Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Xiaomi Redmi 2 Pro

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:17

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 2 Extended Edition

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) Geby válasza IG55 (#4999) üzenetére


Geby
tag

Nekem is lekapcsol amennyiben túl magas a telefon és az akku hőmérséklete. Pl ha nem klímázok és a telefon az ablakban lóg a tartóban akkor nagy valószínűséggel le fog kapcsolni. De ha leszedem az ablakból vagy megy a klíma és hűti a telefont is akkor nem szokott probléma lenni.

(#5002) IG55 válasza Geby (#5001) üzenetére


IG55
senior tag

Köszi a tippet, kiprobalom, hogy nálam is ez e a kivalto ok

(#5003) bunnyhu válasza DRPCDoki (#4993) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Köszi az infót! Én galériára a quickpic-et használom időtlen idők óta, nekem bevált.

https://divecenter.hu

(#5004) jUUh


jUUh
addikt

Sziasztok!

Most jelenleg TWRP 3.0.0-0-ám van, MIUI Fejlesztői xiaomi.eu 5.11.26-tal. Ha én NXromot akarok feltenni, akkor hivatalos oldalról leszedem a ROM-ot, melléinnen a 6.0-ás Android ARM64-es GAPPS-ot, aztán recoverybe backup, wipeok, rom fel és happy? :DDD Kérlek javítsatok ki/erősítsetek meg ebben. :R

Samsung Galaxy S23+

(#5005) SárkánySzív válasza jUUh (#5004) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Nekem már volt a telómon a Nexus ROM a 10.1 a 10.2 is.
Szerintem teljesen jó amit írtál, ámbár Én a Pico Nano Gapps-t
raknám fel, de csak azért; mert utáltam a kezdőképernyőn a Google keresősávot.
Persze ez csak az Én véleményem a keresősávról, az is igaz hogy nem csak egyedül engem
idegesített.
Mindenesetre ROM felrakás előtt mentés a jelenlegi rendszerről, és tiszta telepítéssel csináld.

[ Szerkesztve ]

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#5006) jUUh válasza SárkánySzív (#5005) üzenetére


jUUh
addikt

Nekem is volt, csak biztosra akartam menni, hogy minden oké-e... Elfelejtettem, hogy őszinte legyek. Köszi! :DDD :R

Samsung Galaxy S23+

(#5007) SárkánySzív válasza jUUh (#5006) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Remélem jó lesz !
Drukkolok !

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#5008) jUUh válasza SárkánySzív (#5007) üzenetére


jUUh
addikt

A ROM jó, a GAPPS nem. Megpróbálok majd másikat, de hál' istennek még nem rontottam el semmit. :DDD

Samsung Galaxy S23+

(#5009) jUUh válasza jUUh (#5008) üzenetére


jUUh
addikt

Sikerült, minden oké, rossz GAPPS volt a baj, utána egy tiszta telepítés megoldotta.

Samsung Galaxy S23+

(#5010) SárkánySzív válasza jUUh (#5009) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Hurrá!
... és lőn bódodsàg !

[ Szerkesztve ]

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#5011) bunnyhu


bunnyhu
senior tag

Találkozott már valaki azzal a jelenséggel, hogy gps bekapcsolásakor az értesítősávban egy google play logó után GPS keresése , Google Play Áruház szöveg van?
Ha rákattintok bejön a google play. Ha kilövöm a playt, rögtön elindul a gps jel.

Ez mi a tököm? Frissítést nem ír semmit, viszont mióta ezt látom láványosan romlott a gps indulási ideje. A romlott enyhe kifejezés, többnyire 0db műholdat lát, eddig rögtön látta őket csak a jelerősség volt gyenge. Most viszont a gpsinfo-n pl. töküres.

[ Szerkesztve ]

https://divecenter.hu

(#5012) bunnyhu válasza bunnyhu (#5011) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Úgy látom más is szív ezzel. Nálatok nem jött elő?
https://productforums.google.com/forum/#!topic/play-de/Ogh0IcADsQs

https://divecenter.hu

(#5013) Geby válasza bunnyhu (#5011) üzenetére


Geby
tag

Nekem is megvan ugyanez a hiba. Egy ideje jött elő......de most mintha megint működne normálisan....

