Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#451) Szevi


Szevi
tag

Hali,
CM7: The Godfather ROM-hoz milyen music playert ajánlotok?

(#452) netseft válasza nananuka (#433) üzenetére


netseft
aktív tag

Nem használom, de van ilyenem. Mi a kérdés? Jöhet ide is, hátha mást is érdekel.

[ Szerkesztve ]

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#453) roKas


roKas
tag

Sziasztok!
Kelzsoca! A Goodfather romban lévő FM radio app nem alkalmas a környékünkön a z MR1 fogására. (nem lehet 104.6 -ra állítani, átugorja egy tizeddel mindig manuális hangolásnál is) Az a rádio volt jó amit csak a kijelző tapizással lehet hangosítani, nem a billentyűkkel.
Megpróbáltam feltelepíteni az FMRadio apk-t de fc-zik, előtte átneveztem a romban lévőt és ujraindítottam. Tudnál segíteni?

(#454) szezso15 válasza roKas (#453) üzenetére


szezso15
addikt

FM Rádió -> MENU gomb -> Settings -> Regional Band -> Europe-ra állítod

(#455) Aggregátor: Itthon nem van tanár...:P

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#455) barnam_ válasza roKas (#453) üzenetére


barnam_
nagyúr

A beállításokban a régiót állítsd át európaira, utána indítsd újra a telefont, és jó lesz.

szerk.: az ifjú titán megelőzött... ahelyett hogy a tanárra figyelne... ;]
áhá, szóval lógsz :P

[ Szerkesztve ]

(#456) gabe96 válasza kelzsoca (#436) üzenetére


gabe96
aktív tag

A ZTE warp-ról, ha tudsz, légyszi kérj infókat :R

(#457) kelzsoca válasza gabe96 (#456) üzenetére


kelzsoca
félisten

Aki esetleg nem tudná miről van szó:

ZTE Warp

https://vertigostore.eu

(#458) Szevi


Szevi
tag

Bocsi,
"(#451) Szevi" Nem írtam oda HUN music player. Tudom sokat lehet találni, de mindig van egy felhasználóbarátibb változat.

(#459) hedler válasza kelzsoca (#457) üzenetére


hedler
tag

jó cucc, de a Defy-t nem cserélném érte. Blade-t már szívesebben.

Galaxy Note 2, Nikon D300, sigma 18-35 1,8, sigma 50-500 4/6.3

(#460) ux1 válasza barnam_ (#450) üzenetére


ux1
addikt

Na pont a galéria amit egyből dobok :D QickPic kerül a helyére. Az a fránya galéria 1-2 száz képnél már fexik :D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#461) Glatius válasza hedler (#459) üzenetére


Glatius
őstag

Ha csak annyit tud mint a penge, de 166%-os sebességgel, plusz egy jó kamerát kap, már nyugodtan versenyezhet bármivel. Az anyaghasználattal még elbaßhatják, d az az árban is sokat számít.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#462) zszabika válasza Szevi (#458) üzenetére


zszabika
aktív tag

PlayerPro elég jó.Van hozzá DSP pack amit külön kell telepíteni.Nálam ez vált be. :K

Szerk:A Godfather-ben is benne van a gyűrűs zárképernyő?Vagy bele lehet műteni valahogy ha nincs benne?

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#463) Mr. Q válasza Jama85 (#441) üzenetére


Mr. Q
tag

Néha nálam sem áll vissza teljes fényerőről automatára - teljes fényerőn marad, de ha lezárom a képernyőt, és kinyitom, akkor már oké.
Proximity szenzor kalibrálás megvolt. De az nem csak a közelségért felelős?

Mr. Q

(#464) Glatius válasza zszabika (#462) üzenetére


Glatius
őstag

A zárképernyő stílusok között ott van a gyűrű.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#465) zszabika válasza Glatius (#464) üzenetére


zszabika
aktív tag

Köszönöm! Ha átállítom másikra akkor utána vissza tudom állítani?Tehát nem tűnik el mint a BDlll-ban?Azt hiszem abban volt ilyen hiba.

#466 FaKing: Na ezt nem fogom fel,hogy bereped a kijelző de nem tudni mitől?Ezekszerint lerakom este a telot és reggelre esélyes hogy egy repedés lesz rajta?Szerintem oda koccantottad elég erősen valamihez.Ha jól tudom 8000ft körül van a digitizer amit cseréléni kéne.Én inkább egy jó fóliával oldanám meg ezt a dolgot.

