Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36151) BloodRay válasza fsb1000 (#36145) üzenetére


BloodRay
veterán

Ezt nem teljesen értem. Sniperkedni ugyan úgy lehet a nagy löveggel. Max az olcsóbb lőszer miatt látom értelmét a kisebb ágyúnak.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#36152) emre válasza Djuree (#36147) üzenetére


emre
veterán

Ezt nézd át

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36153) fsb1000 válasza BloodRay (#36151) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Rof-ban van különbség. Ált. 10-15 secnél többet nem vagyok egy pozicióban, mert annak mindig baj lesz a vége. Ha mozog tank, újra meg kell várni, mig beszűkül a célkereszt. Ez nálam azt jelentette hogy 2x több lövést tudok leadni az L100-al.
Ha fenn a nagy löveg másként játszom, mert nagyobbat üt, de lassabban tölt.
Meg mintha az L100 távolról hatékonyabb lenne, akár 400-500 méter felett is átüt, a másik meg pattanósabb, gondolom kisebb a torkolati sebessége.

Természetesen ez csak az én megfigyelésem, és biztos másként is lehet hajtani az E50-et.

(#36154) Djuree válasza emre (#36152) üzenetére


Djuree
félisten

vhogy sejtettem :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36155) fsb1000 válasza Djuree (#36154) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Azért abból a linkből levezethető, hogy működik a dolog......
Ha nem működne, nem kéne az így GOLD-hoz jutó játékost acc felfüggesztéssel fenyegetni.

(#36156) Fel válasza Fel (#36143) üzenetére


Fel
addikt

Megnéztem a replay-t, és nem tévedtem, sehol nem látszik a bekapott találat nyoma. Biztosan valami újfajta prémium nano lőszerrel lőtt az M6..

De attól még szeretem az M26-ot :) :

Victory!
Battle: Komarin 2012. március 7. 14:15:14
Vehicle: M26 Pershing
Experience received: 2 133
Credits received: 65 745
Battle Achievements: Confederate, Sniper

Kíváncsi leszek milyen lesz a Patton. Kicsit tartok tőle, azok után amit az E-50-nel átéltem.. Bár itt talán nem lesz olyan rossz a helyzet, mert ahogy néztem lehet rögtön menni a 105-ös ágyúért, nem kell lánctalppal meg toronnyal szenvedni előbb.

(#36157) marked one94 válasza Fel (#36156) üzenetére


marked one94
őstag

Egy picit nagyobb mint a Pershing de majd gyorsabban mozog az egész tank. Lesz rá egy piszok jó ágyú amit hamar rá lehet rakni. :) Ha jól tudom patton-nak még jobban kilehet téríteni az ágyúját. Ja és 480m látótáv :) Mondjuk ezt néha nem tapasztalom hogy ennyi lenne :U Pershinget szereted ezt imádni fogok ;)

You'll Never Walk Alone

(#36158) Fel válasza Fel (#36156) üzenetére


Fel
addikt

Feltöltöttem a replay-t is: Komarin - M26 Pershing (Érdekes.. Senki nem akart foglalni :) )

Valamint összeszedtem pár képet a közelmúlt számomra megmosogtató eseményeiről:

Well guarded S-51 Ennek a csatának az elején rögtön írta az egyik pantheres, hogy "we defend arty!".. Platoonban voltak. Annyira komolyan gondolták a dolgot, hogy mikor elmozogtam előre-hátra lövés után jöttek utánam ők is :DDD Ez a kör is bukta lett, akkor immáron a sokadik egyhuzamban, arra sem volt kedvem, hogy elküldjem őket valahova máshova..