(#5014) bunnyhu válasza Geby (#5013) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Én most annyit tettem, hogy a play frissítéseket töröltem, visszaállt a "gyári" állapotra. Ez javított a helyzeten, most takkra működik megint. Idióta google.

https://divecenter.hu

(#5015) cidalain


cidalain
veterán

folyton előjön, de totál random.
(2 ilyen teló is van itthon, különböző miui multi romokkal, mindegyiknél előfordult már)
te hogy lövöd ki a play-t hogy jó legyen? (én eddig teló restartoltam, vicces amikor állsz a sportpálya mellett talpig futószerkóba, és 5-10 percet b.sz.kodsz, mire be tudod indítani a trackert...)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#5016) bunnyhu válasza cidalain (#5015) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Alkalmazásokból, nekem rákattintva az értesítő sávon felhozta rögtön, és ott ki tudtam lőni. De most ez a downgrade segített rajta - szintén ott találod meg. Én a kapu előtt áltam vagy 5 percet tökig bringás szerkóban mire életet leheltem bele :)

[ Szerkesztve ]

https://divecenter.hu

(#5017) Geby válasza cidalain (#5015) üzenetére


Geby
tag

Van egy sima Feladatkezelő nevű Widget vagy ikon, egy nagy X van rajta. Az kipucolja a memóriát. Nekem azzal eltűnik.

(#5018) cidalain válasza Geby (#5017) üzenetére


cidalain
veterán

ok. mert amikor csak a ||| gombot nyomtam alul, és ott nyomtam az X-et, akkor nekem még nem lett jó. sőt itt nézve nem is futott semmi google cucc, csak a trackerem...
majd meglesem. nálam olyan heti 1 max 2 alkalommal jelentkezett, és kb heti 10-15 alkalommal használok GPS-t igénylő appot (tracker, navi vegyesen)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#5019) DRPCDoki válasza bunnyhu (#5011) üzenetére


DRPCDoki
tag

Bár látom már megoldódott a dolog, de azért megosztom az én módszerem is. Nálam is volt hasonló dolog a napokban. Nálam ez az app megoldja, ha mégse, akkor az app futása közben ki/be kapcsolom a gps-t és utána jó szokott lenni. Ha nagyon nem akar műholdat találni, akkor sokat segít, ha az app futása közben van netkapcsolat, hogy letölthesse a gps adatokat. Ha mindezek után sincs jel, akkor egy restart után kellene lennie.
Összejött az 1. "fagyás" miui 8 óta, bár az ok eredete számomra (hardver vagy szoftver) ismeretlen. A teló a zsebemben volt, greenify-al ki volt lőve rajta szinte minden, jóformán semmi sem futott a háttérben, se wifi, se mobilnet, se gps (tehát nem volt terhelve, nem melegedhetett és az akksi sem volt kifogyóban, bár 40% alá eleve nagyon ritkán merítem) és mikor elővettem a zsebből, nem reagált gombnyomásra, power gombot legalább 20 másodpercig lenyomva sem történt semmi, akksi kivétel kellel sikerült csak kikapcsolnom, azóta persze semmi hiba. Hasonló egyébként régi romokkal is előfordult, de szerencsére csak pár havonta 1x maximum.

(#5020) bunnyhu válasza DRPCDoki (#5019) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Köszi, azért hasznos infó ez, előbb-utóbb a play újra frissíteni akarja magát valami letöltéséhez és újra előjöhet a bug.

https://divecenter.hu

(#5021) tigipuf


tigipuf
senior tag

SOS!

Romot cseréltem,é nem tudom beüzemelni a telót,elfelejtettem a mi fiókom jelszavát ,és nem enged tovább :W

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#5022) trebrona válasza tigipuf (#5021) üzenetére


trebrona
nagyúr

PC-n i.mi.com elfelejtett jelszó.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#5023) tigipuf válasza trebrona (#5022) üzenetére


tigipuf
senior tag

Köszi :B egyelőre befejeztem nem akarom szétverni a telót,hiába kértem sms-ben aktiváló kódokat,semmit sem fogad el,ez kb a nevetség kategória ez a mi fiók .Most ha nem volna 1 vész telóm nem bírnának elérni,meg én se senkit.Tényleg senki nem tud semmi módot átugrani rom csere után ezt a mi fiók bejelentkezést???Vagy ilyenkor mi van?

