Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#601) kelzsoca válasza baal-amiga (#600) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem követem az eseményeket, de lehet már hazai címmel is regelni az Amazonra vagy még mindig a trükközés megy?

(#599) Zsolt_72

Persze, köszi :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#602) barnam_ válasza kelzsoca (#601) üzenetére


barnam_
nagyúr

Product Details
Download restrictions
• Amazon Appstore is only available to customers located in the United States

Sajna trükközni kell. De volt itt a topicban egy álnév generátor, az azzal kapott adatokat megadva regisztrálás során, működik az Appstore.

(#603) phantom88


phantom88
tag

Úgy tűnik meg lett a tegnapi akku hiba oka. :O A töltő elszállt, a tegnapi melegedés valószínűleg mégsem volt a szokásos. Másik töltőről sem töltött, de akku ki és be után a rossz töltőről tudott tölteni. Valószínűleg a telefon megbolondult a rossz töltőtől azért nem töltött a másikról sem. Valószínűleg a csatlakazosánál szakadhatott meg a kábel, mert USB-ről most tölt a telefon, %-ok szaladgálnak felfelé. A beszart töltőt is cserélik gariban? Májusi ez a minőségi termék...

Rock, paper, scissors, lizard, Spock..... http://www.youtube.com/watch?v=_4PFWow-q1s

(#604) MasterDeeJay

Tudnátok ajánlani valami gyors, egyszerű, totál animálatlan (vagy azzá tehető) romot?
Elsősorban aksiidő és teljesítmény a lényeg. Az nem zavarna ha úgy nézne ki mint a win95 2 színnel.

Jelenleg Cyanogen 7.1-es van de jóval lassabb mint az előző SS RLS5 lite. GEN2-esítve van a készülék.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#605) kelzsoca válasza barnam_ (#602) üzenetére


kelzsoca
félisten

Azt nem tudod véletlenül, hogy a napi ingyenes alkalmazás, az valamilyen módon hozzá van kötve a reghez, vagy egy más által letöltött, majd megosztott appot bárki használhat?

(#603) phantom88

Cserélik, de volt rá példa, hogy ez miatt kompletten az egész készüléket mindenestől is cserélték.

(#604) MasterDeeJay

Ha nagyon gyári kinézetű kell, akkor szerintem dobd fel ezt a romot: link

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#606) baal-amiga válasza kelzsoca (#605) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Accounthoz van kötve, de amiket egyszer leszedtél -akár ingyenesen- elérhetőek maradnak. Értelemszerűen a frissítéseket is kapod folyamatosan.
Én pár hónapja majd' minden ingyeneset leszedek, aztán törlöm, hátha jó lesz valamire egyszer, s szépen listázza a telepíthető cuccok között.
Reghez van leírás a modacon is, de ahogy Aggregátor mondta, fake id creator + "érvényes" kártyaszám + opera minin keresztül történő regisztrációval (ip alapján nem tud lokalizálni) működik. Mondjuk genya a cucc, fél órát szívtam vele anno, mert irányítószámtól kezdve mindent ellenőriz, létező cím-e.

(#607) kelzsoca Az lenne az igazi, sokan nem tudják végigtolni a jelenlegi procedúrát.

[ Szerkesztve ]

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#607) kelzsoca válasza baal-amiga (#606) üzenetére


kelzsoca
félisten

Köszi, akkor majd lehet ránézek, csak régebben felröppentek olyan hírek, hogy feloldották a korlátozást, és páran sikeresen regeltek be valós címmel is.

https://vertigostore.eu

(#608) Strauss válasza kelzsoca (#607) üzenetére


Strauss
senior tag

Úgy látom megelőztek az office suite pro - val. Én is most néztem. Még mindig csak USA címmel és névvel lehet regelni ( Én is Elvis Presley vagyok Chicagoból :):):):)