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#466) FaKing


FaKing
csendes tag

Üdv uraim !
A Bladenek a kijelzője keresztbe elrepedt (azaz a vékony műanyag borítás sérült ) . a dolgát így is végzi ,de nem tudom h meddig.
Mitől repedt el azt nem tudom . Szerintetek tudják cserélni ? Esetleg hol kutakodjak kijelzőért ?

Üdv FaKing

(#467) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Szakik!

Gyári calendar programban a saját google acc-om mellett van egy olyan, hogy my calendar, ennek bejegyzéseit hol tárolja a dorid, illetve hogy tudom lementeni, esetleg a saját google acc-omba átemelni?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#468) FordFair


FordFair
tag

Sziasztok!

Feltettem a Godfathert (köszi Kelzsoca), de valami miatt a marketen belül nem tudok letölteni, mert megáll a letöltés feliratnál.

A segítséget előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#469) Szevi válasza zszabika (#462) üzenetére


Szevi
tag

Köszi az ajánlást. Feltettem tényleg egész jó. :C

(#470) ux1


ux1
addikt

Most én vagyok hülye, vagy a sej féle KANG-ba visszapakolt miájú bár színét nem lehet állítani... :F

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#471) junkpod válasza Razor_alpha (#161) üzenetére


junkpod
nagyúr

nálam is ezt csinálja a market, elindítom a frissítést vagy letöltést és néha ez nem megy hanem egy fehér képernyőn gondolkodik, pörög a karika. csak leállítás utáni újraindítással működik rendesen (egy ideig).
elsőzör kapcsolati gondokra gyanakodtam, de a Market a hibás...

Box's don't touch!

(#472) Mr. Q válasza FordFair (#468) üzenetére


Mr. Q
tag

Nekem BDIV van fent de csak a shazam frissítésénél csinálta ezt, napokig nem tidtam frissíteni, csak a pörgött állandóan, hogy betöltés. De minden más ment jól. Szerintem a market nem frankó.

Mr. Q

(#473) FordFair válasza Mr. Q (#472) üzenetére


FordFair
tag

visszatettem a régi marketet, így sem jó :(

újrateszem a godfathert, meglátjuk ...

(#474) Glatius válasza Mr. Q (#472) üzenetére


Glatius
őstag

Valószínű tényleg a market lehet hibás, mert és a Genie widget miatt tettem fel egy fullos g-apps-ot, és nem jelentkezik semmi hasonló probléma.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#475) Evilangel válasza FaKing (#466) üzenetére


Evilangel
tag

hehe, nálam is ez történt, bár én a gyermekeimre gyanakszom, de ezek után már ki tudja, hogy volt...
a múltkor linkelt olcsó ebay-es digitizerből pedig én vettem meg az utolsót, ami aztán mégsem az utolsó, mert megint van

(#476) FordFair válasza FordFair (#473) üzenetére


FordFair
tag

továbbra sem megy a market nekem Godfather alatt,
bármely app-nál a lelöltésnél megáll, nem jut tovább

(#477) HollyBoni válasza FordFair (#476) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nekem általában egy restart ezt megoldja,bár gondolom az már volt. :D

(#478) zszabika


zszabika
aktív tag

Amúgy összességében milyen a Godfather rom?Jobb mint a BDlV valamiben?Egy kis összegzést írhatna valaki az eddigi tapasztalatairól.

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#479) szezso15 válasza FordFair (#476) üzenetére


szezso15
addikt

Milyen partíciókiosztást használsz? Bár ennek CM7-nél nem kéne problémának lennie...

Próbáld meg régebbi Markettel! Ez már volt... Akkor gyári ROMmal!

(#480) darky4e: Frissítsd megint, utána mennie kell!

(#481) FordFair: Azzal pedig 100%, hogy nincs gond...

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#480) darky4e


darky4e
tag

amióta fent van az új su meg a binary nem működik se a qtadb se az android commander. mi lehet a hiba?

Live long and prosper

(#481) FordFair válasza szezso15 (#479) üzenetére


FordFair
tag

136Mb, data: 260Mb, cache: 38Mb

éppen másik ROM--ot teszek vissza, megnézem azzal...

(#482) FordFair válasza HollyBoni (#477) üzenetére


FordFair
tag

jaja, nem is egy :)

(elfelejtettem szerkeszteni az előzőt, össze lehet vonni két hozzászólást?)

[ Szerkesztve ]

(#483) cgod


cgod
tag

Hali!

