Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36601) CptMisi válasza virkir (#36598) üzenetére


CptMisi
őstag

Hát nem tudom... A 105ös a JP-n kb. hatszor jobb, mint a T25 AT 105öse, és nem 40k XP kifejleszteni... :))

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#36602) Werewolf20 válasza CptMisi (#36601) üzenetére


Werewolf20
tag

Már csak 18K xp :U

It's not the destination...but the drive there

(#36603) forras2


forras2
őstag

Kb 2-3 hónapja lehet, hogy olvastam 1 érdekességet 1 fórumon. Hogy a valóság alapja mennyi, azt nem tudom... Ott azt írta a srác, hogy azért gyengébbek a német tankok a többi nemzeténél, mert valamivel ellensúlyozni kell azt, hogy német ágon több tank van.
És még 1 oknak sorolta fel azt, hogy sokkal több ember játszik német tankokkal mint bármely más nemzetével, és ha a német tankok is olyan erősek lennének mint a többi tank, akkor mindenki azzal menne.
És példának ide szúrta be azt, hogy nézzük a francia MX40-et. Semmi tank, de a páncélzata kerek 2,5× akkora mint a valóságban, míg a König Tigernek meg 20mm-el kisebb mint a valóságban.

(#36604) Gyuri27 válasza Murder3 (#36600) üzenetére


Gyuri27
félisten

Akkor az alattuk lévőknek is kell zsugorodni. Vagy az is3 nagyobb mint a két top tank?

Amd - Radeon - Ryzen

(#36605) vhw válasza CptMisi (#36601) üzenetére


vhw
addikt

Na ez tényleg igaz.
Nem olyan gyámoltalan az a német ág, mint ahogy egyesek próbálják beállítani.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#36606) Veatta válasza Murder3 (#36600) üzenetére


Veatta
aktív tag

Képet tudsz mutatni róla?

(#36607) Remus389 válasza forras2 (#36603) üzenetére


Remus389
veterán

akkor az oroszokkal érdemes nyomulni?

mind1 azért a Hetzer csak jó a kategóriájában, azt még kipróbálom ha odáig eljutottam

tényleg nem lehet német nyeelvre átállítani? olyan kiábrándító mikor a német tankban amerikai angollal mondják hogy "penetrated armour", inkább Scheisse és Getroffen ilyeneket jobb lenne hallani

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#36608) emre


emre
veterán

vazze, olyan lagg van a teszt szerón hogy nem lehet játszani
az előbb kb 1 percbe került mire kijutottam a kezdőből, mert gyakorlatilag irányíthatatlanok voltak a tankok, és mindenki össze vissza ment csak. :o

A T34-es teccik ebben a felállásban, lehet meglepem magam eggyel. :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36609) Murder3 válasza Gyuri27 (#36604) üzenetére


Murder3
addikt

azok nem fognak azé csinálják mert historcal accuracy kedvük van és hát ez meg az az ok miatt ezt kell csinálni.

(#36610) Murder3 válasza Veatta (#36606) üzenetére


Murder3
addikt

(#36611) freelancer


freelancer
tag

Második köröm a vadiúj IS-el:

Victory!
Battle: Karelia Saturday, March 10, 2012 11:25:30 AM
Vehicle: IS
Experience received: 744
Credits received: 21,110
Battle Achievements: Steel Wall, Billotte's Medal

Alap tank KV 3-ról átképzett 80-as legénység + 100mm gun, semmi extra.

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#36612) Zeratul válasza emre (#36608) üzenetére


Zeratul
addikt

85-250ms között ingadozik a ping, 75 fps mellett darabos, LOL.

