Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36101) Tüzi válasza Atlantis (#36098) üzenetére

O.O

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#36102) MCGaiwer válasza Mcray (#36079) üzenetére


MCGaiwer
addikt

várj 1-2 hetet akkor kijön a t34, hátha jobb vétel lesz mint a löwe

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#36103) D.Orion válasza MCGaiwer (#36102) üzenetére


D.Orion
veterán

Vagy szerezze meg addig ingyen. :DDD

(#36104) Mcray válasza D.Orion (#36103) üzenetére


Mcray
senior tag

Sajnos nekem a US heavy vonal kimaradt teljesen :(((

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#36105) virkir válasza MCGaiwer (#36102) üzenetére


virkir
veterán

A T34 nem lesz megvehető prémium tank "csak különleges" alkalmakkor esetleg.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#36106) Blom


Blom
aktív tag

(#36107) H@lede válasza MCGaiwer (#36102) üzenetére


H@lede
tag

Egy olyan tank amit a játékba meg lehet szerezni soha nem lesz jobb credit szerzés szempontjából egy olyan tanknál amit valódi pénzért lehet megvenni szerintem és az gondolom a wg szerint is

[ Szerkesztve ]

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#36108) joergie válasza virkir (#36105) üzenetére


joergie
őstag

nem úgy volt hogy csak a 2012dec31ig regisztráltak vehetik meg a T34-et? én erre emlékszem.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#36109) D.Orion válasza Mcray (#36104) üzenetére


D.Orion
veterán

T6ig egy nap alatt el lehet jutni prémmel.

(#36110) Blom válasza D.Orion (#36109) üzenetére


Blom
aktív tag

a többi meg nyugdíj után :K
megyünk ma pár kőrt?

[ Szerkesztve ]

(#36111) Djuree válasza D.Orion (#36109) üzenetére


Djuree
félisten

halandó emberi lénynek nemigen :DDD nem is a pénz, hanem inkább az xp nem gyűlik nekem. nekem a pénz prém tank nélkül is gyorsan gyűlik, napi 500k megvan mondjuk 40 játékból, de xp az istennek sem akar jönni.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36112) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Eddigi legjobb köröm T-34-el:

Győzelem!
Csata: Abbey 2012. március 7. 10:46:58
Jármű: T-34
Szerzett tapasztalat: 1 027
Szerzett kredit: 25 187

AZ elején azt hittem, egyedül kell majd elhullanom egy halom tank lövése közepette, de aztán odatalált még mellém egy KV is, és amint meglett az első ellenfél (illetve első kett, mert együtt volt egy Hetzer meg egy KV), onnantól nyert kör volt...
Replay

Hja és most ez a Best XP és Kreditem...

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#36113) virkir válasza joergie (#36108) üzenetére


virkir
veterán

Hupsz de igen.
Lényegében azért nem lesz elérhető mindenki számára.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#36114) D.Orion


D.Orion
veterán

Panther with L100: TALICSKA TRÁGYA!!!

Jön szembe az IS és 200 méterről elkezdem lőni, folyamatosan átlövöm és osztom neki a szaros 100-110hp-s sebzéseket. Közben jön felém és 3 lövésből megöl. Az utolsó lövését már akkor adta le mikor odaért közvetlen elém facehug-ba. 9% élete maradt. Egyszerűen nevetséges! 36 lövést adtam le a csatában 34 talált. 2700x2-es kör. Pattogtam KV3 oldaláról, T25AT oldaláról. IS3 weak-ről, VK3601H frontról. Egy vicc ez a tank! :W 100% crew töltés + célzás gyorsító és még így se lehet megölni vele egy IS-t, mert egyszerűen elken.

(#36110) Blom: Délutános vagyok, csak most délelőtt játszom egy órát, este meg inkább alszom.

[ Szerkesztve ]

(#36115) Mcray válasza D.Orion (#36114) üzenetére


Mcray
senior tag

IS-sel volt hasonló esetem. Platoon társammal rárontottunk egy Type59-re , egy Panther-re és egy T34-re akik egy kupacban voltak. Társam ha jól emlékszem Pershinggel volt.

Mögénk szambázott egy ellenséges Löwe és egy IS... Tök jó kilátások...

