Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) 7


7
addikt

Mivel elmúlt már 17-e, megváltoztattam a totyikcímet. Szóljatok majd a modkerben, ha van időpont. :)

[ Szerkesztve ]

(#702) Qru válasza Louloudaki (#700) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Általában 7 végre szervezzük a WE tetjére... De esetelg ha van rá igény, én a műjégre is szívesen megyek.

yetike: :R

#nincsbennetarcsi

(#703) grabber


grabber
addikt

Februárig marad a meleg idő sok esővel :U

(#704) Louloudaki válasza Qru (#702) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

csak mer a műjég 2x akkora mint a westend meg olcsóbb is :D
és rálátok innen az irodából :DD
de feb 15-én zár :(((

(#705) zsiga667 válasza Louloudaki (#704) üzenetére


zsiga667
addikt

"csak mer a műjég 2x akkora mint a westend meg olcsóbb is "
Meg ötszörannyian vannak rajta, ha nem többen...

(#706) Louloudaki válasza zsiga667 (#705) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

nemtom, lehet vannak páran, de nincs egymáson taposás hétköznap délután, lehet rendesen haladni is. westenden rég voltam, akkor ott volt a tömegnyomor. lehet azóta változott, de a műjég szerintem nem zsufi nagyon. hétvégéről nincs statisztikám, akkor nem járok.

(#707) grabber válasza zsiga667 (#705) üzenetére


grabber
addikt

Annyira nem voltak kevesen a Westendnél sem,igaz szombat volt.

(#708) VoDaFoNe válasza zsiga667 (#705) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

műjég.
westend messze van, meg közel a sulimhoz:D
meg drága is sztem.D
bár én gyerekjeggyel mentem be amúltkor is:D

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#709) zsiga667


zsiga667
addikt

Jóvanna nekem tökmindegy, sőt a Műjég még közelebb is van, csak épp most szombaton láttuk hazafelé a kocsiból hogy mennyire tele volt. Hogy hétköznap mi a helyzet azt nem tudom, biztos kevesebben vannak, kérdés hogy meg tudunk-e szervezni hétköznapra egy korizást. (Szerintem nem igazán.)

(#710) Louloudaki válasza zsiga667 (#709) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

hát hétvégén tömegnyomi van, nem érdemes menni.
egyébként jövő szombaton 10:30-18:00 van nonstop, és ingyenes a belépés trémobilnak hála. :D

(#711) grabber válasza Louloudaki (#710) üzenetére


grabber
addikt

Én szívesen mennék most a műjégre,mert rég voltam ott.

Hógolyócsata? :D Biztosan sokan lesznek és amúgy is részt szeretnék venni rajta.

[ Szerkesztve ]

(#712) VoDaFoNe válasza Louloudaki (#710) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

tömegnyomor:D

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#713) Louloudaki válasza VoDaFoNe (#712) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

8kor már a hősök tere végéig fog állni a sor, aztán a bejáratnál meg tömegverekedés :D azért én elmegyek megnézni már csak a poén kedvéért is. mikor az állatkert szülinapja volt és 300 volt a belépő, én akkor is bejutottam például. próba cseresznye.

grabber, hógolyócsatához hó is kéne tán :D

a pontosabb infó kedvéért tegnap figyeltem jobban a népsűrűséget, este 6ig jól tolerálható a dolog, lehet még száguldozni is, ha megtalálod a jó sávot. utána viszont mintha kicsit többen lettek volna. aztán fél 7kor irányváltás van, és onnantól beindul a káosz, összekeverednek a lassú és gyors sávok és általánosan mindenki lassabban halad. (bár azért ekkor se nagy gáz a dolog) hiába no, sokéves bevett szokás, hogy bal kézre korizunk, nehéz megszokni, hogy most a másik irányba is kell :D újítás rulez azért, nem leszek féloldalas legalább :DDD

(#714) Qru válasza Louloudaki (#713) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az lesz, jégkása pl. Nagyon sokan vannak és szétcseszik a jeget gyorsan, tiszta jégkása az egész 1 óra után. :( WE jobb, ott nincs tömegnyomor, (7végén voltam már műjégen... :( ).
De ennek ellenére nekem a műjég is jó. :D Komolyan!

#nincsbennetarcsi

(#715) Louloudaki válasza Qru (#714) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

még meg kéne szavazni egy időpontot is :DDD

(#716) Qru válasza Louloudaki (#715) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Na ja... :D

Jövő 7vége hogy hangzik emberek?