(#36613) Veatta válasza Murder3 (#36610) üzenetére


Veatta
aktív tag

Jól összement az IS 7 -es! Sokkal nagyobb volt amikor vettem, remélem visszaadnak az árából :)

(#36614) Paul119


Paul119
addikt

Victory!
Battle: Ensk 2012. március 10. 11:37:40
Vehicle: IS-4
Experience received: 1 278
Credits received: 46 236
nem nagy eredmény de heroikus küzdelemben tartottam vissza egy is4 ,e75,obj704 triót(akiket kis is lövöldöztem) objen maradt olyan 600 élet nekem meg kb 200 végén mr nem mertem arcoskodni ennyi élettel :D

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#36615) L-e-f-i-e válasza Remus389 (#36607) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ne higgy el minden tündérmesét, a német tankok is ugyanoylan jók, mint a többi, Pontosabbak, gyorsan céloznak, cserébe kicsit kisebb a damage értékük. Azt mindenki elfelejti, hogy ha e mellé nagyobb damage is párosulna, nem kicsit lennének OP-k. Minden nemzetnek más az erőssége (tűzerő/pontosság/célzás/mozgás és ezek megfelelő kombinációja stb). A baj ott kezdődik, hogy sokan kilőhetetlennek tartják magukat, és persze az is jellemző, hogy ugyanaz a tank az ellen kezében általában hatásosabb mint a tiedben :D

=^-^=

(#36616) Dobi 562 válasza Remus389 (#36607) üzenetére


Dobi 562
addikt

Tudsz hozzá letölteni német nyelvi csomagot és akkor németül fognak beszélni a legénység tagjai. A hátránya az, hogy felülírja az eredeti játék fájljait és onnantól németül fog beszélni az orosz, amcsi, francia legénység is. Gúglizz rá, fejből nem tudom merre lehet, de láttam valamelyik wot-os oldalon. Ha a menüt is németül akarod látni, akkor a launcher-ben állítsd át németre.

A Hetzer nem olyan rossz a kategóriájában, pontosakat lehet vele lőni, de egy KV már igencsak kifog rajta. Én az orosz ágon jobban élvezem a játékot, mint a németen, brutálisak az orosz TD-k ágyúi.

(#36617) L-e-f-i-e válasza Veatta (#36613) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ez de jó! Lehet gyakrabban fogom őket nyüstölni , kíváncsi vagyok milyenek lesznek élesben :)
Remélem az ISU-t meg az Object 704-et is összenyomták, más tankokhoz képest elég nagyok.

=^-^=

(#36618) Murder3 válasza L-e-f-i-e (#36615) üzenetére


Murder3
addikt

csak van ahol meg pont hogy a németet ágyú semmiben nem különbözik csak abban h kissebb a penje jócskán
vagy magas tierbe meg az amcsi gunok sokkal gyorsabbak kb ugyan annyit lőnek magasabb pennel.
orosz oldalon meg a kv,kv3 op

+azt is mindenki elfeljti h messze a németeknek vannak a legtöbb és legnagyobb weakspotjaik és a tankok kialakításuk miatt is sokkal könnyebb célpontok mint pl az orosz tankok amik laposak és előszeretettel nyeli a sebzést a lánctalp el szóval mintah dupla páncél lenne ott és ugye az amerikaiak is ilyenek h lapos a testük.
+döntöttek agyba főbe a német tankok ugye nem ilyene van egy lemez az oldalán azt mindne viszi,van egy hatalams lower hull az elején ott mindet lehet lőni és van egy gyenge torony oldalsó páncéllal..kb így néz ki a német tankok kialakítása.

na pl itt jön ki az korai vs késői dizájn.

(#36619) Paul119


Paul119
addikt

Victory!
Battle: Cliff 2012. március 10. 11:57:04
Vehicle: Type 59
Experience received: 4 068 (x3 for the first victory each day)
Credits received: 74 754
Battle Achievements: Top Gun

jihá rambozás ezerrel :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#36620) L-e-f-i-e válasza Murder3 (#36618) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ezzel azért vitatkoznék, mert ha már kiragadunk egy tiert , akkor például az E-75 igen idegesítő, sokkal nehezebb sebezni szemből mint pl egy Is7-et ami ugye top tank...vagy az Is4-nek is pont középen kiabál a célkereszt mindenkinek hogy "ide lőjj" a hülye is eltalálja, míg pl E75 esetén a kupolát messziről elég nehéz eltalálni, ahogy a haspáncélt is..és kb ki is merült az E-75 weakspot rengetegje, nem beszélve arról , hogy még ezeken a helyeken sem tuti a siker. S70-el pattantam már le haspáncélról és kupoláról is, úgy, hogy közelről lőttem és tuti találat volt...