Mikor egyszerre 5-en elkezdtek minket ütni, átrongyolt köztük egy társunk T-34-85-tel (nem tudni, hogy véletlen vagy szándékosan) és Arty is odanézett.

Úgy összecsomagoltuk őket hogy öröm volt nézni. Mindketten megúsztuk maradék 25% HP-val :DD :DD :DD

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#36116) CactuS válasza MCGaiwer (#36102) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kicsit lemaradtam idő hiányában a topikban. Volt mostanában szó arról, hogy 1-2 héten belül jön a 7.2?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36117) BloodRay válasza Tüzi (#36049) üzenetére


BloodRay
veterán

Ha szereted a p2-t akkor szerintem az E50 is tetszeni fog. Én legalábbis így vagyok vele. Kicsit még lomhább, akkora mint egy dömper, de jól használható a páncélja, az ágyúja meg úgyszintén(csak kicsit nagyobb pen jönne jól mert telhetetlen vagyok).
Sniperkedésre nagyon jó. Első sorban tuti nem mennék vele mert elég lomha.
Tegnap az E100-at nem tudtam vele rendesen körbekocsikázni. :DDD Mondjuk 5 méterről pattant rólam(szembefordítva és beforgatva végül), szóval ez azért jól esett és kompenzált kicsit.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#36118) marked one94 válasza Iron Funeral (#36054) üzenetére


marked one94
őstag

Van patton-om meg lassan lesz E-50 és bat mobilom is :))

You'll Never Walk Alone

(#36119) D.Orion válasza CactuS (#36116) üzenetére


D.Orion
veterán

Minden nap megkérdezik ketten. Majd jön valamikor március végén, április elején.

(#36120) D.Orion


D.Orion
veterán

2500GOLD T2 full gas event:

No melyik T2-vel érdemes indulni? :F

[ Szerkesztve ]

(#36121) D.Orion


D.Orion
veterán

Csak egy átlagos kör a másik semmit nem érő tankkal:

Victory!
Battle: Karelia 2012. március 7. 11:29:55
Vehicle: T34
Experience received: 1 202 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 19 392

Csapat elmegy rusholni én meg egyedül két noob amx 13 90-el fogjam meg az ellenfél 2db IS4, Tiger II, VKA főerejét... Obj 704 is áll hátul azt néz ki a fejéből, mire lő rá??? A 130hp-s VK-ra... IS4-re még véletlenül sem... :W Lemmingek persze elfoglalják a bázist, a halálom után öt másodperccel... :W

(#36122) H@lede válasza D.Orion (#36120) üzenetére


H@lede
tag

Ha jól értem akkor csak 7kor nézni kell a tréning szobákat és belépni a Player Competitionba 2es tankkal ?

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#36123) Atlantis válasza Mcray (#36099) üzenetére


Atlantis
veterán

Orosz heavy-vonalról írtál, amibe ezek a vackok is beletartoznak. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#36124) Sanya válasza D.Orion (#36114) üzenetére


Sanya
nagyúr

panther2 kell neked :(

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#36125) Mcray válasza D.Orion (#36120) üzenetére


Mcray
senior tag

Ez marha jó! Akarok menni! :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#36126) D.Orion válasza Sanya (#36124) üzenetére


D.Orion
veterán

Ki van fejlesztve, de most nincs rá credit. Legénység miatt nyomom le vele az x2 köröket. Két skill már 100%, most már a harmadik megy. T30ra hajtok, hátha még meglesz. Csak az a baj, hogy T34 használhatatlan a nagyobb löveg nélkül... az meg 60K xp + a torony... :(

(#36127) Paul119


Paul119
addikt

Battle: Mountain Pass 2012. március 7. 11:47:26
Vehicle: IS-4
Experience received: 3 492 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 67 386
Battle Achievements: Steel Wall

ellen e75je HE ammoval lövöldözött :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#36128) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Lenne 1 kerdesem : tud valaki olyan cuccot, amely magyar felsegjelzest tesz a tankjainkra ?
(fekete negyszog kozepen feher kereszttel)

Valamikor regen a jatek elejen en is tagja voltam a HAC-? alcsoportnak, az o oldalukrol kellett valami cuccot leszedni, s akkor a ruszki, amcsi es nemet felsegjelzeseket mind magyarra cserelte.Egy EXE. cuccrol volt szo...
Nekem ez a dolog nagyon tetszett, jo lenne most is.

