Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) allergia


allergia
csendes tag

szerencsére a hazai szolgáltatók be fogják venni a kínálatba, gondolom 2 év hűséggel simán vihető majd 450ezerért:-)

(#2) ErwinChico


ErwinChico
tag

Teljesen hidegen hagynak a Huawei telefonok, de a brilliáns címadás miatt elolvastam a cikket. :DD

Cogito ergo sum sollicitus.

(#3) DrDoktor


DrDoktor
tag

5G hiány fájó de nem annyira, google mentesség a nagy többségnek horror de még így is félár a csúcs szifonhoz majdnem. Bár magához és a többi dóridhoz szánalmas az árazás.
Demonstrációnak jó de senki nem fogja venni kb.

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#4) Fred23


Fred23
nagyúr

Szimpatikus készülék, ha kompromisszumos is, fele áron, 290k-ért adva tán nem is sokan húzgálnák a szájuk szélét. Na de 580k?! Mit gondoltak?!

Sima Mate 50 teszt mikorra várható?

(#5) mjani1172


mjani1172
addikt

Megvan az oka miért ennyi. Nyilván nem igazán terveznek eladni, így annyiban más, mondhatják, az ára miatt nem veszik.
Bár nem kedvelem a google-t, de folyamatosan használom és ezek a szolgáltatások nélkül egy telefon már nem használható kényelmesen. Bütykölni 50 ezerért bütykölnék.Ez 10x több, mint a reális értéke, számomra.

[ Szerkesztve ]

(#6) hemaka


hemaka
nagyúr

Röhögni ér ezen a mobilon? :DDD

(#7) kyle23 válasza Fred23 (#4) üzenetére


kyle23
tag

Vársz egy évet bőven alatta lesz az ára. Annyiért meg best buy lesz.

Addig kihúzom a jelenlegi telón, aztán mehet a vásárlás. Gyönyörű teló lett, nekem iszonyat tetszik. :C :R

(#8) p2pp


p2pp
őstag

Kib..... jó képeker csinál!

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#9) MC Pite


MC Pite
veterán

Tekintsünk el az 5G hiányától. Meg az ártól. Meg a GMS hiányától...
Szóval telefon. Ezt néha fektetve fogjuk. De ezt hogy is? Kamerákat mindig összetapogatva?
" úgyhogy letette a piac talán legjobb fotós szettjét nappal, elképesztő részletességgel és rendkívül sokrétű zoomképességekkel,"
Öhm, a hiba valószínű bennem van. (igaz, a samsung és xiaomi mesterkét túlszínes túl kontrasztos képeit sem szeretem, tehát ez akár hivatalos is lehet)

Belenagyítás nélkül(!!!) nézzük meg a blendés tesztképeket. Még f/4-en se éles (kicsit sem) pl a szemöldök. Sőt, már az indexképen is látszik. Nem mű túlélesítésre vágyok (a symbianos nokiáim, pixeleim is eleve lágy képeket csináltak/csinálnak) hanem csak olyan részletekre, aminek tenyérnyiben is illene normálisan kinéznie.
Az őszi képeken megint látszik belehúz a vörösbe, sárgába; izomból az ég kékjébe. Kontraszt is van bőven, a sötétebb részek nem rosszak, de lehetne több részlet, és agresszívan belenyúl az égbe, valószínűtlenül lehúzva azokat a szinteket.
Nem rossz, de azért nem látom olyan jónak messze.

A 'logikai bakik' ahogy a 12X-nél is megdöbbentettek, itt is vannak (itt legalább a cikkben is olvasható). Ha normálisabb eredményt akarok, marad a Pro/kézi/akármilyen mód, ahol meg a quad bayer szenzor és auto hdr és egyéb hasznos dolgokból nem lehet normálisan profitálni.

Ennek így mi értelme? :F (És más tesztekben ez miért nincs megemlítve?)

