Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36251) Tüzi válasza Tüzi (#36248) üzenetére

vagy tök egyszerre lőtt meg egy másikkal. bár csak egy nyilacskát láttam. na mindegy.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#36252) virkir válasza jahrn (#36234) üzenetére


virkir
veterán

Tudom, csak nem lehetett kihagyni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#36253) virkir válasza Djuree (#36250) üzenetére


virkir
veterán

Ez de most nem működik

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#36254) emre válasza Djuree (#36250) üzenetére


emre
veterán

meg ez is

Azért ez kicsit röhejes,
T-127-el két csatát mentem, mind a kettő bukott volt, az egyiket túléltem. Kilőttem hat tankot és az eff értékem erre a tankra 1757
(47%-os találati arány, 679 sebzés)

Összehasonlításként SZU85-el
744 csata, 58% win, 36% túlélés, 1314 kill, 628395 sebzés, 67% találati arány, eff 1430

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36255) Simulacrum válasza Fel (#36213) üzenetére


Simulacrum
senior tag

38 csatánál tartok vele és már kettő ilyenem van. :)
Majd lehet megkereslek platoon ügyben, ha van kedved együtt menni. Most csak Pershinggel megyek.

[ Szerkesztve ]

(#36256) D.Orion


D.Orion
veterán

Mai napon megvolt az első IS3 ammo rack kill-em T32 alap ágyúval. Ellenben 18 csata alatt sem tudtam duplázni ez a nyomoronc szar tankot... :W

(#36257) Daywalker válasza D.Orion (#36256) üzenetére


Daywalker
addikt

Az egy vicc. IS-3 elég erős volt, de a 7.0-tól vagy 7.1-től visszavettek belőle és folyamatosan be lehet kapni az ammo racket, és kapom is sajna. Na majd az IS-4...pár év múlva, mire prémium nélkül az összejön.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#36258) D.Orion válasza D.Orion (#36256) üzenetére


D.Orion
veterán

Victory!
Battle: Abbey 2012. március 8. 9:14:40
Vehicle: T34
Experience received: 856 (x2 for the first victory each day) :W
Credits received: 11 899

I give up! Mi a szart lehet kezdeni ezzel a tankkal? Ha csak én vagyok egyedül T9-es, de az ellennél nem T34 van, hanem mondjuk E75, akkor már halott vagyok, de még egy jobb T8as tank is röhögve kicsinál... Mi az, hogy kell 90K xp ahhoz, hogy legalább tűzereje legyen a tanknak! :W Páncélja akkor se lesz, de legalább bele tudok lőni egy normálisat az ellenfélbe! E75-öt szemből egyáltalán nem biztos, hogy át tudom lőni, az előbb simán megállt velem szemben és szerintem röhögött a tankban ahogy lőttem rá a lepattanókat! 7 lövésemből egy se ment át, pedig lőttem a hasát, a sárpofozót, a kupolát mindent! Volt két gold ammo a tankomban, betöltöttem és baszki lepattant a kupoláról meg a sárpofozóról, alig 70 méterre álltam tőle! :W Aki anno kitalálta ezt a tankot azt kéne utána kötni azt elhúzni Moszkváig. :W

Daywalker: 10ből 9 alkalommal ha összefutok egy IS3-al és neki a legjobb löveg van fent, akkor bizony úgy elken, hogy csak pislogok... 3 max 4 lövésből méhtelepre küldi a tankom.

[ Szerkesztve ]

(#36259) Djuree válasza D.Orion (#36258) üzenetére


Djuree
félisten

szuuuuszaaaaa :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36260) vhw válasza D.Orion (#36258) üzenetére


vhw
addikt

Aruljatok mar el mi a rakert kell szenvedni a T34el ha nem megy vele? Majd jon az M103 ami mindenbizonnyal jobb lesz. Ha meg annyira kell az a T30, akkor szaj alapallasba es tessek turni, senki nem mondta hogy a T34 grind egyszeru.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#36261) D.Orion válasza vhw (#36260) üzenetére


D.Orion
veterán

M103 is ugyanilyen lesz, de semmi gond... Nulla páncél nagy ágyú. :U nem az a baj, hogy gyenge a tank, hanem az, hogy direkt szopat vele az MM, ma egyetlen egy csatám volt vele amikor top tank voltam, a többiben meg nézhettem ahogy 4-5 T10es tank küzd egymással én meg az alap ágyúval maximum a T8as arty-t csesztethettem volna... Azért arra kíváncsi lennék, hogy te mégis mennyit szoptál vele mikor fejlesztetted... Én egyedül tolom, nincs platoon nincs semmi, csak magamra számíthatok a csatatéren, mert a csapattársak mint tudjuk a legnagyobb ellenségek ebben a játékban.