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#5024) .DLL válasza tigipuf (#5023) üzenetére


.DLL
veterán

Nekem nincs Mi-fiókom, nem is jelentkezek be, csak Google-lel. o_O

(P.H.)

(#5025) SárkánySzív válasza .DLL (#5024) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Tegnap este felraktam a legújabb nyolcas multi romot.
Mikor odaért, ott gondolkodtam rajta hogy lehet aktiválni kellene.
Aztán eszembe jutott hogy olvastam már több ilyet is.
Maradt nálam is a Google fiók.
Más...
A legújabb TWRP volt a telón, amit a Multi le is cserélt az egyel korábbira.
Ami a telón volt az a 3.0.2.0 verzió volt.
Megcsináltam a töréseket, és telepíteném az új rendszert,
de a befejezés előtt 7- és hibakód, és system invalid hibàt dobott.
Mondom nem igaz, úgy járok mint két hete, csak már most zsigerből
tudom hogyan kell megcsinálni.
TWRP a házikó ikonnal újraindított, gondoltam telepítési próba megint.
Másodjára hibátlanul telepített, root super su- val.
A rendszer szépen felállt.
No mondom próba újra!
TWRP teljes törlés, Rom újrahúzás, ugyan az a hiba jött elő.
Telepíteni most is csak másodjára sikerült hibátlanul, de a két telepítés között
nem volt törlés egyszer sem.
A rendszert belaktam, hibátlanul megy minden.
Akkor most megkérdezném mint a gyógyszer reklámban, hogy.:
Hát ez még mi ?!

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#5026) tigipuf válasza tigipuf (#5023) üzenetére


tigipuf
senior tag

Nem tudom megoldani, nem tudom a fiókom számát,nem tudom használni a telót,ennyi.

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#5027) tomy86 válasza tigipuf (#5026) üzenetére


tomy86
addikt

Email címmel vagy telefonszámmal regisztráltál? Telefonszámmal történő regisztráció esetén többen is írták, hogy csak akkor kaptak sms-t, ha regisztráció előtt átállították a rendszer nyelvét angolra. Ezért javasolták, hogy email címmel regisztráljon, aki akar. Bár ez utólag rajtad már nem segít.
Kérdezz rá a miui.hu MI fiókkal foglalkozó topikjában, hátha van használható ötletük!

[ Szerkesztve ]

(#5028) .DLL válasza tigipuf (#5026) üzenetére


.DLL
veterán

Teljesen nulláról újrahúzott rendszer miért nem működik mi-fiók nélkül? Sokunknak nincs ilyen, és mégis használjuk a telót, szóval nem egészen értem. Próbálj meg egy CM12-t vagy 13-at esetleg NX romot feltenni, ezekhez sem kell Mi-bejelentkezés.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#5029) tomy86 válasza tigipuf (#5026) üzenetére


tomy86
addikt

Még egy dolog. Nincs mentésed a régi rendszerről, amit visszaállíthatnál? Rom csere előtt időnként nem árt egy nandroid mentést csinálni.

(#5030) tomy86 válasza tigipuf (#5026) üzenetére


tomy86
addikt

Tényleg nem hozzászólásokat akarok gyűjteni :D , de ezt próbűltad: MI Account Reset Password

[ Szerkesztve ]

(#5031) tigipuf válasza tomy86 (#5030) üzenetére


tigipuf
senior tag

köszi nincs mentésem sajnos,jelszó reset nem segít

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#5032) tigipuf


tigipuf
senior tag

Nem megy ,ezt dobja.

Segítsetek már,hogy bírnák feldobni cm12-őt,úgy,hogy ne kukázzam a telót? :R

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#5033) schmo07 válasza bunnyhu (#5011) üzenetére


schmo07
tag

Ugyanez a GPS - Google Play gond nálunk is, de két telóból csak az egyiken. Olvasom tovább, mire jutottatok-

(#5034) tigipuf válasza tigipuf (#5032) üzenetére


tigipuf
senior tag

segítsen már valaki plíz :D
A legújabb twrp van a telón,hogy tudnám ráerőltetni a cm11vagy12-őt?
A pc-n a mi pc suite progival be tudnám másolni az említett romok valamelyikét a belső sd gyökérkönyvtárába,és akkor már lehetne telepíteni ?

