Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36401) emre válasza Paul119 (#36400) üzenetére


emre
veterán

igen, és lehessen interkontinentális rakétát is kilőni vele :DDD :N

az ojjektumba meg atomgránátot akarok, most azonnal ;]

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36402) L-e-f-i-e válasza Paul119 (#36400) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ezek csak külsőségek, tulajdonságai nem változnak. Az új skillekre viszont kíváncsi vagyok.

=^-^=

(#36403) Djuree válasza MCGaiwer (#36397) üzenetére


Djuree
félisten

9-ről 6-ra és 8-ről 6-ra, tehát nerf....vagy nem, mostmár én sem értem :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36404) Iron Funeral válasza jahrn (#36365) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Soknak vagy kevésnek találod a 37-et? én olyan ~40re tippeltem.

Egyébként elég szomorú, hogy ENNYI penetrationt adnak már mindenkinek meg a kutyájának is, komolyan elgondolkodom azon, hogy érdemes-e megvennem majd a Maust és visszavenni az E-100at/E-75öt :(

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#36405) Timyyy válasza MCGaiwer (#36397) üzenetére


Timyyy
őstag

Bat Chatillon 25t: from 9 to 6 angle degrees down-grade.
AMX 50B: from 8 to 6 angle degrees down-grade.

Lefelé eddig 9 fokig dőlt, már csak 6.
Lefelé eddig 8 fokig dőlt, már csak 6.

Tehát nerf. :)

(#36406) D.Orion válasza MCGaiwer (#36397) üzenetére


D.Orion
veterán

9ről 6ra
8ról 6ra

MÁS: Így nyomulj T34-el, igazatok volt, át kellett értékelnem a tankot, bár még mindig nincs max gun-om: Replay

Victory!
Battle: Ruinberg 2012. március 9. 12:28:18
Vehicle: T34
Experience received: 1 387
Credits received: 51 690
Battle Achievements: Confederate

Az utolsó két másodperc a legszebb! Még ott beköszönt egy meglepetés. ;]

[ Szerkesztve ]

(#36407) Blom


Blom
aktív tag

(#36409) Zeratul válasza MCGaiwer (#36397) üzenetére


Zeratul
addikt

Az én olvasatomban az ágyúk fel és le kitérítését mókolják, ami bizonyos esetben buff, bizonyos esetekben nerf.

(#36410) Djuree


Djuree
félisten

na kicsit meguntam a lassú heviket, free xp-ből kihúzom asszem az amx 13 75-öt, kicsit váltok :C de lehet csak a 12t-t, és akkor marad xp az is-3-ra, nemtom :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36411) Zeratul válasza Djuree (#36410) üzenetére


Zeratul
addikt

AMX 12t már használható, csak rá kell érezni, 13 75-el meg már lehet darálni is, főleg platoonban.

(#36412) MCGaiwer válasza Zeratul (#36409) üzenetére


MCGaiwer
addikt

jó de honnan nézik? a toronytól negatívba, vagy a talajtól pozitívba?:D

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#36413) Remus389


Remus389
veterán

na én is elkezdem ezt :)

nem is tudtam hogy ingyenes

ez teljesen ingyenes, vagy ha új tankot akarsz perkálni kell?

mondjuk én egy Jagdpanzer 4-essel nyomulnék erős ágyúja van , vagy Jagdpantherrel

még egy kérdés: E5200 processor, 4GB Ram, Ati 5850, Full HD monitor: jól fog ez futni?

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#36414) marked one94


marked one94
őstag

Victory ratio:70.00%
Battles:10
Experience gained:10816
Damage per battle:3137
Average experience:1081.6
Capture per battle:0
Defense per battle:0

Még lehet vissza jön a kedvem és a héten megcsinálom a bat mobilt ;]

You'll Never Walk Alone

(#36415) virkir válasza marked one94 (#36414) üzenetére


virkir
veterán

Majd visszaesik.
Kifogsz két napot mint én aztán mindjárt csak 62%.