[ Szerkesztve ]

(#36262) Mcray


Mcray
senior tag

Köszi a tegnapi játékot srácok! Pardon, de nagyon megvolt a menszeszem, ezért sokat sírtam a kommban :U

Miután elköszöntem, mentem még 2 kört Tier 3 és 4-ben, úgy hogy bevettem a lesz@rom tablettát. Mindkettő akkora győzelem volt, mint atom. És mindkettőt én hoztam, mert az elsőben a csapatból 12 fő azonnal kilövette magát az első 2 percben...Hiába. Ezek a 44%-os winrates játékosok. Egy Bot aki a bázison áll, többet ér, mint ezek, mert az legalább "Spottol" ha rátámadnak és bokorból tudom "fedezni"...de ezeket a bal heréket nem lehet fedezni sem. Hiába mentem velük, mentek egyenként a vágóhídra Hetzer meg Marder elé...Hiába mutatom nekik és írom, hogy Ott a Hetzer. az a válasz hogy "STFU NOOB" :C :C :C

Két győzelem. 9 kill. Rakás pénz :C Az első 6 killes Valentine-os kör állati volt. Végig azt éreztem, hogy bukó az első 30 másodperc után. A támadást egyedül én éltem túl
3 védőnk jó def-et vett fel. Visszavonúltam és magunkra húztam az összes ellent. Igazi turkey shootot kaptak a srácok.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#36263) KaLeun válasza D.Orion (#36258) üzenetére


KaLeun
senior tag

Vazz, az régen rossz ha t9-nél még nem éreztél rá az amcsi nehéz vonalra...

E-75 ellen csak a 120-assal tudsz majd vmit tenni, de akkor is észnél kell lenni és lehetőleg sose legyél egyedül.

Cila

(#36264) Zeratul válasza Plokijuma (#36233) üzenetére


Zeratul
addikt

Hasonló tapasztalatom van nekem is ezekkel a csigazabáló lightokkal. Ha be merem vállalni hogy nekirontok az ellenek akkor sokkal eredményesebben használható, de ha elkakad a tank valamibe vagy több ellen van akkor gyorsan vége a menetnek. Legutóbb Lakevillen egy szakasznyi AMX 13-75 el megindultunk és brutálisan bedaráltuk ez ellenfél medjeit.

(#36265) D.Orion válasza KaLeun (#36263) üzenetére


D.Orion
veterán

:U Szerinted van olyan csata ahol neki merek állni egyedül harcolni bárkivel? :U Panther II-t is csak akkor merem megtámadni, ha valaki elvonja a figyelmét... De ha nem tudok már hova visszavonulni, akkor jó lenne néha néha némi eséllyel indulni a face to face harcokban, de az a baj, hogy itt a T34 egy nagy nulla. A legtöbb csatában nem is veszik figyelembe ezt a tankot, mivel nem ér semmit.

vhw: :W Nem nem a 90mm-es szart... Ennyire ne nézzél hülyének baszki, mert komolyan mindjárt olyat írok neked, hogy többet fel se tudok lépni az oldalra. Nagyon jó, hogy itt ha valakinek baja van, akkor mindenki úgy csinál, mintha ő lenne a faszagyerek és ő csak jó csatákban játszik... Soha nem lövik ki, soha nem szívatja meg az MM és mindenki hülye, aki azt állítja... De tudjátok mit, többet nem is írok ebbe a fórumba úgy sincs semmi értelme, aki meg akar valamit tőlem az felejtsen el, nincs több weak point tanács pü-ben, oldjátok meg! :W

[ Szerkesztve ]

(#36266) vhw válasza D.Orion (#36261) üzenetére


vhw
addikt

9es heavyvel "direkt szopat" az MM? Istenem hat milyen csataba tegyen? 5os tankok koze?
(az alap agyu alatt remelem nem a 90est erted mert akkor tenyleg no comment)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#36267) emre válasza D.Orion (#36265) üzenetére


emre
veterán

egyél egy snikers-t :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36268) KaLeun válasza D.Orion (#36265) üzenetére


KaLeun
senior tag

Nem kell mindig felvenni a harcot, elég ha hátrálsz és teret adsz az artynak. Szokottnál távolabb állj be a helyedre, kb. úgy, hogy legalább 2 lövésre legyen időd mire odér az ellen. Facehug, negatív szögben beállás és stb.

