb is lesz.

(#571) Kasza08 válasza Qru (#569) üzenetére


Kasza08
őstag

Támogatom, a fél brigád lemondta. Ráadásul nekem is elég sűrű lenne a napirendem és csak egy órát tudnék maradni.:(

grabber: uh, sajnálom.:U
a melegebb egyébként nem mindig jó, múltkoris olvadt a jég, és latyakban nem jó korizni. ragad a kori, és beleesel egy tóba:DDD

[ Szerkesztve ]

(#572) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Most úgy néz ki, hogy nekem is jobb a jövőhét :)

(#573) Kasza08 válasza Hujikolp (#572) üzenetére


Kasza08
őstag

akkor ezt azt hiszem megbeszéltük:D

új időpont: jan. 17.!

így jó?

jah am. bela: itt is van jég, jóféle, belépődíj mentes, viszont korlát helyett nád van:D

[ Szerkesztve ]

(#574) Winner_hun válasza grabber (#568) üzenetére


Winner_hun
félisten

:Y
Sorry:(
Barátodnak mielőbbi jobbulást.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#575) VoDaFoNe válasza Kasza08 (#573) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

hát... igen..
egyébként.. tegnapi 4 órás kori alatt elestem. de úgy, hogy a jobb térdem az véraláfutásosan lila és kék színben pompázik, a bal az csak kicsit meg van dagadva a bal csípőmet pedig szintén szétvertem :U
éleztetnem is kell.. 3x volt rajtam a korim... bakker kicsit intenzíven használom:D

Winner: neszójjbe:D nemdirekt estem

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#576) Kasza08 válasza VoDaFoNe (#575) üzenetére


Kasza08
őstag

ajajj, vigyázz. nehogy aztán amikor van a koris tali, akkor a sérülés miatt ne tudj jönni:(

(#577) grabber


grabber
addikt

Ma voltam bent.Elég szarul néz ki,de jól van szerencsére :)

(#578) Qru válasza Kasza08 (#573) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nekem ok az időpont!

mod: azért örülök, hogy nem maradok le semmiről. :)

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#579) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

hát emberek.. most zúztam szét a vádlimat... folyamatosan görcsöl és nem tudok járni tőle...
remélem jövőhétre meggyógyul..

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#580) grabber


grabber
addikt

Biztassatok már,hogy valami jó is fog történni,pláne velem.Ahogy látom másnak is jól jönne.Halálozás,VoDaFoNe balesete,betegségek,ficam,válság,gázhiány.
Ma meg olyan buszra szálltam ami száguldozott és volt jó pár érdekes előzése meg egy hülye biciklista az út közepén ment mikor próbáltuk megelőzni,majdnem elütöttük.Ráadásul többször megállt a busz és mindig visszaelőzött a hülye :W

VoDaFoNe: Jó bulást!

[ Szerkesztve ]

(#581) belahege válasza grabber (#580) üzenetére


belahege
tag

ez tetszik: "VoDaFoNe: Jó bulást!"

Dunán zsír a korizás, nincs körbe-körbe agyrém, és nagyon sima, holnap csinálok képeket.

(#582) Kasza08 válasza grabber (#580) üzenetére


Kasza08
őstag

jó is fog veled történni! pl a korizás:K

(#583) belahege válasza Kasza08 (#582) üzenetére


belahege
tag

Papa, géped gurulgat össze?

(#584) VoDaFoNe válasza Kasza08 (#582) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

leestem a lóról.. megint nincs önbizalmam.
holnap angol tanulás..
dejó.. :D

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#585) Kasza08 válasza belahege (#583) üzenetére


Kasza08
őstag

gurulgat?:D ma vettem bele videókártyát, teljes az összkép!:K Ház kéne, de az részletkérdés:DDD

VoDaFoNe: Jézusf.sza, mi vagy te valami terminátor?:D Vigyázz már jobban magadra;)

(#586) VoDaFoNe válasza Kasza08 (#585) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

kérdezd Winnert.. :D rendszerint a fejét szokta fogni vagy már egyszerűen csak rámnéz.:D

