Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Xiaomi Redmi 2 Pro

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:17

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 2 Extended Edition

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6501) anubys1984 válasza sanzi89 (#6499) üzenetére


anubys1984
aktív tag

Én tőlük vásároltam.
https://www.mobilasz.hu/xiaomi-redmi-note-2-akkumulator-3060mah-li-ion-bm45-gyari-p@91024

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#6502) DRPCDoki válasza sanzi89 (#6499) üzenetére


DRPCDoki
tag

Mik a tapasztalatok a replika akksival? Az egyik faszi képeket is töltött fel róla, lemérte és 9 g - 45 vs 36 - különbség volt a gyárihoz képest. Írta, hogy ha megrázza a telefont, akkor a kontaktus megszűnik és kikapcsol a teló.

(#6503) sanzi89 válasza DRPCDoki (#6502) üzenetére


sanzi89
addikt

Az, hogy szar. :D
Nekem ilyen problémám nem volt, működött vele normálisan a telefon, de a kapacitása kb. 1.300 mAh volt (Opus BT-C3100-el tesztelve), így kevesebb ideig bírta, mint az 5 éves gyári aksi. Persze refund-oltam az összeget, így ingyen volt.

Azóta vettem egy Samsung A40-et, mert a bazi régi Android-dal is szívtam egy csomót, így az akku probléma feltette az i-re a pontot. Xiaomi már nem gyárt kicsi telefont... :(

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#6504) .DLL válasza sanzi89 (#6503) üzenetére


.DLL
veterán

Igen, ez utóbbi a szomorú. :(
Én is szép lassan lépkedtem feljebb mm-ként, ez után jött a Mi4C, aztán most a Mi5, mindegyikhez jó áron jutottam hozzá, de ez után már tényleg nagy lépések jönnek méretben.
Valszeg ma is a Mi4C lenne még, de egy kerti locsolásnál kitettem az asztalra mert vártam egy hívást, és persze hogy véletlenül lepermeteztem... :U azóta glitch-el az érintő felület... nagyrészt használható, de gépelni rajta problémás, és volt, hogy hívást nem tudtam felvenni, na akkor cseréltem le.

(P.H.)

(#6505) sanzi89


sanzi89
addikt

Szerintetek mennyit érhet most egy Redmi 2 Pro a használt piacon? Makulátlan állapot, gyári fólia van az elején, minden kiegészítő, 2 tok, plusz üvegfólia.

Nem találtam telefon beárazós topikot, de szerintem eladom a régi készüléket, mert csak a fiókban porosodik.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#6506) .DLL válasza sanzi89 (#6505) üzenetére


.DLL
veterán

Ha segít beárazni, én több mint 3 éve adtam el 27k-ért: [Link]

(P.H.)

(#6507) sanzi89 válasza .DLL (#6506) üzenetére


sanzi89
addikt

Hú, azért ez nem mostanában volt. Szerintem 15k-ért felteszem, aztán vagy elviszik vagy csökkentem az árat.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#6508) .DLL


.DLL
veterán

Jah, durva, hogy kb. 5 éve már, hogy vettem ezt a telót. Nagyon szerettem is. Csak volt egy kihagyhatatlan Mi4C ajánlat, úgyhogy lecsaptam rá.

(P.H.)

(#6509) aytukabozs válasza sanzi89 (#6507) üzenetére


aytukabozs
addikt

ITT a beárazós topik.
Sajnos olyan dömping van használt sáómiból, hogy a fent említett 27k az ma már csak álom.
A 4-es szériáért sem lehet már annyit kapni.

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#6510) .DLL válasza aytukabozs (#6509) üzenetére


.DLL
veterán

Jah, jobban megéri megtartani, és valamilyen funkcióra dedikálni, legyen az IP kamera, vagy más IP kamerával együtt kaputelefon, okosotthon kezelőpanel, drón távirányítóhoz kijelzőnek (pl. DJI), ha van házimozi PC akkor ahhoz wifi-n távirányítónak, ébresztő és óra éjjeliszekrényre, stb-stb.
és még pót telefonnak is megmarad, ha az éppen használt nem jó.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#6511) sanzi89 válasza aytukabozs (#6509) üzenetére


sanzi89
addikt

Köszönöm az iránymutatást, ezek szerint nem jól kerestem. :R

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#6512) aytukabozs válasza .DLL (#6510) üzenetére


aytukabozs
addikt

:K
Igen.
Nálam pl. az akciókamerához van a bringa kormányra szerelve, hogy ne a napi használatban lévőt veszélyeztessem.

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#6513) cidalain


cidalain
veterán

Találkozott már olyannal valaki, hogy a telón nincs kép?
Ezt leszámítva működik, a teló hívható, sőt fel is tudom venni, tehát az érintő is megy, de semmit nem látok a képernyőn. Boot alatt sem.
Ez kijelző hiba, vagy háttérvilágítás inkább, passz. Most rendeltem új telót, de ha nem nagy macera, akkor megmenteném.
Tippek?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#6514) .DLL válasza cidalain (#6513) üzenetére


.DLL
veterán

Direkt napfény alatt nézd meg hogy látszik-e kép a kijelzőn, ha igen akkor háttérvilágítás, nem nem, akkor több minden lehet, de mindenesetre én a kijelző szalagkábelét és csatlakozóját megmozgatnám ha már odáig jutnék, hogy szétszedjem.