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#5035) trebrona válasza tigipuf (#5034) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ha van TWRP, tudsz másolni gépről telefonra, vagy SD-re.

Egyébként, ha egy régebbi 6-os MIUI-t tennél fel, az valószínűleg működne. Az a gond, hogy bekapcsolva hagytad a find device-t.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#5036) .DLL válasza tigipuf (#5034) üzenetére


.DLL
veterán

CM 11-12 linkek ott vannak az összefoglalóban, CM13-at innen tudod letölteni: [Link] illetve van egy másik kiadás Temasek-től: [Link] alattuk leírás a felrakás lépéseiről.
Ezeket még nem ismerem, mert még MiUI7-es rom-om van. :R

SD kártyára bárhogy ráteheted, pl. kiveszed a telefonból, és egy kártyaolvasón keresztül, ez a legbiztosabb.

(P.H.)

(#5037) tigipuf válasza .DLL (#5036) üzenetére


tigipuf
senior tag

Köszi mindenkinek :R
Miui7-est próbáltam már visszarakni ,errort jelez valószínű,hogy régebbi twrp-t kellene visszatenni.

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#5038) jUUh válasza tigipuf (#5037) üzenetére


jUUh
addikt

Esetleg Multitool-lal tehetnél fel másik recovery-t.

Samsung Galaxy S23+

(#5040) tigipuf válasza tigipuf (#5037) üzenetére


tigipuf
senior tag

Na feladtam :( ,de mivel nem akarom kukázni a telefont segítséget kérnék.
A lényeg:
Felraktam a miuihu8-at tiszta telepítéssel,legújabb twrp-vel.
Minden oké feláll a rendszer csak mivel hozzá lett rendelve valamikor 1 miu fiókhoz,nem tudom használni.
A fiókba lépésnél nem tudok továbblépni.(fentebb a képen látható)A fiókot nem tudom elérni nem tudom a számát,stb,jelszó reset nem segít,nem enged be.
Gondoltam visszarakom a miuihu7-et vagy romot váltok pl:cm12.
Itt teljesen elakadtam failed minden próbálkozásom.Se régi rom,se cm11 nem megy fel .
Recoveryt sem tudom valamiért lecserélni sem régebbi twrp-re se a gyárira.
Nem megy multitool-al sem.
Itt jönne a kérésem:
Akinek lenne még további ötlete, és tud valakit aki segíthet a telefon meggyógyításában, az kérem írja meg, akár privátban is. :R
A telefon nem tégla, bekapcsol feláll a 8-as rendszer wifi-hez mobil hálózathoz csatlakozik,csak az
fránya miu fiókhoz való csatlakozást nem tudom átlépni.
Üdv!

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#5041) herdsman12 válasza tigipuf (#5040) üzenetére


herdsman12
őstag

Ha Te reklamáltál a másik fórumon, akkor érvényes a kérdésem. Olvastad a főnök (rajen) válaszának az utolsó mondatát?

(#5042) bunnyhu válasza tigipuf (#5040) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Akkor ezek szerint a védelem jól működik, ez is egyfajta tanulság. Meg az is, hogy aki levédi a telefonján, legalább emlékezzen a jelszavára :(
Én mondjuk az ilyen kínai csoda programokat eleve fentartásokkal kezelem és nem használom. Így csak az amerikaiak kémkednek a telómon, nem akarom, hogy egy kína-usa összecsapás helyszíne legyen a telóm, elég egy kémprogram telefononként :)