=^-^=

(#36621) Werewolf20


Werewolf20
tag

Itt akkor lenne történelmileg pontos játék menet, ha minden tank azzal harcolna amivel a háborúba harcolt. Akkor menne sírás, hogy hát mit kezdjen egy T-34\76 vagy esetleg 85 a tigris ellen. Vagy akár az M4 Sherman....Persze hogy lenyomják a designba a németeket, mert mikor a németek már vesztettek, akkor hirtelen mindenki lenyúlta a terveket és amikor már nem kellett harcolni, hirtelen mindenki nagyon okos ügyes lett és profi tervezeteket gyártott. De a valós helyzetben mindenki menekült a németek elől.Ez balance miatt nincs így, mert akkor sírna minden amcsi és orosz játékos. De így meg már a németnek nem fair...5-10 évvel későbbi tankok ellen harcolni....és még így is derekasan felveszik a harcot. De ugye a németek le vannak sz..va WG álltal. Ez az IS kicsinyítés meg hányinger keltő sajna. :U

It's not the destination...but the drive there

(#36622) emre válasza Zeratul (#36612) üzenetére


emre
veterán

Míg benn voltam a ping 100 alatt nem volt, de 200 körüli is előfordult.
Ez mellet az fps már nem számít, mert nem tudod irányítani a gépet, nem oda lő ahova célzol.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36623) L-e-f-i-e válasza Werewolf20 (#36621) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Zinoviy Kolobanov százados volt az a Szovjet ász harckocsizó, aki az 1941. Augusztus 19-én 22 Német tankot, 2 ágyút és 2 féllánctalpast lőtt ki KV-1-esével.

Ő talán nem menekült annyira... ;]

=^-^=

(#36624) Murder3 válasza L-e-f-i-e (#36620) üzenetére


Murder3
addikt

haspáncélt nem nehéz se a kt-nál se az e-75-nél eltalálni akkora h no problem.
míg is7 meg 4 azok még gold lövedékkel se biztos h átviszed.
addig e-75 alját simán lehet lőni.
e-75 már azért keményebb dió de nem hinném h egy is-4 től erősebb lenne.

(#36625) virkir válasza CptMisi (#36601) üzenetére


virkir
veterán

Papíron alig van különbség a kettő között viszont a T25 jobban pattog szemből mint a JP tapasztalatom szerint.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#36626) fsb1000 válasza Murder3 (#36599) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"t7-t8-on van egy kis fellángolás de t9-t10-nél ismét csak elbújhatnak.."

hmm... én elégedett vagyok az E75-el meg az E100-al is.
Mivel van IS4-em és amcsi vonalom T34/T30 nagyjából érzem, hogy a gyakorlatban mekkora a különbség ezen a szinten. Szerintem nem nagy.... nem érzem, hogy a német t9-t10 nagy hátrányban lenne, csak kicsit más.

t8-on egyértelműen jobbnak tartom az IS3-at a KT-nál, és a T32 is nagyon jó tud lenni.
--

(#36603) forras2: Szerintem ez egy jó és logikus elmélet. Ha tényleg az a WG érdeke hogy balanszirozzon a nemzetek között (ez nem biztos), akkor simán megcsinálja.
De sok más oka is lehet, meg annak is, hogy sokan érzik gyengének a német vonalat.

(#36615) L-e-f-i-e Max egyetértek.

