Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36051) aginor


aginor
veterán

Sziasztok!

7,2 bétáról nincs hír?

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#36052) marked one94 válasza Tüzi (#36049) üzenetére


marked one94
őstag

E50-nek 390 az átlagsebzése :P Amúgy meg P2-nek a 240 átlagsebzés egész jó ugyan ennyi vagy kevesebb a többi med-nek. plus 203pen ami egész jó. (Na jó a lorraine 40t-nek több mind2 érték :B )

You'll Never Walk Alone

(#36053) babferi


babferi
tag

Medium tankra mit ajanlanatok felszerelesnek ? Egy VK3002DB-rol lenne szo , eddig csak venti volt rajta , mas tankokra kelett a zse azert nem vettem meg ra semmit.

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#36054) Iron Funeral válasza marked one94 (#36052) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ezaz, egyébként meg aki pusztítani akar az csináljon Pattont :K

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#36055) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, uninstalláltam a játékot, elegem van az idióta csapattársakból. Látom már, hogy ez jobb nem lesz, mert klánba nem vagyok hajlandó belépni, meg nincs időm rá. A platoon is kiesik, mert teljesen hektikus hogy mikor és mennyit tudok játszani. Csak azt a 11k aranyat sajnálom, ami még az accounton van.

***

(#36056) _seth_ válasza ollie (#36055) üzenetére


_seth_
veterán

:(

Nekem most kezd menni nagyon, a T34-et megszerettem végül :) Olyan köröket futok mostanában, hogy 3-4 kill a minimum, az, hogy néha így is bukjuk bosszantó de ez csak egy játék :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#36057) D.Orion válasza ollie (#36055) üzenetére


D.Orion
veterán

Nagyon ne rakd messzire a jelszavad, mert karácsonyra már át tudod rakni a WoWp fiókra az aranyat. ;)

(#36058) Mcray


Mcray
senior tag

Van köztetek KV-5 használó, aki elégedett vele és a matchmaking-jével?

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#36059) Arpee78


Arpee78
senior tag

Nagyon kemény a KV-3. A hatodik csatám volt vele (replay). Nekem jött egy IS-3, mivel alig volt HP-ja ő pusztult meg. Észre se vettem az eseményt, annyira a másik támadóra(M6) koncentráltam. Érdekes módon az M6 és az IS-3 lövései lepattantak, csak a távoli jagdpanther tépett meg. Tuti WG anyáztak. ;]

(#36060) echterion


echterion
nagyúr

Ez igen! Oneshot egy Grille által, miközben egy domb mögött 35-tel mentem a T1-esemmel :Y , kb. 1 perccel a csata kezdete után. Azt sem tudom, ki spottolt neki, mert nem láttam körülöttem senkit.

**********

(#36061) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Fel nem foghatom, hogy erre hogy képesek a csapattársaim.. (Random). Kinyírok 3 ellenfelet, lesebeznek 15%ra és azért veszítjük el, mert a bázison senki nem bír talpon maradni...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#36062) Allien


Allien
veterán

Győzelem!
Csata: Mines 2012. március 7. 0:39:10
Jármű: SU-8
Szerzett tapasztalat: 2 118 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 32 709
A végére maradt a T95. Mázlim volt, mert előre mentem a pályán a végjátékra. Így mázlink volt. Beszorították, levitték nagy nehezen 1%-ra, és még kellett neki 3 kövés. Mázlim volt, az enyim ölte meg. :B Pedig felajánlottam a scoutom is, mert nem tudtuk, hol van, és úgy gondoltam, hogy a T5-s szinttel nem sokat érek ellene. Mondjuk, ez igaz is volt. :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#36063) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Két egeret fogtam egy csatában:

(#36064) madstunt


madstunt
addikt

na mi a gyökérség a képen látható mecsben ?

természetesen kikaptunk evvel a csodálatos taktikával.... :U

[ Szerkesztve ]

(#36065) forras2


forras2
őstag

Sziasztok

Van ez a szakaszosdi, ugye? Ha 2 külömböző tier osztályú tank van a szakaszban, akkor melyikhez mérten fogja bedobni őket csatába?
Konkrétabban. Van 1 PzII tankunk, meg 1 PzIV tankunk. Ebben a helyzetben olyan csatákba fog betenni, hogy a PzIV tank a top tank, vagy ebben a helyzetben is össze vissza?
Mert ha folyamatosan a kicsi tankhoz alkalmazkodik, akkor így, ezzel a módszerrel könnyebben lehet fejlődni :U

(#36066) Allien válasza madstunt (#36064) üzenetére


Allien
veterán

Direkt úgy álltál, hogy ne tudj lőni? ;) Mivel az a kerítés kőből van, nem tudsz lőni (ha jól sejtem). :B Amúgy, a fennsík átengedése nem jár tuti vesztéssel. :N Csak nagyobb rá az esély. :DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#36067) forras2 válasza madstunt (#36064) üzenetére


forras2
őstag

Te vagy a Leventebandi? :U Hogy süljön ki a szemed, Te lőttél ki a hétvégén :DDD

(#36068) echterion válasza forras2 (#36065) üzenetére


echterion
nagyúr

Mindig a legnagyobb tier-ű tankot veszi figyelembe az MM.