De inkább hagyd a fenébe az egészet ha nem megy.

Cila

(#36269) KaLeun válasza vhw (#36266) üzenetére


KaLeun
senior tag

(az alap agyu alatt remelem nem a 90est erted mert akkor tenyleg no comment)

Azért durva lenne ha azzal nyomna...

Cila

(#36270) Tüzi

Ennyire jó az E75? Még a végén rámászom :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#36271) jahrn válasza D.Orion (#36261) üzenetére


jahrn
senior tag

Azert nem irnam le elore az M103-at, igy papiron jobb a hull mint a t34-e es a torony ugyan poppet kevesbe pancelozott de pattogosabbnak tunik. Persze meglatjuk ha a karmaink koze kaphatjuk vegre :)

Amugy kicsit felnezek azokra akik 105-os agyuval nyomatjak a T34-et, en mentem vele 6-8 csatat es azota ra se birok nezni, nemhogy kigrindelni vele a 120-ast...

(#36272) H@lede válasza D.Orion (#36265) üzenetére


H@lede
tag

Egy kicsit tudom mit érzel de hidd el ha megvan a 120-as gun kisimul minden ránc az arcodon sajnos az egy ilyen tank valahogy el kell döcögni addig de komolyan mondom én szerettem a T34-et nekem hozta még a creditet is !

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#36273) Paul119 válasza Tüzi (#36270) üzenetére


Paul119
addikt

én nagyon imádom az e75öt képes pattintani magáról a t30 lövését ( najó más tank is)egyet utálok rajta,pontatlan löveget 300mnél messzebbre nem is lövök vele mert 10% hogy el is találja, is4 sem rossz,azonos erősségűnek érzem a két tankot , annyi hogy is4 elején a fosőr fülkét kicsit könnyebb belőni szvsz

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#36274) Tüzi válasza Paul119 (#36273) üzenetére

hmm... lehet akkor ráállok a heavy vonalra. minnyá' megvan E50 :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#36275) fsb1000 válasza D.Orion (#36265) üzenetére


fsb1000
nagyúr

44%-os winratioval zártam a T34-et. 300+ csata kelett a T30-hoz.
De a lövegre szükséges volt Goldot áldozni, mert az első 100 csatában 37%-os winratiom volt és totális sikerélménytelenség.
A nagy löveggel + motorral se lett sokkal jobb a helyzet... de szép lassan a dolgok helyrerázódtak. 1 főlé ment a kill/csata is. Szakaszban néha rosszabb volt 2db T34, mint egyedül. A csúcs az volt mikor 4db T34 volt egy oldalon, szemben meg 4 IS4,
Most úgy szakaszozunk Lacával, hogy E75 vagy IS4-el támogatom, valamivel talán jobb.

--
Nem volt jó élmény a T34....
A legénységet leszedtem róla, nehogy véletlenül menjek még egy kört vele.
Most happy van.... csak a német kedvenceimmel megyek pár napig. Semmi szenvedés semmi gründolás. Csak játék!
Hétvégén T30! Már kiváncsi vagyok rá nagyon. Mekkorát durrant majd?
Gold lőszerel is kipróbálom, hadd szakadjon a páncél....

(#36276) KaLeun válasza jahrn (#36271) üzenetére


KaLeun
senior tag

Eh mi az a 110k xp..... :P :P :P :P

Cila

(#36277) KaLeun válasza fsb1000 (#36275) üzenetére


KaLeun
senior tag

T30: Nagyon jó ám amikor jön egy Is-7 nagy mellénnyel és kap egy 900+ maflást. Letámadom és belefér még 1-2 lepattanó is....

D azért nem azt a Maus vagy IS-7 stílust kell játszani vele, át kell gondolni minden lépést.

Században volt olyan párszor, hogy nálunk volt vagy 5-6 T30 és végig nyertünk, pl. volt olyan, hogy az ellennél 8-9 IS-7 meg pár német nehéz. Lebecsültek minket és nyomtak az IS-7-ek és egy E-100, Ruinbergen közepén egy rusht. Nálunk meg pont a közepet védte az összes T30... Nem tartott 2-3 percig és az összes támadókból csak füstölgő roncsok maradtak. ;] (Köv. csatában éppen a móddokkal kerültünk össze, irányító szerint nem kell védeni a völgyet Steppes-en.... és pont ott jött a rush...)

