Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36501) bozont válasza Djuree (#36497) üzenetére


bozont
veterán

Majd akkor fogsz igazán tapsikolni, ha meglesz rá a BL9 is, addig nem biztos hogy olyan élvezetes lesz vele játszani.

(#36502) Daywalker válasza Dobi 562 (#36499) üzenetére


Daywalker
addikt

"Úgy vettem észre, hogy mióta prémium tag vagyok, "szerencsésebb" helyekre rak az MM, nem mindig én vagyok a csapatlista legalján."

Sajnos ez így van. Nem fizetsz, ezért de még szopj is.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#36503) csaabz


csaabz
őstag

"Rebalanced parameters of French vehicles, introduced with 7.1."

Ez vajon mit takarhat?

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#36504) tank1 válasza emre (#36428) üzenetére


tank1
tag

Mindegyik TD-nek kicsit erősebb az ágyúja mint a vele azonos tierben levő más tankoknak.

Itt van mindjárt példának okáért a tier5 stugIII - KV párosítás. A tankvadász sebez 130-at kb, míg a KV 350+ .
Véleményem szerint semmi keresnivalója nincs tier5-ben egy ilyen sebzést okozó ágyúnak.

(#36505) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Kollégák. Mennyit szokott írni a játék? Mert ha nem sok a bandwidth, akkor feldobnám SSD-re.

(#36506) Gyuri27 válasza tank1 (#36504) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az új kv-n nem lesz elérhető a 107zis. Megy fel t6-ra.
Amúgy orosz heavyt orosz td-vel hasonlits össze.

Amd - Radeon - Ryzen

(#36507) pws válasza Paul119 (#36496) üzenetére


pws
aktív tag

világosítson fel valaki, hogy ezek a Hackerek mit csinálnak? én is összefutottam már ilyennel

(#36508) Murder3 válasza tank1 (#36504) üzenetére


Murder3
addikt

mert t6-on a 390-nek van keresnivalója?
ezt pl amcsik,németek még t8-en se kapják meg

(#36509) tank1 válasza Gyuri27 (#36506) üzenetére


tank1
tag

Ohh, a Su85 még 350 felett is lő? Remek. Valóban jól kiegyensúlyozott így a játék. ;)

(#36510) Remus389


Remus389
veterán

nagyon jó ez a játék

mondjuk egy csoffadt kis P(35t)-re tellett, de vannak extrák már rajta ;]

lehet én is prémium tag leszek annyira tetszik :C

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#36511) Paul119 válasza pws (#36507) üzenetére


Paul119
addikt

folyamatosan röhögött rajtunk a srác hogy obj 4-5 lövést adott le bl10 el az ellen is4esének a weak spotjára és mindig 0 dmges volt ,én is lőttem hátulról 0 dmg,e75 is lőtte szemből az is 0 dmg volt artynk is lőtte ő sem tudta le sebezni és csak írogatta hogy haha loosers, az ilyeneket miért nem bannolják ? jeleztem moderátornak de szarnak rá :W

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#36512) virkir válasza pws (#36507) üzenetére


virkir
veterán

Sebezhetetlenek de ők bármit átlőnek még a 2 cm Flak 38 L/112-vel is, felspottolják a teljes ellenséges csapatot, viszont ők még akkor is láthatatlanok ha neked ütköztek.

Paul119
A szellemtank. O máj gád.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#36513) pws válasza virkir (#36512) üzenetére


pws
aktív tag

jól hangzik. hol lehet letölteni ezt a cracket? :DDD

(#36514) virkir válasza pws (#36513) üzenetére


virkir
veterán

Privátba megadom jó pízé tesó :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#36515) vhw válasza Paul119 (#36496) üzenetére


vhw
addikt

Tehát van egy hackerünk, szeret tankozni, rátalál erre a jó kis keleti vodkaszagú játékra. Mivel szarrá lövik minden szinten gondol egyet és beveti hacker tudását. Fogja magát feltöri a WG szerverét és minden csatába ahova belép beírja a god mode-ot magának, na meg esetleg a haverjának, neki is elég szarul megy a játék E75-el... :(
Aztán most már ők lőnek szarrá mindent, rajtuk nem fog semmi golyó és csak vigyorognak a szerencsétlen ellenfelek pofájába...

Tekintve, hogy minden csata minden adatát a WG szervere számítja elég tehetséges lehet a gyerek, hogy egyrészt ezt átírja, másrészt hogy eddig még nem bukott le. (biztos 10 csatánként azért kinyomja a god mode-ot és megy 1-2 bukta kört, ne legyen gyanús)

Ennyi erővel már mért nem bankokhoz tör be és utal magának pár milliót...

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#36516) Murder3


Murder3
addikt

269-es pen t9?
ennek mi értelme..?
a németeknek messze egyedül a legrossazbb penjük van...
nem látom h itt ez hogy lehet balancoltnak nevezni.

