Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Xiaomi Redmi 2 Pro

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:17

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 2 Extended Edition

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) Shinnokina válasza helixP (#500) üzenetére


Shinnokina
tag

Kivéve, ha nem kivehető az akku, mint egyes csúcsmodellekben manapság. Akkor szívsz egy év után a sok százezer forintos kütyüvel.

Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

(#502) helixP válasza Shinnokina (#501) üzenetére


helixP
nagyúr

Egyrészt én most a topic témája miatt nem gondolkodtam ilyenben, másrészt azért a két év gari még a legtöbb esetben adott.
De szerintem kezdünk nagyon elmenni offba...

[ Szerkesztve ]

(#503) Upo válasza Shinnokina (#501) üzenetére


Upo
addikt

Pár csavar kicsavarása után hozzá lehet férni, az is 2-4000 szokott lenni mint a többi. Kivéve ha agyon van ragasztva mint az almákban, de olyanokat én nem tervezek magamnak.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#504) SSlyTR


SSlyTR
aktív tag

Tudnátok tippet adni, hogy most hol érdemes venni ilyen (Xiaomi Redmi 2 PRO jó lenne fehér) telefont?
EU stock jó lenne, de nincs fehér :(

(#505) helixP válasza SSlyTR (#504) üzenetére


helixP
nagyúr

Vegyél egy feketét és szerezz hozzá egy fehér hátlapot...? :)

(#506) Bocsidee válasza SSlyTR (#504) üzenetére


Bocsidee
tag

Én fehérben rendeltem és vettem mellé sötétkék hátlapot :D Bár egyre jobban tetszik a fehér is.

(#507) kelzsoca válasza SSlyTR (#504) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hamarosan (~1 hét) érkezik fehér hátlapos is.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#508) Upo válasza SSlyTR (#504) üzenetére


Upo
addikt

Én ezt vettem eu raktárból, 10 nap alatt megjött, szept.10-én reggel nyomta a kezembe a dpd futár. Páran meg írták hogy nem kapták meg, elkeverte a dpd, nekem pár napig nem mutatott semmit a tn, utána pár nap alatt végigért a követés és megkaptam.

Eustock-nál nem is hoznak fehéret, hátlapot meg nem kapsz rá gyárit csak utángyártottat, az meg vegyes minőség. Lányomnak cseréltem a sima redmi2-jét pro-ra, a régihez rendeltem rózsaszín hátlapot, elég hasonló a kialakítása a gyárihoz, meg bírja is a fel-le rakosgatást. (Előtte Redmi 1S volt neki, oda is rendeltem 5-6 színes hátlapot, azok fényesek voltak, de mind megrepedezett a sarkainál a fel-levételkor, azért a redmi2 utángyártott az annál sokkal jobb minőségű, bár nem olyan jó anyagból van mint a gyári, tapintásra érződik hogy más anyag)

Szerk: Közben Kelzsoca megelőzött, lesz náluk fehér is. Úgyhogy eldöntheted hogy náluk veszed, vagy kicsit kevesebbért a gearbest, és vállalod a szállítás és a későbbi garancia kockázatát. Mikor én rendeltem, akkor még sajnos nem bukkantam rájuk.

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#509) SSlyTR válasza Upo (#508) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

GB-től nem veszek. Olvass be a topicjába. Benne vagyok abban a párban.

[ Szerkesztve ]

(#510) calamites válasza SSlyTR (#509) üzenetére


calamites
őstag

Ahogy nézem a fehér (és bármilyen, akár festett) hátlap csak csere kérdése, az előlap nem fehér, mint mondjuk a samukon. Az Ebayon sok van. Én is rendeltem már, ha megjött beszámolok róla.

(#511) SSlyTR válasza calamites (#510) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

a hongmimhoz én is rendeltem és utána a tokot nem tudtam rátenni. Illetve folyton lepattant :(
5ezerért nem akarok hozzá venni, mert az már nem tuti.

(#512) Bocsidee válasza SSlyTR (#509) üzenetére


Bocsidee
tag

Elgondolkoztam ezen GB furcsaságon, hogy van akinek nek megjön rendesen másbak meg nem. Cím meg név kitöltésnél használtok ékezeteket? Mert lehet, hogy az okoz nekik gondot.