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#609) zszabika válasza Strauss (#608) üzenetére


zszabika
aktív tag

Hehe! Tiszta Xbox Live filling.Én anno oda John Doe névvel regeltem. :D

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#610) jano_77 válasza baal-amiga (#600) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem sajnos nem akarja letölteni a Marketről az AmazonAppsStore-t :(
Addig pedig nem igen tudom letölteni, ha jól értelmezem. :F :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#611) Strauss válasza jano_77 (#610) üzenetére


Strauss
senior tag

Emiledre elküldtem... hatha úgy megy ;)

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#612) jano_77 válasza Strauss (#611) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm. Menet közben az Amazon is elküldött egy linket a regelt email-emre, amire klikkelve rögtön az APK mentési ablaka jött elő. :-) :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#613) szezso15


szezso15
addikt

Hamarosan debütál a ZTE Crescent, a ZTE Blade közvetlen utódja

Jó rusnya....:(

(#614) tpeti78: Az... Mondjuk a hardverre kiváncsi lennék...:U

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#614) tpeti78 válasza szezso15 (#613) üzenetére


tpeti78
senior tag

Csúnyácska....:)

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#615) jano_77 válasza Strauss (#611) üzenetére


jano_77
nagyúr

Sikeresen feltelepült az A. AppStore, el is indult, ki is rakta az OfficeSuite 5-öt ingyenesben, ráklikkeltem, aztán a következőt írta ki:
"To purchase OfficeSuite Pro 5, please add a default address in your 1-click settings"

WTF?!? :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#616) jano_77 válasza jano_77 (#615) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azt mondja meg nekem vki, hogy egy ingyenes app-hoz miért kell megadni ezen a tetves oldalon bankkártya számot?!? :W :W :W :O

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#617) zszabika válasza szezso15 (#613) üzenetére


zszabika
aktív tag

Szinte alig látni valamit a képen.Szerintem jó ez a design,hasonlít az Experia modellekre.Sokat nem lehet leszűrni ebből a homályos valamiből, de nekem tetszik. :)

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#618) zszabika válasza szezso15 (#613) üzenetére


zszabika
aktív tag

Bocs lejárt a szerk. időm.Itt egy jobb minőségű kép róla.[link] :DD

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#619) Glatius


Glatius
őstag

Jogtiszta "Pro"-s app a pengémen.... nagy nap ez a mai!!! :)))

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#620) zcsongor


zcsongor
tag

Sziasztok!
A régi ROM-omban volt Jegyzet app, ahova írkáltam ezt-azt, de elfelejtettem lementeni, a Big Daddy-ben pedig már nincs ilyen opció. Ezeket töröltem a recoveryben (ROM telepítés előtt), vagy még elő tudom őket szedni valahonnan?

(#621) szezso15 válasza zszabika (#618) üzenetére


szezso15
addikt

A Neo-ra nem nagyon hasonlít! :N
Mindegy, ez szubjektív, nekem nagyon nem tetszik...

*Hajrá Loki!* i15+

(#622) jano_77 válasza Glatius (#619) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hogyan sikerült?!?
Nekem nem akarja letölteni ez a fránya :F :W

Miért kér kártyaszámot, ha ingyenes a program?!?!?!?!?!!??!?!?!?!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#623) dragon1993 válasza szezso15 (#613) üzenetére


dragon1993
őstag

Beletesznek egy tegra 3-at és olcsó akkor nem érdekel ,hogy néz ki.
Csak szerintem hasonlít a SE X10-re

(#624) Strauss válasza jano_77 (#622) üzenetére


Strauss
senior tag

Mert nem csak ingyenes app ok vannak. DE az is simán megoldható , csak keresned kell egyet.