#nincsbennetarcsi

(#717) Kasza08 válasza Qru (#716) üzenetére


Kasza08
őstag

Ezen, és a jövőhéten is lanpartyra megyek:(

(#718) grabber válasza Kasza08 (#717) üzenetére


grabber
addikt

A kocka mindenedet ;]

Louloudaki: "A havat garantáljuk" Nem tudom mit jelent,de nem hiszem,hogy nem adnak valamit a kezünkbe amivel dobálni lehetne.
Tiki, Niki és Viki még télen lefagyasztotta a havat és nyáron azzal dobálóztak :DDD Lehet,hogy itt is ez lesz :U

Szombaton nekem jó lenne,csak az idő lesz sz@r

[ Szerkesztve ]

(#719) gYaLo válasza Kasza08 (#717) üzenetére


gYaLo
őstag

Én kérek elnézést... :Y :C

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#720) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Eddig ok a jövőhét :)

[ Szerkesztve ]

(#721) VoDaFoNe válasza Hujikolp (#720) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

Nem fér bele.
Jó szórakozást!

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#722) Qru válasza VoDaFoNe (#721) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Neked meg Kasza bácsi miatt akkor toljuk ki +1 héttel. Többiek?

#nincsbennetarcsi

(#723) Louloudaki válasza grabber (#718) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

"A havat garantáljuk" Nem tudom mit jelent,de nem hiszem,hogy nem adnak valamit a kezünkbe amivel dobálni lehetne.
ezt hogy érted?

nekem mindegy mikor megyünk, csak február 15ig határozzuk már el magunkat. :D addig meg járok egyedül/haverral hétköznaponként. :DD

(#724) grabber válasza Louloudaki (#723) üzenetére


grabber
addikt

Hogolyozasi rekordot szeretnenk megdonteni.ahhoz talan kell a ho.Viszont ha nem lesz ho,akkor elmarad a rekorddontes.Erre montam,hogy valamit biztositanak,hogy meg se maradjon el.

(#725) Qru válasza grabber (#724) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Biztosítanak pl macskakövet. A közelmúltban nagy divat volt azzal dobálózni... Esetleg külön, macskát és követ. :DDD

#nincsbennetarcsi

(#726) Louloudaki válasza grabber (#724) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

rá kellett keresnem, mert még mindig nem értettem, miről van szó. :DD a jégpályán a hangoson csak annyit mondtak, hogy free belépés, azt nem mondták, hogy hógolyó rekord lesz. :))

(#727) Kasza08 válasza gYaLo (#719) üzenetére


Kasza08
őstag

jóvanna, 3/4 év kihagyás után talán megérdemlek ennyit :P

(#728) grabber válasza Louloudaki (#726) üzenetére


grabber
addikt

Bocsi nem tudtam,hogy ennyire nem vagy kepbe.Tv reklamtol kezdve a plakatig nyomatjak.

Qru: Volt szerencsem aznap megtapasztalni,hogy milyen marathont funi,ha konygazzal dobaloznak korulotted.Amugy :(

(#729) Qru válasza grabber (#728) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Véletlenül jártál arra? Vagy szereted az extrém futóedzéseket? :D

#nincsbennetarcsi

(#730) grabber válasza Qru (#729) üzenetére


grabber
addikt

Ez már túlmutat az extrém fogalom határán :D
Véletlenül jártam arra,mert arra volt a cél :U

(#731) Qru válasza grabber (#730) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Uhh szegény, azért durva egy ilyenbe belekerülni. :(

Nem baj, majd egy jó korizás feledteti a negatív élményt! :) És még könnygáz sem lesz! Max ha vki babot eszik előtte... :D

#nincsbennetarcsi

(#732) grabber válasza Qru (#731) üzenetére


grabber
addikt

A Bécs-Budapest marathon utolsó napja volt és a westend mellett voltam nem sokkal.A túl oldalt meg tüntetések voltak már és dobálózás.Nem most volt,hanem 2 éve.Utána volt minden,ekkor zárták le a metrót is néhány helyen.
A nézők is rendesek voltak,mert volt aki beszólt,hogy miért zárják le az utakat miattunk,mert nem tud munkába menni kocsival.Én meg mondtam,akkor menjen gyalog ha annyira akar dolgozni :D
Sose értem meg,hogy ez miért jó.Ezzel csak magunknak ártunk.A rongálás pénz,a biztonság pénz,a takarítás pénz és a félelemmel mi van?

Az Amd Budapestnek akarta hívni a procit.1 hónappal rá volt a tüntetés emiatt el is vetette az ötletet úgy tudom/gondolom :O

(#733) grabber


grabber
addikt

Én még hittem a mesékben.Tök jó idő van,pedig esőt mondtak :W

(#734) Kasza08 válasza grabber (#733) üzenetére


Kasza08
őstag

Ilyen "melegben" megolvad a jég. Így jártunk a 2. talin, nem is koriztunk, hanem úsztunk:W

(#735) Qru válasza grabber (#732) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Sajnos nem mindenki ilyen felelősség teljes, érett gondolkozású, mint te vagy én. Huligánok, vandálok régen is voltak és most is vannak. :(
Sajnálom, hogy e miatt elvetették az ötletet, pedig ez nekünk azért jó reklám lett volna... :(

A meteurológusoknak meg régóta nem hiszek, ennyi erővel én is tippelhetnék milyen idő lesz. Végülis esélyesebb mint a lottó, itt azért van 50% sanszod... :D

#nincsbennetarcsi

(#736) zsiga667 válasza Qru (#735) üzenetére


zsiga667
addikt

Nem nevezték át, a négymagos 65nm-es egyprocis szerverbe való Opteron kódneve Budapest. [link]

(#737) grabber válasza zsiga667 (#736) üzenetére


grabber
addikt

Idézet abból a topicból,valaki beírta:

"Megjelent a kisebbik processzorgyártó ütemterve, amiből hiányzik a korábban Budapest kódnéven emlegetett csip. Úgy volt, hogy a Barcelona lesz az AMD négymagos szerverprocesszora, ennek az egyprocesszoros gépekbe szánt verzióját hívták volna Budapestnek.