Közös halál, szent halál... Annyira nem jön össze semmi a JT-vel, hogy az valami rettenetes, de ez a pillanat azért csalt egy kis keserű mosolyt az arcomra. Legalább tudom, hogy nem csak én szívok vele. :)

És a szokásos, "Húú, de szép löveged van" gyűjteménybe egy újabb darab: E-75 @ KwK 45 L/52 Megdícsértem a srácot érte, és a legnagyobb nyugalommal közölte, hogy kell még vagy 5k xp a nagyobbhoz. De inkább már azt nem kérdeztem melyikre gondol... :DDD

marked one94: Úgy legyen :) :R

[ Szerkesztve ]

(#36159) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Ma is jó a csapat. 5 csata 5 megalázó vereség.
Innen üzenem, hogy nem kötelező a retardáltaknak ezzel a játékkal játszani!

Amd - Radeon - Ryzen

(#36160) Fel válasza Fel (#36158) üzenetére


Fel
addikt

Ma Pershing nap van... :))

Victory!
Battle: Mines 2012. március 7. 15:05:32
Vehicle: M26 Pershing
Experience received: 2 127
Credits received: 66 496
Battle Achievements: Top Gun, Boelter's Medal

(#36161) Gyuri27 válasza Fel (#36160) üzenetére


Gyuri27
félisten

Jó neked.
Nekem jön a gyökér t-44 és én kapok büntit. Kész ez az egész.
Gyanitom, hamarosan tk party lesz.

Amd - Radeon - Ryzen

(#36162) bandiras2 válasza Gyuri27 (#36161) üzenetére


bandiras2
senior tag

Átérzem, ma 8x hiába ordítoztam a néppel hogy takarodjatok a bázisról csírák, csak ketten vannak, és vagyunk rá 8can...

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#36163) Gyuri27 válasza bandiras2 (#36162) üzenetére


Gyuri27
félisten

12:8-ra viszünk és befoglalják a bázisunkat. :W
Komoly?

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#36164) pws válasza Gyuri27 (#36159) üzenetére


pws
aktív tag

Biztos vannak amatőrök, de egyre jobban azt hiszem, hogy inkább a játék szar. Milyen taktika jó, olyan kiszámíthatatlan játék motor mellet, mikor egyik körben semmi sem üti át az e75, IS4 páncélját, a másikban meg 75mm ágyú szemből lazán. Az nem vigasztal, hogy ez néha nekem kedvez, néha meg én szívok.

(#36165) Gyuri27 válasza pws (#36164) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez is igaz.
De az is, hogy sok ratyi játszik full eszetlenül.

Amd - Radeon - Ryzen

(#36166) bandiras2 válasza Gyuri27 (#36163) üzenetére


bandiras2
senior tag

Állandóan ez van, mindig akad 1-2 IQ betyár aki gyáván sunnyog, és erre beáll melléjük még 2 XP hunter csíra...

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#36167) pws válasza Gyuri27 (#36165) üzenetére


pws
aktív tag

Az első pár száz körben és is béna voltam, és most sem vagyok nagy ász. Így igyekszem elnézőbb lenni és próbálok segíteni. De mikor 3 lövésből kiszedik alólam a T9 tankokat, én meg semmit sem sebzek, annak semmi köze a noob-okhoz.

(#36168) bandiras2 válasza pws (#36167) üzenetére


bandiras2
senior tag

Ezt úgy hívják hogy vagy fizetsz, vagy szopni fogsz.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#36169) Gyuri27 válasza pws (#36167) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nálam van. Mert ilyenkor egyedül vagyok egy oldalon. Ugyanis a lemingek a másik oldalt halnak halomra.
Na most kaptam egy nap pihit. Kilőttem egy platoon loltraktrot. Ugyanis elegem van a ratyikból.
Mondjuk a platoontársa engem lőtt ki. Remélem ő is pihen.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#36170) Daywalker válasza Gyuri27 (#36161) üzenetére


Daywalker
addikt

Az hagyján, de volt olyan, hogy senkit sem találtam el, senkinek sem mentem neki és senki sem jött nekem, de levont...