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#587) grabber válasza Kasza08 (#582) üzenetére


grabber
addikt

Vagy megismerkedek valakivel,mert egyedül már nagyon rossz.Amúgy rajta vagyok az ügyön,remélem jövőhéten sikerül összejönnöm :U Talán szombatra nem egyedül megyek,de friss hússal még nem mernék így elmenni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#588) zsiga667 válasza grabber (#587) üzenetére


zsiga667
addikt

Pedig jó az ha az ember akkor megy el sörözni a haverokkal amikor akar (meg olyan csajt fűz részegen amilyet akar :DDD), ha sport megy este a TV-ben és nem Barátok Közt, ha nem kell figyelni főzésnél hogy ne legyen a kajában túl sok kalória meg ne legyen túl csípős, ha nincs mindig lehajtva a wc-ülőke, stb. :D

Vodi : Lóról hogy lehet leesni? A legstabilabb állat. :)

(#589) VoDaFoNe válasza zsiga667 (#588) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

kösz.. mégjobb önbizalom.. megyekjátszani

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#590) Qru válasza grabber (#587) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Csak nem félsz, hogy lebuksz, hogy nem is tudsz megállni? :D

mod:

Zsiga: hát nem is a ló esett el... :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#591) grabber válasza zsiga667 (#588) üzenetére


grabber
addikt

Előnyöket felsoroltad :C De a hátrányokat nem
De a hátrányokat nem :N Részegen nem jó fűzni,mert nem emlékszel rá,hogy most akkor megvolt vagy sem? :D Komolyra fordítva a szót: hiányzik valaki aki mindig törődik velem,akinek a legfontosabb vagyok.Annyira nem vagyok kocka,hogy órajelenként szeressek valakit.Kb 20 éve bekapcsoltak engem és azóta kapom a powert.Azóta szeretnék szeretni és szeretve lenni.
A lány nélküli jelenlét előnyeit már megtapasztaltam pláne iskolában.30 fiú 4 éven át egy osztályban.Ének óra durva volt.Rendesen tudtunk öltözni,mivel a női öltöző üres volt tesiórán.Nem volt gond azzal hogy a csajok kosár fiúk foci.

(#592) grabber válasza Qru (#590) üzenetére


grabber
addikt

Megtudok állni,úgy mint a profik.Láttam a tévében(nhl),hogy a profik a paláknak csapódnak és így állnak meg gyorsan :D

(#593) belahege


belahege
tag

nem is rossz, és így két ember is meg tud állni egyszerre :D

(#594) grabber válasza belahege (#593) üzenetére


grabber
addikt

Köszi a vizuális példát :R :DD

[ Szerkesztve ]

(#595) zsiga667 válasza VoDaFoNe (#589) üzenetére


zsiga667
addikt

+1 érv a no woman no cry témában, csak egy lány képes komolyan venni egy ilyen baráti kis viccet. :P
Egyébként attól ne legyen kevesebb az önbizalmad hogy leestél egy lóról, mindenkivel előfordul, magamon kívül más embert nem ismerek aki tud lovagolni de még nem esett le soha. :)

Qru : :C

grabber : Vegyél kutyát. :D

(#596) grabber válasza zsiga667 (#595) üzenetére


grabber
addikt

zsiga667: Meghalt 2 éve.Fiatalon,valami belső rendellenessége lehetett :(

[ Szerkesztve ]

(#597) zsiga667 válasza grabber (#596) üzenetére


zsiga667
addikt

Az enyém is két éve halt meg, 11 évesen. Vettem egy másikat.

(#598) Kasza08 válasza zsiga667 (#595) üzenetére


Kasza08
őstag

én még nem estem le soha, igaz nem is lovagolok, viszont már lovagoltam!:K
egyébként egyszer azon gondolkoztam, hogy a meleg kapcsolatokban a "nő"-vel is vannak ilyen problémák?:F
Mind1, ne válaszoljatok rá, mert arról rossz gondolataim lesznek:D

grabber: Fiatal vagy, menj el bulizni, ott a legkönnyebb ismerkedni!:K Főleg ha a csajt fellazította egy pár bacardi:)

(#599) zsiga667 válasza Kasza08 (#598) üzenetére


zsiga667
addikt

Az hogy ültél már lovon meg hogy tudsz lovagolni az két külön dolog. ;)

(#600) Kasza08 válasza zsiga667 (#599) üzenetére


Kasza08
őstag

tudom, de azért valami közöm volt lóhoz:) 2 hetes lovas tábor volt am.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.