Remusz911
Szerintem te még nem mentél ezekkel a játékban.
Jagdpanzer meg erős ágyú, hát... nem igazán passzol a két dolog.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#36416) Zeratul válasza Remus389 (#36413) üzenetére


Zeratul
addikt

Prémium szolgáltatásokért (prémium fiók, prémium tank, prémium lőszer stb) kell perkálni, egyébként ingyenes.

(#36417) Mcray válasza Remus389 (#36413) üzenetére


Mcray
senior tag

Teljesen ingyenes 5 garázs-ig. Ha belejössz, úgy is elkezdesz költeni valós pénzt bele. Én most kezdtem költeni rá. Kb 1 évet lehúztam ingyen. Úgy is jó volt, csak kevés volt az 5 tank :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#36418) marked one94 válasza virkir (#36415) üzenetére


marked one94
őstag

Defeat
Battle: Mines 2012. március 9. 13:24:35
Vehicle: Lorraine 40 t
Experience received: 1 321
Credits received: 50 424
Battle Achievements: Top Gun

Na kellet nekem itt vagánykodni... :W

Nem hogy jönnél játszani :)

You'll Never Walk Alone

(#36419) Remus389 válasza virkir (#36415) üzenetére


Remus389
veterán

akkor nem realisztikus a Jagdpanzer IV (vadászpáncélos), egy anti tank fegyver volt

hoszzú csövű 75mm-es nagy torkolati sebességű ágyújával pont az ellenséges harckocsik megsemmisítésében jeleskedett(erősebb ágyúja volt mint a Panthernek talán még a Tigrisénél is)

persze a Jagdpanther és Jagdtiger ettől is erősebb volt, de az ugye biztos drága

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#36420) L-e-f-i-e válasza Remus389 (#36413) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ajánlom az 1 hsz-ben a FAQ részt olvasd át sok hasznos infót ad egy újoncnak ami később nagyon jól fog jönni, mert frissen, nyersen elsőre elég kuszának tűnhet a játék. :)

=^-^=

(#36421) Djuree válasza Remus389 (#36419) üzenetére


Djuree
félisten

a jagdpanzernek erős ágyúja van, persze nem is-7 ellen meg ilyenek ellen, de nem is arra találták ki, szintjében bőven jó.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36422) Remus389 válasza L-e-f-i-e (#36420) üzenetére


Remus389
veterán

én értek a harckocsikhoz, viszont újonc vagyok a játékhoz

a Jagdpanzer 4-ből készítettem kiskamaszkoromba egy szép kis terepszínű makettetilyesmi :) , azért azt preferálom

biztos erős az ágyúja meg védettsége(mint a valóságban volt), csak ugye nem forgatható a tornya, majd akkor messziről kilövöm a gonosz T-34 eseket ;]

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#36423) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Egyszerűen imádom az ARl-t most lőttem ki vele Is4-et szemből, még engem is meglepett :)

=^-^=

(#36424) CactuS válasza Remus389 (#36422) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Még mielőtt eljutunk odáig, hogy mi mennyire reális, nem árt egy aprócska dolgot tisztázni a játékkal kapcsolatban:

"World of Tanks is a team-based massively multiplayer online action game dedicated to armored warfare."

Sehol egy szóval nem írják, hogy tankszimulátor lenne és hogy a játékban található értékek beállításához az igazi tankok értékeit vették alapul.:P

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36425) emre válasza Remus389 (#36422) üzenetére


emre
veterán

Ez az elmélet, a játék más... nem is kicsit,

olvasd el a FAQ-ot, nézegess videókat

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36426) Remus389 válasza CactuS (#36424) üzenetére


Remus389
veterán

jól van, de azért nem árt ha nagyjából reális

egy tankvadász ágyúja legyen erősebb egy azonos kategóriájú tank ágyújától(pl Jagdpanzer 4 vs panzer 4)

vagy ha döntött páncélú az legyen ellállóbb

tényleg milyen jó tank sim-ek vannak? vagy azok unalmasak?

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#36427) Djuree válasza CactuS (#36424) üzenetére


Djuree
félisten

nem is lehetne valós értékeket alkalmazni, az a játszhatóság rovására menne, ugye ki kell egyensúlyozni az azonos szintű/szerepű gépeket. de jó ez így, végtére is ez egy arcade játék inkább mint sim. tanksim-nek ott az ingyenesen letölthető oktatói sim program....