[ Szerkesztve ]

(#36627) Paul119 válasza L-e-f-i-e (#36623) üzenetére


Paul119
addikt

gondolom azok a német tankok stug3 meg pz3asok-4esek voltak párduc ellen nem sok mindent tudott volna kezdeni vagy tigris, ne adj isten király tigris

Murder3: e75 meg az is4 nagyon hasonló ha el tudod dugni az e75 hasát akkor elég kemény dió,bár nekem tier9 ben a jagdtiger a favoritom

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#36628) vhw válasza Murder3 (#36618) üzenetére


vhw
addikt

Bocs már, de miféle amcsi ágyúkról beszélsz? High tierben 3 féle amcsi ágyú van +1 a Pattonnak.
A 105ös miben jobb mint a német 105ösök?
A 120as csaknem ugyanazt tudja mint a német 128as (pen-pontosság) 90el kevesebb átlag dmg-vel, meg nagyobb roffal, DE nincs páncélja a T34nek!!!

A T30 ágyújával meg játszania kell az embernek, hogy belássa nem lesz tőle sebezhetetlen halálosztó a tankból, ugyanúgy mellé lő, lepattan mint más ágyú. (ja és mondtam már hogy a T30nak sincs páncélja?)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#36629) Murder3 válasza Werewolf20 (#36621) üzenetére


Murder3
addikt

itt amúgy esgzerűen ezzel az a baj h ugye a háború utáni tankok pont uge egy oylan háború után készültek ahol letuisztult mindneki előtt, hogy bizony a tankok milyen formái azok amik a jövőben sikeresek elhetnek..
ergó pl a sok döntöttség meg alacsonyítás mind,midn a háború tapasztalatain alapultak
a németek alap koncepciója nem volt jó, tegyük felére hitler és a politika beleszólását, de még a panther 2 sőt még az e-50 is az elavult dizájnot követte.
nem feltétlen rosszak csak a kis profilú,döntött felépítésű tankok eredményesebben blokkolták a lövedékeket
pont ezért nem fair h most pl vegyük az amcsi heavy ágat ami nemis ltezett és harcmezőt sem láttak azok a tankok de már azokon a tapasztalatokon alapultak és lettek alapjai a későbbi fejesztéseknek.
Németek is ezt a vonalt választották volna ha nagyhatalmak maradnak a háború után és komolyan beszállnak a fegyverkezésbe.
ezért nem szerencsés összeegyeztetni a 32-es terveket egy 48-as 2ww-s tapasztalatokon alapuló tervel szerintem.

(#36630) Remus389


Remus389
veterán

akkor lenne ez a játék baro ha a lövedék roppalyajat is figyelembe venné

vagyis a gravitaciot, ugy kicsit nehezebb lenne eltalálni

van ilyen szerver?

Murder: a németek a leopard 1 és 2-t fejlesztették ki, ami ma a világ Legjobb tankja szakértők egybehangzó velemenye szerint, igen a kerozintemeto abrams inkább a második -harmadik

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#36631) Werewolf20 válasza L-e-f-i-e (#36623) üzenetére


Werewolf20
tag

Kivételek mindenhol vannak, de amúgy azt odaírták milyen tankokat? Mert ha Pz2 és 3 tankokat lőtt ki azt még én is megteszem kiképzés nélkül. :U

[ Szerkesztve ]

It's not the destination...but the drive there

(#36632) hemaka válasza Remus389 (#36630) üzenetére


hemaka
nagyúr

nincs és nem is lesz, ez nem szimulátor

(#36633) Atlantis


Atlantis
veterán

Hajtok, hogy meglegyen a 3001 (p), meg a E2-es Sherman, de ma válogatott hülyék vannak a játékban...20 csatát buktam felváltva M4-gyel és PzIV-gyel...akármilyen taktikát alkalmazok, mindig bukta.

M4 Sherman egész jó gép volt az elején, az utóbbi 30 csatában 67%-ról 42%-ra romlott vele az átlagom...