(#36129) L-e-f-i-e válasza joergie (#36100) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Már alig várom a következő összecsapást, reméld hogy továbbra is az ellennél leszel..sose lehet tudni... ;]

=^-^=

(#36130) Iron Funeral válasza marked one94 (#36118) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Batmobile nem érdekel, a Patton meg.. egyelőre M7-nek hívják a Pattonomat :DDD
Majd amikor érdemes lesz fizetni egy premiumra akkor nekiülök, most nem fogok játszani vele, talán az artymat leduplázgatom majd :K
Ja persze meg van jó kis T-54 is a garázsba, lehetne olcsóbb bele a lőszer, mert azzal játszanák orrba-szájba :DDD

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#36131) Paul119


Paul119
addikt

Defeat
Battle: Lakeville 2012. március 7. 11:58:34
Vehicle: Type 59
Experience received: 696
Credits received: 57 211
kilőve T34,M46 patton..mekkora heero volt a kis m46 aztán csúnyán az arcára fagyasztottam a vigyort , mint ahogy a t34nek akit hátulról fel gyújtottam 2x :DDD ,maus már nagyobb falat volt az meg baszott 400 életről:(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#36132) marked one94 válasza Iron Funeral (#36130) üzenetére


marked one94
őstag

Pedig a Patton egy állat :D Én prém nélkül csináltam meg de megérte Is7et el is adtam hogy legyen credit. Ha akarod oda adom az acc-om kipróbálhatod mostanság úgyse játszok. :)

You'll Never Walk Alone

(#36133) BloodRay válasza marked one94 (#36132) üzenetére


BloodRay
veterán

Legyen már meg végre az E50-ed, mert kíváncsi vagyok a véleményedre, hogy megéri-e nekiállni a pattonnak. Tudom más játékstílus kell hozzá, de a sniper módot és az agilis pitbull szerepet is szeretem.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#36134) Fel


Fel
addikt

Valaki, aki használ hitzone skin-t, tudna képet feltölteni a Pershing-ről?
A legutóbi csatában, szemből egymás után kétszer is ellőtte a lőszerrekeszt egy M6, de hiába sasoltam, nem láttam a találat helyét a tankomon.

(#36135) pws válasza Tüzi (#36091) üzenetére


pws
aktív tag

Tudatlanul kérdezem, hogy lehet 'cheat'-elni. Játék során is írogatják egymásnak, hogy cheater stb. Tényleg lehet?

(#36136) bandiras2


bandiras2
senior tag

Chello-s internettel rendelkezőktől kérdezem hogy nekik mennyire gyakori hogy a redvás kapcsolat megszakadása miatt bukják a kört, mert a kikúrt modem vagy a szolgáltató miatt dobja a kapcsolataot, és pont 1 másodperccel tart tovább helyreállítani a telibeQrt vonalat hogy disconnectáljon a kliens...

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#36137) virkir válasza Fel (#36134) üzenetére


virkir
veterán

E szerint simán ha középen a teknő alját meglövik

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#36138) bandiras2 válasza virkir (#36137) üzenetére


bandiras2
senior tag

Nem jó a link, javítsd.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#36139) Timyyy válasza marked one94 (#36132) üzenetére


Timyyy
őstag

Jelenleg én is az IS-7re teperek minden erőmmel, de nagyon nagyon piszkálgatja a fantáziámat a Patton, igazából azóta, hogy az első csatában megláttam. Legszebb tank a játékban, és jól lehet vele rongyolni + darálni egyszerre ;] nagyon szeretném elérni, de egyelőre M3Lee fázisban van a Patton :DDD free xp-ből akarok elmenni E8 sherman-ig, aztán majd meglátjuk hogy alakul onnantól...
De páromnak sincs, hogy ki tudnám próbálni esetleg, úgyhogy marad a meglepetés ereje majd, ha 1x elérem. De most az IS-= project áll fenn. :))