(#36426) Remusz911: ez stimmel is :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36428) emre válasza Remus389 (#36426) üzenetére


emre
veterán

Ez mint említettem csak az elmélet.
Mindegyik TD-nek kicsit erősebb az ágyúja mint a vele azonos tierben levő más tankoknak.

De gyakorlatilag szinte soha nem vagy kizárólag azonos kategóriájú tankokkal egy csatában.
Szinte mindig van gyengébb és erősebb is nálad.

itt meg tudod nézni hogy milyen gépek vannak, és mibe kerül a fejlesztésük

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36429) Remus389


Remus389
veterán

hú csak elég lassan tölt le :D

2,3 GB

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#36430) Gyuri27 válasza CactuS (#36424) üzenetére


Gyuri27
félisten

Csak akkor ne használnák az igazi neveket!

Amd - Radeon - Ryzen

(#36431) Atlantis válasza Djuree (#36410) üzenetére


Atlantis
veterán

13-75 érdekes gép, én meg nem éreztem rá, olyan "nyúlós". Lassan indul meg, de ha elindul, megy, mint a mérgezett egér. 12t-t még csak-csak kihúztam valahogy, de ezzel nem tudom, hogy lesz meg a 13-90...sok-sok XP kell hozzá.

Jelenlegi taktikám a "megyek oszt megpusztulok". Úgy vettem észre, felesleges vele sunnyogva spot-olni, ha észreveszik, úgyis kilőnek, mert tudják, hogy papírból vagy. Valami nagy vagy közepes dög odajön, ami kibírja ha ráereszted a tárat (jó eséllyel nem is sebzed), oszt 1 lövés vagy neki. Menekülni kéne vele, de ahhoz meg lassan indul meg és seggbe lőnek.

Ami még rohadt idegesítő, hogy az ágyú csövét nem képes emelni, süllyeszteni.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#36432) pws válasza Atlantis (#36431) üzenetére


pws
aktív tag

dettó ugyanígy vagyok az AMX-al. Most nagy nehezen kikínlódtam a Lorraine-t. Még stock, és az alapmotorral lassabb mint egy e75. Remélem a Lorry stílusára jobban ráérzek.

(#36433) Murder3


Murder3
addikt

de jó végre kint a test szeró...és de jó h mostantól mégkevesebb kreditet fognak termelni a t6-ok,t7-ek meg t8-ak...
elmehetnek a faszomba... :o

(#36434) virkir válasza Atlantis (#36431) üzenetére


virkir
veterán

Pedig de.
Ha olyan pályára rak ahol van értelme akkor eleinte mindenképpen sunnyogni kell felesleges az első percben kilövetni magad.
Iszonyat jó a cammo értéke a 75, 90, BatChat-nek jelenleg a legjobb scout-ok.
Aztán ha kialakul a csata keresni kell a magányos tankokat és azokat elintézni 1 tárból majd elhúzni tölteni.
Mindhárommal imádom kampinovkát ha nem totál balfasz a csapat. Volt olyan köröm ahol nem lőttem és dőlt a kredit meg az xp.

pws
El kell keserítselek, a legrosszabb a lóri a négy franszisza közül.
Nagy a többihez képest lomha, a leglassabban tölt a 100-as ágyúval.
Kell még valami? :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#36435) Murder3 válasza Djuree (#36421) üzenetére


Murder3
addikt

ja a maga 132-es penjével meg a 220-as sebzésével.
többi nemzetnél erőseb ágyúk vannak ugyan azon a tieren és ez úgy általába a németekre igaz.
egyedül az amcsiknál van 1-2 tier ahol erősebb,gyengébb,erősebb.gyengébb de pl szovieteknél végig erősebb, franciáknáll is szinte végig erősebb.