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#625) jano_77 válasza Strauss (#624) üzenetére


jano_77
nagyúr

De én konkrétan a mai akciós OfficSuite Pro5-ről beszélek!
Azt akartam leszedni, de kéri a kártyaszámot hozzá! Minek?!? :F

Hogyan tudok megadni külföldi címet, mert most azért sír, hogy területileg, amit megadtam, az nem jó! :Y :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#626) Strauss válasza jano_77 (#625) üzenetére


Strauss
senior tag

gugli a barátod , secperc alatt szerzel egyet :)

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#627) junkpod


junkpod
nagyúr

lehet, hogy az én hibám, de nem értem, hogy a google-t miért nem tudja használni senki... inkább megadod a kártyaszámodat egy amcsi webszájtnak?

főleg, hogy androidos vagy így már a google család tagja:)

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#628) spuros válasza jano_77 (#625) üzenetére


spuros
őstag

Így működik az Apple Appstore (vagy hogy nevezik) is.. Ha ingyenes vmi akkor ugyanúgy meg kell adni a számot. Pénzt természetesen nem vesz le..

Egyébként télleg egy hülye megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#629) barnam_ válasza jano_77 (#625) üzenetére


barnam_
nagyúr

Itt csinálsz magadnak nevet+címet+bankszámlaszámot, ezeket megadod neki.
Utána már csak le kell töltened az Amazon Appstore alkalmazást a telefonra, feltelepíted, belépsz az email címeddel ami az Amazon-hoz is kell, és töltheted az ingyenes app-okat.

szerk.:
bankkártyát itt tudod hozzáadni:
your account -> Payment / Add a Credit or Debit Card

címet:
your account -> Settings / Add New Address

[ Szerkesztve ]

(#630) syl5 válasza Glatius (#619) üzenetére


syl5
őstag

-

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#631) MasterDeeJay válasza kelzsoca (#605) üzenetére

Köszi!

Kipróbáltam jópárat, szerencsétlenségemre pont az ami tetszik az nem működik jól.

Android 3.2 alpha - baromi jó kinézete van, böngészője is tetszik egész gyors de vaze telefonálni nem lehet vele és a kamera sem megy. (ebből kellene valami olyan amivel lehet telefonálni!)

Gyári ZTE 2.3.5: Alakul, egész türhető de még nem az igazi sebességben.

Moddolt ZTE 2.3.5: eddig ez vált be, egész gyors, hosszú távon tesztelem tovább.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#632) Indiant válasza Pavlo (#593) üzenetére


Indiant
addikt

Csak tudnám, hogy mikor mit értetek a " T-nél"- alatt. T mint T-mobile, vagy T mint Telenor????

(#633) jano_77 válasza barnam_ (#629) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi, Glatius már átküldte ezt az oldalt. Meg is tettem, regisztráltam, de amikor a progira klikkelek, akkor feljön egy ablak, amiben kéri a mail címet, amire elküldené az APK-t. Nos, ez már meg van, de hogy tudok tovább lépni ennek kihagyásával?!? :U

szerk.: nem akarom el :Y ni, de talán most mintha elkezdte volna letölteni!? :DD kopp-kopp-kopp

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#634) kelzsoca válasza Indiant (#632) üzenetére


kelzsoca
félisten

A sima T=T-Mobile, a Telenort pedig itt ahogy megfigyeltem Telenornak írja mindenki, egyébként is minimális a Telenoros felhasználók száma :)

https://vertigostore.eu

(#635) TRob1 válasza Indiant (#632) üzenetére


TRob1
veterán

Van Té (vagy Tré) ami a T-Mobile
Van Pannon (:D) ami a Telenor
Van Voda ami a Vodafone

:))

¤ R'n'R ¤

(#636) Indiant válasza kelzsoca (#634) üzenetére


Indiant
addikt

Kösz mindkettőtöknek, mert ugye régebben ilyen gond nem volt, de már két T-s van, így gondoltam inkább tisztázom.

Mondjuk akkr azt viszont nem értem, hogy api29-nak miért nincs gar. másnak meg miért van, ugyanannál a szolgáltatónál csere esetén.