**********

(#36069) forras2 válasza echterion (#36068) üzenetére


forras2
őstag

Az kár, mert akkor a kisebb tank mindig csak szívna :(

(#36070) Djuree


Djuree
félisten

tegnap valami fekete idióták napja volt, néztem a naptárban, de nem írta :DD
állok egy helyben, aprítok egy tankot, erre beúszik a tűzvonalamba a haver pont mikor lőttem, persze kilövődött a marhája, nem is láthattam hogy jön, mert távcsőnézetben voltam :W ezek nem gondolkodnak?! még ez nem is lenne olyan durva magában, de ez tegnap 3x fordult elő :W meg egyszer nekemhajtott valami kisebb tank, lement hp-ja és még nekem pampog, holott én álltam. persze pénzt azt tőlem vett le ::arcpálma::

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36071) Djuree


Djuree
félisten

jah és túlléptem tegnap az 1000 meccset :DD mondhatni mostmár kezdem kapisgálni a dolgokat :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36072) Tüzi válasza babferi (#36053) üzenetére

semmit. T8-ra már érdemes vásárolni, kisebbre szerintem nem.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#36073) KaLeun válasza echterion (#36060) üzenetére


KaLeun
senior tag

KV-t is lehet 1shottolni vele, messze a legjobb t4 arty.

Cila

(#36074) Tüzi válasza ollie (#36055) üzenetére

nálam is érik a dolog.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#36075) Mcray válasza Mcray (#36058) üzenetére


Mcray
senior tag

Srácok, nem kaptam választ a kérdésemre:

Milyen premium tankot vegyek farmolni? Ki mivel és miért elégedett?

Köszi!

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#36076) Atlantis válasza Tüzi (#36072) üzenetére


Atlantis
veterán

Szerintem TD-t és arty-t érdemes már T4-T5 környékén is felszerelni ízlés szerint kiegészítőkkel.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#36077) Timyyy


Timyyy
őstag

(#36078) emre válasza Djuree (#36071) üzenetére


emre
veterán

Én ezt először a béta végén éreztem, utána mostanában hogy átléptem a 4000-et.
Most 5000 felett úgy gondolom hogy amit tudok az semmi.... és inkább a megérzéseimre hallgatok. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36079) Mcray válasza Timyyy (#36077) üzenetére


Mcray
senior tag

Köszi Timyyy.

Abból amit eddig kutattam én is hasonlóra jutottam. Sajnálom hogy már nem elérhető a Type...Ár érték arányban nagyon jó gép volt :O

KV-5-tel az ára miatt szemezek, meg azért mert állítólag kb ugyanannyi pénzt hoz, de lőszer ára negyede a Löwe lőszerének...Igaz a Löwe szépen sebzi az IS-3-mat, KV-5 meg nem annyira...

Eddig nem érdekelt a premium, mert nem öltem pénzt a játékba, de most hogy szeretnék venni, sokkal nagyobb stressz, hogy nem tudom mit vegyek :DD :DD :DD

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#36080) Plasticbomb válasza Mcray (#36079) üzenetére


Plasticbomb
addikt

A lottónyertesek 80%ékával megeggyező érzésed van...:D

Az áll, hogy egy nap kb 80 kör körül lehet max menni?..

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#36081) Blom


Blom
aktív tag

a Type 59-et hol kell lőni, mert én már mindenütt lőttem, de nem akar pusztulni.

Mcray: T-44 olyan mint a Type ajánlom figyelmedbe.

[ Szerkesztve ]

(#36082) Plasticbomb válasza Blom (#36081) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Youtube - Type 59 Weak Spots

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#36083) Blom válasza Plasticbomb (#36082) üzenetére


Blom
aktív tag

köszönöm :R

(#36084) Plasticbomb válasza Blom (#36083) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Nincs mit. Kérdésed eszembe juttatott egy esetet, amikor a T-34-emmel belefutottam egy Type 59-be.. Így én is meg akartam ezt tudni...:)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#36085) Tüzi válasza Atlantis (#36076) üzenetére

Med tankot kérdezte :)
Amúgy egyet értek.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#36086) KaLeun válasza Blom (#36081) üzenetére


KaLeun
senior tag

Na...

1. Sokkal gyorsabb és agilisebb (pl. Himmelsdorfon vagy a Kempinovkán már ott vagyok a domb MÁSIK oldalán, amikor az ellen Type-ai még csak a domb 2/3 felé járnak.

2. LB-1 gyak. ua. mint a Type lövege, de 0.31 pontossággal már rendesen lehet snájpolni

3. papír a Type-hot képest, még a tornya is...