(#36436) virkir válasza marked one94 (#36418) üzenetére


virkir
veterán

Mentem te meg gyorsba kiléptél :D
Véletlenül letöröltem a játékot aztán elment egy kis idő mire visszapakoltam mindent.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#36437) Murder3


Murder3
addikt

különben amennyire utáltam az elején a humlet mostanában anynira szeretek inkább vele játszani:D
pedig nem mentem sok csatát vele és a legénység is még csak 86% de nagyon soakt javult azóta.
sokkal jobb vele menni mert nem vagyok annyira veszélybe és nyugisabban lövöldözhetem a tankokat itt az fps sem akkora hátrány mint egy medium,heavyben ülve.
csak mivel drága a lőszer így sokat nem nagyon tudok keresni vele, pedig szivesebben farmolnék ezzel mint a többi t5-el azokat nagyon unom már.

(#36438) Gyuri27 válasza Murder3 (#36433) üzenetére


Gyuri27
félisten

Miért fognak kevesebbet termelni?

Amd - Radeon - Ryzen

(#36439) zoszt válasza Remus389 (#36419) üzenetére


zoszt
tag

Jagdpz IV-et sokan nem szeretik a játékban, mert a besorolásához és más nemzetek páncélvadászaihoz képest szenvedős, de szerintem egész jól ellehet vele lenni.
Fel lehet rá rakni a rövid 88-ast, azzal egy kedvező besorolású csatában jól ellehet lenni.

A játék kimondottan jó, csak ami az előnye, az a hátránya is. Embertársakkal játszol, emberek ellen, így nincs két egyforma csata. (Bár néha úgy tűnik inkább, hogy rosszul programozott botok szaladgálnak össze-vissza). Egy jó csata viszont képes kárpótolni, tíz elvesztegetett másikért, ezért olyanok is játszanak (mint én is pl.), akik egyébként nem lennének tankba valók, még játszásiból sem... :)

"Egyszerű életet élek: ami üres, megtöltöm, ami tele van, kiürítem."

(#36440) emre válasza Gyuri27 (#36438) üzenetére


emre
veterán

7.2 Preview: Game Economy Changes

Hogy többen vegyenek prémiumot.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36441) Murder3 válasza Gyuri27 (#36438) üzenetére


Murder3
addikt

mert leveszik a credit termelésüket írták, kint van hírbe.

(#36442) Iron Funeral válasza Djuree (#36421) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Biztos nem egy Jagdpanzerrel játszottunk(?) ha így gondolod ;)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#36443) pws válasza emre (#36440) üzenetére


pws
aktív tag

Igen egyértelmű szándék

'Please note that profitability of premium vehicles of tier 5 and above will not change'

[ Szerkesztve ]

(#36444) Gyuri27 válasza emre (#36440) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem minden világos ám. :B
Valaki pár szóban összefoglalná kategóriánként mi a p lesz?

Amúgy a helyükbe nem nagyon piszkálnék semmit. Mivel hamarosan jön a dio3. Így könnyen lehet, hogy az emberek wot prem helyett azt veszik.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#36445) balintka válasza D.Orion (#36394) üzenetére


balintka
addikt

Ez mit jelent, mikor jön ki a végleges frissítés?
Még nincs meg a T34-em.

(#36446) Murder3 válasza Gyuri27 (#36444) üzenetére


Murder3
addikt

le lesz véve a credit income maximum 12%-kal tierenként.
legalábbis t5-tól felfele elvileg kis tierekben meg növelve lesz...

(#36447) Djuree válasza Iron Funeral (#36442) üzenetére


Djuree
félisten

én nem nyomtam még vele, de engem párszor lőtt már ki mikor KV-val voltam :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36448) Gyuri27 válasza Murder3 (#36446) üzenetére


Gyuri27
félisten

Viszont a tankok és a modulok olcsóbbak lesznek vagy nem?

Amd - Radeon - Ryzen

(#36449) Djuree válasza Gyuri27 (#36444) üzenetére


Djuree
félisten

lol, a dio3-nak mi köze ehhez?! teljesen más a 2 játék, mindenben. nem konkurenciák egymásnak. ennyi erővel jön még 223 játék, akkor meg miért nem azokból vesznek inkább, mint erre fizetnek prémet? hmm? :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36450) Murder3 válasza Gyuri27 (#36448) üzenetére


Murder3
addikt

és azzal egy fiakrcnyit nem lesz jobb.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.