Amúgy szeretem ezt a játékot, de vannak rendkívül bosszantó hibák. IS-sel Elite státuszban egyszer nem bírtam egy Hetzert kilőni, pedig 3 helyről is próbálkoztam, de mindig lepattant...HE meg szart sem ért érdekes módon. IS3 is gyakran képtelen átütni egy-két kisebb tankot, hiába a Tier IX BL9-es rajta. Sőt, ez a BL9 is elég fura, D-25T-vel az IS-en csomó tankot kilőttem egyetlen találattal (pl. T-50), ezzel meg néha csak a szenvedés megy, csomó esetben sokkal pontatlanabb, pedig papíron pontosabb.

A legbosszantóbb, hogy prémium nélkül egy bizonyos szint felett lehetetlen haladni normálisan, mert folyamatosan deficites lesz a kör, még tier 6 tankkal játszva is előfordul, ha rosszul jön ki a leosztás. Prémiummal meg azt vettem észre, hogy sokszor könnyebb ellenfeleket ad (azaz gyakrabban voltam a legmagasabb szintű tank, mint prémium nélkül).

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#36171) Gyuri27 válasza Daywalker (#36170) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tigerről pattantam épp az előbb 3x a bl9-l. Érdekes volt. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#36172) pws válasza bandiras2 (#36168) üzenetére


pws
aktív tag

Ez teljes mértékben helytálló :R

(#36173) virkir válasza Gyuri27 (#36169) üzenetére


virkir
veterán

Mé nem értitek meg, hogy várd meg amíg kimegy a foglalókörből?
Aztán már lehet irtani az ilyen gyökereket.
Ma egyébként megint agyhalottak napja van, vagy nem tetszik a játéknak, hogy emelkedik a győzelmi arányom.
Mentem 8 kört 2 tankot sikerült nagy nehezen duplázni és 800-as efficiency feletti top tankot még nem is láttam egyik oldalon se.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#36174) bullseye válasza bandiras2 (#36168) üzenetére


bullseye
addikt

én prémiumos vagyok, mióta játszom, és tegnap E75 8 lövésből 3-4 be sem talált, maradék meg lepattant olyan kemény célokról, mint KV3, AMX13-75 full oldalrólx2, Tiger II szemből,

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#36175) pws válasza Gyuri27 (#36169) üzenetére


pws
aktív tag

Épp most mentem e75-el két kört. ENSK pálya 450HP maradt, bujkálok a házak között, erre Lorraine szemből kinyír.
Utána Sand River, 46 HP maradt. AMX 13 90 100%-os, nyílt terepen rám-ront. Kezd körözni körülöttem, na ennyi volt gondoltam. 3x seggbe lő, semmi. Szegény meg is lepődött, így arty adott neki track-ot, és meg bejeztem a történetet.
Szval én is lemming vagyok, csak nem mindig rajtam múlik.

[ Szerkesztve ]

(#36176) Timyyy


Timyyy
őstag

EZT A HOSSZÁSZÓLÁST írtam a PHE klán topikjára, akit kicsit is érdekel, olvassa el, illetve véleményezze.

ESETLEG ha irányításom alá kerül valaha is a klán, akkor szívesen látnék ott több fórumost, és a 2-300 meccsesektől megválnánk, akár végleg, akár 1-2000 meccsig. Mert nem titok, jelen állapotában a nulla tapasztalatos játékosok nem tetszenek bent.

Viszont van néhány fórumozó itt, akit szívesen látnék a klánban. A "nagyobb nevek", akiknek értékes a hsz-ük is. Remélem akiknek szól, azok tudják hogy ők azok, és a hsz-eim alapján ismernek engem, esetleg bíznak bennem és a játékhoz való hozzáállásomban, hogy ebben partnerek legyenek. ;)