Persze persze, ez is csak fikázni jött ide... OK, valóban nem akarok ilyet venni, de amivel el akarták adni, hogy azt sem sikerült -szerintem- rendesen megcsinálni, az azért meglepő.

Másik dolog amit én hiányolok a teszteknél: Itthon egyáltalán nem egyértelmű, hogy attól hogy az itthoni sávokat támogatja egy készülék, hogy megy is a VoLTE az itthoni szolgáltatókkal. Joggal merül fel bennünk a kérdés. De remélhetőleg csak azért nincs megemlítve, mert csont nélkül megy. Bár a P6 tesztnél is ennyi van leírva, legalább ott a kiegészítés: (kiegészítés: az eSIM és 5G hazai támogatásáról érdemes a vásárlás előtt a szolgáltatóval egyeztetni - Bone123).. Más kérdés hogy a szolgáltatók akkor sem tudják hogy működik, ha megy a volte minden mókolás nélkül. :U

p2pp: Tényleg így látod? :R
Vagy ez is olyan, mintha x-y samsung modellről a reklám azt sugallja hogy jó képet csinál, szinte mindenki azt mondja hogy azt csinál, független a valóságtól. (Sok tesztet kerestem mikor a 12X-et vettem, de itt is egy tipikus példa mire gondolok: [link] Dinamika, részletek).
Bár lehet hogy csak különöböző ízléseknek felelnek meg, én a fényképezőhez illetve valósághoz közelebbi eredményt preferálom (nem feltétlen sony-s mélységekig, amit a hw és a sw még ki tud hozni a helyzetből még realisztikus szintig, azt tegye csak).

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#10) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Kamerában megint ott van.. :K gms-t meg úgy néz ki, hogy 99%-ba meglehet oldani. [link] Kérdés meddig lesz életképes.

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#11) #03212800


#03212800
törölt tag

Az emberek legnagyobb részének ez a telefon a googke szolgáltatások hiánya miatt csak egy félkarú óriás és nem veszi meg. Mert pénze sincs rá...

(#12) Ádyka


Ádyka
őstag

A kamera miatt nem kell aggódni. Ahogy telnek majd az évek szépen lassan elkezdik rontani a minőségét a frissítésekkel, hogy eladható legyen a Mate 70 Mate 80 pro.
Pont ahogy ezt tették az egykori kiváló fotó képességű mate 10 pro val...
És a P30 pro topicot olvasva, ott is ez zajlik éppen.

Mocskos csaló hazug kínai banda. Megérdemlik a sorsukat. A gms hiánya miatt szerencsére nem okoz fejtörést a kínálatuk. Remélem rájuk rohad az összes Mate 50.

Mondom ezt úgy, h a P6 ot a P9 et imádtam, anyum a P8 at a mai napig, 3 db M5 lite 10 tablet a családban, én meg 5. éve a mate 10 Pro val.

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#13) leslien válasza Elit3Zotya (#10) üzenetére


leslien
nagyúr

S23 remélhetőleg SD lesz ... ha nem ,akkor talán veszek egyet...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#14) realist


realist
őstag

Ilyen színvonalat képviselő telefonokat kellene gyártani/hoznia Európába a Honornak, ha már "önálló" márka lett. Teljes értékű google funkciók nélkül ez így egy rossz vicc :(

(#15) rdt89


rdt89
addikt

Szerintem ez a Mate 40 Pro-hoz képest visszalépés, főleg kamera terén.