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#36634) virkir válasza L-e-f-i-e (#36620) üzenetére


virkir
veterán

Csak amíg az IS-4-en egy pingpong ütőt kell eltalálni addig a németeken meg az egész asztalt.
Tapasztalatból mondom, hogy nagyon nehéz jól beforgatni a 75-öt mert kicsi az a szögtartomány amikor pattog az eleje meg az oldala is. Nagyon könnyen átbillen a mérleg amikor már az oldalát tudod lőni meg sokszor ha lövöd a lánctalp belső fele ahol a hassal találkozik szépen kapja a sebzéseket befele.
Kupolát meg leginkább csak fészhugba lövünk van azon a tankon elég lőni való.
Ezzel nem azt mondom, hogy rosszabb lenne mint az IS-4 csak máshogyan erős.
Az viszont tény, hogy a hasát lazán lehet lőni 200-as pen felett és elég nagy felület, hogy ne menjen mellé.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#36635) fsb1000 válasza Remus389 (#36630) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem figyelembe veszi, van a lővedéknek röppályája és nem csak az artyk estében.

(#36636) Murder3 válasza vhw (#36628) üzenetére


Murder3
addikt

7.2-ről beszélek..
ott kapnak 2 új ágyút high tierbe
amik igen jók és csak annyit h a t9-es ágyú a német 128-aslal egyneérékű talán jobb
t10-be meg 269 a pen ennek pontosabb értékek nem tudok most nem férek be a test szeróra...
ugyan a t30 td lett és a t34 meg szerintem túl erős ágyút kap t8-ra hiába no armor de az nagyon erős abba a tierbe sztem

(#36637) Murder3 válasza fsb1000 (#36626) üzenetére


Murder3
addikt

szerintem meg a t32 a legjobb t8...
míg a kt,vk45 azok az a kategória h ha nem vagy analfabéta és képes vagy célozni 10-ből 10 átmegy...
is-3 is simán átmegy de ott már lutri dönt vagy átmegy vagy pattan az ilyen lutri
na de t32 az nagyon kemény..alig elhet eltalálni az alját előlről én a lámpái mellett szoktam de ott is annyira pici a felület h vagy lánctalp 0dmg vagy front és bounce.
és azokba az a kemény h alacsony a profil csak a nagy turret látszik sokszor amit meg nem lehet átlőni.

(#36638) Murder3 válasza Remus389 (#36630) üzenetére


Murder3
addikt

na jó de mikor:D
meg nem maradtak nagyhatalom így nem is fegyverkeztek mitn az amcsik,szovjetek britek,francok...

(#36639) Murder3 válasza virkir (#36634) üzenetére


Murder3
addikt

nekem a vk45 jobban bejön mint az e-75 :)

(#36640) vhw válasza Murder3 (#36629) üzenetére


vhw
addikt

Az amcsi heavy ág tankjai a már a 2. vh alatt létező Pershingre hajaztak, maga a páncéltest kialakítása elég hasonló, csak a torony formája tért el. A Pershinget meg a T20 előzte meg, amit már 1942ben megcsináltak. Akkor mégis miféle háború utáni tervekről beszélünk?

Én szeretem a német tankokat és tetszenek is, de ettől eltekintve a tervezési út amin haladtak egy zsákutca. Csak míg a németek csatatérre küldtek minden "csodafegyvernek" szánt tankot amit csak meg tudtak valami bevethető formában építeni, addig az amerikaiak elvoltak a Shermanekkel. Már akkor lehetett látni a háború kimenetelét mikor a németeket elkergették a nagy szovjet városok alól. Amerika úgy volt vele előbb utóbb úgyis győznek, a Sherman megállta a helyét ahol kellett (gyalogság támogatás, gyengébb tankok kilővése (PzIII, PzIV, stug) Az a pár ezer darab nagymacska ami elkészült az évek alatt, amiből egyszerre csak úgyis pár száz volt a csatatéren nem okozott megoldhatatlan problémát. Ezért nem is sürgették az amcsik a nagy nehéz tankok bevetését, pedig hát megtehették volna, nem nélkülöztek, haború nem folyt területükön. A Pershinget is csak tesztelésre hozták át Európába a háború végén.