(#36140) Rém válasza BloodRay (#36133) üzenetére


Rém
tag

Bár nem tőlem kérdezted, Én szert tettem egy E-50-re nemrégen. Még nem fullos és véleményt tudjuk csak fullos tankról mondunk, de azért benyomásokat már szereztem róla.
A kis torony és a panter 2 es legnagyobb ágyúja van rajta eddig, de így szinte élvezhetetlen. Lassú mint a dög és alig sebez valamit is ami szembejöhet. Elbújni nem lehet vele, mert akkora mint egy vagon. Ahhoz, hogy minden ki legyen maxolva cirka 150k xp-t kell összegyűjteni. Állítólag jó a páncélja, de a gyakorlatban szinte bármely szembejövő széjjellő kicsi darabokra.
Remélem, ha kiszenvedem fullosra kicsit jobb lesz, de eddig kidobott pénznek tűnik.

(#36141) Blom válasza Rém (#36140) üzenetére


Blom
aktív tag

szép kilátások ezt nem gondoltam volna.

(#36142) BloodRay válasza Rém (#36140) üzenetére


BloodRay
veterán

Ömm... nálam már fullos az E50. Aláírom egyébként, hogy az általad játszott specifikációkkal egy kalap sz@rt nem ér.
Fullosan nekem teljesen játszható tanknak tűnik egyelőre. Teljesen más mint alapon, főleg a sebesség és gyorsulás javulása miatt amit a legnagyobb motor hoz. Emellett azért a legnagyobb torony plusz páncélja sem jön rosszul. A nagyágyúról meg elég jók a benyomásaim eddig. Bár nem tűnik fel túlzottan, hogy 0,28-as pontosságú(a p2 ágyújához képest legalábbis).

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#36143) Fel válasza virkir (#36137) üzenetére


Fel
addikt

Köszi!
Hmm.. Nem rossz, nem rossz.. Jobb helyre nem is rakhatták volna :)
Megnézem majd a replay-t újra, hátha látok valamit, de játék közben nem látszott semmi rajta.

(#36144) fsb1000 válasza emre (#36078) üzenetére


fsb1000
nagyúr

KB. ugyanígy, legfeljebb nagyobb csataszámoknál jött meg az érzés.
----
Nemrég voltam egy másik klán t8 századában és találkoztam olyan írányítóval akiről már tényleg lehet azt gondolni, hogy ismeri a fortélyokat.

Ezt látva/hallva én csak szorgalmas statjavítgató vagyok....
eff>1300, de még néha alá megy a T34 miatt. Szerencsére még ma meg lesz a T30.
És akkor újra előveszem a tigriseket meg a panthereket!

(#36145) fsb1000 válasza BloodRay (#36142) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nekem is fullos az E50, de visszaraktam rá az L100-at, mert kedvelem a kicsi ROF-ot meg a sznájperkedést. A nagy löveggel, inkább egy gyors hevi, az L100-al meg egy nagyobbacska Panther II.

Még mindig a Pantherral szeretek jobban játszani, de gondolom ennek fő oka, hogy t8-assal sokkal kedvezőb az MM leosztása és több a sikerélmény.

(#36146) KaLeun válasza pws (#36135) üzenetére


KaLeun
senior tag

Sehogy, csak a kis noobok a noobságuk elfedésére farkas kiálltanak...

Cila

(#36147) Djuree


Djuree
félisten

innét vajh lehet aranyost venni?
[link]
elvileg igen:
"EveGek.com are registered reseller of WARGAMING NET"
gyak sztem nem biztos :DDD
jó occsó, csak nehogy megcsapjon a :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36148) Timyyy válasza Djuree (#36147) üzenetére


Timyyy
őstag

Kamu, mint ahogy a többi ilyen oldal is.

(#36149) L-e-f-i-e válasza Djuree (#36147) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

A WG már nemegyszer felhívta a figyelmet, hogy ilyen nincs, aranyat csak tőlük lehet vásárolni.

=^-^=

(#36150) fsb1000 válasza Djuree (#36147) üzenetére


fsb1000
nagyúr

19 USD a legkisebb tétel, és kevesebb mint fele az ár a WG-hez képest.
Nehéz elképzelni, hogy működjön, de ha kipróbáltad, akkor írd meg.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.