(#36177) psycroptic válasza Gyuri27 (#36171) üzenetére


psycroptic
őstag

Mondok én is érdekeset: KV-3-ról BL-10-el háromszor pattantam le szemből az aljáról a negyedik meg oneshotolta ugyanott. Elég drága kill volt... :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#36178) bandiras2 válasza virkir (#36173) üzenetére


bandiras2
senior tag

Ezt az efficiency modot légyszives küldd már át nekem is. Köszi!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#36179) emre válasza bandiras2 (#36178) üzenetére


emre
veterán

most csak ezt találtam

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36180) Iron Funeral válasza Fel (#36158) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Kedvenceim akik Tigeren nem fejleszik a motort -> Hú de lassú sz*r ez a KT
Vagy nem fejleszik ki a nagy löveget a KT-n aztán csodálkoznak, hogy 200as átütéssel nem jó az E-75, vagy amikor ki van fejlesztve az L/68 de azért a rövid löveget használják mert 7.5 ROF helyett 7.69 van neki (vagy mennyi)...

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#36181) babferi válasza psycroptic (#36177) üzenetére


babferi
tag

Hat vannak erdekes dolgok ! Pl. GwPantherrel mar nem egyszer oneshotoltam Ferdit ill. 8-900-as sebzeseket is gyakran adtam mar T7-8-as tankoknak. Multkor meg volt olyan vicces dolog , hogy talaltam egy allo helyzetben levo AMX 13 90-et , kozel is volt viszonylag ill. nem is volt tul elnyujtva a celzokor . Lovok es valamivel tobb mint 500-at sebeztem ra telitalalattal !!! Holott az a tank papirbol van ! Masik , SU-152 152mm-es lovegevel egyik meccsen oldalrol be tudtam loni egy Ferdit , 1100-as lovest kapott be ! Utanna kozvetlenul egy IS kapott oldalrol majd 900-at. Erre mi torenik ? Az egyik haz mugul elobukkant egy AMX 13 75 , oldalba lovom kb 20 meterrol (ez is papir) es csak kb 500-at szedett le :F Ez utan ki is nyirt .

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#36182) virkir válasza bandiras2 (#36178) üzenetére


virkir
veterán

Itt van a telepítése is leírva mindkettőnek.

A réginél annyi a változás, hogy a 2. pontnál ezt kell letölteni mert elrontottam ott a linket.

Az újabbnál meg már ezt kell letölteni.

Még annyit, hogy az OTM konfig fájljában is engedélyezni kell a stat megjelenítést tehát azt is le kell cserélni az általad használttal.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#36183) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

tudtam hogy a francia heavy ág eleje elég szar, de nem gondoltam hogy ennyire...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#36184) psycroptic válasza babferi (#36181) üzenetére


psycroptic
őstag

Ezért is nem játszom már pár napja... :DDD

Nemsokára erőt veszek magamon és ráhajtok az IS-7-re már csak 40-50k expé kell. Kipróbálom mit tud s ha nem jön be, akkor szerintem felfüggesztem hosszabb időre a játékot.

PSNID: Tomy83PS

(#36185) CactuS válasza emre (#36179) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Rating mod, csaták számának kijelzésével.

link

Telepítés lépései:

1. Letöltöd

2. Telepítsd a DokanLibrary-t, ha még nincs fent : [link]
3. bemásolod a letöltött file-t a wot-ba. (Én az OTM file-okat meghagytam, azt nem másoltam be)
A főkönytárban a wot-xvm-proxy.exe.config filbeban az alábbi 2 sort kell átírni a lenti 2 sorra:

<value>30000</value>
<string>aHR0cDovL3dvdC1yYXRpbmdzLmFwcHNwb3QuY29tL3JhdGluZ3MvMi8yLyUx</string>

4. res\gui\flash\XVM.xvmconf file-ban pedig a showPlayersStatistics kapcsolót false-ról true.