A 7.2 meg egy teszt szerver, az ott szereplő értékek nem véglegesek és pont azért tesztelik, hogy belőhessék az általuk megfellőnek tartott értékre a végén. Sőt még utána is alakulhatnak az adatok (hahó a francia tankok közül párat még most is fogják állítgatni)
A T34 meg... Most is a legrosszabb 9es tank, sokan most se tudnak játszani vele. Az MM biztos nem lesz hozzá kegyes a 7.2 után, szal ritkán lesz top tank, akkor meg? Eddig minden panaszkodás arról szólt, hogy az amcsi nehéztankokat 5ös tankok és átlövik. 9es tanknak gyenge? 8as meg már túl erős?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#36641) Zeratul válasza hemaka (#36632) üzenetére


Zeratul
addikt

Van röppálya, főleg a D2-5-T és a D25T esetén látványosan íves a lövedék nyomjelzője, valamint auto célzással gyakran eltalálsz olyan célpontot amit sniper módban nem ad be sebezhetőnek.

(#36642) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Azért a háború első részében a német haditechnika fölénye vitathatatlan volt. Később persze lemaradtak a fejlesztésben, hiszen többféle dolgot is kutattak egyszerre, meg ugye a többfrontos háború, nyersanyaghiány, stb...

Láttam nemrégen egy dokumentumfilmet a kurszki tankcsatáról, abban azt mondták, hogy a szovjet T-34-esek a számbeli fölényükkel sodorták el a tigriseket. A tigriseket arra tervezték, hogy messziről pontos lövésekkel pusztítsák az ellent, a szovjetek pedig a veszteségekkel nem törődve manővereztek melléjük, mögéjük és közelről lődözték ki őket. Egyébként egy csomó Ferdinánd is ebben a csatában veszett oda, a szovjet gyalogosok végeztek velük.

(#36643) Murder3 válasza vhw (#36640) üzenetére


Murder3
addikt

nyilván azért nem tették egm mert nem igen voltak jók.
ha esetleg nem volt elég gazdaságos már elég ok arra h ne kerüljön sorozatgyártásra vagy ne vessék be.
vagy tényleg azt hiszed azért nem vetették be őket mert jó a sherman oszt ennyi?
ha azook tényleg jók lettek volna akkor magasabb harci értéket nyújtanak mint a sherman kevesebb katona hal meg és hamarabb vége lehet a háborúnak és kevesebb veszteség.
az amerikai nép nem igen akart elhúzódó háborút...

másik meg ami a fő szerverre kerül az a jelenlegi érték..nincs olyan h még nicns kész de azért ott van már jópár hónapja és akkor gondolod azt heggeszették ez idő alatt?
Ami kikerül az a live adat aztán ami utánna jön buff/nerf változtatás nem kell itt mellébeszélni mint az is4,kv meg ezeknél h majd úggyis feljebb kerülnek..de nem hisz nincsennek fent hanem t9,t5,t6-van vannak és ahol vannak ahhoz mérten kell balancolni...
nem végleges érték de az se biztos h változtatják úgyhogy ami most a test szerón van az a hivatalos majd ha más lesz akkor változtatok a véleményemen addig meg azt kell úgy kezelni h 2 új ágyú ami bőven jobb pár tulajdonságba mint pl a német.

t34-et miért érzem erősnek t8-ra?
mert kicsit durvábbat sebez kt,t32,vk45a,lőwe,kv5-khöz képest és ugye én a vk45B-be míg ezeknek lazán nekimegyek mert nagy kárt nem igen tudnak bennem tenni címszóval addig a t34 meg leszed rólam 500-akat...és át is üt mert a többi t8 nehezen üt át...