(#36517) Gyuri27 válasza vhw (#36515) üzenetére


Gyuri27
félisten

A bf is központi szerveren megy (net nélkül szintén nem lehet játszani) és mégis van cheat.
Igaz pve-ben nem pvp-ben. De mint látjuk megoldható a dolog.

Amd - Radeon - Ryzen

(#36518) pws válasza vhw (#36515) üzenetére


pws
aktív tag

ismerve a ruszki viszonyokat, lazán belefér még durvább sztori is

(#36519) Murder3 válasza Gyuri27 (#36517) üzenetére


Murder3
addikt

battlafieldre vagy az ótvar battleforga-ra gondolsz?:D

(#36520) Paul119 válasza vhw (#36515) üzenetére


Paul119
addikt

az a vicc hogy pl a wowban is vannak ilyenek, mivel a karakterek és a mapok adatai a te gépeden van nem elképzelhetetlen hogy akadnak ilyen retardáltak és mivel ingyenes a game ezért megkockáztatja simán, amerikában meg nem pénz amit be fizet prémiumért 1-2 hónapért

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#36521) forras2


forras2
őstag

Az de szar :( 1 tankunk maradt a végén, az ellennél 2. Az utsó tankunk elfoglalta a bázist. Kb 2 mp-vel utána, hogy felment 100-ra a számláló, kilőtték az utsó tankunkat, és akkor kiírja, hogy vereség, minden tankunkat kilőtték :(

(#36522) KaLeun válasza Paul119 (#36496) üzenetére


KaLeun
senior tag

Szerintem simán összejöhet egy ilyen mákos sorozat.

Anno a bétában utolsó meccsem a JP-rel, vége felé az ellen bázisánál, egy Tigris lövése után csak 167hp-m maradt és onnantól a Tigris, egy T29 és T-43 összes lövése lepattant rólam. A T29 egyszer még levette a láncom.

Cila

(#36523) Paul119 válasza KaLeun (#36522) üzenetére


Paul119
addikt

ez nem pattant,ez át vitte és nem sebzett semmit, de azt ne mondja senki hogy 5 bl10 lövés meg egy egy rhadli s70 meg e75 128 ból 1 db sem sebez.. ilyen nincs

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#36524) Dobi 562


Dobi 562
addikt

El Halluf pályán, SU 85-el voltam. Minden egyes tankunk beállt kempelni, jött egy pz38 na és bebújt egy szikla mögé, folyamatosan spottolta a kis csapatomnak 5-6 tagját, az arty lövögette is őket, de nem is törődtek vele, csak kempeltek a bokorban tovább...
Mivel a jó kis búvóhelyeket elfoglalták, gondoltam majd én megszabadulok a kis kellemetlenségtől, de mikor ráfordultam a pz-re olyan össztüzet kaptam, hogy nyikkani sem tudtam. 2 arty lőtt meg egyszerre, gyorsan bevégeztem. Írtam a skacoknak, hogy most ők következnek, mert a pz továbbra is spottolja őket, de nem zavartatták magukat, ők csak a völgyet kémlelték. Közben északi irányból is feltűnt egy heavy, de ez sem érdekelte őket... Ja és ezek 1-2K játékon már túl vannak az in-game-player-ratings mod szerint, mégsem tudnak egy kis fantáziát belevinni a játékba, semmi taktika, csak lőjük a pirosakat oszt kész!

Nem vártam meg a csata végét, kiléptem gyorsan, de úgy tűnik nekik volt igazuk, mert nyertük a meccset. Mondjuk el nem tudom képzelni hogy csinálták... :))

[ Szerkesztve ]

(#36525) ladanyi


ladanyi
tag

KV13ra milyen ágyút tegyek szerintetek??? A 85ösök semmirevalók TIER7 fölött ahova legtöbbször berak?

(#36526) Murder3 válasza Paul119 (#36523) üzenetére


Murder3
addikt

friss tapasztalt msot a test szerón az új amcsi t9 lőtte a vk45a-mat...midn átvitte de eggyik sem sebzett kb 5 lövés amit leadott asszem a 6. sebzett, de mind átvitt,betalált és semmi sérülés még modul sem..

(#36527) Paul119 válasza Murder3 (#36526) üzenetére


Paul119
addikt

oké ez 5 lövés de mi alsú hangon 20 lövést adtunk le + a gw panther is lőtte

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#36528) hemaka válasza ladanyi (#36525) üzenetére


hemaka
nagyúr

A T8-as 85mm-es egészen jó, de nem heavy tank vagy, ezt azért ne felejtsd el.

(#36529) Murder3 válasza Paul119 (#36527) üzenetére


Murder3
addikt

volt egy t32 amit kb 1vk45a,löwe,kt,hetzer,t29 vett körül és kb 10% élete volt és 2-3 percig nem tudták megölni.
sztem ez csak a játék kiegyensúlyozása épp berollolt egy nagy adag luckot és ezért.