#12Ádyka:
Ezzel nem értek egyet, barátomnak P30 Pro készüléke van és a mai napig készült fotók minősége pazar és alig marad el a P40 Pro-tól, s szerintem már 1 éve minimum akárcsak a P40/M40 -re, nem adnak ki kamera javítást, csak a szükséges biztonsági csomagot. :R

(#16) klaya86 válasza rdt89 (#15) üzenetére


klaya86
senior tag

Anno a Mate 10 prommal beballagtam a média marktba, hogy a frissen megjelent p20prot megnézzem, illetve a kamerákat összehasonlítottam. A Mate 10 pro sokkal jobb képeket lőtt, élesebb volt, nem zajosodott. Ugye ez beltér volt félig meddig megvilágítva. Aztán jött a legújabb emiu rá. Valami nem volt frankó a kamerával. Ismét be média markt. Ugyanaz a helyszín, ugyanaz a kiállított teló. Fények ugyanazok. Láss csodát, a p20pro volt jobb sokkal. A Mate 10 pro a fókuszt is nehezen találta, zajos, jóval szarabb volt mint mondjuk előtte 2 héttel a korábbi emiu verzióval. Úgyhogy megvan a véleményem a Huawei sunyi hozzáállásáról.

(#17) janeszgol


janeszgol
félisten

Nagyon jó a kamerája. (Meg a kijelző, meg az SoC.)
Ez egy baromi jó telefon.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#18) doooo


doooo
veterán

Nagyon irritálóak azok a random helyeken előkerülő, életlen foltok a zoom-kameránál. [link]
Szembetűnőek egy egyébként kiemelkedő minőségű képeket készítő kameránál. És nyilván a szoftver a felelős.

[ Szerkesztve ]

(#19) Alaaf Pi válasza Ádyka (#12) üzenetére


Alaaf Pi
aktív tag

Mi romlott a Mate 10 Pro kameráján? Ugyanis inkább javulást vettem észre.

(#20) FingR86 válasza Elit3Zotya (#10) üzenetére


FingR86
őstag


én sem találom az appgallery-ben már

[ Szerkesztve ]

(#21) Habib[HUN] válasza rdt89 (#15) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

A feleségem cirka 1 éve p30 pro-t koptat. Jó áron sikerült szerezni, na nem volt szívem otthagyni. A fotók... Hát mint mondjak, rettentően szélsőségesek. Van amikor őrült jó képeket csinál, de többnyire csak az elmegy kategória. Az összehasonlítási alapom egy iphone 12 mini. Az teszem azt fényéveket ver rá. Nem gondoltam volna. Persze a feleségem elégedett a p30 kamerájával, csak én húzom a számat, hogy ettől többet vártam.

(#22) Essentials válasza janeszgol (#17) üzenetére


Essentials
aktív tag

Helyezzük kontextusba a saját kategóriájában, mielőtt levonjuk a szokásos "overhyped" következtetés. A kijelzője maximum közepes szint ebben a szegmensben, a SoC egy piaci egyenhardver, nincs benne kiemelkedő, csak downside a 4G miatt, a hangzás közepes, az üzemidő közepes, a kamera van egyedül az abszolút csúcsok között.
Ezek a hardveres képességek, a szoftveres/szolgáltatási kínálat meg a szokásos. :R

Emellett a megjelenés abszolút ízlés kérdése, de hátulról nekem tucat kínai, szemből pedig írtó béna az a haszontalan notch, ami ott van mert odaraktát az iPhone miatt, de nincs hitelesítve pénzügyi tranzakciókhoz sem.

[ Szerkesztve ]

(#23) knox83 válasza Habib[HUN] (#21) üzenetére


knox83
senior tag

Fényéveket? I12mini? Aha, ok :D

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#24) Jack Oneill válasza Ádyka (#12) üzenetére


Jack Oneill
veterán

En sem ertek egyet. A legtobb gyarto valoban rontja a kamera minoseget, de huawei korokben pont az a visszajelzes, hogy ez nem igaz. Nekem Mate 20 van, a mai napig csodaszep fotok szuletnek.
Ezt a gyartot kar, hogy igy kizsigeteltek, tonkretettek. Egyedulallo kamerai voltak, vannak es tuti vetel lenne, persze nem ebben az arban.

[ Szerkesztve ]

(#25) knox83 válasza Ádyka (#12) üzenetére


knox83
senior tag

Nem tudom mit olvastál, szökőévente ír ez miatt valaki a p30p fórumra aztán másik három fórumozó megcáfolja.