(#513) mobileman válasza Bocsidee (#512) üzenetére


mobileman
aktív tag

Hát nem hiszem, hogy az ékezet miatt tűnik el egy-egy csomag a DPD- nél..

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#514) Bocsidee válasza mobileman (#513) üzenetére


Bocsidee
tag

Nekem már származott belőle gondom kínais rendelésnél.

(#515) SSlyTR válasza Bocsidee (#512) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

eddig minden megjött ide rendelve. Egy "ö" betű volt benne, ami gondot okozhat, de azt oldja már meg a magyar posta.

f.szom, használom tovább inkább a törött hongmimat

[ Szerkesztve ]

(#516) mobileman válasza Bocsidee (#514) üzenetére


mobileman
aktív tag

Érdekes, nekem meg soha, akár ékezettel, akár nem..
Mellesleg a GB EU- raktárból mindegy az ékezet...

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#517) Bocsidee


Bocsidee
tag

Mindenkinek kezelni kéne az ékezeteket, és ki kéne rendesen küldeni a csomagot, de megsem történik úgy. Csak gondolram hátha van valami minta a hibákban és megoldhatjuk ezt a problémát.

(#518) mobileman válasza Bocsidee (#517) üzenetére


mobileman
aktív tag

Hát ezek a hibák nem a vevők hibái, ők kifizetnek valamit, amit vagy megkap vagy nem kap meg, többet nem tud tenni ezügyben. Max pénzt refundolni paypalon...

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#519) fakekorom válasza mobileman (#518) üzenetére


fakekorom
tag

hátha valakinek tanulságos: megrendeltem a kicsikét a gearbesttől szept. 8-án EU raktárból. 13-án jött a levél, amiben írták, hogy tudják és elnézést, hogy nem reagáltak 3 napon belül, ahogy kellett volna, de sajnos nincs csak fehér raktáron, ha várok 8-10 munkanapot, akkor lesz fekete. én visszaírtam, hogy nem kell fehér, kérem vissza a pénzemet. erre egyből lett fekete, elmondásuk szerint másnap feladták. küldtek nyomonkövetési számot. ez a szám sem a gearbest sem a futár honlapján nem volt érvényes. 15-én adták fel, azt írták, hogy 2-5 munkanap. hétvégén reklamáltam, nem válaszoltak, ma írtam nekik, hogy kérem vissza a pénzt, erre mi történt, kb. délben, itt a cuccos.

(#520) SSlyTR válasza fakekorom (#519) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

6án rendeltem tőlük. Nincs meg, eltűnt a csomag. Sose érkezik meg. Te szerencsés vagy. Bár ez elég gáz, hogy szerencse kell, hogy valakinek megjöjjön a termék, amit megrendelt és kifizette.

(#521) sanzi89 válasza fakekorom (#519) üzenetére


sanzi89
addikt

Piszok mázlista. ;]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#522) Shrimplandhu


Shrimplandhu
tag

Play áruházból csak wifin keresztül hajlandó letölteni. hiába veszem ki a pipát a "csak wifi" elől. Be lehet valahol állítani hogy engedje mobilnetről is vagy bug?

http://shrimpland.hu/

(#523) kelzsoca válasza Shrimplandhu (#522) üzenetére


kelzsoca
félisten

A letöltések lehetőségnél állítsd át a méretkorlátot, és akkor nem lesz gond.

https://vertigostore.eu

(#524) Shrimplandhu válasza kelzsoca (#523) üzenetére


Shrimplandhu
tag

Köszönöm a gyors választ. Újabb kérdés :)
a biztonság ikonnal lefuttattam egy ellenőrzést. amit javasolt megfogadtam de nem biztos hogy kellett volna. Kiüllt felülre a kis ikonja és nem tudom eltüntetni. Ha a biztonság beállításaiba akarok bemenni hibaüzenettel kidob (sajnos leállt a biztonsági alkalmazás). Mit állítottam el vajon? :)

http://shrimpland.hu/

(#525) Shinnokina


Shinnokina
tag

Sziasztok! Van lehetőség arra, hogy ne csak a bekapcsolás gombbal lehessen hozzáférni a lezárt képernyőhöz? Kényelmetlen és tartok tőle, hogy így hamar tönkremegy a gomb is. Ne lehet valamelyik alsó jelölőt átállítani? A Note3-on a középső menügombbal is lehetett ébreszteni a képernyőt, a Lumiáknál meg van a dupla koppintásos cucc (ami szerintem zseniális). Itt nincs valami hasonló trükk?

Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

(#526) hbarnabas01 válasza Shinnokina (#525) üzenetére


hbarnabas01
tag

Beállítások --> Rendszer --> Gombok --> Feloldás a hangerőgombokkal (hibásan hangerő gomboknak van írva).
Akár a hangerő fel, akár a hangerő le gombbal felkel. Én is azért használom, mert szerintem a bekapcsológomb így hamar tönkremehet.
A képernyő kikapcsolására pedig ha a kezdőképernyőn vagyok, ezt használom. Egy sima ikon, amit ha megnyomsz, lezár a képernyő.

Sajnos a duplakopp nem megy rajta, pedig nagyon szeretném.

(#527) trebrona válasza hbarnabas01 (#526) üzenetére


trebrona
nagyúr

Minek külön alkalmazás, amikor a gyári widgetek között is ott van?

Új widget => kapcsolók => képernyőzár

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#528) hbarnabas01 válasza trebrona (#527) üzenetére


hbarnabas01
tag

Mert nem tudtam, hogy ilyen is van :DDD

(#529) natë válasza Shinnokina (#525) üzenetére


natë
nagyúr

A gomb a hátlap része, így cserélhető.

(#530) calamites


calamites
őstag

Sziasztok! Kérdésem lenne:

Adott egy szabad wifi hálózat, amelyet a telefon a beüzemelés óta lát és használ. Egyszer csak nem tud csatlakozni, megáll ott, hogy ip cím lekérése, majd csatlakozás, de nem csatlakozik sosem. (nem lett azóta sem zárt, mert több telefon is tud csatlakozni)

Először a 2 héttel ezelőtti MIUIHU volt fent, majd most frissítettem a 17-esre, de ez sem segített. Csináltam wipe cache, wipe dalvik cache-t is de nem segített.

Tanácsokat várnék.

(#531) Bocsidee válasza calamites (#530) üzenetére


Bocsidee
tag

Töröld a wifi adatokat (felejtse el) majd próbáld újra. Javasolnám a router újraindítást is, de gondolom az nem kivitelezhető.

(#532) Shinnokina válasza hbarnabas01 (#526) üzenetére


Shinnokina
tag

Az nem jó nekem, mert fülessel hallgatok zenét, és szükségem van a hangerő gombra :D

Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

(#533) trebrona válasza Shinnokina (#532) üzenetére


trebrona
nagyúr

Attól működnek a hangerő gombok, csak a kijelző is feléled. Vegyél egy pistont, azon van hangerőállítási lehetőség és minden probléma megoldva. :)

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#534) SárkánySzív válasza hbarnabas01 (#526) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Hogyan lehet kirakni a főképernyőre az ikonját, az égnek sem sikerül, mert a harmadik képernyőre rakja ki; de nem tudom áthúzni? :W

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#535) SárkánySzív válasza SárkánySzív (#534) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Megvan... rájöttem...

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#536) SárkánySzív


SárkánySzív
aktív tag

A feloldásra nincs valami program, mondjuk például valamit rajzolni kell a képernyőre; vagy egy W -t vagy valami ilyesmit.
Azért hogy ne kelljen nyomogatni a gombokat.
Például a THL T 11 esetében volt olyan ROM ami ezt is tartalmazta.

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#537) Shinnokina válasza trebrona (#533) üzenetére


Shinnokina
tag

Nem szeretem őket, ez a hallójáratba dugós kialakítás kényelmetlen, utálom, hogy van valami a fülemben bent. Én az earbudokat szeretem (a hagyományost), abból elég kevés félét gyártanak mobilhoz. Most rendeltem egyet gearbesttől, de csak a jóisten tudja, megjön-e valaha. :)

Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

(#538) helixP válasza SárkánySzív (#536) üzenetére


helixP
nagyúr

Kernel / soc függő. Nekem is csak ez hiányzik az mtks telokbol.