Cila

(#36278) pws válasza Tüzi (#36270) üzenetére


pws
aktív tag

Én beszereztem egy e75-öt, de olyan hektikus a páncélja mint az IS4-nek. Nem is sikerült vele felülmúlni az IS4-el csinált 9 kill-et

(#36279) Paul119 válasza pws (#36278) üzenetére


Paul119
addikt

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#36280) fsb1000 válasza KaLeun (#36277) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Lehet ezért lesz belőle TD. Na majd óvatosan játszok ezzel a T30-al....

Egyébként milyen t10-es századba jársz? A Klánodal vagy csak úgy becsatlakozol valahova?
Eddig kb. 3-4 alkalommal próbálkoztam t10 századdal (ismeretlen játékosokkal), de mind csúfos vereség volt.

(#36281) Iron Funeral válasza jahrn (#36271) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Én így megmondom hogy nagyon jó lesz az M103, kicsit lassabb, jobban fegyverzett és páncélozott Patton ;)
Az M103 hull ~KT szintű védelmet biztosít, hátsó váltóval és gyenge lower hull nélkül.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#36282) tank1 válasza Paul119 (#36273) üzenetére


tank1
tag

Az E75-nek egy baja van, az ágyúja. Nagyon gyengécske. Plusz papírból van az oldala és még lassú is, mint egy csiga. Csak ennyi a baja dióhéjban.
Hogy jót is mondjak róla, hátramenetben kétszer olyan gyors, mint a StugIII. ;)

(#36283) Paul119 válasza tank1 (#36282) üzenetére


Paul119
addikt

abszolute nem lassú, ja és ugy forog helyben mint semelyik tank t44 nem tudott körbe cikázni, 1200 lovas motor oda tesz rendesen, gyengécske ? is4 el ellentétben sosem lőttem 400 alatt :U

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#36284) Iron Funeral válasza Paul119 (#36283) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Vedd vissza aztán majd lősz vele 400 alatt ;)
Mondjuk leginkább nem a sebzéssel van a baj, aimtime meg accuracy lehetne sokkal jobb ha már ennek a legkisebb az átütése tier X ágyúk között (ja várj nem mert az 15cm még rosszabb :)) )

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#36285) H@lede válasza tank1 (#36282) üzenetére


H@lede
tag

Én se mondanám gyengének amikor így 600 dmg belenyom az arcomba én meg visszalövök 350 is4-el s70 gunnal valahogy nem szoktam gyengének érezni nekem ált alá rollol a játék és azt látom hogy annak a gunnak meg fölé és ezt úgy mondom hogy jó párszor találkoztam vele + ez a szituáció de ez persze lehet szerencse is meg szerencsétlenség

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#36286) tank1 válasza H@lede (#36285) üzenetére


tank1
tag

A 600-as sebzés ritka, mint a fehér holló. Inkább négyessel kezdődik. Ez az általános. Is4-et pedig nehéz vele sebezni, mert pattog róla, vagy nem viszi át.

(#36287) Timyyy válasza H@lede (#36285) üzenetére


Timyyy
őstag

Ha azt akarod hogy valaki olvassa is a katyvaszt amit írsz, akkor legalább erőltesd meg magad, és fogalmazz mondatokat, tagolva. Ilyen szeméttel ne nyomd tele a fórumot pls, mert megfájdul a fejem ha megpróbálom értelmezni...

(#36288) H@lede válasza Timyyy (#36287) üzenetére


H@lede
tag

Aki meg akarja érteni megérti aki nem az nem sajnálom ilyen a stílusom és nem kötelező olvasni amit írok....

[ Szerkesztve ]

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#36289) Arpee78 válasza D.Orion (#36265) üzenetére


Arpee78
senior tag

A T34 az a tank ami megtanít megfontoltan harcolni, ha nem vigyázol rá megbosszulja.