és ugye ott a type betegség...túl sok van már belőle majd mikor 3-4 ilyen monstrum lesz csatánként fog majd meglátszódni h kicsit erős szerintem

(#36644) Gyuri27 válasza Murder3 (#36643) üzenetére


Gyuri27
félisten

Addig is be lehet kaszálni értük a 12k goldot. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#36645) marked one94 válasza Murder3 (#36643) üzenetére


marked one94
őstag

T34hez csak annyit, hogy ennél a tanknál panaszkodnak a legtöbben, hogy átlag alatt sebez. Ja és már egy T7es tankkal is gond nélkül ki lehet majd lőni, mert adatok szerintem alig lesz látótávolsága. Ja és type hmm. t8-ban belőlük öltem a legtöbbet ;)

You'll Never Walk Alone

(#36646) Murder3 válasza marked one94 (#36645) üzenetére


Murder3
addikt

Nálam a kt is átlag alatt sebez, már t7 tankal is ki lehet lőni simán.T34 azért többet sebez és nagyobb az ágyú penje is.
type meg az eggyik legpattógósabb tank a t8 tankok közül
ilyet én is tudok írni.

(#36647) vhw válasza Murder3 (#36643) üzenetére


vhw
addikt

Nem igen voltak jók? Annyira voltak harckész állapotban mint a német nagy tankok, csak míg a németeknél minden mozdulni képes vasat küldtek ki a frontra, aztán sorra robbantak le, addig amerikában egyáltalán nem voltak ilyen kényszerhelyzetben. A számbeli fölényük, a légtér uralma minek öltek volna dollármilliókat új tankok mielőbbi sorozatgyártásába, mikor már egyértelműen hanyatlott a német birodalom. Amerikában sem jótékonykodtak, ott se mindig az emberélet volt a legfontosabb. Így sosem kaptak annyi anyagi forrást a fejlesztők mint mondjuk a németeknél.

A tesztszerverrel kapcsolatban; áruld már el akkor miért szoktak 2-3-4 tesztszervert is indítani, mielőtt elesben kiadják a patchet? Biztos nem változtatnak semmit az adatokon...

A T34nek meg gyengébb páncélja van mindegyiktől. Ja és mondd már, most mikor T9ben van minden T9es heavy csak röhög, hogy ingyen frag van előtte, mikor T34et lát, most meg T8ban hirtelen szuper erős lesz? Még kevesebb is lesz a HPja, csökken a tűzgyorsaság, a mozgékonyság. De ááá, most hirtelen OP tank lett a T34ből... hát hitte volna valaki, hogy ezt megéljük?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#36648) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Büntetni kéne a fantáziátlan játékot. KV-val Sigfried Line-on beáll a csapattárs egy bokorba, úgy hogy a városba nem tud belőni, csak a nyílt mezőre. Ja és a rövid cső van fent neki... A csapat másik 2 heavy-je úgyszintén kívül várakozik, de ők legalább megindultak befelé mikor látták hogy ledarál minket a többszörös túlerő. Azért próbálta ő lődözni a több száz méterre lévő spottolt ellenséget, de minek is?

Van még egy érdekes jelenség, melyet nem értek. Megindul a csata és páran bőszen maguk elé lövöldözgetve indulnak az ellenség felé. Lehet, remeg a kezük? Netán azt az ősi szokást kívánják feleleveníteni mikor a harcosok a kardjukkal pajzsukat csapkodva indultak a harcba? :)

(#36649) marked one94 válasza Murder3 (#36646) üzenetére


marked one94
őstag

nesze neked pattogós type: [link]

T34 meg majd kiderül milyen lesz t8ban de szerintem a T32 sokkal jobb.

You'll Never Walk Alone

(#36650) bullseye válasza Remus389 (#36630) üzenetére


bullseye
addikt

igen, a Red Orchestra, vagy mi...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.