(#36530) Zeratul válasza Murder3 (#36477) üzenetére


Zeratul
addikt

AMX50 FOSH. :)) Van ám önkritika. :C

[ Szerkesztve ]

(#36531) Fel válasza Zeratul (#36530) üzenetére


Fel
addikt

Az helyesen AMX 50 Foch :)

----------------------------

Added two French premium vehicles for testing: tier 2 SPG 10.5сm leFH18 B2 and tier 3 TD FCM 36 Pak 40. Once the update is released, the vehicles will be available on the main server only to players, partaking in the supertest.

Erről tud valaki valamit? Én nem láttam őket a "Store"-ban

[ Szerkesztve ]

(#36532) KaLeun válasza Paul119 (#36523) üzenetére


KaLeun
senior tag

Egyébként ez egy sima bug szerintem.

Cila

(#36533) Daywalker


Daywalker
addikt

Nem tom mi a retek van ma, de a KV-3-am ma még nem volt olyan csatában, ahol ne a legalacsonyabb tier lett volna...hihetetlen.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#36534) Zeratul válasza Fel (#36531) üzenetére


Zeratul
addikt

Cirill betűkkel is FOS kiírva. így ni. ФОШ.

[ Szerkesztve ]

(#36535) Fel válasza Zeratul (#36534) üzenetére


Fel
addikt

(#36536) Djuree válasza Paul119 (#36498) üzenetére


Djuree
félisten

ennyire szar? remélem nem, az IS valami nagyon szar volt, nekem nem ment vele, 32% győzelem, meg pontatlan volt, meg papír...ha ez is olyan lesz tökönszúrom magam, elvertem rá az összes free xp-m...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36537) Murder3 válasza Djuree (#36536) üzenetére


Murder3
addikt

IS szar:D
rohadt sok lepattanója van egyébként és baromi sokat sebez

(#36538) KaLeun válasza KaLeun (#36532) üzenetére


KaLeun
senior tag

Ja, ha már bug... találkoztam olyannal több alkalommal is, hogy megyek mint a barom és hirtelen lecövekel a tankom és lassan megjelenik vmi ellen tankja... az ütközés után...

De a múltkori eset az már tényleg észveszejtő volt... Himmelsdorf 1, elkezdődik a csata és indulnék a dolgomra, de pár méter után megakad a tankom... Mondom: WTF? Bug? :F Erre megjelenik a saját GW Tigerünk................ :U

[ Szerkesztve ]

Cila

(#36539) emre válasza Djuree (#36536) üzenetére


emre
veterán

Nekem meg 60%, akkor valamit nem jól csináltam.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36540) Djuree válasza emre (#36539) üzenetére


Djuree
félisten

nekem a KV-val megy nagyon jól :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36541) vhw válasza Djuree (#36536) üzenetére


vhw
addikt

Tank kifejlesztéshez sohasem szabad free xp-t használni, azt csak fontosabb modulok fejlesztésre kell tartogatni.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#36542) fsb1000 válasza vhw (#36541) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Azért ez egyénfüggő....
Az amcsi vonalat t7-nél kezdtem.

(#36543) vhw válasza fsb1000 (#36542) üzenetére


vhw
addikt

Most ne menjünk bele a goldos free xp-be... A mezei arany nélküli játékos helyzetét vettem alapul.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#36544) ladanyi válasza hemaka (#36528) üzenetére


ladanyi
tag

KV13ra T8-as 85ös ágyú?????????????? MILYEN T8-aságyúról beszélsz??????

[ Módosította: Daywalker ]

(#36545) Daywalker válasza ladanyi (#36544) üzenetére


Daywalker
addikt

Kevesebb kérdőjel is elég...

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#36546) hemaka válasza ladanyi (#36544) üzenetére


hemaka
nagyúr

Akkor a hetes, a legjobb.

(#36547) Djuree válasza vhw (#36543) üzenetére


Djuree
félisten

ez goldos free xp volt, legalábbis nagyrésze. IS-el soha nem farmoltam volna ki ennyi xp-t. IS-4-em sem lesz sosem, nincs az az isten hogy én 1 tankkal 180k xp-t kifarmoljak....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36548) Murder3


Murder3
addikt

amúgy kevesebb xp-k leszn ek a tankok vk45a csak 90k a 99 helyett.
bár mivel credit hibádzik így ezzel inkább csak rontottak a szitun:D
mert hiába fejlesztem ki ha csak 1,7milkám van:S

(#36549) Murder3 válasza Djuree (#36547) üzenetére


Murder3
addikt

én csak napi duplákat megyek szinte és nagyon kevésszer volt premem de már csak 30-40 k-ra van az e-75:D
szép lassan ö9ssze jön az..meg a panther 2-n is lett kb 80k szal azt is íyg játszom kb napi dupla.

(#36550) Djuree válasza Murder3 (#36549) üzenetére


Djuree
félisten

nekem a kv-n napi 15k xp összejön :DDD mindjárt megvan az s-51 :DD mondjuk csak ezzel játszok szinte, a legjobb tank, még t6-ok között is bőven erős.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.