Budapest halott, a Barcelona viszont virágzik: a mostani hírek szerint négy mag mellé két megabájt harmadszintű gyorsítótár, meg Hypertransport 3.0 jár majd. A Barcelona az AM2+ alaplapokat használja. Az Agenda FX ugyanez lesz, csak nem Opteron, hanem Athlon FX márkanéven, más alaplappal, talán ez volt a Budapest, aki tudja, írja meg.

Jön még az Agenda, ezek a négymagosok váltják a jelenlegi kétmagos Athlonokat, így nevük nem X2 lesz, hanem X4. Azért lesznek új X2-esek is, ezekbe a Kuma néven emlegetett mag kerül."

Bennem meg ez maradt meg,mert utána már nem vetődött fel.

(#738) Louloudaki válasza Kasza08 (#734) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

múlt héten csütörtökön szemből nézve a műjég jobb felső sarkában kacsaúsztató volt :D
egyébként szerintem kitart, még hűtik :)

(#739) Qru válasza Louloudaki (#738) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor bizony hétvégére össze kéne hozni egy krizást! Akár a műjégre is... Most is 9,5 fok van a belvárosban a kocsi kompútere szerint.

zsiga667: Akkor csak egy kevésbé közismert proci neve lett. Büszeke vagyok, hogy a mi székesfővárosukról nevezték el. :)

#nincsbennetarcsi

(#740) Kasza08 válasza Qru (#739) üzenetére


Kasza08
őstag

Akkor jó korizást, én a következő hétvégén se érnék rá, váratlanul közbe jött valami...:U (szülinapom lesz:D)

(#741) grabber válasza Qru (#739) üzenetére


grabber
addikt

Nem tervezek semmi különöset a hétvégére(na ilyenkor szokott előfordulni,hogy nem otthon ébredek a hétvégén,de ha előfordulna remélem közel leszek pesthez :DDD
Egyre jobb idő van(örülök),de a korizásnak éppen nem tesz jó.Kíváncsi leszek,hogy 31-én fehér napunk lesz?

Kasza08: Remélem nem okozott nagy gondot ez a váratlan szülinap?Nekem odébb van,bár nem örülök neki.A legjobb korban vagyok és oly gyorsan telik az idő :O

[ Szerkesztve ]

(#742) Louloudaki válasza Kasza08 (#740) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

szülinapod váratlanul? ez jó... :DDD

(#743) Qru válasza grabber (#741) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ahogy öregszik az ember, egyre gyorsabban telik az idő. 18-ig csigatempó, most meg már... Bár azért még nem kell temetni! :DDD

Gyalo papa nagyon eltűnt, talán elfeledte a ph!-s kispajtásait?!

#nincsbennetarcsi

(#744) Kasza08 válasza grabber (#741) üzenetére


Kasza08
őstag

Na úgy tűnik még csak jó lesz a hétvége, mert elmarad a lanparty:O (fasza, hogy egymást követő 2 hétvégén lett volna, ehelyett most már egy se lesz:W)

Egyébként igen, én még abban a tudatban voltam, hogy 3 hét múlva lesz, aztán megnéztem a személyimet és miapicsa'?:DDD Am. nem, tényeg időzavarban voltam, még mindig azt hittem hogy 17-e van:U

(#745) grabber válasza Kasza08 (#744) üzenetére


grabber
addikt

Részvétem ;] Lanpartyn mivel toljátok,meg a gép cipekedése nem gond?

(#746) grabber válasza Qru (#743) üzenetére


grabber
addikt

Meg kéne házasodni és már nem telne olyan gyorsan az az idő :C

(#747) Qru válasza grabber (#746) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ahhoz előbb asszony kéne... :D

#nincsbennetarcsi

(#748) grabber válasza Qru (#747) üzenetére


grabber
addikt

Ilyen apróságon kiakadsz már az elején :N :D

[ Szerkesztve ]

(#749) Louloudaki


Louloudaki
aktív tag

jesszus ma nagyon durván sokan voltak! :Y ez az 500ft-os nap borzasztó, soha többet hétfői kori. :( lépni nem lehetett...

[ Szerkesztve ]

(#750) Kasza08 válasza grabber (#745) üzenetére


Kasza08
őstag

CoD2, CoD4, CoD5, BF2, TMNF. Nem, van ótó:DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.