Ez az 580e akkor is erős lenne ha lenne gms, tényleg érthetetlen az árazás. Szerettem a márkát de sajnos el kell fogadni, ennyi volt.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#26) #27070592 válasza janeszgol (#17) üzenetére


#27070592
törölt tag

Az a vízfestmény minőségű háttérelmosás, ami a főkamerából kiesett (nappali fényeknél ráadásul) már tizenöt éve is rángógörcsöt váltott ki a fotós fórumokon.
Létezik ellenszere: nagyobb szenzor, nagyobb pixelek (ergo kevesebb megapixel), jobb képfeldolgozó elektronika. Van még hová fejlődnie a Huawei-nek is.

(#27) p2pp válasza realist (#14) üzenetére


p2pp
őstag

Honor Magic 4 Ultimate minek lett legyártva, ha nem hozzák ide? Komolyan nem is értem.
(Megnéztem a Pixel 7/Pro tech2 videót.
Nem megy az 5G itthon! 😃😅🤣
1 ilyen kaliberű cég ilyet megengedhet? Ja nem)
Akkor nem tudom mi lesz a P40 Pro-m utódja?

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#28) Aryon87 válasza p2pp (#27) üzenetére


Aryon87
félisten

Xiaomi 13Pro/Ultra. Más nincs. Vagy Pixel 7Pro. 5G még felesleges, annak kell még vagy 2-3 év mire lesz egy értelmes lefedttsége, bár a 4G is sántít sok helyen még mindig, pedig jó ideje üzemel Magyarországon.

Cikkhez szólva:

Nekem bejön ez a M50Pro, itt németben már kapható is úgy 1 hete kb. Megvárom a tavaszi dömpinget, aztán veszek egy fejfájáscsillapítót és mehet a bajlódás, mi is legyen az utódja a P40Pro-nak, mert a 12X az csak egy átmenet a 2 csúcs között. Perpillanat M50Pro és P7Pro van versenyben, bár a Pixel topikot olvasva bizonytalan vagyok.. S23U remélhetőleg Snapis lesz, és akkor még az is listábba kerül. Szifon értelemszerűen nem, pláne hogy a napokban láttam a 14Pro Max-ot... Mi böszme tégla az jézusmáriahaja :CHonor.. Töketlenkednek egyelőre, hátha az 50-es Varázslat már jobb lesz és kap OIS-t is a főkamera. (Magic 4Pro szintén kapható a németeknél szolgáltatói kínálatban)

Egy dolgot nem értek és sajnálok is. Miért nem lehetett volna a P40Pro remek széleslátó kameráját beletenni ebbe? Az valami brutál mit ad minőségben, még ha lófing a látószöge (de legalább nem torzít a széleken)
Ez a blendejáték jó cucc, kíváncsi vagyok éjjel kicsit komolyabb fotózás esetén mit lehet kihozni belőle (pl Tejút).
És a leglényegesebb nekem: Gcam fog-e menni rajta? (Honor Magic 4 Pro-n megy pl, de a P50Pro-n nem, bár gondolom még nincs arra optimalizálva)
Noccs ebbe nem kellett volna, a kapszula jobb volt. És az OIS is elfért volna a szelfikamerába, P40Pro-ban rohadt jól megy az.

Szóval bőven "kell nekem azonnal" telefon, úgy is hogy nincs 5G (nem is kell nekem) és GMS sem (és ide nem kérek SEMMI kommentárt!). Kár hogy a fekete nem matt, hanem ez az undorító zongoralakk vagy mi. Oké tok kerül rá, de a kosz akkoris meglátszik rajta :))

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#29) janeszgol válasza p2pp (#27) üzenetére


janeszgol
félisten

Na ja. De a Pixelt itthon istenitik, fuj Huawei nincs 5G, aztan meg magyarazni kell mire jo az 5G, mert az atlag szerint felesleges.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#30) Roland8622