5. Indítani a wot-xvm-proxy.exe-vel kell.

Képek a modból: [link]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36186) hemaka válasza MCGaiwer (#36183) üzenetére


hemaka
nagyúr

T8-ig szopó

(#36187) Gyuri27 válasza virkir (#36173) üzenetére


Gyuri27
félisten

Észben tartom.
Csak ugye már elöntötte a sz@r az agyam. Hiszen 10+ meccsből 2 volt nyertes!
Megláttam a lolt és lőttem is.

psycroptic: kv3 híres erről. T5 francia ligth oldalárol e75 vagy tigerII pattant. Én ültem a fanszia szutyokban akkor. De én is pattantam már. Multkor kb 100-120 m-ről m6 frontjáról pattantam bl9-l. Kiszáradt a szemem egyből.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#36188) CptMisi válasza hemaka (#36186) üzenetére


CptMisi
őstag

ARL és AMX M4 nem rossz...

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#36189) hemaka válasza CptMisi (#36188) üzenetére


hemaka
nagyúr

m4-el most mentem top gunt, de attól hulladék, mert keveset sebez, de papír.

(#36190) virkir válasza CptMisi (#36188) üzenetére


virkir
veterán

ARL egy fosch.
Mondom én :D ritka szar a statom vele. Nem is vettem még meg az M4-et, valahogy nem akarom magamat még azzal is szívatni elég most a T-34.
Mondjuk nálam nagyban közrejátszott a véleményem kialakításában, hogy 10 körből 8-ba folyamatosan T10-ek ellen pakolt be.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#36191) balintka válasza virkir (#36190) üzenetére


balintka
addikt

Nekem még B1-em van, na az egy igazi fostalicska, még az AMX-40-nél is rosszabb.

(#36192) CptMisi válasza virkir (#36190) üzenetére


CptMisi
őstag

MM-ről nem a tank tehet... A sebzés tényleg kicsi, ellenben az átütése jó... Ha levesszük azt, hogy a KV3-ról bármivel le lehet pattanni, akkor az egy igen jó tank.

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#36193) L-e-f-i-e válasza virkir (#36190) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

ARL-el tudni kell játszani mert piszok jó tank. Gyakorlatilag innen élvezhető a francia heavy ág :K

=^-^=

(#36194) balintka


balintka
addikt

Meg kell állapítanom, a T29 után a T32 egy fostalicska...

Kérdés: Ami színessel jelzi a tankokon a gyenge pontokat, azt a modot hol lehet letölteni?

[ Szerkesztve ]

(#36195) Flatron710


Flatron710
tag

Nektek nincs elegetek komarin-ból, himmelsdorf-ból és mines-ból? Az elmúlt pár napban a meccsek 85%-át ezen a 3 pályán játszom. Már a könyökömön jön ki... Itt megakadt a szerver vagy mi a fene ???

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#36196) sanya67 válasza balintka (#36194) üzenetére


sanya67
tag

Hát az első 10 meccs után én is ezt érzem de még nem nyilatkozom! :)

(#36197) Gyuri27 válasza Flatron710 (#36195) üzenetére


Gyuri27
félisten

Valóban.
Himmelsz jó az is3-nak. Mines se rossz.
Komarint nem szeretem, de nekem azt sürün nem adta. Murovanka és fjord sürün volt.
Úgy látszik ez is egyénre szabott.
Ilyet is tud a wg kérem. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#36198) balintka válasza sanya67 (#36196) üzenetére


balintka
addikt

Nekem már 30 meccs van, de a nyomába se ér. Minden átlövi. Sebaj, veszek aranyat, aztán free xp-ből meglesz gyorsan a T34. Prémium tankjaimon már most van 42 ezer XP, csak át kell váltani aranyért...

(#36199) mozesapo válasza balintka (#36194) üzenetére


mozesapo
tag

Azért nem olyan rossz tank az a T32. Arc támadóztam már vele IS4-et is. Meg is pusztult. :C

(#36200) vhw válasza Flatron710 (#36195) üzenetére


vhw
addikt

Milyen tankkal játszol? Csakmert a T2-3 bádogdobozokat kb. mindig ugyanarra a 4-5 pályára dobja be (himmel,malinovka,mines,ensk)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.