https://divecenter.hu

(#5043) Upo válasza tigipuf (#5040) üzenetére


Upo
addikt

Nem létezik hogy nem sikerül jelszót visszaállítani, nekem is működött a dolog.
#5030-ban írt jelszó reset nálam működött, de te azt írtad hogy nem segít. Mit jelent az, hogy nem segít? Pedig 2 féle képpen is meg lehet próbálni, email címmel és telefonszámmal is, nem tudom melyikkel regisztráltad a fiókot. (Én az email címest használom mindenhol, mert akkor nem akar mindig sms-eket küldözgetni)
Beírod az adatot (telefonszámnál +36 és utána egybeírva a telefonszám), utána ha jól rémlik sms-ben küld egy kódot. Az nekem még tán nem is volt hogy elsőre megjött, legtöbbször másodikra, néha harmadikra jön meg, és azzal meg lehet új jelszót adni. De figyelni kell, hogy biztos az a fiók legyen, amit a telefon vár, a képeden látszik az a 159****749, az a fiók kell neked. Győződj meg, hogy a jelszó visszaállítást biztos arra a fiókra kérted? Lányom pl. telefon váltásnál valahogy csinált egy új mi fiókot a mail címével és persze nem jöttek a mentett adatok, ott a telefonszámmal kellett utána belépni, hogy visszaálljon az eredeti fiókjára az új telefon, és utána társítani a mail címet.
Tehát simán lehet olyan, hogy a telefonszámodhoz és az email címhez más mi fiók van társítva, azért meg kell próbálni mind a kettőt.
Most belementem neked a visszaállításba, mail címet beírtam, tovább, captcha beírás, tovább. Ott kiírja a telefonszámomat, és egy send gomb van. Lehet próbálni sms-t kérni, vagy van alatta egy Not working opció, ha oda rányomsz akkor Choose a verification method: Email address-t ki lehet választani, és a next után a mail címre küldi a kódot.
Vagy még van a Manual verification, ami elvisz a Reset Security Question részhez, olyant is csináltam már, de az nem kispályás meló, ott már tényleg több ellenőrző sms kell hogy megérkezzen.
Lényeg, ha elküldted a kódot és megjött akkor be kell írni a mezőbe és submit code, de ezt már nem csináltam meg (jobb a békesség), de utána lehetne ha jól emlékszem új jelszót megadni.
Persze nálam is már a telefonszám és a mail cím is ugyanarra a fiókra mutat, nálad nem tudom hogy van. Ezért talán célszerű a telefonszámmal kezdeni, not working-el átváltani email címre (ott maszkolva kiírja hogy a telefonszámhoz melyik mail fiók tartozik), és úgy kérni a kódot.

De igazából akkor lehetne segíteni, ha tudnánk hogy mit takar a "jelszó reset nem segít". Mit csináltál, és miért nem segít. Nincs más megoldás mint a jelszó reset (na jó, esetleg még ha eszedbe jut a jelszó), a lockolt telefonra nem fogsz tudni más rendszert felrakni, és eladni is max. alkatrésznek lehetne a készüléket. Nincs mese, végig kell vinni egy password resetet a 159****749 fiókra.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#5044) kew


kew
senior tag

Sziasztok,

Melyik most az ajánlott stabil rom? A miui.hu-n linkelt 7.3.4.0 megfelelő?

köszi!

(#5045) tigipuf válasza Upo (#5043) üzenetére


tigipuf
senior tag

Nagyon szépen köszönöm,hogy ennyi időt szántál a segítségemre :K .

"Nincs mese, végig kell vinni egy password resetet a 159****749 fiókra."

Sajnos ez nem fog menni mert jelenleg csak egy másik fiókomat ismer a MI.
A 159****749 -es fiókról semmit nem találok végignyálaztam már a gmail,és a hotmail fiókomat is.
Valószínűleg nagy hevesen beregisztráltam a teló vásárlása után,persze nem is használtam azóta se valszeg el is feledkeztem róla.
Elképzelhető,hogy minden infó törölve lett a gmail fiókomból erről a 159****749 accountról.
Azóta csináltam új fiókot és csak azt érem el.A telefonszámom és a gmail fiókom is ide van rögzítve

Mindegy egyelőre nem tudok mit csinálni,bár az még mindig nem tiszta miért nem tudok alternatív romot,más recoveryt feltenni.