Roland8622
aktív tag

Felemás érzéseim vannak a készülékkel kapcsolatban.Tudtam hogy nem lesz olcsó,de N dobtam hátast ettől a.kamerarendszertől. Nekem kicsit erős a Dxomark 1 hely. Ezek a teszt során készült képek olyan is-is. Összképet és az index képeket nézve okésnak tűnnek,de pl. a számomra fontos makró eléggé visszás.
Akkor ami van a p50 pro-ban szupermakró az is csak belenagyított kép lenne? :U
Aryon87 akkor a p50 -n megy a gcam vagy nem?
A sziamiau 12x-et már elvetettem és inkább a p50 pro felé hajlok,de kellene a gcam.

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#31) Aryon87 válasza Roland8622 (#30) üzenetére


Aryon87
félisten

Egy ismerősömmel próbáltattam ki, sajnos nem indul el az app. Igaz ennek 2 hónapja már. Bizom benne, hogy idő kérdées csak és meglesz a megfelelő portolás. Mert itt már nem lehet a procira fogni, mint anno a Kirinre.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#32) Roland8622 válasza Aryon87 (#31) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Bízzunk benne,hátha megoldják ;)
Kíváncsi leszek a szolgáltatói árára a mate 50 pro-nak.

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#33) p2pp válasza janeszgol (#29) üzenetére


p2pp
őstag

De a Pixelen sincs 5G! 😃😅🤣
Ez azért nagyon gáz!
Mit nem lehetett megoldani ezen?
Egyébként pont jó lett volna.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#34) ambination válasza Aryon87 (#31) üzenetére


ambination
tag

Mi a pontos neve a gcam-nak és ki csinálja az appot?Megkeresem és kipróbálom elindul e.P50 pro-m van.

(#35) janeszgol válasza p2pp (#33) üzenetére


janeszgol
félisten

Pont ez az. Huawei gaz, mert 5G nelkuli, de aPixel az jo. Igaz az is 5G nelkuli itthon, sot volte sincs, de az senkit nem erdekel. Ez az atlag MA IQ-szintje.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#36) DrDoktor válasza p2pp (#33) üzenetére


DrDoktor
tag

Van 5 g itthon nincs.Huaweiben sehol se fizikailag nincs.Hatalmas különbség...

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#37) spect80 válasza janeszgol (#35) üzenetére


spect80
senior tag

a Mate 50 pro nem az 5G hiánya miatt gáz, hanem a google nélkülisége és az ára miatt. A Pixel valóban a csatlakozási gondok miatt, viszont ~200e-rel olcsóbb is.

(#38) Aryon87 válasza ambination (#34) üzenetére


Aryon87
félisten

Kicsit kesobb privatban megkereslek, ha szunetem lesz.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#39) Aryon87 válasza spect80 (#37) üzenetére


Aryon87
félisten

Kicsit kesobb privatban megkereslek, ha szunetem lesz.inkabb az ar, mi t a gms a gond. Persze kinek mi

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#40) Bandetad66 válasza Habib[HUN] (#21) üzenetére


Bandetad66
csendes tag

Mármint hogy a 12mini "fényévekkel"jobb ,mint a P30pro??? Huhhhh....menj el szemorvoshoz sztem..😄😄😄😄

(#41) Cannabis7 válasza Ádyka (#12) üzenetére


Cannabis7
senior tag

Ha tapasztaltal ilyet az nem feltétlenül a szoftver miatt van, én pl most egy felujitott p30-at nyuzok a legujabb szofverrel, ugyanolyan kepeket csinal mint újkorában.