(P.H.)

(#6515) cidalain válasza .DLL (#6514) üzenetére


cidalain
veterán

Amikor bekapcsolnám, akkor mintha változna a feketeség és mintha egy árnyalattal világosabb lenne, és a szélén mintha látnám hogy bekapcsolt a hattérfény. Most egy 3 percre (egész éjjel kikapcsolva volt) volt kép bekapcs után, gyorsan nyomtam sd-re egy contacts save-et, de a Mi fiókba már nem sikerült szinkronizálni.
Na a lényeg, hogy a képernyő jónak tűnik. Szalagkábel jó ötlet. Elvileg szerdán jön meg az új teló amit rendeltem helyette, így utána nekiesek, mert menthetőnek tűnik: Futós, bringázós tracker telónak, offline navinak kocsiba még simán jó lenne. Már tervben volt a cseréje, de ez most megadta a lökést.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#6516) cidalain válasza cidalain (#6515) üzenetére


cidalain
veterán

A szalagkábel vizsgálat nem is tűnik nehéznek YT videó alapján. Csak azt a középső műanyag borítást kell eltávolítani. Pár csavar, kérdés van e olyan kis csavarhúzóm itthon :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#6517) cidalain válasza cidalain (#6516) üzenetére


cidalain
veterán

Ez a beavatkozás nem járt sikerrel, a kijelzőn továbbra sincs kép.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#6518) SárkánySzív


SárkánySzív
aktív tag

[link] itt sem terem már új room! Az utolsó 2020 02 23 volt, és akkor még elég sok minden javítást írt a következőben, de nem lett következő. :(((

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#6519) sanzi89 válasza sanzi89 (#6507) üzenetére


sanzi89
addikt

Végül 15k-ért elment egy hét alatt.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#6520) cidalain válasza cidalain (#6517) üzenetére


cidalain
veterán

Aztán lehet hogy mégis, szombaton bekapcsoltam azóta megy, már 4 napja, gond nélkül. Mindegy legalább kényelmesen át tudtam tenni mindent az újra.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#6521) pigmeus válasza SárkánySzív (#6518) üzenetére


pigmeus
tag

Ehhez a telefonhoz mi volt az utolsó elérhető rom? Nem igazán elérhető egyik sem.

(#6522) SárkánySzív válasza pigmeus (#6521) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Az utolsó elérhető 2020 02 23 lineage room volt ezen az oldalon.

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#6523) Robynho


Robynho
tag

helo,

Nekem olyan problémám lenne, hogy Xiaomi Redmi 4 TWRP és újratelepítés után a telefon valahogy nem éri el a tárhelyeit.., vmint a gyári mappákat sem találom.
pl.: a kamera nem tud képet rögzíteni, mert nincs elég tárhelye a telefonnak, és az elérési út (DCIM), mappa sincs nála rögzítve. Alkalmazások nem telepíthetőek, mert nincs elég hely. Egyébként pedig 8 giga szabad hellyel rendelkezik.
Mit rontottam el?!
Köszönöm előre is a segítségeket!

(#6524) cidalain válasza Robynho (#6523) üzenetére


cidalain
veterán

Mit rontottam el?!

Elsőkörben azt, hogy rossz topicba kérdeztél, mert ez a Redmi 2 topic :DDD
Egyébként az engedélyeket lesném meg a különböző appoknál.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#6525) SárkánySzív


SárkánySzív
aktív tag

Ni-Ni! Újabb verza [link]

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#6526) Robynho


Robynho
tag

Mert a redmi kettűdet máshogy telepíted?! 🤨🤔
Semmiféle app engedélyre nincs szükség rom telepítéskor..., Sem factory resethez

(#6527) cidalain válasza Robynho (#6526) üzenetére


cidalain
veterán

Nem, de lehet hogy az adott rommal van a gond esetleg, és azt én nem tudom kipróbálni. Viszont más ugyanilyen telót használó, már lehet hogy szopott ugyanezzel, és van rá megoldás. Csak ugye azt ebben a topicban nem fogod megtalálni.

App engedély: Meglesed, hogy a kamerának van e joga írni-olvasni a tárhelyet, ha nincs, akkor nem fog képet készíteni. Ugyanez a Play áruház appra is igaz, tárhely engedély nélkül nem lesz app telepítés. Stb.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#6528) snemeth válasza SárkánySzív (#6525) üzenetére


snemeth
aktív tag

Ugyan az én ilyen telómat híváson kívül másra nem igazán használom, de azért kiváncsi voltam, hogy milyen. Annyi biztos, hogy nem szívja az akksit és egyébként szépen muzsikál. :)

(#6529) SárkánySzív válasza snemeth (#6528) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Beindult a mandula, jönnek az újabb verziók az oldalon. Lassan több mint egy éve elő sem vettem a telót, mert váltottam egy P 20 lite telefonra.
Ott csücsül a szekrényben kivett aksival. Lehet előhalászom majd megint, és nyúzom egy kicsit.

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#6530) snemeth válasza SárkánySzív (#6529) üzenetére


snemeth
aktív tag

Az utolsó töltés óta 3 nap 19 óra 38 perc telt el és 47%-on van az akksi. A wifi be van kapcsolva, használni egyáltalán nem használtam a telót.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Xiaomi Redmi 2 Pro
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.