Cila

(#36087) Blom válasza Plasticbomb (#36084) üzenetére


Blom
aktív tag

én direkt a Type ellen fejlesztettem ki a T-44-et csak még gyenge a kicsike, de ha meglesz a nagyobb löveg akkor a Type jöhet nyugodtan szeretettel várom.
iszonyat, hogy mennyire utálom őket, nagyon tudnak kellemetlenkedni.

(#36088) Timyyy válasza Blom (#36087) üzenetére


Timyyy
őstag

Én is azthittem hogy utálom a Type-ot, de aztán meglett a Panther2-m, és megeszem őket reggelire. Aztán jöttek a franciák, és máris rájöttem, hogy inkább 10 type mint 10 retek csigaevő szar...

(#36089) Blom válasza KaLeun (#36086) üzenetére


Blom
aktív tag

minden igaz amit írtál csak azzal nem értek egyet, hogy papír..
elég nehéz ellenük harcolni és nagyon komolyan kell venni őket szerintem.

Timyyy: igaz ami igaz, de a type akkor is egy undok kis görény.

[ Szerkesztve ]

(#36090) Mcray válasza Blom (#36089) üzenetére


Mcray
senior tag

Mennyi pénzt hoz egy átlagos kör T-44-gyel?

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#36091) Tüzi

erre tud valaki épkézláb magyarázatot? Miért lőttem konstansul 50méterrel mellé, igaz ugyanoda mellé? Cheat?

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#36092) Blom válasza Mcray (#36090) üzenetére


Blom
aktív tag

nem tudok erre válaszolni, mert csak tegnap este kilenckor lett meg és csak hat csatában voltam vele.
persze mindegyik vesztes csata volt sajnos, de majd ma, ha hazaérek a melóból.

(#36093) Mcray válasza Blom (#36092) üzenetére


Mcray
senior tag

Platoonozhatunk is ha gondolod. Tyutyu-ként megtalálsz. IS-t vagy IS-3-mat tudok hozni.

Aki gyors Heavy tankokkal akar játszani, amik olyanok mint egy Medium tank, azoknak az Orosz Heavy vonal egy drímkámtrúú :DD :DD

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#36094) Tüzi válasza Tüzi (#36091) üzenetére

10percnél a KV5-ös érdemel figyelmet.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#36095) KaLeun válasza Blom (#36089) üzenetére


KaLeun
senior tag

Papír: attól függ, hogy mivel mész ellene, de egy jobb t6-os ágyú már lazán átviszi a tornyot is (pl. ARL-44 DCA-45-öse)...

Általában aki eljutott a T-44-ig és nem egy retardált, az már ráérzett arra, hogy hogyan kell használni eredményesen. Így kemény ellenfelek, ráadásul olyan szinten mozgékony, hogy szinte mindenhol jelen tud lenni.

Cila

(#36096) Blom válasza Mcray (#36093) üzenetére


Blom
aktív tag

nekem 8 tőlem mehetünk, ha hazaérek felveszlek, kb:fél háromkor érek haza.
én is tudok menni IS-4, T34, de az új szerzeményemet szeretném próbálgatni.
meg a KV-5-tel kellene mennem mert pénzt kell termelnem.
viszont ez elég jól keres, volt már 120k is vele.

KaLeun:igazad van teljesen, csak én vagyok egy kicsit béna mert nem bírok velük.

[ Szerkesztve ]

(#36097) Mcray válasza KaLeun (#36095) üzenetére


Mcray
senior tag

köhöm köhöm. Tudod hány 500-as efficiency ratinges retardált rohangál T-44 és Type-pal?

Minden 2. játékra jutott eddig kettő...Általában platoonban vannak... :C

Remélem a kollégám nem olvassa ezt, vagyis de: Héj kolléga! Tanulj meg játszani, mert az amit meséltél nekem a T-50-es 30 másodperces köreidről, ahol mindenkit bespottolsz majd, maghalsz és már kezded is a következő ilyen köröd más tankkal, az nem vicces a maradék 14-nek akik ott maradnak scout nélkül és ezért veszítenek...

Blom meggyőztél. Veszek KV-5 öt :)

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#36098) Atlantis válasza Mcray (#36093) üzenetére


Atlantis
veterán

Az utolsó résszel nem feltétlen értek egyet a KV-gépek alapján...

Tüzi: igaz.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#36099) Mcray válasza Atlantis (#36098) üzenetére


Mcray
senior tag

őőő, ki beszélt KV-ról? :) IS és IS-3 ról írtam :) Lejtőn lefelé meg a KV is olyan mint egy Medium tank (amiben nincs kormányos) :DD

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#36100) joergie válasza _seth_ (#36005) üzenetére


joergie
őstag

Van gond.
Lefie-nek üzenem, hogy ami késik, nem múlik.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.