A T34 grindem elején a 105-ös ágyúval kissé eszetlenül nyomultam előre és szorgalmasan lőttem a lepattanókat amig ki nem lőtték alólam a tankot. A win ratiom ennek megfelelő volt, gondoltam úgyis a tank hibája, majd a 120-as megváltás lesz. De nem, a 120-as ágyúval sokat javultak ugyan az eredményeim, de mégsem szálltak a magasba. Ekkor egy rövidke időre elszakadt nálam a cérna. A saját T34 tankom ellenség lett és a lesz@rom ha kilőnek és nem lövök semmit stílusban játszottam. Nem volt jó érzés és nem vagyok rá büszke.

Ezért egy szép nap kiegyezést kötöttem a tankkal és utána megpróbáltam (több)ésszel harcolni. Tanácsot kértem jobb játékosoktól, taktikáról kezdtem olvasgatni neten. Meg is lett az eredmény, a grind vége már lényegesen jobb lett.

A T34 előtt húztam a T25AT-t, unalmas 50%-os win ratiom volt vele amikor eladtam. Visszavettem mikor akciós volt a T34 meccsek után és csodák csodája sorra nyerek vele (~65%).
A KV-val dettó. Leapadt a kredit mikor a T30-ra gyűjtöttem az xp-t, így a T30 árát sok KV csatában lőttem össze, ezeknek is közel 60%-át nyertem és a KV-s átlag xp-m prémium nélkül 500 fölé került.

Szóval a T34 után javulást tapasztaltam a játékstílusomban. Igaz vagy nem, de ezt a T34-nek tulajdonítom.

A nyomulás/óvatoskodás között kell egyensúlyozni. Régen nem voltam óvatos, most néha a picit túlzott óvatosság a bajom. Pl. itt a KV-3-al korábban is mehettem volna az IS-3-ra.

Más, tele ideggel nem tudsz ésszel játszani. Valahogy vezesd le a feszt.

[ Szerkesztve ]

(#36290) KaLeun válasza fsb1000 (#36280) üzenetére


KaLeun
senior tag

A volt klánom nagyon komoly akart lenni, de ilyesmivel nem foglalkoztak...

Most általában csak akkor megyek ha bevesznek vmi normális helyre (pl. olaszokkal (ITA) vagy a Binomioékkal (IAC) és esetleg vmelyik francia század (MADFR)) , olyan századba szeretek menni ahol van értelmes irányító. Sajnos a magyarok mind felejtősek, de a németek és a lengyelek is (nagyon nehéz jót találni közöttük).

Cila

(#36291) Plokijuma válasza Timyyy (#36287) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Sajnos egyes emberek (főleg a fiatalok korosztálya) ennyire igénytelenek. Sokat elmond róluk...

Boldog Nőnapot Neked és minden hölgynek, aki olvassa ezen sorokat!

(#36292) Djuree válasza Plokijuma (#36291) üzenetére


Djuree
félisten

vessző, vessző és megintcsak vessző,,,,,,sokat dob az érthetőségen és nem nagy dolog odabiggyeszteni :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36293) Murder3


Murder3
addikt

win7 ennyire eszi a gépet h 15 fps-em van még sniper módban is?
vagy csináltak a szerverrel valamit?

(#36294) Djuree válasza Murder3 (#36293) üzenetére


Djuree
félisten

milyen géped van? nálam teljesen jó, max felbontáson is.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36295) Murder3 válasza Djuree (#36294) üzenetére


Murder3
addikt

2giga ram
nvidia 440 gt 1gb
amd x2 2.1ghz proci

xp alatt jobb fps-em volt ugyan ezen a beállításon(full low)

(#36296) csaabz


csaabz
őstag

Francia tankjaim (AMX 50 100 és 120) állandóan ammo racket kapnak. Bárki, bárhonnan lövi meg őket (akár egy tier 4) rögtön megsérül. Nagyon idegesitő...
:(((
Igy minden meccsen számithatok -3000 kredittel a javitó csomag miatt....

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#36297) Murder3


Murder3
addikt

erre a buzi lövés effektre nicns vmi mod amivel el lehet tüntetni legalább?

(#36298) smisa válasza Murder3 (#36297) üzenetére


smisa
őstag

WOT Twaker

de lehet van frissebb

[ Szerkesztve ]

(#36299) Arpee78 válasza Murder3 (#36297) üzenetére


Arpee78
senior tag

Megelőztek. 1.9 van most

[ Szerkesztve ]

(#36300) pws válasza Murder3 (#36293) üzenetére


pws
aktív tag

Ezen a héten én is hasonló fps lassulást tapasztalok. Random módon 80 fps-ről leugrik 20-ra. Nincs lag, szépen virit zölden.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.