Viszont a kameravedo uvegen keletkező mikrokarcok miatt sokat tud romlani a képminőség, illetve a sok leejtesbol adódóan is elmozdulhatnak az optikak, amitol szinten homalyos lehet.
Szoval ez nem markafuggo:)

(#42) MC Pite válasza p2pp (#27) üzenetére


MC Pite
veterán

Egy Huawei telefon topikjába írsz épp ;]
Szóval jól fényképezős opciók:
-Google HMS nélkül (körülményesen és részlegesen pótolható
-Root után magiskkal bekapcsolod a volte+5G-t. Telekomal gyárilag is van VoLTE/5G a Pixeleken (6/7)!
A hiányzó hw, és hogy egyelőre nincs bekapcsolva itthon az azért nem egy dolog :R .

Egyik sem jó így, de nekem a második sokkal kisebb szopásnak tűnik mint az első. Emiatt nem akartam hónapokig, és vettem inkább 12X-et. Amivel (miui) annyit szenvedtem (és ezt a túltolt túlprocesszált világot nem szeretem, bár úgy látom sokan meg igen), hogy ahhoz képest a root+modul a P6a-val már nem is volt nagy meló. :DDD
De a legtöbb embernek egyik sem opció :( - kivéve ha talál jó telekomos flott...csomagot.

janeszgol: Ez a magyar átlag IQ szint? Telekomosoknak gyárilag is van volte/5g, a többieket 2-4 óra meló választja el tőle. Adok négy órát, csinálj volte+5g-t + google hms-t a huaweire :U

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#43) GothGuardian


GothGuardian
csendes tag

Nekem sok Huawei telefonom volt, és szerettem, szeretem mindet. Én tökéletesen megvagyok gugli nélkül is. Az árát nem nézve, szerintem nagyon király telefon. 150-200-zal olcsóbb lenne, vinnék is rendesen. Viszont amit nagyon nem értek, hogy a korábbi modelleket miért hagyták el ennyire? Pont, hogy ez is csábító tudna lenni egy potenciális vásárlónak, hogy friss rajta a szoftver. P40 Pro-n pl. még mindig csak Android 10 van. Pedig középkategóriás telókra megcsinálták a 11-et, sőt ha memóriám nem csal akkor a 12-t is.

(#44) Cannabis7 válasza janeszgol (#35) üzenetére


Cannabis7
senior tag

De ez így nem korrekt, vszleg akinek a huawei szar az 5g miatt annak azbadott pixel is, es fordítva.
Ne egy személyként kezelj 10 millió embert.

Persze h van erre konkrét példa, akkor megértelek, de lehet h akkor is csak tajekkzatlan az illető, nem hülye.

(#45) Pinyo16689 válasza Ádyka (#12) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Ahogy emlékszem, az Apple pert is veszített a szándékos avultatás (lassították a telót, laggol, mint a veszedelem) miatt, hogy megvegyek a userek az újabb masínt. Ugyanaz a banda, hidd el. Profitorientált vilégban élünk, és nem csak keleten.

[ Szerkesztve ]

(#46) LeMarci


LeMarci
tag

GothGuardian - A P40 Pro-n ha jól tudom 11-es alapokon van az emui 12, a régebbi p30-mate20 stb emui 12je android 10 alapokon van biztos, hogy maradjon a google licensz. Állítólag az emui 13 meg android 12 alapokat fog használni (AOSP)

[ Szerkesztve ]

(#47) GothGuardian válasza LeMarci (#46) üzenetére


GothGuardian
csendes tag

Sajnos ezt nagyon rosszul tudod. A P40 Pro-n ugyanazt az Android 10 van amivel megjelent. [kép]

(#48) Szétom


Szétom
újonc

Szerintem semmi gond nincs a Google nélkül... Én egy Mate 30 Prot használok minden féle hiány nélkül. Igen ez nagyon sok pénz érte de aki Huawei fan az megveszi mert a többi termék csak kullog utánuk
:)

(#49) Mezcal válasza Szétom (#48) üzenetére


Mezcal
addikt

Akkor nincs gond, a Huawei bepalizza a fanokat és máris szalad a szekér! :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#50) Szétom válasza Mezcal (#49) üzenetére


Szétom
újonc

Az Apple nek már régóta megy ez :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.