[ Szerkesztve ]

(#637) jano_77


jano_77
nagyúr

Végre települt a progi! :R
Regisztrálni kell, érdemes?! Gondolom a frissítések csak akkor jönnek le hozzá majd!?
Ehhez szintén azokat az adatokat - név, email -, kell megadni, amit az Amazon regisztrációnál ugye!? :(((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#638) M0RGI válasza Pavlo (#593) üzenetére


M0RGI
őstag

Nekem másfél hete van bent, akkor ígértek cserét hangszórórecsegés miatt.
Céges teló, úgyhogy bíztam a gyors ügyintézésben, de sajnos még ma sem szóltak, hogy lehet menni érte, így kicsit elbizonytalanodtam. :(

(#639) gps76 válasza zcsongor (#620) üzenetére


gps76
őstag

Akkor próbáld ki az apmemo noteszprogit.Lehet sima szöveget vagy rajzot menteni vele amit a kártyán tárol,és ha egy másik romra is feltelepíted látni fogja a régebbieket is.

(#640) Pavlo válasza Indiant (#632) üzenetére


Pavlo
aktív tag

T = T-Mobile

(#641) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Valaki segítsen PLS!

Ismerősöm vodás gen2-es Bladjére akarok CM7-et rakni. Kelzsoca leírása alapján felraktam a Clockworkmod recoveryt. A recovery-be belépve csak wip data/factory reset, meg wipe cache, valamint update.zip lehetőségek vannak. A CM7 fent van a gyökérkönyvtárban, de jóval több lehetőségnek kéne lenni a recovery-ben mint pl Factory Reset is...anno az enyémen én is csináltam, de ott nem volt ilyen probléma...mit csinálhattam rosszul? Előre is köszi

(#642) barnam_ válasza jano_77 (#637) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nem kell regisztrálni. A frissebb verziót az Appstore-ból le fogod tudni tölteni.

(#643) szezso15 válasza Rav3n02 (#641) üzenetére


szezso15
addikt

Az egy Gen2-es recovery, próbálj úgy belépni, hogy kiveszed az akksit, majd a hangerő le + power gombbal kapcsold be, szerintem az FTM recovery fog bejönni! :K

*Hajrá Loki!* i15+

(#644) Rav3n02 válasza szezso15 (#643) üzenetére


Rav3n02
senior tag

próbáltam azt is bejött egy FTM ikon, de onnan nem mozdult sehova, semmire sem reagált :(

[link] ez alapján csináltam de én anno nem használtam Terminal Emulatort, valami sokkal egyszerűbb módszerrel raktam fel recovery-t csak már nem emlékszem, hogy :Y

(#645) szezso15 válasza Rav3n02 (#644) üzenetére


szezso15
addikt

Ne úgy csináld!
Az FTM a gyári recovery, csak akksikivétellel tudsz átugrani rajta! De ne Terminál-lal csináld, inkább próbáld így: [link]

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#646) zcsongor válasza gps76 (#639) üzenetére


zcsongor
tag

Köszi az ajánlást! Csak abban nem vagyok biztos, hogy töröltem-e őket, vagy valahol megvannak... :) Nem tudom hol tárolhatta a dolgokat az a Jegyzet app...

(#647) spuros


spuros
őstag

Amit MasterDeeJay is említett rom használatra alkalmas? Van tapasztalat?

(#648) Indiant válasza barnam_ (#642) üzenetére


Indiant
addikt

A webes Amazon nem engedi megvenni, mert nem amerikában vagyok, az amazon appstore a telón meg nem lép be....

(#649) zszabika válasza MasterDeeJay (#631) üzenetére


zszabika
aktív tag

Gyári ZTE 2.3.5: Alakul, egész türhető de még nem az igazi sebességben.

Ez micsoda? :F

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#650) MasterDeeJay válasza zszabika (#649) üzenetére

[link]

Az official szóból gondoltam hogy gyári.

Vintage Story PH szervere újra fut!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.