Gyors kérdés, mert a Google annyira nem óhajtott segíteni, pedig a barátom: a Blade és az Orange SF a kijelzőtől eltekintve ugyanaz? SZóval csodazip és custom romok, illetve függetlenítés ugyanúgy zajlik?

Angol íbén egész jó áron pörögnek, némi mákkal lényegesen olcsóbban be lehet szerezni egyet, mint az itthoni használtpiacon, csak nem szeretnék bakotlőni.

Emellett amúgy a külföldről behozott, saját tulajdonú készülék függetlenítése is tilos hivatalosan?

Ha valami kell gyorsan, telefon a barátod | Eladó használt montik, érdeklődni a szokott felületeken.

(#484) barnam_ válasza ux1 (#470) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nem lehet állítani. Témánként változik. :)

(#485) kelzsoca válasza cgod (#483) üzenetére


kelzsoca
félisten

OSF-ből csak OLED kijelzőst érné meg beszerezni, de ez egy ilyen készülék esetén zsákbamacska, nem elég hogy nem ismered a készülék előéletét, rejtett hibáit stb.. még maga a készülék is külföldről jönne, tehát garancia semmi nincs rá.

Olyan hogy hivatalos függetlenítés csak akkor van, ha az adott szolgáltató, ahol a készüléket vetted, feloldja a SIM lock-ot, minden egyéb eset nem hivatalos.

https://vertigostore.eu

(#486) phantom88


phantom88
tag

Sziasztok!

Nagy a baj! Nem tölt a Blade, a töltő szokásos meleg de semmit nem tölt, másik töltővel ugyanez volt.

Újra indítás semmit nem segített.

Szerk: akku ki, akku be és most tölt 10%-ról felment 15-re... :((

[ Szerkesztve ]

Rock, paper, scissors, lizard, Spock..... http://www.youtube.com/watch?v=_4PFWow-q1s

(#487) cgod válasza kelzsoca (#485) üzenetére


cgod
tag

Viszont a szoftveres része ugyanaz? Szóval rámennek a Blade-es cuccok? Memória és partyciók, továbbá barátaik megegyeznek?

Ha valami kell gyorsan, telefon a barátod | Eladó használt montik, érdeklődni a szokott felületeken.

(#488) jano_77


jano_77
nagyúr

Feltenném itt is a kérdést, hátha itt hamarabb tud vki segíteni!? A másik fórumon nem igen kaptam választ. :(
ERRE vki?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#489) sagit


sagit
addikt

új topik, csak most nézem :U ... mentem is :R

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#490) TRob1 válasza jano_77 (#488) üzenetére


TRob1
veterán

Már akartam ott is válaszolni. Az utóbbira: okosmagyaremberiagy.apk :))

¤ R'n'R ¤

(#491) HollyBoni válasza cgod (#487) üzenetére


HollyBoni
veterán

"partyciók"

:D :DDD

(#492) zszabika válasza HollyBoni (#491) üzenetére


zszabika
aktív tag

Ez nekem is adta az érzést. :DD

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#493) kelzsoca válasza cgod (#487) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, de én akkor sem vennék OSF-t, hiszen már semmi előnye nincs egy Blade-el szemben....

https://vertigostore.eu

(#494) jano_77 válasza TRob1 (#490) üzenetére


jano_77
nagyúr

:C
ok, megértettem :K
elsőre?!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#495) Hosiminh


Hosiminh
tag

Helló, lenne gy nagyon amatőr kérdésem. Hogy tudok a telefon memóriájából törölni? akárhogy keresem de nem megy, és a Alkalmazásaimat is áthelyeztem már a memóriakártyára(eddig is ott volt), és az SMS-ket is már megritkítottam, de alig van hely a belső memórián. 2.2 -es op rendszeren. Két figyelmeztetést is folyamatosan megjelenít, 1, nincs elég hely a belső memórián, 2 nincs elég hely az SMS-eknek.

(#496) HollyBoni válasza Hosiminh (#495) üzenetére


HollyBoni
veterán

Partycionálj( ;] ),vagy csinálj ext partyciót. :K Akkor lesz elég hely!

(#497) szezso15 válasza HollyBoni (#496) üzenetére


szezso15
addikt

:DDD

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#498) Hosiminh válasza HollyBoni (#496) üzenetére


Hosiminh
tag

hát én ezt most nem értem

(#499) HollyBoni válasza Hosiminh (#498) üzenetére


HollyBoni
veterán

Röviden: Ha nem szarakodsz egy kicsit a telóval,mindig kifogyóban leszel a helyből. Ha viszont akarsz vele szarakodni,akkor szólj és segítünk. :K

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.