(#539) havri1 válasza Shinnokina (#532) üzenetére


havri1
félisten

Megoldás lehet még a Mi Key.

Original Xiaomi MiKey Quick Button Dustproof Plug For Xiaomi Phone

Ja, elfelejtettem, hogy Te nem rendelsz külföldről, mert a garancia fontos.
Magyar nem hivatalos XIAOMI wesbshop:

Xiaomi MiKey

[ Szerkesztve ]

havri

(#540) trebrona válasza havri1 (#539) üzenetére


trebrona
nagyúr

Fülesről hallgat zenét, tehát ez is kiesett. :(

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#541) havri1 válasza trebrona (#540) üzenetére


havri1
félisten

Ja tényleg. :)

havri

(#542) Shinnokina válasza havri1 (#539) üzenetére


Shinnokina
tag

Szoktam külföldről rendelni, csak nem nagy értékű garanciális cuccot. :) De valóban, a füles miatt a mikey nem jó. Akkor megvárom a fülest, addig meg gombnyomok :)

Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

(#543) tom120514 válasza Shinnokina (#542) üzenetére


tom120514
őstag

Vannak appok, amik a telefon dőlésére bekapcsolják a kijelzőt, én sokalltam a fogyasztást amit kipróbáltam de van sok, hátha van ami bejön.

Never go full retard.

(#544) fakekorom


fakekorom
tag

üdv!

felhasználási útmutatót keresek pdf-ben, of course angol is lehet

előre is köszönöm (a linket)

(#545) herdsman12 válasza fakekorom (#544) üzenetére


herdsman12
őstag

Szerintem nem létezik, az elmúlt 2 évben még kínait se láttam.

(#546) Bocsidee válasza fakekorom (#544) üzenetére


Bocsidee
tag

Itt van egy pdf-ben, ez pedig weboldalban.
Szerintem androidról sosem készült értelmes használati útmutató. Én az előző telómhoz, amin egyedi kinézetű 4.2.2 android futott, kaptam egy olyan használati útmutatót ami a régi 1.6-os androidhoz volt jó. Még csak megközelítőleg sem hasonlított semmi a 4.2.2-höz.

(#547) fakekorom válasza Bocsidee (#546) üzenetére


fakekorom
tag

köszönöm!
a pdf indulásnak megteszi, a webeset én is megtaláltam, az sokkal részletesebbnek tűnik

(#548) looser


looser
addikt

Sziasztok! Ennek a készüléknek a SAR értékéről lehet tudni valamit? Illetve hogy hangzásra milyen, fülhallgatóval? Köszönet :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#549) bach66


bach66
tag

Nekem a MIUI saját launchere nem jön be, mert bár tetszetős, de hiányolom az alkalmazásfiókot, nem szeretem, ha az összes ikon kinn van a (számos) képernyőn. Jobb szeretem elrendezni az ikonokat és widgeteket, ahogy én akarom, meg amennyit én akarok.

Ezért Nova launchert használok (ezt az előző telómon megszerettem). EL lehet valahogyan érni, hogy az eredeti rendszer-widgetek itt is megjelenjenek? ??
Ugyanis csak egy-kettő jelenik meg, pl. az óra widget, de eredetileg abból is van több, itt meg csak egy. PL. a lentebb emlegetett képernyőzár widget is jól jönne, de a Nován nem elérhető az sem.

Illetve tudna valaki olyan (ingyenes) és legalább olyan jó launchert, mint a Nova, amelyikben az ikonok méretét is lehet állítani?

Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#550) SárkánySzív válasza trebrona (#527) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Szia!
Megtaláltam, kiraktam, de nem tudtam beállítani. mintákat kell rajzolni a beállításához, amit el kell menteni. Ez meg is történik, de visszajutva a főképernyőre, hiába tapizok rá az ikonra, illetve rajzolgatom a mintát amit elmentettem; mégsem történik semmi.
Mit baltázhatok el?
Én is egy másik alkalmazást használok erre, mert a beépítettet nem sikerült beállítani. :W

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Xiaomi Redmi 2 Pro
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.