Elnézést mindenkitől nem akarom tovább szemetelni a hülyeségeimmel a topikot :R

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#5046) bunnyhu válasza tigipuf (#5045) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Elképzelhető, hogy valahol mélyebben van berakva a védelem a telefonba? Ez mindenesetre komoly dolog lenne, mert akkor így eléggé megkeseríti még egy képzettebb (értsd képes rom-ozni) tolvaj dolgát is.

https://divecenter.hu

(#5047) Upo válasza tigipuf (#5045) üzenetére


Upo
addikt

Elnézést mindenkitől nem akarom tovább szemetelni a hülyeségeimmel a topikot

Szerintem egyáltalán nem hülyeség! Sőt, jó lenne ha rá tudnánk jönni a megoldásra, mert mással is előfordulhat a dolog, és jó lenne tudni hogy hogy lehet kijönni belőle.
Az új fiókhoz valószínű nem fogod tudni társítani amíg a régi alól nem léptetted ki, ez az egész a lopás ellen véd elvileg, és ilyenkor pont ugyanaz a helyzet, mintha ellopták volna a telefonodat és úgy akarnák használni.
Próbálok még keresni, hogy hogy lehet a régi fiókot felderíteni, szerintem úgy lehetne előrébb jutni, ha meg lehetne tudni a teljes xiaomi id-t. Most próbáltam, a password resetnél nem csak telefonszámot vagy emailt fogad el, hanem a xiaomi id-t is, legalábbis az enyémmel működött. Már csak azt kéne megtudni, hogy lehetne előcsalogatni a 159****749 id-ben a kitakart számokat. Ha az meglenne, akkor azt a forget password-nél be lehetne írni (ha automatikusan bedobja a +36 országhívószámot akkor azt kitörölni), és a next gombra kiadja a telefonszámot (kitakarva persze, de az már segít. Sőt, a not working alatt ha hozzá lett kapcsolva email cím is, akkor arra is át lehetne váltani.
Szóval már csak a régi ID-t kéne kideríteni.

Ezek az újabb készülékek már elég jól le vannak védve, a régebbieknél még meg lehetett csinálni, hogy fastboot vagy download mód alatt egy régebbi romot flashelni, utána rögtön be recoverybe, csinálni egy factory resetet, és azzal jó is lett. De most már ezek után is kéri a fiókot, ahogy netet lát a telefon.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#5048) tigipuf válasza bunnyhu (#5046) üzenetére


tigipuf
senior tag

Á nem hinném,hogy komolyabb védelemről lenne szó,csak a fiókbelépést nem engedi megkerülni.A régebbi recovery,illetve rom felrakása az valószínűleg az én bénaságom.
Például amikor 7-s stabil romot akartam visszarakni akkor a rom nevével volt gondja,ott kezdett el failedet írkálni.
Amikor Mirecovery-re akartam váltani twrp-ről akkor meg kínait rakott fel.
Akkor untam meg amikor már a w7 sem engedi feltenni normálisan az adb drivereket ,Miflasht valamiért.

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#5049) jUUh válasza tigipuf (#5048) üzenetére


jUUh
addikt

Szerintem a megoldás mindenképpen egy nem MIUI ROM felrakásában rejlik. Ez és ez alapján próbálkoznék a helyedben, aztán egy NXromot feldobni. Ha véletlen félreolvastam valamit és már nem is ez a baj, akkor tárgytalan és sry. :DDD

Samsung Galaxy S23+

(#5050) Upo válasza tigipuf (#5048) üzenetére


Upo
addikt

Esetleg még meg lehet próbálni ezt.

Illetve még amit javasolnak, a mishu@xiaomi.com címre kell írni hogy mi történt és mit akarsz elérni, de nem a reakcióidőről híresek. Volt aki 1 hónap után kapott választ, volt aki 2 hónap alatt sem.

Az a probléma, hogy a régi id alá tartozó mailt és/vagy telefonszámot beraktad egy új account alá is, és emiatt a jelszó visszaállításnál nem a régi jelszavát reseteled hanem az újat, de a telefon a régiét kéri. Valami ilyesmit kéne előadni a kínaiaknak is, elég ha megmondják a régi account id-t kicsillagozás nélkül. IMEI-t tudsz nézni a dobozról/akku alól, ha megvan a doboz/számla meg még amit kérnek adatot akkor lehet hogy megcsinálják.

Kezdek én is parázni, lehet fel kéne írni az adatokat, xiaomi id, email, jelszó egy papírra, és betenni a házi széfbe, bibliába/koránba/bhagavad gita-ba/az idő rövid történetébe/akárhova...

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Xiaomi Redmi 2 Pro
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.